کمک به تر و تمیز کردن زندیق

درود

به سه چهار نفر کماندو کاری بی غل و غش و حرف گوش کن و دقیق و پرکار  جهت تر و تمیز کردن زندیق نیازمندیم.

هرکی حاضره کمک بکنه من رو توی فیسبوک اد بکنه و بهم مسیج خصوصی بده تا ادامه بدیم.

چند نکته رو پیش از هر چیز اعلام میکنم

1- اگر اکانت فیسبوک ندارید لطف کنید همکاری نکنید

2- کار با من خیلی سخت و جدی هست، خیلی ها بودن اینرو متوجه نمیشدن و بعداً به مشکل بر خوردیم، اگر آدمی هستید که قوانین و تعهدات و عهد و پیمان و این جور چیزها سرتون نمیشه، و فقط کار خودتون رو بلدید بکنید اقدام نکنید.

3- این تر و تمیز کردن یک جورایی سخت، تکراری هستش، اگر وقتش رو ندارید اقدام نکنید

4- اگر متفکر و اندیشمند هستید و تفکرات و باورهای خفن خودتون رو میخواهید گسترش بدید این پروژه به درد شما نمیخوره همونطور که در بالا گفتم نوع کار تقریباً کارگری هست، مثلاً من بهتون خواهم گفت اینرو بردار بذار اونجا، قرار نیست از دانش و فرهیختگی شما در این پروژه استفاده چندانی بشه، در پروژه های بعدی شاید. مگر اینکه مثل اینجانب آدم خاکی باشید از کثیف شدن دستهاتون نترسید.

5- اگر سر از اینترنت در نمیارید و کلاً خنگ تشریف دارید و یه کار ساده رو باید براتون هزار بار توضیح داد که آقاجان اینجا کلیک کن اونجا کلیک نکن بخصوص اگر با وردپرس آشنا نیستید لطفاً اقدام نکنید.

6- اگر فضول تشریف دارید و هزارجور سوال و پیشنهاد و توصیه و اینها دارید و میخواهید همه چیز رو بدونید و در مدیریت زندیق شرکت کنید لطف کنید اقدام نکنید.

7- اگر قبلاً با من همکاری کردید و همکاریمون به هر دلیلی قطع شده لطف کنید اقدام نکنید

8- اگر در ایران زندگی میکنید لطف کنید اقدام نکنید

9- اگر آدم قابل اعتمادی نیستید و هرکاری میکنید رو میرید به همه عالم و آدم میگید لطف کنید اقدام نکنید

10- اگر لوس تشریف دارید و باید دائم لیلی به لالاتون گذاشت و مواظب بود که یکوقت ناراحت نشید و این حرفها لطف کنید اقدام نکنید.

Advertisements
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: