آموزش عبور از هر نوع فیلترینگ

به نظر میاد که جمهوری اسلامی میخواد اینترنت رو رسماً اسلامی کنه، و با توجه به تاریخ 1400 سال گذشته ما میدونیم که هر چیزی اسلامی بشه یعنی قراره ریده بشه توش. مثل ایران اسلامی، اخلاق اسلامی، مردمسالاری اسلامی، حقوق بشر اسلامی و…

برای عبور از فیلترینگ ولی یک راه حل وجود داره که هیچکس نمیتونه جلوش رو بگیره، من میخوام اینجا اونرو به شما یاد بدم…

برای عبور از فیلتر به چند مورد زیر نیاز دارید

مواد لازم

1- تحصیلات دانشگاهی از یک دانشگاه نسبتاً درست حسابی، اولین پرسشی که اینجا ممکنه براتون مطرح بشه اینه که خوب دانشگاه آزاد چی؟ پاسخ اینه که من نمیدونم خودتون باید برید تحقیق کنید.

2- پول به میزان کافی، ممکنه بپرسید من پول ندارم چه خاکی توی سرم بکنم؟ پاسخ اینه که خاک رس، همون خاکهایی که باهاش کوزه و اینها میسازن، بیشتر به این دلیل که خاک نسبتاً باکلاسیه و هنرمندها باهاش کار میکنن، و همچنین توش آت و آشغال نیست که سرتون رو زیاد کثیف کنه بعدش میتونید برید حموم مسئله حل میشه.

3- تسلط به یک زبان خارجی، ترجیحاً انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، یا یه چیزی توی این مایه ها، زبان کردی و ترکی و بلوچی و عربی و اینها به درد عبور از فیلترینگ نمیخورن.

اگر شما مواد لازم رو در اختیار ندارید امیدتون رو کاملاً از دست ندید راه هایی برای عبور از کشور وجود داره که شبیه رسیدن به اون یارو قلعهه توی کارتون جادوگر شهر از میمونه، ولی خوب اگر مواد لازم رو دارید بیشتر به صبر نیاز دارید تا هر چیز دیگه.

روش کار

یک نقشه جغرافیایی پیدا کنید، بعد یک دارت به طرفش پرتاب کنید، هر کشوری که دارت خورد رو انتخاب کنید و بعد سعی کنید راجع بهش تحقیق کنید ببینید مهاجر میپذیرند یا نه، اگر مواد لازم رو ندارید نگاه کنید ببینید پناهنده میپذیرن یا نه. بعد چون توی دنیا کشورهای درست و حسابی کمتر پیدا میشه و شما نمیخواید ایران رو ترک کنید و برید یک جای بدتر کم کم ناامید میشید ولی حداقل اطلاعاتتون میره بالا.

بعد برید ببینید چجوری میشه به کشورهای اروپایی و یا قاره امریکا مهاجرت کرد. بعد یک مقدار هم به خودتون نگاه کنید، اگر از اون دست هموطنان از خود رازی و کون گشاد و پر توقع هستید سعی کنید یک کشور سوسیالیستی پیدا کنید که نون و آبتون رو بده، اگر از هموطنان کار درست هستید و دنبال موفقیت و بهتر زندگی کردن هستید خوب طبیعتاً سعی کنید برید یه جایی که آدمهای کون گشاد کمتر داره و فرهنگ کار و کاپیتالیسم عزیز بر آن بیشتر حکم فرماست.

بعدش میرید یک مقدار بیشتر تحقیق میکنید و اینها، خلاصه اگر موفق بشید دو حالت پیش میاد.

حالت اول اینه که هواپیمایی که قراره شما باهاش برید اونور آب، خودش وایفای داره، در این صورت ممکنه بتونید در خاک پر گهر میهن مزه اینترنت آزاد رو بچشید. البته اینترنت هواپیما هم آشغال هست چون اولاً فیلتر میذارن که بچه مچه ها نرن فیلم سوپر نگاه کنن، دوم اینکه ملت اینقدر ندید بدید هستن که سریع شروع میکنند توی همون هواپیما تورنت دانلود میکنن سرعت اینترنت میشه همون اینترنت اسلامی.

حالت دوم اینه که هواپیماتون وایفای نداره، در اینصورت شانستون تخمی بوده، و لازمه که 15، 16 ساعت صبر ایوب کنید تا به اینترنت آزاد برسید.

آقا وقتی میرسید اونور آب دیگه همه چی حله، ماهی چس دلار پول میدید اینترنت آنلیمیتد با سرعت بالای ماوراء صوت میگیرید میشینید برای خودتون تا آخر عمر با شادی و شادمانی زندگی میکنید و هیچ مادر **به ای هم نمیاد اینترنت شما رو یا هر چیز دیگری در زندگی شما رو اسلامی کنه. البته سعی کنید نرید دوبی، چون اونجا هم مادر **به های مذکور وجود دارند.

با آرزوی شادمانی برای شما، من رو واقعاً از صمیم قلب در این شرایط غیر انسانی و کاملاً اسلامی که توش هستید با خودتون همدرد بدونید چون ما هم اونجا بودیم میدونیم با اینترنت چس مگابیت در ثانیه کار کردن چه اعصابی را از انسان میگاید.

سپاس و بوس،

آرش بیخدا

Advertisements

69 پاسخ

 1. آرش برهانهای اثبات عدم وجود خدا کلا چندتا هستن
  من فقط برهان شر رو میشناسم که به احتمال زیاد قویترینشون هم هست و تو هم مقاله داری.
  یه پیشنهاد
  به نظرم بهتره یک خلاصه ای از زندگی اون 14 تازی یه چیزایی بنویسی
  مثلا من دقیقا نمیدونم زندگی علی و فاطمه چطور بوده روابطشون و…
  حتی درمورد محمد هم اطلاعاتم کامل نیست البته خب از ترورها و اعمال جناییش خبر دارم ولی اینها کافی نیست
  راستش من به تو و کسانی که مخالف هستن اعتماد دارم و میدونم که شما معمولا دروغپردازی نمیکنید

  • توی زندیق مطالب بسیاری در این موارد هست همچنین کتابهای مفیدی، در مورد علی کتاب آل دالفک رو میتونید بخونید بسیار کتاب مستندی است.

   آدم خردگرا هم به کسی اعتماد نمیکنه، نیازی به اعتماد نیست.

 2. نظرتون راجع به این استدلال چیست؟ :

  در زمان پیامبر صلی الله علیه واله وسلم عده ای از اعراب به دلیل منافع دنیوی اسلام آوردند ، بعد از رحلت پیامبر صلی الله علیه واله وسلم آنان از اسلام برگشته و به قبایل رده معروف شدند، در زمان ابابکر اینان به مدینه حمله کرده و نزدیک بود مدینه تصرف کنند ، با مقابله جانانه مسلمانان بعضی از این قبایل به عراق عقب نشینی کردند و در عراق با مسلمانان درگیرشدند ساسانیان از این گروه حمایت کردند که در نهایت به جنگ ساسانیان به مسلمانان انجامید

  دکتر زرینکوب در کتاب تاریخ ایران بعد از اسلام بیان می نماید :

  « سبب آمدن خالد بن ولید به عراق چنانکه از تامّل در قــرائـن برمیـاید تنبیه اعـراب عراق و هم پــیمانان اهل ردّه بــوده است لکن ناچار منتهی به تصادم با لشکریان ایران شده و جنگها و فتح های اسلام از آن میان پدید آمده است. »

  در کتاب ایران باستان نیز به این نکته اشاره شده که : «در سال دوازدهم هجرت ابوبکر ، خالد بن ولید را جهت تعقیب اهل رده که به میان رودان گریخته بودند به آن سرزمین روانه کرد و خالد هم دولت حیره را شکست داده وآنجا را متصرف شد به این ترتیب بود که جنگهای ایران و اعراب شروع شد ….و ابوبکر به خالد سفارش اکید کرده بود که از در گیری با ایران بپرهیزد»

  قبلا میگفتند این کار کار عمره علی موافق نبوده این کار اعراب اسلامی نبوده و به اسلام ربطی نداره اما جدیدا اینطور استدلال میکنند که تقصیر ساسانیان بوده! آیا این استدلال آنها معتبر است؟

  • خیر دروغ است. محمد در زمان خودش تجاوز به دنیا رو با فرستادن نیرو به سوریه آغاز کرد.

   علی مشاور عمر در جنگ بود، و خود نیز مدتی حاکم سرزمینهای اشغال شده بود اگر مخالف بود دستکم در زمان حکومت خودش این سرزمینها را آزاد میگذاشت. امام حسن نیز از معاویه در مقابل حق حکومت خراج بخشی از سرزمینهای اشغال شده را درخواست کرده و میگیرد.

   • البته مسلمین شروع جنگ با روم شرقی را هم تقصیر امپراطوری روم شرقی می اندازند:

    1. جنگ موته : درسال هشتم جنگی بین مسلمانان و رومیان اتفاق افتاد که در اکثر منابع تاریخی آمده است همان جنگی که جعفر بن ابی طالب علیه السلام به شهادت رسید
    ابن خلدون می گوید:
    آنگاه در سال هشتم هجرى پيامبر (ص) سپاه خود را به شام فرستاد و اين غزوه موته بود
    پيامبر (ص) زيد بن حارثه را بر آنان امير كرد و گفت كه اگر زيد كشته شد، جعفر و پس از او عبد الله بن رواحه. سپاه اسلام، به معان از سرزمين شام رسيد و قيصر در مآب از سرزمين بلقاء باسپاهى رومى فرود آمد

    2. غزوه تبوک: حمتا اسم عزوه تبوک را شنیده اید ، این جنگی است که در زمان خود پیامبر صلی الله علیه واله و سلم اتفاق افتاد ، بین روم و اسلام بود و علت غزوه در منابع چنین آمده است:
    سبب اين غزوه اين بود كه هرقل چنين نمود كه خود آهنگ پيامبر را دارد. پس پيامبر فرمود براى غزوه روم آماده شويد

    3.جیش اسامه : پیامبر صلی الله علیه واله وسلم در اخرین روزهای حیاتشان سپاهی به فرماندهی اسامه بن زید به سوی روم فرستاد بایدگفت خطر جدى بود و به همين علت رسول اكرم صلى الله و عليه و اله در آخرين روزهاى زندگى ، در اواخر ماه محرم سال يازدهم هجرى ، پيش از آن كه در بستر بيمارى افتد ، سپاهى عظيم به فرماندهى اسامة بن زيد براى گسيل بدان ناحيه فراهم آورد

    فقط ذکر کرده اند که هرقل میخواسته به اعراب حمله کنه اما علتش را نگفته. البته در ویکیپدیا در مورد غزوه موته نوشته شده:

    محمد در سال هفتم هجرت، نامه‌ای به فرمان‌روای مرزی شام که از سوی امپراتور روم برگزیده می‌شد، نوشت. وقتی سفیر محمد به دهکده موته رسید، مأموران مرزی او را دستگیر کردند و کشتند. خبر کشته شدن سفیر مدتی بعد به محمد رسید.

    محمد در سال هشتم هجرت، گروهی از آموزگاران قرآن را برای آموزش قرآن به سرزمین موته فرستاد. آموزگاران قرآن با مخالفت ناگهانی برخی از اهالی آن سرزمین روبه‌رو شدند و همه ایشان جز یک‌تن کشته شد. این خبر نیز به محمد رسید.

    محمد برای گرفتن انتقام کشته شدگان، سپاهی ۳۰۰۰ نفری گردآورد و فرماندهی آن را به جعفر بن ابی‌طالب سپرد. محمد اعلام کرد که اگر جعفر کشته شود، زید بن حارثه فرمانده سپاه خواهد بود و اگر او نیز کشته شود، عبدالله بن رواحه فرمانده خواهد بود. محمد سپاه را تا نقطه‌ای به نام ثنیةالوداع همراهی کرد.

    اگر بخواهیم به ویکیپدیا رجوع کنیم در واقع شروع کننده رومی ها بودن.

    • از نظر منطقی فقط کافیه که یک جنگ رو مسلمونها شروع کرده باشند، شما منکر این هستید که مسلمانها حداقل یک جنگ را شروع کردند؟

 3. درود بر شما
  جناب آرش بي خدا
  يك سوالي برايم پيش آمده و تا مدتها ذهن من را به خود مشغول كرده : اگر كعبه ساخته شده به وسيله ابراهيم پيامبر است ،چرا اديان ابراهيمي به غير از مسلمانان كعبه را مقدس نمي شمارند؟ در واقع مي بايست يهوديان و بخصوص مسيحيان به كعبه تعلق خاطر بيشتري نسبت به مسلمانان داشته باشند
  ولي ما چنين چيزي را نمي بينيم و آنها فكر نمي كنم كه از مناسك حج ابراهيمي (به ادعاي مسلمانان)چيزي بدانند.
  دوستان ديگر اگر اطلاعاتي در اين زمينه دارند لطفا راهنمايي فرمايند.

  • ساخته شدن کعبه توسط ابراهیم یک باور دینی اسلامی هست نازنین شما اگر به یهودیها این حرف رو بزنید به شما میخندند. اصولاً ابراهیم هم شخصیت اثبات شده تاریخی نیست معلوم نیست چه سالی و در کجا وجود داشته ابراهیم از اسطوره های اقوام سامی و بویژه یهودیت هست نازنین مثل آشیل از اسطوره های یونان.

 4. اکبر: بالاخره بیام یا نیام؟!
  عاغا: نیا.
  اکبر: یه ساعت بیشتر نمونده‌ها!
  عاغا: نه!
  اکبر: مشایی داره میادا!
  عاغا: هومم؟!!
  اکبر: میره تو پاچتا! بعد نگی اکبر ای کاش میومدی!
  عاغا: نه طوری نیست.
  اکبر: باشه پس نمیام. الان دارم گوشی رو قطع می‌کنم که نیام. یک دو …

  عاغا: حالا اومدی هم اومدی!

  موقع خداحافظی هم اکبر به عاغا میگه : اول تو قطع کن عجقم !!!

 5. ارش جان ببخش یه سوال میپرسم غیر مرتبط(یه مسلمون خیلی محقق از یه سوال پرسید)
  ایا این راسته اولین بار توی قران اومده که منی مرد و زن با هم قاطی شده و نطفه بوجود اومده و قبلش چنین چیزی رو کسی نمی دونسته

  یعنی قبلا در مورد نطفه یونایی ها و .. می دونستن ولی به این دقیقی نیوده؟
  میتونی توضیخ بدی در ایم مورد نازنین؟

  • نازنین کدام آیات قرآن و کدام تحقیق (کتاب) چنین ادعایی رو کرده؟

   • ایه دوم سوره انسان
    و اون فرد ادعا میکرد قبل از قران هیچکس این حقیقت رو نمیدونسته که با قاطی شدن اسپرم با تخمک ،نطفه بوجود میاد و چند تا حدیث هم بهم نشون داد
    این ادعا درسته ایا؟

    • اینجوری من نمیتونم نظر بدم شما باید استدلال رو تمام و کمال بیاورید بعد از من نظر بخواهید و فراموش نکنید که بار اثبات یک ادعا بر گردن مدعی است. منم بیکار نیستم هر روز یک ادعایی مطرح بشه من ردش کنم کسی که ادعا کرده باید حرفش رو دقیق و کامل اثبات کنه.

 6. مرسی حالا فهمیدم چی به چیه
  بروبچ یه لینکی شکار کردم!
  همگی آماده شین!!
  http://zartoshtenik.blogfa.com
  این مسلمان همچین میگه زرتشت دین خوبی نیست انگار مثلا اسلام چه تحفه ایه
  البته مؤدبانه برین جلو جوگیر نشین یه وقت کلاس مارو بیارین پایین
  خب بالاخره آزادیِ بیانه دیگه باید از نقد استقبال کرد

 7. نیگا کن اکبر گنجی بخش مربوط به مجلسی را از مقاله شما کپی کرده ولی ننوشته که مطلب را از سایت شما برداشته:
  http://www.radiozamaneh.com/42978#.UZ_KRKJmw8o

  خودش فقط نسخه عربی را در اختیار داشته و دو تا مطلب را از نسخه عربی ترجمه کرده و بقیه را از مقاله شما کپی پیست کرده.

  اینم از مدعیان روشنفکری ایران!

  • جالب بود، نوشتار پرباری هست، البته اگر منبع رو زندیق معرفی میکرد من خوشحال میشدم ولی خوب نقل و کپی از مطالب زندیق به هر نوع با ذکر یا بدون ذکر منبع آزاد هست، اینها هم منابعیست که همه میتونن ازشون استفاده کنن لزوماً «مطلب زندیق» حساب نمیشه.

 8. آرش گرامی
  قبلا یه توضیحی راجع به وجود ذهنی و وجود عینی داده بودی
  حالا میخوام بدونم میشه وجود ذهنی رو عالم ماده و وجود عینی رو ماوراء طبیعت نامید؟
  >وجود ذهنی یعنی چیزی که فقط در ذهن قابل تصور هست
  یعنی لزوما باید ذهنی باشه تا بگیم فلان چیز وجودش ذهنی هست؟
  یک نکته دیگه
  هم اعداد وجود ذهنی دارند هم دیو و خدا
  آیا تنها تفاوت اعداد با دیو و خدا در وجود داشتن و عدم وجود خارجیشون هست؟
  سپاس

  • >حالا میخوام بدونم میشه وجود ذهنی رو عالم ماده و وجود عینی رو ماوراء طبیعت نامید؟

   نه! البته هر چیزی رو میشه هر چیزی نامید ولی باید فایده ای هم داشته باشه و الا از امروز میشه به آش گفت کباب و به کباب گفت آش.

   ماوراء طبیعت از نظر کسانی که قبولش دارند یک نوع وجود عینی هست، نه ذهنی.

   >یعنی لزوما باید ذهنی باشه تا بگیم فلان چیز وجودش ذهنی هست؟

   سوال رو متوجه نمیشوم.

   >هم اعداد وجود ذهنی دارند هم دیو و خدا
   >آیا تنها تفاوت اعداد با دیو و خدا در وجود داشتن و عدم وجود خارجیشون هست؟

   یکبار دیگه به تعریف وجود ذهنی دقت کنید:
   چیزی وجود ذهنی داره که برای وجودش نیاز به یک ذهن باشه، برای نمونه خورشید وجودش ذهنی نیست، اگر ذهنی وجود نداشته باشه (مثلاً تمام آدمها بمیرند) آنوقت خورشید همچنان وجود خواهد داشت.

   حقوق بشر ولی یک مفهوم ذهنی هست، یعنی اگر همه آدمها بمیرند دیگر حقوق بشری وجود نخواهد داشت، همچنین اعداد!

   حالا خداباورها میگن خدا واقعاً وجود داره منظورشون وجود عینی هست، خدا یک مفهوم نیست یک چیز خارجی و واقعی و عینیست… در حالی که وقتی میخوان اثباتش کنن از مفاهیم ذهنی استفاده میکنن.

 9. یه سوال دیگه استاد از امام علی گرفته تا اون امام زمان فراریشون !! اینا همه اقوام نزدیک بودن بسر فلانی نوه فلانی و.. حالا این دیکتاری نیست ؟ مننظورم اینکه که تمام این پیر پیغمبر ها دیکتاتور حرفه ای بودن فقط اقوام خودشون میشد امام !!!

  • اگر کسی شک داشته باشه که سیستم سیاسی اسلامی دیکتاتوریه، آن شخص قطعاً معنی دموکراسی رو نمیفهمه، و این چیز عجیبی هم نیست به غیر از موارد بسیار خاصی در طول تاریخ تمامی حکومتها در همه جای جهان تا همین چند صد سال گذشته دیکتاتوری بوده اند و بس! دموکراسی به نوع بسیار ضعیفی در گوشه هایی از تاریخ قابل رسد هست ولی بصورت امروزی دموکراسی قطعاً یک اختراع بشریست و عمر درازی نسبت به سایر انواع حکومت ها ندارد. نخستین دموکراسی زمانی شکل گرفته است که «تمام» مردم برای انتخاب حکما برای دوره مشخصی «آزادانه» رای داده اند. در بخشی از تاریخ یونان باستان «بخشی از» مردم نه برای انتخاب حکما بلکه برای تصمیمات حکومتی با استفاده از سنگ رای میداده اند، که البته نزدیکتر است به دموکراسی ولی دموکراسی به مفهومی که امروز میشناسیم نیست.

   جدا از این، برداشتی که از امامت در تفکر شیعه وجود داره، یک برداشت تاریخی نیست بلکه یک برداشت جعلیست، کتاب شیعه گری احمد کسروی رو بخونید بهتر متوجه میشوید تفکرات امروزی شیعی از کجا آمده اند، علی شریعتی نیز به درستی وراثتی بودن امامت را یک تفکر ایرانی الهام گرفته شده از پادشاهی و فره ایزدی میداند، از نظر من هیچیک از این اشخاصی که به آنها میگویند امام خود ادعای امامت نداشته اند، این مهم بخصوص در مورد امامان نخستین روشنتر است. روایاتی که در آنها این افراد به خود میگویند امام به معنی مورد نظر شیعه امروزی جعلی هستند، هزار سال پیش نگرشی که امروز به امامت وجود دارد وجود نداشت! امامت در قرآن نیز جایی ندارد و تشیع کاملاً یک مکتب جعلیست.

   برای نمونه شاگردان امام صادق از بزرگان و شخصیت های اصلی اهل تسنن هستند، میشه یک نفر بره حوزه علمیه قم درس بخونه بعد بیاد بیرون بشه بزرگترین شخصیت سنی!؟!؟ مشخصه که امام صادق خودش رو اینطور که شیعیان امروزی میگویند امام نمیدونسته و الا به اونها یاد میداد که امامه و… اونها هم یا یاد میگرفتند و قبول میکردند و شیعه میشدند یا باهاش مخالفت میکردن!

   عدم رخ دادن این چنین اتفاقاتی نشون میده که تشیع به معنی امروزی کاملاً ریشه های غیر تاریخی دارد، تشیع در زمان حیات آن امامان (که شخصیت های چندان مهمی هم در تاریخ نیستند) نهایتاً یک مکتب فقهی (فقه جعفری) در کنار سایر مکاتب بوده است، نه یک مذهب متفاوت از تسنن با وجه افتراق امامت و عدل.

   در نهایت امامت زمانی بسیار مسخره و احمقانه میشوند که در چند مورد پیرامون اینکه امام بعدی چه کسی است میان شیعیان اختلاف می افتد، برای نمونه جعفر کذاب پس از مرگ پدر امام زمان به گفته شیعیان ادعای امامت میکند یعنی اینها خانواده ای بودند که با یکدیگر نیز چندان سر سازگاری نداشتند.

   • آرش نازنین این نوشته ات در مورد نفی امامت رو من «برهان اسد و اخضر آرش» نامگذاری میکنم.
    مبارکه!

 10. استاد چرا اسم پر محمد عبدالله بود بعد اسم خدای محمد هم شد الله ؟ !!!

  • اینکه واژه الله برای عرب پیش از اسلام چه معنایی داشت بر من روشن نیست، برخی میگویند این واژه از نام بت لات می آیید، برخی میگویند همان خدا (غیر بت)، است.

   در مورد واژه عبدالله دو نکته شایان ذکر است
   1- عبدالمطلب نام دیگر فرزندانش را را عبد مناف، و عبدالعزی گذاشته بود که هردو نام بت های کعبه هستند.

   توضیحات بیشتر:
   http://www.derafsh-kaviyani.com/books/mafhoumallahnazdearab.pdf

   2- غیر از پدر محمد نام اشخاص دیگری نیز در دوره او عبدالله بوده است:
   عبدالله ابن قتل:
   http://www.zandiq.com/articles/0000000402.shtml

   عبدالله ابن سعد:
   http://www.zandiq.com/articles/0000000032.shtml

   • تشکر استاد از پاسخ به سوالات یه سرچ توی زندیق زدم به یک مطلب جالب بر خوردم .که الله یک بت بود و حالا شد خدای امروز عنوان مطلب در زندیق اینه «الله بت دیروز خدای امروز»
    http://www.zandiq.com/articles/0000000205.shtml
    بازم تشکر برای پاسختون

 11. خب پس دوباره سعی مینمایم!
  تو یه مقاله ای داری که ماهیت سادیستی خدای اسلام رو توش نشون دادی
  حالا ممکنه یه مسلمونی یکی دو گام عقب بکشه ولی در جواب تو دقیقا اینطور دفاع کنه که شکنجه ها و عذابها سخت هست ولی چون از پیش توی قرآن بارها ترس از جهنم گوشزد شده و هشدار داده شده (اما) با وجود این افرادی به این هشدارها ایمان نیاوردن و جدی نگرفتن و عمدا در مسیر خلاف گام برداشتن بنابر این باید هر شکنجه ای رو به جان بخرن
  آیا تو اینگونه دفاعیات رو میپذیری یا نه اگه بپذیری که فکر میکنم اعتراض ما به مسلمونها رد بشه
  حتی بعضی وقتا این حرفهارو با قیاسهایی هم پشتیبانی میکنن! مثلا میگن بعضیها با مصرف دخانیات برای لحظاتی ازش لذت میبرن اما این مواد ضررهای جبرانناپذیر و سختیرو هم خواهد داشت حالا این ضررها هم پای خود مصرف کننده ها هست
  حجت الله نیکویی توی یه بخشی از نوشته هاش یه پاسخی به این مورد داده بود ولی من چندان قانع نشدم اینه که اومدم نظر تورو هم بپرسم بلکه فرجی بشود!
  خب فکر میکنم ایندفه تونستم منظورمو برسونم موارد بیشمار دیگه ای (مثل اسلامستیزی) و… در زمینه های مختلف هست که به همین شکل میتونه از طرف معترضها مطرح بشه ولی طرف مقابل بیاد به این شکل دفاع کنه میخوام ببینم تو اینجور دفاعرو میپذیری یا نه؟
  مرسی که وقت نازنینت رو به ما میدی

  • >باید هر شکنجه ای رو به جان بخرن

   اینطور نیست، نخست اینکه یک سری مرزها وجود داره برای تنبیه کردن، شما باید یک خط قرمز رو در جایی رسم کنید، اگر رسم نمیکنید و معتقدید خدا هر کاری با آدمها بکنه از جمله اینکه تا ابد (توجه کنید به تا ابد! یعنی برخی شکنجه ها در قرآن پایان ندارند برخی تا ابد در جهنم هستند)، دیگه شما آدم معقولی نیستید و به مفهوم عدالت به اندازه کافی باور ندارید و اتفاقاً این از ضررهای فاحش اسلام هست که آدمها رو برده خدا میدونه و بشر برای بردگی خدا آفریده شده.

   دوم اینکه معمولاً اگر توی نوشته های من به ایرادات من به مجازات های اخروی نگاه کنید، قضیه اینه که خدا به اندازه کافی برای انسانها دلایل کافی برای اعتقاد به خودش و دینش قرار نداده. من توی نوشتار «برهان پنهانی الهی» به این قضیه به تفصیل پرداخته ام:
   http://www.zandiq.com/articles/0000000010.shtml

   به مثال «آقای گردنکش» توجه کنید.

 12. درود
  ببخشید چرا بعضی از صفحات زندیق نسخه پی دی افش موجود نیست ؟؟
  مثل همین سوره ای مثل قران بیاورید
  http://www.zandiq.com/articles/0000000085.shtml
  .
  .
  .
  تو قسمت دانلود کل پی دی اف ها هم 400 تا مقاله نداره…
  مثلا همین مقاله 85م…
  از 84 پریده 86 یعنی مقاله 85 که سوره ای مثل قران بیاورید رو اصلا نداره…

 13. سلام
  میخوام یه مطلبی رو مطرح کنم و اگه مغالطه یا سفسطه ای توش بود برام روشن کنی
  قبول دارم که ممکنه منظورم کمی مبهم باشه ولی امیدوارم بتونم چیزیرو که میخوام بگم برسونم
  الآن تو داری با اسلام مبارزه میکنی حالا توی جایی مثل ایران میدونی که عواقب وحشتناکی در انتظار تمام کسانی هست که دوست دارن این کارو بکنن
  حالا هرکسی هم که این کارو میکنه از عواقبش باخبره با اینکه اصلا براش جالب نیست که در دام بیفته
  خب چون عواقب مبارزه با اسلام طاقتفرساست یک نفر میاد به اینها اعتراض میکنه
  یکی هم میاد دفاع میکنه
  ممکنه اون مسلمان مدافع تا حدودی بپذیره که خیلی بد با مخالفان رفتار میکنند اما در جواب بگه که چون اسلامستیزِ ما میدونست که چه عواقبی در انتظارشه و عمدا دست به مبارزه زده پس حقشه که این عواقب رو هرچی که هست تحمل کنه و در ادامه بگه ما هم حق اعتراض نداریم!
  خب حالا اگه همین مطلب درمورد عذابهای بسیار وحشتناک جهنمی دقیقا به همون شکل بالا مطرح بشه تفاوتی باهاش داره؟
  سعی کردم زیاد کِشِش ندم اما اگه نیاز شد به شکلی دیگه منظورمو برسونم بهم اطلاع بده
  با سپاس

 14. جناب آرش نظرشما در مورد انتخاب ایران چی میشه بگید نظرشما همیشه زیباست

  • انتخابات توی ایران تا زمانی که رسانه ها آزاد نباشند و تفتیش و فیلتر شورای نگهبان و غیره وجود داشته باشه یک انتخابات غیر دموکراتیک و کاذب هست. امسال حتی گفته میشه صدا و سیما هم مناظرات زنده برگذار نخواهد کرد! این بعنوان یک اصل برای هر آدم دموکراتی باید خیلی روشن باشه. توی عکسهای خبری دیدم یک جایی که توی جایی که از نامزدها ثبت نام میکردن روی یک تابلوی بزرگ نوشته بودند «هدف از انتخابات در نهایت حفظ اسلام است. امام خمینی»، یعنی بنیانگذار این حکومت هم اعتقاد نداشته که هدف از انتخابات مردمی بودن حکومت بوده 🙂

   ولی خوب استراتژی ما بعنوان آدمهای دموکرات و سکولار همیشه ثابت نیست، به نظر من نتیجه انتخابات قبلی خیلی خوب بود، درگیری هایی که پیش اومد در نهایت به نفع دموکراسی در ایران تمام خواهد شد، بزرگترین دستآوردش این بود که دستکم سطح انتظارات مردم تا حدودی بالا رفت و حکومت هم فهمید که مردم بالاخره یک مقدار مهم هستند و ممکنه یک کارهایی بکنن.

   از طرف دیگه حکومت مشخصه که برنامه ریزیهایی برای انتخابات کرده، به نظر میاد دو چهره اصلی این انتخابا مشایی و رفسنجانی هستند. امیدوارم جفتشون تایید بشوند تا قضیه یکم هیجان انگیز تر بشه و الا بدون حضور این دو بقیه تقریباً به نظر میاد هویج انتخاباتی هستند.

   • بابت تک تک لحظه هايي که براي ما وقت ميگذاريد ممنون.بهترین استاد بنده هستيد.

 15. ————————-

  آرش عزیز ،
  من ابتدا عذرخواهی کنم بابت اینکه سوالات زیادی از شما میپرسم و علت اون شاید جذاب بودن شخصیت و نگاه شما نسبت به مسایل اجتماعی از دیدی متفاوت از نگاه ایرانی سنتی می باشد.

  ویدیو بالا در مورد کمک رسانی به بیماران سرطانی می باشد :

  شهرزاد جباریان مدتی‌ست این کار را شروع کرده. او که خود مبتلا به سرطان خون و منتظر دریافت پیوند مغز استخوان است در پیج فیسبوکی اش در مورد این بیماری و راه‌های کمک به این بیماران اطلاع رسانی می‌کند:

  https://www.facebook.com/Shahrzadjourney

  ———

  سوال من این هست ، شما در زندگی شخصی خود ، کمک های به این صورت هم میکنید ؟ مثلا پرکردن فرم اهدا عضو(البته اگر سیگار چیزی از اون رو سالم گذاشته باشه ) یا کمک های مالی به انجمن های مبارزه با سرطان و … ؟

  پیش از این پرسشی مبنی بر نظر شخصی خودتون در مورد ازدواج کردم ولی پاسخ بسیار مبهمی گرفتم ! اگر امکان داره نظر شخصی خودتو نرو نسبت به مقوله ازدواج بگید و اینکه آیا اصولا نیاز هست که دو نفر در یک مکان تعهد کتبی نسبت به هم بدهند که با هم زندگی میکنند یا نه ؟ و اینکه افرادی مثل اتئیست ها هم ازدواج میکنند ؟ در کجا این ازدواجشون رو به صبت می رسونند؟ از بعد اجتماعی ازدواج آیا به نظر شخصی شما مفید است یا خیر ؟

  600 تا سوال شد !

  • >سوال من این هست ، شما در زندگی شخصی خود ، کمک های به این صورت هم میکنید ؟ مثلا پرکردن فرم اهدا عضو(البته اگر سیگار چیزی از اون رو سالم گذاشته باشه ) یا کمک های مالی به انجمن های مبارزه با سرطان و … ؟

   من پول نسبتاً کت و کلفتی رو بعنوان مالیات به دولت میدم که دولت هم در این راه ها خرج میکنه، این بزرگترین کمک من هست و نیاز کمتری به کمک های کوچک دیگر هست، ولی با اینحال بله همه این کارهایی که گفتید رو من کرده و میکنم، و حتی کارهایی دیگه مثل داوطلب شدن برای تمیز کردن طبیعت، خون دادن، مشاوره دادن به جوونهایی که در معرض تهدید های اجتماعی هستند، کمک به سازمانهایی مثل صلیب سرخ، گزارشگران بدون مرز، امنستی اینترنتشنال، دانشگاه هایی که توشون درس خوندم و غیره… همین وبلاگ من هم یک جورایی یک کار خیریه ای هست نازنین نون که توش نیست، من فکر میکنم کارهایی که کردم در دراز مدت جون هزاران نفر و چندین نسل رو ممکنه حفظ کنه و الا بقیه کارها به این اندازه مهم نبودن…

   >پیش از این پرسشی مبنی بر نظر شخصی خودتون در مورد ازدواج کردم ولی پاسخ بسیار مبهمی گرفتم ! اگر امکان داره نظر شخصی خودتو نرو نسبت به مقوله ازدواج بگید

   نظر شخصی من راجع به ازدواج خودم یا بقیه؟

   من خودم به ازدواج علاقه دارم، به همون دلایلی که بقیه علاقه دارن، توی زندگی شریک داشتن (البته شریک خوب) میتونه آدم رو در کل خوشحال تر بکنه و از اون مهمتر اینکه اگر کسی عاشق دیگری بشه و دوست داشته باهاش همیشه زندگی کنه ازدواج بهترین راه هست. به علاوه بچه دار شدن و حتی مزایای مالی ازدواج.

   در مورد بقیه من فکر میکنم ازدواج برای آدمهای بالغ هست کسانی که هنوز بالغ نشدن و یا موقعیت اجتماعیشون دارای ثبات نیست و شخصیتشون و جایگاهشون هنوز بطور نسبی شکل نگرفته بهتره فعلاً ازدواج نکنن. این حرفی که آخوندها به جوونها میزنن و بهشون میگن برید زن بگیرید حرف غلطیه ازدواج کردن نیاز به تشویق و یا عجله نداره.

   >آیا اصولا نیاز هست که دو نفر در یک مکان تعهد کتبی نسبت به هم بدهند که با هم زندگی میکنند یا نه ؟

   البته که نیاز هست بین زن و شوهر حقوقی وجود داره و ازدواج به همین دلیل باید ثبت بشه که حقی از کسی ضایع نشه. ثبت ازدواج یک قضیه کاملاً قانونیه.

   > و اینکه افرادی مثل اتئیست ها هم ازدواج میکنند ؟

   فرقی نمیکنه نازنین بین آتئیستها کسانی هستند که ازدواج میکنند کسانی هم هستند که نمیکنند مثل بقیه مردم ما از کره ماه نیومدیم که…

   >در کجا این ازدواجشون رو به صبت می رسونند؟

   همونجایی که بقیه به ثبت میرسونن، همه جای دنیا جاهایی هست برای ثبت حقوقی ازدواج، توی ایران دفاتر ازدواج و طلاق هست اینجا هم همینطوره دولت جاهایی رو برای اینکار در نظر میگیره.

   اگر منظورتون اینه که مثلاً یک آخوند یا یک کشیش حضور داشته باشه، باید توجه کنید که ازدواج توی ایران هم معمولاً بصورت شرعی انجام میگیره هم بصورت قانونی، آدمهایی که مذهبی نیستن طبیعتاً بخش شرعیش براشون مهم نیست.

   >از بعد اجتماعی ازدواج آیا به نظر شخصی شما مفید است یا خیر؟
   به نظر من بیشتر فوایدش بر میگرده به بچه دار شدن، بچه ها هم پدر و هم مادر داشته باشن به نظر میاد خیلی بهتره تا اینکه نداشته باشند.

 16. با سلام

  آرش جان در اسلام کفار اهل کتاب اگر جزیه بدند میتونند زنده بمونند. اما تا آنجا که من میدانم کفار غیر اهل کتاب مجبورند اسلام رو قبول کنند وگرنه کشته میشوند. این نظر دین اسلامه اما مسملمین ادعا میکنند کفار غیر اهل کتاب هم میتونند در کشور اسلامی زندگی کنند اما از حقوق اهل کتاب برخوردار نیستند. اما حقیقت این است که کفار غیر اهل کتاب به صرف اینکه اهل کتاب نیستند حربی هستند وگرنه هیچ ربطی نداره که در حال جنگ با مسلمین باشند یا نباشند. اما مسلمین میگویند که اینطور نیست و فقط وقتی خونشان مباح است که با مسلمین وارد جنگ شوند. آیا این حرف صحیحه؟ اگر نیست چند تا منبع دست اول اسلامی (مخصوصا شیعی) به من میدی که بکوبونم تو صورتشون؟

  با تشکر

   • در مقاله جستجو کردم فقط یک جا نوشته بود کافر حربی که شما هم گفتید حکم اینها یا قبول اسلامه یا مرگ اما بعد و قبلش منبعی ندیدم. اگه یک منبع درست و حسابی اسلامی (مخصوصا شیعی) بیارید که توش نوشته باشه کافر حربی به صرف عقیدش باید کشته بشه خیلی ازتون ممنون میشم.

    • من فکر میکنم توی اون مقاله قضیه رو بطور کامل توضیح دادم، شما کامل خوندی یا جستجو کردی میخوای تکلیف رو بیاندازی گردن من؟

 17. زمانای قدیم یه روز ۳تابچه میرن پیش ملا نصرالدین میگن ملا ۱۰تاگردو داریم میشه بین ما سه نفرباعدالت تقسیمش کنی؟

  ملا میگه عدالت آسمونی یا عدالت زمینی؟
  بچه هامیگن عدالت آسمونی،عدالت آسمونی بهتره!

  ملا ۸تاگردو میده به اولی ۲تامیده به دومی و ۲تا پس گردنی محکم میزنه به سومی!
  بچه ها شاکی میشن میگن ملا این چه عدالتیه؟!

  ملامیگه: عدالت آسمونیه دیگه خداهم نعمتاشو بین بنده هاش همینجوری تقسیم کرده..

 18. آرش شما اگر به جای راننده یکی از این ماشین ها بودید عکس العلمتون چی بود؟

  —————————

  نگران نباشید ، هر چی دستگاه این بدبختای اطلاعاتی و سپاهی خریدن ، همه رو از شرکت های پوششی سازمان موساد خریدند ! چند سال پیش یه روتر تو دفتر ریاست جمهوری لو رفت که 3 سال اطلاعاتشو به یه آی پی می فرستاد ! این یه رقمش بود که گندش دراومد! اینا فکر میکنند روتر ها و سوئیچ ها و رک های شرکت های آمریکایی رو از طریق دلال های چینی مثل هاییوی یا مشابه اون میخرند ! همه رو از خودی دارن میخرن ! به موقش هم به گا خواهند رفت .

  در آخر سخنم را با جمله معروف عمام راحل به پایان میبرم :

  فیلتر شکنی که فیلتر شکن نباشد، فیلتر شکن نیست .

  • اینکه من چیکار میکردم حالا یه بحثه، ولی بحث مهمتر اینه که چرا مسلمانان خودشون رو بخاطر این شوخی جر واجر نکردن؟ آیا هنوز ندیدنش، یا جنبشون رفته بالا و این یکی رو چون مستقیماً به ممد اهانت نکرده بیخیال شدن؟

   و اما اینکه من چیکار میکردم،
   من احتمالاً کار خاصی نمیکردم وای میسادم تموم بشه، آنچه بین آدمها در اجتماع حاکم است قانون است، مجری قانون هم پلیس هست من کاره ای نیستم که برم به کسی بگم فلان کار رو بکن فلان کار رو نکن. از طرف دیگه نمیدونم شما کجا زندگی میکنید ولی اینجا که ما هستیم اصولاً تحمل آدمها خیلی بالاست، این مشکل اگر حالا یکبار دو بار اتفاق بیافته کسی چیزی نمیگه ممکنه یکم شاکی بشه آدم ولی عکس العمل تندی نشون نمیده… اگر مشکل یکم حاد تر بشه شما نهایتاً زنگ میزنی پلیسی چیزی و اون مسئله رو حل میکنه.

 19. این روش برای عبور از فیلترینگ عالیه استاد ، باید روش تمرکز کرد و برنامه ریزی.

 20. طبق آخرین اخبار رسیده : رضازاده فیلتر شکن خودش رو به رهبر تقدیم کرد.
  ———–

  با پروکسی فایر – اگر تنظیمات سروری که دارید روی SSH TUnnel باشه مثل مرد فیلترینگ رو رد میکنه ! و یک بیلاخ عظیم نثار مغام معظم رهبری و روح پر فتوح بنیان گذار جمهوری اسلامی خمینی جاکش کبیر میکند.

  ——–

  آرش من 4 بار دارت زدم 2 بارش فکر کنم زارت شد ، خورد تو شهر مکه عربستان ! یه بار هم لاس وگاس ! بار اخر هم یه جایی نزدیکای دریای بالتیک خورد. حالا موندم کدومو انتخاب کنم !

  بجز دبی و عربستان ، ترکیه هم فیلترینگ سایت های سکسی داره ! البته سایت های سکسی مخصوص ترک ها هم هست که در انحصار دولت هست و لینک اون ها باز هست!

  • لعنت الله علی من یفلتر الانترنت الی یوم القیامه

   نازنین اگر شبکه داخلی رو از اینترنت جهانی ترک کنن دیگه راهی برای دور زدن فیلتر باقی نمیمونه و کلاً اینترنت دیگه میشه اونترنت.

   ولی خوب از یک طرف دیگر هم انترنت دغدغه طبقه متوسط به بالاست و با توجه به اینکه جمعیت این بخش از اجتماع توی ایران قابل توجه هست بعید میدونم به راحتی بتونن اینکار رو بکنن، گرفتن اینترنت از ما مثل این میمونه که کلنگ رو از کارگر و کشاورز بگیرن 😦

   • این خریت محضه(اونترنت کردن اینترنت!!!).در ضمن آرش نازنین اونوقت هم اولا غیر قابل نفوذ نیست دوما میشه باز به اینترنت جهانی وصل شد!!!
    سایت های اتمی و مراکز حساس از شبکه مخصوص و داخلی استفاده میکنن ولی میبینید استاکس نت بهش نفوذ کرد.یه مهندس آمریکایی گفت که اگه شبکه داخلی راه بیفته برای وصل شدن به اون از خارج فقط پنج دقیقه بیشتر باید زحمت کشید!!!
    حالا فکر کن از خارج بعد از نفوذ و اتصال اینترنت جهانی رو رو شبکه داخلی شیر کنن!! اونوقت هر کامپیوتر که تو شبکه داخلی هست حکم یه پروکسی سرور پرسرعت رو داره برای همین میگم خریت محضه چون دیگه به اون راحتیها قابل کنترل نیست.
    البته خلاصه وار گفتم.یه راه دیگه هم وجود داره که…..

 21. جناب فدایی رهبر شما دیگه چرا؟!
  استفاده از فیلترشکن از نظر شرعی واسه تو حرومه رهبرتم گفته که موشکل داره
  آرش مثل اینکه رفسنجانی میخواد توی انتخابات شرکت کنه نظرت چیه؟ با توجه به اینکه انتخاب ما بین بد و بدتره

 22. ای بابا دست گذاشتی رو جای حساس 😦

 23. اون موقع که بودی روز خوشمان بود تمام فیلترشکنها کار میکردند ولی امروز هیچ کدام به درستی کار نمی کنند و بدتر از همه که خواهش میکنم به کاربران تا حد امکان هشدار دهید اینکه فیلتر شکنها ای پی را تغییر میدهند و فیلترینگ را دور میزنند امنا مکان را ایران و شرکت تامین کننده اینترنت گرفته شده نشان میدهد و این خطرناک است این مسئله چند روزی است اینطوری شده

 24. (به درد بخور که نیست ولی) خیلی جالی بود. 🙂 مرسی!

  • به درد هم میخوره نازنین حدوداً 10% مردم از این روش برای عبور از فیلتر استفاده کردن…

 25. من که نمیدونم کی اینترنتو به این وضع انداخته اما هر کی هست امیدوارم اون یکی دستش هم چلاق شه!!!

 26. بی ادب

 27. آرش جان یه بیگ پوینت فقط اینجا داره اونم علف (وید) شه هم ارزونه هم نابه هم لیبراله قوانینش تو ایران بر عکس مشروب . البته ناگفته نماند قیمت همه چی اینجا رفته بالا ولی شیشه و کراک انحصاری و مرگبار ایران روز به روز میاد پایین گرمی 3000تومان 😀 D:

  • خودش کم دست آوردی نیست نازنین جمهوری اسلامی یک میمون رو فرستاده فضا، ولی هزاران تن از جوانان رو هر روز میفرسته فژا

   • تصور کن، میمون باشی، تو ایران باشی، با سفینه بفرستنت فضا، بعد از تحمل کلی فشار فرود بیای ببینی هنوز تو ایرانی!
    از این غم‌انگیزتر هم میشه؟!

 28. انشا الله با ظهور آقا امام زمان کل دنیا حکومت اسلامی شده و اینترنت فقط مشمول سایتهای قرآن حدیث خواهد شد. ظهور نزدیک است.

 29. براي زندگي كردن اين بتهرين روشي بود كه معرفي كردي ولي براي ساختن كشور هرگز جواب نميده. ماندن و پرورش آينده سازان پيه ايست كه خيلي ها به تنشان ماليده اند يا شايد هم به قول شما يه مشت بيسواد و تنبل هستن كه دلشان به اين شعارها خوش است.

 30. فلسفه پذیرش ولایت فقیه از سوی مردم:
  خود گوسفند پنداری مایه اصلی چوپان طلبی است

هرچه میخواهد دل تنگت (اگر بدرد بخور هست البته) بگو.

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: