فتوای قتل جرم است، اهانت به دین جرم نیست

بعضی از آدمها از فرصتی که شاهین نجفی ایجاد کرده است، استفاده میکنند تا به دیگران درس ادب بیاموزند، مثل یک معلم مهدکودک که به بچه ها میگوید با هم دعوا نکنید، انگار نه انگار ما بالاترین رتبه ها در اعدام را در جهان داریم!

خیلی جالب است چهره کثیف و غیر انسانی اسلام برای بار دیگر بر همگان آشکار شده است و دایناسورهایی فتواهای قتل صادر میکنند و در این میان یک عده به ما میگویند این دایناسورها را آرام بگذارید، اجازه بدهید نمازشان را بخوانند.

انگار فراموش کرده اند سی سال و هزار چهارصد سال است که کشور ما را همین دایناسورها به گند کشیده اند، امروز حلاج دیگری بر دار آویخته میشود و شما همان نامردمانی هستید که بجای پشت حلاج ایستادند میگویید خوب نباید میگفت انا الحق، همان جمعیت سازشکار و قربانیان مورد علاقه آخوندها هستید، که هرچه بیشتر توی سرتان بزنند بیشتر سرتان را فرو می آورید.

گفته اند وقتی حلاج را آخوندهای آن دوران اعدام میکردند خواهرش بیحجاب در صحنه حاضر بود، از او پرسیدند حجابت کجاست؟ گفت من غیر از حلاج مردی در این میان نمیبینم.

البته این تعداد آدمهای شل اندیش، خوشبختانه در اقلیتند، من زمان فتوای سلمان رشدی وجود نداشتم ولی میتوانم حدس بزنم آن موقع بیشتر مردم طرفدار خمینی بوده باشند تا سلمان رشدی، اوضاع عوض شده است، ورق برگشته است، آیت الله ها تنها هستند، به نسلی تعلق دارند که نسلی خسته از حماقت خویش است. سیاستبازان در این زمان یا مانند رضا پهلوی ساکتند که نه اینطرف را ناراحت کنند نه آنطرف را، و دم داریوش گرم! کسی هم تقریباً نیست که با آیت الله ها موافقت کند، و این نشانه خوبیست که جایزه کشتن شاهین نجفی را یک عرب پرداخت خواهد کرد، نه یک ایرانی.

ایران آینده باید ایرانی باشد که در آن بتوان کفر گفت، مرتد شد، هر آنچه خواست گفت و نوشت و نگران اینکه سربازان حکومتی در را با لگد بکوبند و وارد شوند نبود. این خواسته در تناقض است با وجود آخوند و اسلامگرایی. وقتی بین وجود دو چیز تناقضی وجود دارد تنها یکی میتواند بماند، دیگری محکوم به فناست، کدامیک در ایران خواهد ماند؟ اسلام یا آزادی؟

خیلی ها میگویند بیشتر مردم به شریعت اسلام اعتقادی ندارند، تنها نماز میخوانند و روزه میگیرند و این مسئله شخصیشان است. این البته درست است اما گویای تمام حقیقت نیست، حقیقت این است که:

1- شخصی بودن اسلام برای یک عده به این معنی نیست که نباید مورد بحث و انتقاد قرار بگیرد، آن مسلمانی که اسلامش شخصی است هم دختر دارد، دخترش از آن مزایا و امتیازها و فرصتهایی که دیگران دارند بهرمند نخواهد شد، این ظلم است به زن، ظلم است به بشر. بهتر است همان آدم هم بفهمد که اسلام باطل و پوچ است، و با دخترش همانند یک انسان برخورد کند. در خوش بینانه ترین حالت اسلام مثل سیگار کشیدن خصوص است، آیا نباید با سیگار کشیدن مبارزه کرد و گفت بد است؟

تازه اینها همه خیالبافیست، فراموش کرده اند که ما تنها کشور دنیا هستیم که در آن حجاب اسلامیست، ما با یک مشت آدمخوار طرفیم، فتوای قتل نشان از فشار شدید دارد، فشاری بی سابقه، چند بار تابحال شنیده اید فتوای قتل صادر کنند؟ آنهم برای یک ایرانی، آنهم یک خواننده که سلاحش صدایش است. اگر در این وسط به مقدسات یک مسلمان خصوصی نیز اهانتی شود، به نظر من خیالی نیست.

2- مسلمان خاموش بیهوده اسمش را مسلمان گذاشته، پیامبر او محمد تازی نیست، پیامبرش ایرانیست، واقعیت این است که پیامبر اسلام ده ها بار خونخوارتر و جانور صفت تر از مضروب تک تک آخوندها به توان ائمه شیعه بوده است، کسانی که همواره به فکر مصلحت اندیشی هستند، برای حقیقت اهمیتی و ارزشی قائل نیستند، ولی حقیقت همواره برای بعضیها اهمیت دارد، آن بعضیها معمولاً توسط دیگران به دار مصلحت اندیشان آویخته میشوند، مثل سقراط، مثل حلاج.

3- اسلام ویروسی بسیار پیچیده است، همانند سایر ویروسها میتواند مدتها خاموش بماند و حتی تغذیه نکند، بعد کسی مثل شریعتی ممکن است ظهور کند و این ویروس را دوباره زنده کند و به جان بشر بیاندازد، نسل ما به تاریخ ایران بدهکار است، باید این ننگی که نسل پیشین بر جا گذاشت را پاک کند، باید این سرزمین را واکسینه کرد، هر کاری آخوند را عصبانی میکند انجامش در شرایط فعلی کار بسیار نیکوییست بخصوص اگر اینکار فقط محدود به سخن باشد، باید کاری کرد که ملایان دلشان بخواهد برگردند به عربستان، جایی که خدایشان در آنجا ملک دارد.

انتقاد و اهانت به دین، ارتداد از دین، تنفر از دین بخشی از آزادی بیان است، همانقدر که مسلمانان حق دارند هر روز عربده های عربی را 5 بار از بلندگو پخش کنند، ما هم حق داریم بگوییم پرت و پلا میگویید! آنهم با صدای بلند!

یا شما اینرا به آخوند میفهمانید، یا قبول میکنید که اهانت به دین جرم است، و آخوند نیز شما را به نوبت به همین جرم خواهد کشت.

این همان چیزیست که آخوند از آن به شدت هراسان است، فراموش نکنید روزنامه ها را در ایران به جرم توهین به مقدسات میبستند، در حالی که در آنها حرفی از نقی نبود! این ابزار کار آخوند است، آخوند دینش و افکارش را بالاتر از بقیه افکار میداند و مرجع قانون و مرجع حقیقت! مخالفت با خود را نیز همواره توهین خطاب خواهد کرد.

اگر آخوندها رفتند و از رساله هایشان این جمله را که کافر نجس است پاک کردند، آنگاه میتوانند راجع به احترام صحبت کنند، تا آن زمان هم دینتان، هم خدایتان نجس است!

Advertisements

10 پاسخ

 1. آرش جان ،
  من سلطنت طلب نيستم ، اما از وبلاگ نويسي مثل تو كه بوجودش افتخار ميكنم ، انتظار دارم كه اطلاعات غلط به مردم نده !!!
  رضا پهلوي بيچاره اولين شخصيت سياسيه كه بطور رسمي تو سايتش از شخص شاهين نجفي اسم برده و ازش دفاع كرده و حكم ارتداد گلپايگاني رو محكوم كرده

  اين هم لينكش :

  http://www.rezapahlavi.org/details_article.php?persian&article=597

  ضمنن از اسراييل هم خواسته كه به ايران حمله كنه !!!! اين هم لينكش :

  http://www.rezapahlavi.org/details_article.php?persian&article=593

  اميدوارم با شجاعتي كه ازت سراغ دارم و ارزشي كه براي راستي قائلي ، پست مربوطه رو ويرايش كني !

  من همون «غربگراي افراطي» هستم كه هميشه تو وبلاگت از كشورهاي خاورميانه و ايران متنفر بودم ! اما تحت تاثير حرف تو قرار گرفتم و رفتار افراطي خودم رو عوض كردم » چو يونان نباشد تن من مباد » شناختي ؟!؟

  پيروز و پاينده باشي ،

 2. آرش بی خدا
  من اون مقاله ای رو که نوشته بودی با نام آیا باید به مقدسات احترام گذاشت رو خوندم. باید بگم با اون موافقم. خیلی قشنگ بحث رو پیش یرده بودی. من تعریفی که از احترام گذلشتن دارم با اونچه تو بیان کردی متفاوت هست. من انتقاد و ایراد گرفتن رو بی احترامی نمی دونم و بی احترامی رو درجه خفیفی از توهین فرض کردم مانند وقتی که سخنانی از روی عصبیت و غیر عادلانه و غیر منطقی و غیر قابل اثبات بیان بشه. بدیهیه که چنین روش غیر محترمانه ای رو من برای برخورد با هیچ ایدئولوژی یا باوری نمی پسندم. باید بگم البته وقتی می گم درست نمی دونم معنیش این نیست که فکر می کنم باید ممنوع باشه یا جرم محسوب بشه. این که آخوندهای نادان به طرز فکر من توهین می کنند و سخنان غیرواقعی و مضر و غیر قلبل اثبات در مورد من می زنند مثل اینکه کافر نجس هست یا به طرز فکر من لعنت می فرستند و … که همگی سخنان بی منطق و نادرستیه دلیل نمی شه من به خودم اجازه بدم همونطور مثل اونا در مورد باورهاشون حرف برنم. البته اگر خیلی اجم بگیره هم شاید چار تا فحش آبدار رکیک نثارشون بکنم. همیشه که آدم نمی تونه عاقلانه رفتار کنه.

 3. کاملا با حرفات موافقم و واقعا نمی دونم یه مذهبی بی منطق چه خزعبلاتی میخواد در جواب به این منطق محکم بده. دمت گرم.

 4. خيلي جف جف كرده اي هان‏!‏‏!‏‏!‏‏!‏‏!‏؟؟؟؟؟

 5. آرش جان خواستم ازت تشكر كنم
  روي اين قضيه ي شاهين خيلي خوب تمركز كردي و هر روز نكته اي تازه ازش رو به زيبايي شرح ميدي , البته واقعا هم خيلي جاي كار داره!
  ميبوسمت

 6. آرش جان این دفعه کولاک کردی ها ! با جمله به جمله ات حال کردم و تحسینت کردم و البته حیرت کردم از این تفاهم دیدگاهی که با هم داریم !!
  این پاراگراف آخر بدجوری به دلم نشست و سال هاست که حرف دل و من خیلی های دیگه هست

  (همانقدر که مسلمانان حق دارند هر روز عربده های عربی را 5 بار از بلندگو پخش کنند، ما هم حق داریم بگوییم پرت و پلا میگویید! آنهم با صدای بلند!
  یا شما اینرا به آخوند میفهمانید، یا قبول میکنید که اهانت به دین جرم است، و آخوند نیز شما را به نوبت به همین جرم خواهد کشت.)
  *****************
  و همچنین این یکی

  (اگر آخوندها رفتند و از رساله هایشان این جمله را که کافر نجس است پاک کردند، آنگاه میتوانند راجع به احترام صحبت کنند، تا آن زمان هم دینتان، هم خدایتان نجس است!)

  کی میشه این آخوندها و برادران حزب اللهی و دینداران متعصب این ها رو درک کنند

 7. حرفت درسته،یه مسلمونی که کتاب آسمانیش با صراحت حکم به قتل دگراندیشان و غارت هستی شان میده، باید خیلی پررو باشه که صحبت از احترام به عقاید کنه.
  وقتی عقیده تو خیلی رک و بی پروا میگه اگه با من نباشی سرت رو میبرم چطور میشه صحبت از احترام کرد؟ احترام کاملا یک امر متقابله،وقتی یکی اسلحه گرفته طرف من و هر شر و وری از دهنش میپره به من میگه،من چطور میتونم بهش احترام بذارم؟ چنین چیزی تبدیل میشه به مسخره ترین تراژدی تاریخ!
  برادران و خواهران مسلمان خواهشا خودتان را انقدر به جاده علی چپ نزنید.دین شما اساسا با نفس آزادی انسان دشمنی داره.من تا به حال در هیچ تفسیر و تبصره ای هم ندیدم که یک ملایی بیاد بگه کفار حق اظهار بیان صریح انتقاد امیز نسبت به اسلام دارند.شما دوست دارید هر کاری دوست داشتید بکنید و هرچی خواستید بگید،اون وقت کسی جیکشم درنیاد؟! خب این انتظار خیلی زیاد و به دور از منطقی است و کمتر ادم عاقلی بهش عمل میکنه.
  مهم نیست که یک مسلمان به طور مستقل ممکنه به عقاید بیخدایان و بیدینان احترام بذاره مهم اینه که کتاب اسمانیش به صراحت به ما توهین کرده و عقاید و جانمان را بی ارزش جلوه داده و این حق طبیعی ماست که به اون قران و ایدئولوژی متصل به اون احترام نذاریم.

 8. راستی هر وقت حکومت سرنگون بشه تو حکومت بعدی زنها و دخترهایی که میان از ایت الله ها مکارم و صافی شکایت کنن واسه تجاوز بهشون وای وای چه رسوایی جهانی میشه

هرچه میخواهد دل تنگت (اگر بدرد بخور هست البته) بگو.

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: