برای بار چندم من رو دستگیر کردند

بعد از برنامه 20:30 مهمترین برنامه خبری داخل ایران، اینبار نام اینجانب در مهمترین روزنامه داخل کشور، روزنامه کیهان به مدیریت دکتر گوبلز ایران، شریعتمداری منتشر شده.

خیلی از این خبر دستگیری خودم خوشحال شدم، هیچوقت فکر نمیکردم اسمم توی کیهان هم چاپ بشه.

www.kayhannews.ir/900810/2.htm#other211

http://rajanews.com/detail.asp?id=106357

از استاد بزرگ حسین شریعتمداری بخاطر این تبلیغ رایگان اونهم در بخش خبر ویژه بسیار سپاسگزاری میکنم.

و خوشحالم از اینکه فعالیت هایم تا این حد نتیجه داده و موضوع بحث اسلامگرایان در محافلشان و شکار من آرزوی آنها.

یک نکته انحرافی هم اینکه اینجانب چندین بار خوش تیپ تر از این دوستمون هستم که عکسش منتشر شده. از این کارت یکم دلگیر شدم حسین جان یا جرس جان.

Advertisements

18 پاسخ

 1. سلام آرش جان.
  من یه سوال میخواستم بپرسم و اونم این بودش که تا حالا شده که با دیندار و یا حتی خدا پرستی بحث کنی و اونو متقاعد کنی ؟ چون من وقتی با مسلمونا بحث می کنم اکثرا میزنن جاده خاکی و دلیل های مزخرف میارن و حاضر نیستن از تعصبشون دست بردارن.

 2. این آرش بی خدا کیست که اطلاعات ایران در به در دنبال اوست ؟! :دی

 3. جوابیه ی حجت الاسلام والمسلمین محمد صادق (آرش) هنرور شجاعی به گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان

  باشگاه خبرنگاان جوان که مستقیماً زیر نظر آقای ضرغامی فعالیت می کند و وظیفه یک رسانه ی ملی را باید داشته باشد، باری دیگر در مطلبی تحت عنوان افشای پروژه جذب مهره های ناتوی فرهنگی در حلقه فتنه گران + اسناد به دروغ پراکنی و سناریو سازی و نشر اکاذیب و افترا و تهمت نسبت به اینجانب و برخی فعالان سیاسی و شهروندان پرداخته و ضمن آن به نقض حریم خصوصی افرادی دیگر نیز دست زده است. این اولین باری نیست که رسانه های اقتدارگرا و به خصوص باشگاه خبرنگاران جوان به هتک حیثیت اینجانب می پردازند، اما در موارد قبلی اینجانب یا در حال تحمل محکومیت خویش در زندان اوین بوده و امکان پاسخگویی نداشته ام یا اینکه بر این گمان بوده ام که مطالب منتشره ادامه نخواهد یافت و همان نهادهای امنیتی یا نهادهایی که دستور نشر این مطالب را داده اند مانع ادامه ی روندی خواهند شد که بیش از پیش موجب بی آبرویی خود صدا وسیمای جمهوری اسلامی خواهد شد و تصور نمی کردم که این جنگ سخیف روانی قرار است رویه ی رسانه ی مثلاً ملی شود، دست کم به این دلیل که صدا وسیما مستقیماً زیر نظر رهبری اداره می شود و قاعدتاً حافظ آبروی ایشان خواهد بود. اما اینک از آنجایی که اینگونه اعمال ناشایست و زشت به رویه و روند و عادت و سنت صدا و سیما تبدیل شده است و از سوی دیگر در مطلب اخیر قصه ی من با قضایای کسان دیگری نیز گره خورده است مایل شدم که جوابیه ای برای باشگاه خبرنگاران جوان تهیه کرده و سپس از ایشان در دادگاه رسانه شکایت نمایم.
  طبیعی است که من تنها مسئول اعمال و اقوال شخص خودم بوده و تنها نسبت به آنچه که در مورد خودم نوشته شده دفاع می نمایم اما این بدان معنی نیست که دروغ پراکنی های انجام گرفته نسبت به دیگران را بپذیرم یا نسبت به آنها بی تفاوت بوده باشم. ضمن آنکه یک بحث، بحث توهین به شخص هنرور شجاعی است و یک بحث دیگر توهین به یک روحانی و مدرس و محقق حوزه علمیه و هتک حیثیت روحانیت است و بحث سوم اهانت و افترا نسبت به کسی است که از بسیاری از مراجع اجازه امور حسبیه یا توثیقات دیگر دارد و وکیل و معتمد مالی آنهاست و اهانت به وی در واقع به منزله اهانت به جمیع مراجعی است که وی را وکیل و نماینده خویش دانسته و خوانده اند.
  1- باشگاه خبرنگاران جوان در اوایل مطلب خویش پس از نوشتن مطالبی در باب اینکه آقای دکتر مهدی خزعلی می کوشد حزبی متشکل از فتنه گران را راه بیندازد و برای تاسیس این حزب با برخی از حامیان پشت پرده فتنه جلساتی داشته است، می نویسد که اما وی قبل از آن نیز ساکت ننشسته و با راه اندازی یک جمع خصوصی و با عضوگیری و دادن تریبون به افرادی که سابقه اقدام مجرمانه علیه امنیت ملی داشته اند این پروژه را کلید زده است. از جمله این افراد می توان به آرش هنرور شجاعی معروف به آرش بی خدا اشاره کرد.
  پاسخ: اولاً اینکه من شخصاً خبری و اثری از تشکیل حزب در جلسه سرای اهل قلم ندیدم بلکه تنها یک برگه در اختیار حضار قرار گرفت با این مضمون که ما معتقدیم که دوران تقابل اصلاح طلبی و اصول گرایی و چپ و راست به سر رسیده است و امروزه کشور بیش از هر چیز نیازمند مدیریت علمی و افرادی کارشناس است.
  ثانیاً جمعی که در آن سخنرانی کردم، نه جمعی خصوصی بلکه ورود هر کسی به سرای اهل قلم آزاد بود و هیچ امر مخفیانه ای در این میان وجود نداشت.
  ثالثاً اینجانب جز در اکاذیبی که سابقاً خود باشگاه خبرنگاران جوان منتشر نموده بود معروف به آرش بی خدا نیستم و کاراکتر مجازی دین ستیز آرش بی خدا هم در دوران تحمل محکومیتم فعال بود و هم طی دو مطلب مختلف انطباقش بر آرش هنرور شجاعی را با ادله تکذیب نمود و ضمناً هر چند در دوران بازجویی در شرایط نامتعارف و فشارهای روحی و فیزیکی قرار داشتم تا اعتراف کنم که آرش بی خدا هستم، نه به این امر اعتراف کردم، و نه ادله و شواهدی وجود داشت که اطلاعات و دادگاه بتواند آنها را مستمسک چنین تهمت سخیفی قرار دهد و در حکم صادره هم خبری و اثری از آرش بی خدا دیده نمی شود.

  2- باشگاه خبرنگاران جوان می نویسد بر اساس اسناد و گزارشات آرش هنرور شجاعی که سایتهای فتنه گران از جمله جرس او را مجتهد و طلبه حوزه علمیه معرفی می کند، نه تنها روحانی نبوده بلکه حدود یک سال و نیم پیش با نا مستعار آرش بی خدا بازداشت شده.
  پاسخ: اولاً اگر من روحانی و طلبه نیستم چرا دادگاه ویژه روحانیت مرا محاکمه کرد، ثانیاً اگر روحانی و طلبه نیستم چرا در بند ویژه روحانیت محبوس شده ام، ثالثاً اگر من طلبه و روحانی نبودم چرا مراجع تقلید از سال 77 تا کنون در اجازات و دستخطهای مختلفی از من به عنوان حجت الاسلام و المسلمین نام برده و اساساً چرا این اجازات و دستخطها را صادر نموده اند و رابعاً اگر ملبس به لباس روحانیت نبوده ام، چرا در حکم صادره خلع لباس شده ام!

  3- باشگاه خبرنگاران جوان می نویسد که آرش بی خدا که کودکی و نوجوانی خود را در آلمان گذرانده و دوباره به ایران بازگشته بود به عنوان حلقه اتصال جریان ضد اسلام شاخه دین گریز آلمان و بازوهای اجرایی ضد اسلامی در تهران انتخاب می شود…..
  پاسخ: اگر منظور از آرش بی خدا در این عبارات من هستم، من نه نوجوانی خود را بلکه تنها کودکی خود را در آلمان گذرانده ام و یازده ساله بودم که به ایران بازگشتم و لابد آنقدر سریع جذب حوزه و طلبگی شده ام که توانسته ام در سن هفده سالگی اولین اجازاتم را از مراجع عظام دریافت نمایم.
  4- باشگاه خبرنگاران جوان می نویسد آرش هنرور شجاعی که مدتها به خاطر اقدام علیه امنیت ملی، تبلیغ علیه نظام و توهین به مقدسات و غیره بازداشت شده بود، پس از طی دوران محکومیتش در اولین اقدام ضد دینی خود، به تبلیغ در کمپینی ضد حجاب و پوشش اسلامی دوباره نمایان می شود.
  پاسخ: اولاً توهین به مقدسات در زمره ی اتهاماتی که به آن محکوم شده ام نیست و گذشته از اینکه نسبت دادن این اتهام به یک روحانی به مزاحی بی مزه شبیه تر است، این از موارد مجرمانه ایست که رسانه ملی مرتکب شده است، ثانیاً من دوران محکومیتم را هنوز طی نکرده ام بلکه در مرخصی استعلاجی به سبب امراضی به سر می برم که یادگاریهای زندان اوین هستند، و ثالثاً من به کمپینی ضد حجاب و پوشش اسلامی بلکه به کمپین «نه به حجاب اجباری» پیوستم و پیغامی که برای این کمپین دادم دقیقاً عبارتست از «هم با حجاب اجباری و هم با بی حجابی اجباری و هم با هرگونه اجباری در عرصه دین الهی مخالفم».
  5- باشگاه خبرنگاران جوان درباره من می نویسد: وی به سرعت از طریق مهدی خزعلی، جذب تشکل خصوصی ایشان می شود و تحت عنوان حجت الاسلام و المسلمین به وی تریبون برای سخنرانی داده می شود.
  پاسخ: اولاً من جذب تشکل خصوصی ای که در توهم باشگاه خبرنگاران جوان شکل گرفته نشده ام و ثانیاً تنها برای یک جلسه سخنرانی در باره اخلاق سیاسی در اسلام به سرای اهل قلم دعوت شدم و از قضا در اول سخنرانی هم تاکید کردم که فارغ از مواضع سیاسی خودم و حضار و برگزارکنندگان این جلسه سخن می گویم و ثالثاً اینکه به عنوان حجت الاسلام و المسلمین به پای تریبون خوانده نشدم، بلکه با عنوان آرش هنرور به من تریبون داده شد.
  6- بقیه مطلب باشگاه خبرنگاران جوان از آنجایی که هیچ ربطی به شخص من ندارد، باید که از طرف خود حضار یا کسانی که به آنها اهانت شده جواب داده شود.
  9 شهریور 1391
  محمدصادق(آرش) هنرور شجاعی

  • ارش جان شما گیر افتادی عزیز و مشخص بود از ابتدا که فقط در وب و خفا نمینشینی و روزی در جایی صدایت در می اید البته به نظر من تو راهی را رفته ای که تقریبا قبل از تو هم عده ای رفتند یعنی اینکه دین را به فرقه هایی تبدیل کردند تو هم قصدت نابودی دین نبود بلکه اروپایی کردن دین که در جایی تند رفتی و در جایی کوتاه امدی در هر حال از ده های قبل کسی نتونسته فرقه ایجاد کند یعنی دیگه شدنی نیست و وقتت را تلف کردی و خودت را گیر انداختی ان فرقه سازی ها با خونها هم همراه بود ولی تو مرد جنگ نبودی و ضعفهایت نگذاشت که به جایی برسی. اخر ای انسان که خود را نابغه میدانی مگر ندانستی که جنگاورترین انسانها مذهبیون هستند. دام را دیدی دانه را هم دیدی باز با سر رفتی تو دام متاسفم برایت که جنگت جز نابودی خودت ثمری نداشت

 4. شما همون کسی هستید که چندین سال پیش شبهاتی در باب اعجاز علمی قرآن ، در سایت های مذهبی مطرح کرد ؟
  درصورت تایید شخصی ادعا کرده که: «جوابیه محکمی چه در سایت باقر العلوم و چه در سایتهای دیگر به این بی خدا دادند و ایشان پاه به فرار گذاشت که داستانی دارد که بگذریم !!»
  حقیقت داره ؟؟
  پ.ن:متن نقل قول رو در گوگل سرچ کنید به سایت مرجع می رسید!

 5. […] وقتی محمد صادق (آرش) هنرور رو دستگیر کرده بودند من بطور خلاصه توضیح دادم که او من نیست، و من نیز او نیستم. […]

 6. 1انتقاد
  آرش گرامی ضمن سپاس فراوان از تو برای آگاهی رساندن به جوانان
  د ر قسمت هر چه میخواهد دل تنگت بگو از آوردن نوشته های افرادی که
  الفاظ و جملات رکیک در آن بکار میبرند جلوگیری به عمل آورید
  از آنجا که بیخدایی آخرین مرحله رشد فکری یک فرد است(در حوضه اعتقاذات)
  و طبعا بیخدا بودن نشانه آگاهی وآگاهی متضمن شعور و ادب فرد میباشد
  کسی که ازین وبلاگ دیدن میکند باید بداند که با چه گروه وافرادی سر وکار دارد
  با تشکر

 7. اون بنده خدايي كه به زنديق كمك مالي كرد الان ديگه بايد پشيمون شده باشه، پولشو ميذاشت بانك الان سه برابر شده بود… زنديق رو اپديت كن ديگه!

 8. وبلاگ که فایده ای نداره
  باید سایت زندیق را آپدیت کنی
  فروم را هم دوباره راه بندازی

 9. آرش گرامی با درود
  همانگونه که با خبر هستی ،من مدتها پیش میگفتم که نام و کار شما در ایران اثر بسیار زیادی در اندیشه ضد اسلامی جوانان ایران داشته است
  همانگونه که میبینی اینها با تمام توان میخواهند شما را ساکت کنند
  اینها برای من دلیلی است که کار شما درست و با برهان و با حقیقت میباشد.
  من از شما صمیمانه سپاسگزاری میکنم که توانستهید این جلادان خونخوار را به وحشت بی اندازید
  راهتان پر ره رو ،و تلاشتان بی پایان

 10. آرش جان چند روز پیش میخواستم راجع به این موضوع باخبرت کنم که دیدم خودت نوشتی.
  بابا اینا بد دنبالتن.
  یه وقت راه نیوفتی بیای طرفای ایران…

  • تازه از ایران اومدم نازنین، از ایران این وبلاگ رو آپدیت کردن خیلی حال میده آدم احساس قدرت میکنه که در نظام امام زمان به خود امام زمان سیلی میزنه.

   • آرش گرامی پس شما هم این احساسات دل انگیز رو تجربه کردی
    احساس لذتبخش اغتشـاشـیـدن به سیستم فیلترینگ و وزارت ارشاد و نظام مفدس اسلامی و قرآن LOL

 11. آرش این آقای هنرور وجود خارجی داره و از خودشون در نیاوردن، ولی اینا هنرور رو ورداشتن جاش بیخدا گذاشتن :دی

  نقل قول :
  «۴٫ برخی از سایت ها از وی با عنوان “آرش بی خدا” نیز نامبرده اند. جستجو در پایگاه های اینترنتی و پرس و جو از طلابی که در سایت های اینترنتی به کار شبهه شناسی اشتغال دارند به این نتیجه ما را رساند که از هنگام بازداشت آرش هنرور شجاعی، حضور آی دی “آرش بی خدا” در سایت های ضد دین، بسیار کمرنگ شده است. لذا می توان نتیجه گرفت وی همان آرش بی خدا است. وسعت اطلاعات دینی وی این نتیجه را تا اندازه زیادی تایید می کند.»

  منبع: http://rovatehadis.com/archives/18407

  با چه مقدماتی، چه نتیجه ای گرفتن انصافاً!

 12. وای آرش نمیدونی چقد خندیدم.. این عکس رو از کجا آوردن!!! ولی از شریعتمداری ممنونم مدتها بود اینقد نخندیده بودم… اقای هنرور شجاعی عزیز.. چە اسم با مسمایی :دی … هاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاها باحالترین تیکه ش این بود «عكس هاي او با كراوات نيز در فضاي مجازي موجود است»
  ای با کراوات بی بصیرت

هرچه میخواهد دل تنگت (اگر بدرد بخور هست البته) بگو.

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: