سپاه پاسداران و ویروس استاکسنت

حدود یک سال و اندی پیش، اتفاقی بی سابقه در تاریخ سیاسی جهان افتاد، و جمهوری اسلامی شکست عجیب غریب و خانمان افکنی خورد که کمتر به روی خودش میاره و میخواهد زیر سیبیلی آنرا رد کند، این شکست فجیع برای ایران نه تنها بی خاصیتی و ضعف جمهوری اسلامی رو علی رغم گردن کلفتی هایی که در دنیا میکنه نشون میده، بلکه یک سوراخ امنیتی بسیار خطرناک برای کشور ما، برای ملت ما و حتی برای محیط زیست و حیوانات ما رو هم نشون میده.

خیلی ها از ابعاد عجیب و غریب ویروس استاکس نت خبر ندارند، و هنوز مدت زیادی نگذشته از منتشر شدن اخبار بیشتری در مورد این ویروس!

برای روشن شدن عظمت این پروژه تخریبی من فقط به چند نکته اش اشاره میکنم

 • ویروس استاکسنت حدود ده هزار خط کد برنامه نویسی داره، که این در طول تاریخ تمام ویروسهای کامپیوتری بی سابقه یا خیلی کم سابقه است، نوشتن این ویروس سالها طول کشیده
 • ویروس استاکسنت حدود 1000 تا از سنتریفیوژهای ایران را از بین برد، و یک سال برنامه اتمی ایران را عقب انداخت
 • طراحی این ویروس فقط کار کامپیوتری نبوده، پنج نفر از افرادی که به نیروگاه ها رفت و آمد داشتند مورد هدف قرار گرفته بودند یعنی یک پروژه اطلاعاتی بسیار پیشرفته و دقیق
 • ویروس اطلاعاتی رو از شیوه کارکرد ماشینهای نیروگاه های اتمی ایران به مقاصدی نامعلوم منتقل کرده، یعنی اطلاعات زیادی الان در دست کسانی است که میتوانند روزی دوباره از آنها استفاده کنند
 • نقشه تمام نیروگاه ها در اختیار کسانی بوده که ویروس رو طراحی کرده اند
 • در این ویروس از 6 نوع تکنیک Zero Day استفاده کرده بودند، شرکت Symantec از بزرگترین شرکتهای امنیتی کامپیوتری دنیا در کل سال 2010 تنها 14 نوع از این تکنیک رو پیدا کرده، این به شما میتونه به روشنی پیچیدگی این ویروس رو نشون بده

ویروس استاکسنت اولین و موفق ترین تجربه از نوع خودش بوده و بدون شک در برگه های تاریخ جهان، بعنوان یکی از نخستین نمونه های موفق جنگ الکترونیکی ثبت خواهد شد!

حالا این چه چیزهایی رو میتونه به شما نشون بده؟

 • اینکه جمهوری اسلامی لیاقت و کفایت نگهداری از نیروگاه های اتمی رو نداره. همونطوری که در سال 2010 هزار تا از سنتریفیوژهای ایران رو از بین بردند، میتونند باعث یک حادثه اتمی بسیار تلخ برای کشور ما بشوند
 • ما با ایجاد نیروگاه های اتمی، کشورمون رو با دست خودمون مین گذاری کرده ایم، آنهم مینهای اتمی!
 • دشمنان جمهوری اسلامی انصافاً آدمهای خوبی هستند، چون میتوانستند همان اتفاق بالا را در سال 2010 ایجاد کنند، ولی در کل این عملیات پیچیده اطلاعاتی حتی یک نفر کشته نشده، اگر اسلامگرایان چنین قدرتی داشتند چگونه از آن استفاده میکردند؟
 • کسانی که استاکسنت رو ایجاد کرده اند هنوز کاملاً مشخص نیستند، برای همین معلوم نیست هنوز دارند کار میکنند یا نه
 • دولت ایران هیچ عمل انتقامجویانه ای انجام نداد  در حالی که این حمله به خاک کشور محسوب میشه، و جمهوری اسلامی همیشه ادعا میکنه که در صورت تعرض به کشور به اسرائیل موشک خواهد زد! بیایید الان اسرائیل به نیروگاه های شما حمله کرده جرات دارید انتقام بگیرید!
 • حکومت ایران ظاهراً تا آخر قضیه نفهمید کار، کار یک ویروس بوده! یک شرکت غربی غیر دولتی یعنی سایمنتک ویروس را کشف کرد! واقعاً مدیریتشون اسلامیه این عزیزان!
میبینید ابعاد فاجعه در چه حدی هست؟ به همین دلیله که جمهوری اسلامی زیاد صداش رو در نمیاره چون نمیخواهد مردم از این تهدیدات آگاه شوند، نمیخواهد بی عرضگی و دست و پا چلفتی و بی لیاقتی خودش و نیروهای امنیتی و نظامی خودش رو نشون بده.
در این بین سپاه پاسداران در حال چه کاری است؟ هک کردن وبسایت های سکسی، بوسیله اجیر کردن کسانی که سپاه دانشمندان الکترونیکی مینامد، یعنی بچه های عقده ای که بلد هستند دو تا سایت با امنیت در پیتی رو دو روز هک کنند.
کشور ما تنها کشوری در دنیا هست که رسماً میاد و وبلاگها و وبسایت های مردم رو هک میکنه و اسمش رو هم میگذاره اونجا، چین اگر اینکار رو میکنه حداقل انکار میکنه، ولی این اوباش را شرم نیست. سپاه و اساساً جمهوری اسلامی در حدی نیست که بتونه حتی در مقابل پروژه های اطلاعاتی اینجوری هم مقاومت کنه، زورش فقط به مظلوم میرسه، زورش فقط به دانشجوی بی کس میرسه، و دختر بد حجاب! شواهد نشون میده که از وظیفه خودش که حفاظت از کشوره کاملاً عاجزه… و این بسیار تاسف بار و خطرناکه!
قضیه ای خیلی بدتر از این حرفهاست، سپاه پاسداران بدون شک انگلی ترین نهادی است که در کشور ما وجود دارد.
یکی از آشناهای ایجانب، سپاهی هست، پدر بزرگ اینجانب همیشه میگفت اگر سپاه نبود این بدبخت هیچ گهی نمیشد، کسی نمیومد حتی پهن بارش کنه بگه ببر اونور خالی کن دوزار پول بگیر.

واقعاً هم راست میگفت، معلوم نبود این مردک شکم گفنده بی هنر و بی مهارت، چکاره هست و چکار میکنه، از درجه دارهای سپاه بود ولی ما هیچوقت نفهمیدیم کار اصلیش چیه، احتمالاً میرفت پشت یک میز صبح ها مینشست و با دیگر اوباش سپاهی گپ میزد، شیوه کار کردن حزب اللهی ها خیلی باحال هست، از هشت ساعت کاری رو یک ساعت نهار میخورند، یکی دو ساعت هم میروند نماز جماعت میخوانند و به حرفهای امام جماعت گوش میدهند، تولد و وفات تمام چهارده تازی را مراسم میگیرند. هر ماه هم میروند در یک کنگره چرت و پرت راجع به اسلام، مثل نقش مهدویت در آشپزی، اسلام و مدیریت طیور، ولایت و فضاشناسی، و اینجور خزعبلات شرکت میکنند، و از همه مهمتر نهار میخورند، این حزب اللهی ها هر کنفرانسی یا جایی که توش نهار مجانی بدهند شرکت میکنند، اصولاً به سمینار میگن سمینهار. اگر ما هم توی ایران یک انجمن درست کنیم اسمش رو بگذاریم مریدان حضرت شمر علیه سلام، و نهار زرشک پلو با مرغ بدیم سپاهی ها میایند در انجمن ما عضو میشوند.

و شبها هم برگ میگشت خونه، خانه سازمانی، ماشین سازمانی، وضع اقتصادیش اگر چه خیلی بالاتر از میانگین جامعه ما بود، ولی به دلیل فقر زیاد توی جامعه ما نمیشد گفت آدم پولداری بود! ولی خوب ثبات داشت یعنی هیچوقت وضعش بد نبود هیچوقت هم خوب نبود، یک آدم بی دست و بی عرضه که واقعاً اگر سپاهی نمیشد من نمیدونم چی میشد…

سپاه اصولاً نظامی گری رو در ایران کمرنگ کرد، تمام این سالهای زندگیم ام حتی یکبار به یاد ندارم یکی از جوانان به من گفته باشد دوست دارد ارتشی شود! همه جای دنیا ارتش کلاس خودش رو داره، قبل از انقلاب شوم اسلامی هم توی این مملکت وقتی یک نفر تیمسار بود یا سرهنگ بود این درجه اش واقعاً معنی داشت، کاردان و ارزشمند بودند، هنوز هم پیر مردهای درجه دار زمان شاه را نگاه کنید انسانهای بزرگی میبینید، آدمهایی که دیدنشان سرهنگ و ژنرال شدن را برای جوانان به یک آرزو تبدیل میکرد، کسانی که چندین بار ایران را نجات دادند. ولی بعد از انقلاب به هر آشغالی سپاه یک درجه داد، قیافه ها رو میبینید احساس میکنید طرف کارتون خوابه،  احترامی که نظامی ها همه جای دنیا دارند را مردم ما به دلیل سپاه برای نظامی ها قائل نیستند، آدمهایی یی ریخت و بد قواره، مفت خور و تبهکار، حال آنکه چه کسی بیشتر از نظامی ها شایسته احترام است؟

آقای محسن سازگارا در دفاع از تشکیل سپاه پاسداران میگوید در ابتدای انقلاب نیاز به یک ارتش مردمی بود، که مردم رو آموزش نظامی بده تا اگر امریکا مثل ویتنام به ایران حمله کرد ایران توان نظامی مقابله با آمریکا در جنگهای غیر منظم رو داشته باشه. ممکنه نظر آقای محسن سازگارا اون موقع این بوده باشه ولی هدف خمینی و اوباش اطرافش این نبود.

هدف این بود که نیروی نظامی «با تقوا» درست بکنند، به عبارت دیگر سگهای تربیت شده نظامی خایه مال!

برای چه نیاز به این بود؟ چون ارتش ایران در آن موقع یک ارتش واقعی و حرفه ای بود، ارتشی بود با آدمهای بسیار آموزش دیده، باکلاس، و میهن پرست! ارتشی که وظیفه خودش رو دفاع از ملت ایران میدانست نه دفاع از حکومت! ارتشی که به شاه پشت کرد، یعنی وقتی مردم را در مقابل حاکمیت دید طرف مردم را گرفت، و اعلام بی طرفی کرد. جمهوری اسلامی این ارتش رو برای خودش به درستی یک خطر میدید و هر لحظه انتظار یک کودتا را داشت، و وجود ارتش رو در آینده برای خود یک تهدید میدید، اسلام اصولاً به آدم شریف و بزرگ نیاز نداره، اسلام دنبال تابع و خایه مال و دنباله رو و تو سری خور هست، برای همین دو کار کرد، نخست اینکه تا جایی که میشد ارتش را از وجود افراد غیر با تقوا، یعنی کسانی که خمینی رو خدا نمیدونند، خالی کرد، دوم اینکه نیروهای نظامی مشابهی بوجود آورد تا اگر روزی ارتش علیه حکومت اسلامی ایستاد، سپاه را در مقابل آن قرار بدهد.

سپاهی ها امتیازات و امکانات خودشون رو دارند و یک طبقه الیت توی حکومت ایران تشکیل داده. بدترین اتفاقی که ممکن بود بیافته اینه که دست سپاه در اقتصاد کشور هم باز بشه که در بیست سال گذشته شد.

سپاه بدون اینکه نیاز به رقابت با بخش خصوصی داشته باشه موقعیت های اقتصادی و اموال ملی و حتی بخش عمده ای بازارهای داخلی و بازهم حتی بخش بزرگی از قاچاق و مواد مخدر رو بالا کشیده.

نه کسی هست بتونه جلوی سپاه بایسته نه برنامه ای از درون حاکمیت برای محدود کردن دست سپاه دیده میشه.

یکی از دلایلی که باعث میشه حکومت های دیکتاتوری فردی مثل نظام شاه و دیکتاتورهای پادشاهی خاور میانه ای مثل عربستان و بحرین و قطر و امارات و کویت بهتر از حکومت های دیکتاتوری صنفی مثل جمهوری اسلامی و کمونیسم شوروی و نازیسم آلمانی عمل بکنند اینه که شما توی حکومت های انفرادی یک شاه دارید و چند شاهزاده، خوب تکلیف آنها روشن است، آنها دزد هستند، اگر ده درصد تمام ثروت کشور رو هم بالا بکشند، نوش جانشان! حداقل جلوی دزدی بقیه رو میگیرند! حال آنکه وقتی فرصت دست اندازی برای کل یک طبقه، آخوند و سپاهی باز باشه شبکه های معظمی از لاشخورها تشکیل میشود که بازار آزاد را از بین میبرند، مالیات نمیدهند، قاچاق میکنند، Inside Trading میکنند، پولشویی میکنند، پول از کشور خارج میکنند، توی مسائل سیاسی دخالت میکنند، برای خودشان بخش اطلاعات دارند آدم میگیرند، آدم میکشند، واقعاً این سپاه پاسداران کابوسی وحشتناک برای یک کشور است، افسوس بر سرزمین ما و سرنوشت آن…

بدتر از همه این مصیبت ها، آن است که حتی با از بین رفتن جمهوری اسلامی هم بعید است مشکل این انگل حل شود، حدود 40 درصد کل اقتصاد روسیه هم اکنون دست مافیا است، این مافیا را ماموران KGB شوروی قدیم و اطرافیانشان و موجودات مشابه تشکیل میدهند، با تغییر حکومت ها مافیا از بین نمیرود. شوروی کمونیستی هفتاد سال تداوم یافت و آثار شوم آن نه تنها هنوز بر روسیه و کشورهای زیر سلطه پیشین آن جاری است، بلکه معلوم نیست هرگز جبران شود. چنین چیزی برای ایران هم قابل پیش بینی است.

توی ایران هم بازارهای قانونی و قاچاق بسیاری دست سپاهیان افتاده است، و آنها آنقدر قدرتمند و گردن کلفت و شکم گنده شده اند و مال دزدی آنقدر بین این طبقه پخش و حیف و میل شده است که دیگر بازستاندنی نیست. سپاه آنقدر در لجن و کثافت غرق شده است که وقتی احمدینژاد میگوید سپاه قاچاقچی است، فرمانده سپاه بجای اینکه بگوید نه نیست، میگوید این بحث انحرافی است، یعنی حتی انکار هم نمیکند بلکه میگوید موضوع مهمی نیست، مسئله ای عادی شده است.

چند نسل از خانواده های سپاهی به این مفت خوری و دزدی عادت کرده اند که حتی اگر ما از شر جمهوری اسلامی راحت شویم هم به سادگی نخواهیم توانست از شر این چند نسل لاشخورهای سپاه راحت شویم.

به نظر شما این مشکل را چگونه میتوان حل کرد؟ آینده شوم کشورمان را، و در ادامه آن خودمان و مردممان را چگونه تغییر دهیم؟

Advertisements

24 پاسخ

 1. البته بزرگترین و خطرناک ترین ویروس دنیا را یه مسلمان نوشته
  یه مسلمان اونم سال ها قبل زمانی که امریکایی وجود نداشه
  و اون ویروس قرانه
  که در صد و چهارده بخش نوشته شده
  این ویروس به کامپیوتر نفوذ نمیکنه.
  بلکه به مغز ها سرایت میکنه
  باعث میشه مغز فرد هنگ کنه
  نفهم و وحشی بشه تا حدی که خودشو منفجر کنه
  این ویروس تا به حال به میلارد ها میلارد انسان نفوذ کرده
  به راحتی تکثیر میشه و از بین بردنش خیلی سخته
  ایرادات اخلاقی یا علمی قران یه نقص برای اون نیست
  چون قران یک برنامه مفید و کاربردی نیست. یه ویروسه و برای تخریب نوشته شده
  بنابر این نمیشه این ایراداتو یه نقصه برنامه نویسی دوسنت
  باید گفت این ویروس یه ویروس کامل و بسیار کم ایراد و کم نقصه

 2. بسمه تعالی
  صحبت از دانشمندان کردی فرصتی شد تا خاطرات یکی از علمای اسلام را نقل کنم.
  چندی پیش یکی از علمای شیع آل علی در سفری که به اروپا داشتند برای تبلیغ اسلام و ارشاد دانشمندان دیار کفر به یکی از دانشگاه های معتبر رفته و در جمع ریاضی دانان آنجا ماجرای تقسیم میراث توسط علی (ع) را نقل میکند:

  «[B]شخصی در حال مرگ بود و قبل از مرگش او وصیت کرد: من 17 شتر و 3 فرزند دارم
  شتران مرا طوری تقسیم کنید که بزرگترین فرزندم نصف انها را و فرزند دومم یک سوم انها را و فرزند کوچکم یک نهم مجموع شتران را به ارث ببرند[/B]»

  سخن روحانی مذکور که به اینجا می رسد یکی از ریاضی دانان خودپسند و نادان فورا فریاد بر آورد که این تناقض است و مسئله اشتباه است و جو را متشنج نمود و سایر ریاض دانان هم کور کورانه تبعیت کردند.

  روحانی مذکور با صبر و آرامش و متانت خاص روحانیت شیعه دانشمندان غربی را دعوت به سکوت کرد و ادامه مطلب را نقل نمود:

  «[B]وقتی که بستگانش بعد از مرگ او این وصیت نامه را مطالعه کردند متحیر شدند و به یکدیگر گفتند ما چطور می توانیم این 17 شتر را به این ترتیب تقسیم کنیم؟

  و بعد از فکر کردن زیاد به این نتیجه رسیدند که تنها یک مرد در عربستان می تواند به انها کمک کند

  بنابراین [B]انها به نزد امام علی رفتند[/B] تا مشکل خود را مطرح کنند
  حضرت فرمود: رضایت میدهید که من شترم را با شتران شما اضافه کنم آنگاه تقسیم بنمایم. گفتند: چگونه رضایت نمی دهیم. پس شتر خویش را به شتران اضافه نمود و به فرزند بزرگ که سهمش نصف شتران بود، نه شتر داد. به فرزند دوم که سهمش ثلث شتران بود، شش شتر داد و به فرزند سوم که سهم او یک نهم بود، دو شتر داد و در اخر یک شتر باقی ماند که همان شتر حضرت بود.[/B]»

  سخن روحانی که به اتمام رسید ناگهان سکوتی بر مجلس حکمفرما شد و سپس یکی از دانشمندان سیحه ای در کشید و در گذشت و بعد از آن گروهی از دانشمندان حاضر در جلسه به نزد روحانی آمدند و زخواستار تشرف به دین اسلام شدند و گفتند ما که دکترای ریاض داریم از حل چنین مسئله ای عاجز بودیم و همین حدیث حقانیت شیعه آل علی را می رساند و ما بی صبرانه می خواهیم اسلام آورده و در زیر چتر ولایت نایب بر حق آقا امام زمان قرار گیریم.

  گفتنی است تنی چند از این دانشمندان در حال حاضر در حوزه علمیه قم به سر بده جزو طلاب دینی هستند.

  همچنین گفتنی است مسئله ای که حضرت علی حل نمودند کاربرد در اقتصاد دارد و علما و مدیران اقتصادی کشور اسلامی ایران به شیوه حل آن مسئله مسائل اقتصادی کشورمان را حل می کنند.

  جا دارد شما عزیزان با خودباوری حتی در حل مسائل پیچیده ریاضی و فیزیک به احادیث مراجعه کرده از گنجینه معنوی نهفته در اسلام ناب محمدی استفاده کنید.
  السلام علیکم و رحمة الله و برکاته

  • این حکایت رو من بارها شنیده ام، به شیوه های مختلف

   چیزی که خیلی خنده داره تنها این نیست که حضرت علی اگر اینکار رو کرده یک آدم بسیار شوتی بوده از نظر علمی و ریاضی که یقیناً بوده، بلکه اینه که این همه مسلمان این همه سال خیلی شوت از مرحله تشریف دارند که نفهمیده اند راه حل امام غلط بوده! و بازهم بعد از این همه سال هنوز این حکایت و حدیث باقی مانده! این نه تنها نادانی یک فرد بلکه به بهترین شکل نادانی یک جماعت رو نشون میده، شاید یک آدم تیزی اومده این حدیث رو جعل کرده که نشون بده مسلمانها کلاً پرت از مرحله تشریف دارند.

   یکبار من و پدرم در جمعی بودیم، وقتی هردوی ما مسلمان بودیم، بعد یکی این رو گفت، پدر من برگشت گفت البته این حدیث مجعول هست میگن بهتره به ائمه نسبت ندهید! lol

   آخرش اگر حساب کنی عدد اول که در مثال شما 17 بوده به اون سبک که اون یارو وصیت کرده تقسیم نشده! بعد جالبتر اینجاست که ریاضی دانها ابله میشوند و یک گوسفندی مثل امیر المومنین میشه ماهرترین شخص در ریاضیات شتری در تاریخ، چون برای حل یک معادله خودش اومده یک عدد بهش اضافه کرده! خوب اینجوری خیلی دیگر از معادلات رو میشه غلط حل کرد! اسم این روش رو توی ریاضی بگذارید روش شیعی حل معادلات که مردم دنیا هم با علوم اهل بیت آشنا بشوند.

   • این «روش شیعی حل معادلات» رو باید در همه کتاب های ریاضی به کار ببریم، lol …
    روش های لاپلاس و لاگرانژ و… همگی از نشانه های غربزدگی و کفر بشمار میان و باید اینارو به کلی کنار گذاشت.

   • احمقانه ترین نکته این داستان اینه که جمع یک دوم و یک سوم و یک نهم میشه 0,944 نه 1.
    که اینرو اگر در 17 ضرب کنی میشه حدود 16.یعنی یه شتر این وسط بی صاحبه.در حکایات هم دست از شتر دزدی بر نمیدارند 😀

  • به قول کروبی در مناظره با احمدی نژاد: اسم چندتن از این ریاضی دانان رو ببرید.
   [طاغوت ستیز بِر وُ بِر نگاه می کند.]

 3. آرش بيخدا اگه ميشه نظرت رو راجع به بمب گزاري نروژ بنويس … آيت الله بي بي سي ميگه افراط گرايي ضد اسلامي در اروپا در حال رشده … نظرت چيه … اگه مثبته ؟! علل و انگيزه هاش از كجا ناشي ميشه ؟! نقش سوسياليستها و سياست مالتي كالچراليستيه مكش مرگ مني و حمايتشون از زنان جنده محجبه چيه آيا اروپا بايد براي جلوگيري احتمال اين واكنشها بايد قوانينن آزاد رو در مورد مهاجرين بازنگري كنه ؟! … خلاصه يكم اين جريان رو تحليل و بررسي كن ( در صورت امكان ) . من در يك جمله ميگم اگه اروپا وا بده اسلامگرا ها اروپا رو تبديل به الأروبيا ميكنند ! پيشاپيش ازت سپاسگزارم . » چو يونان مباشد تن من مباد ، بدون منطق و عقلگرايي غرب ميخوام هيچ جاي دنيا زنده يك پشكل مباد ( پشكل: انسانهاي مشرق زمين خدا پرور ) . «

 4. چند دقیقه پیش ملازاده که تو شبکه وصال مجریشه کلیپی رو که مداح میگه من سگ کوی حسینم رو پخش کرد و روی کلیپ به صورت بزرگ ادرس سایت شما رو نوشته بود.

 5. کار خعلی خرابه عزیز، خیلی بیش از چیزی که شما بیان ‌کردی و بنده‌ی ساکن شهرستان دارم می‌بینم… 😦
  متأسفانه این مملکت یا باید بمب اتم بخوره، یا چاه‌های نفتش بخشکه! عملا هیچ راه دیگه‌ای رو متصور نیستم.

 6. Mishe dar morede edalate khoda ham ye matlab benevisi

  • در مورد چیش دقیقاً؟ اگر پرسشی در ذهنتون هست مطرح کنید اگر ارزش نوشتن داشت چشم.

 7. من طرفدار استعمار کردن کشورهای خاور ميانه به دست توانمند مردم شريف لوکزامبورک و يا مردم نازنين سوئد هستم تا اينکه از ملّت دروغگو و عقبمانده ايران در کارگری و نظافت استفاده کنند …………. شايد به مرور زمان يعنی چندين هزاره ايرانيها عقبمانده منتظر امام زمان مدرن بشند و از نظافت و کارگری برای مردم شريف غرب به کارگر صنعتی در کارخانه جات ارتقا درجه پيدا کنند …….. پاينده باد پدر استعمار بريتانيای کبير ، پيروز باد نروژ ، جانم فدای ايتاليا ، درود بر دانمارک

  • آفرین آفرین !! جانت فدای یونان ! جانت فدای ايتاليا !
   میگم فعلا خوار مادرتو بفرست اروپا .
   مردم شريف لوکزامبورک و مردم نازنين سوئد احتیاج به توالت شور دارن .

 8. shaaHpoor @ همينطور که در کامنت من ميبينی من هيچ علاقه اي به ايران و کشورهای کثيف اطراف آن و به طور کلّی هيچ جای جهان به غير از اروپای نازنين و هميشه پايدار و مهربان ندارم و از ساختار های حکومتی تک حزبی مثل نظامهای کمونيستی و موروثی مثل پادشاهی متنفرم ، و يک جمهوری خواه ليبرال دمکرات طرفدار سرمايه داری هستم از نوع افراطی ، يعنی يک تار موی يک يونانی يا سويسی يا لوکزامبورکی يا نروژی رو به ميليونها ايرانی ، ترک ، عرب و بقيه پشکلهای بی خاصيت که در تاريخ جهان هيچ گهی از نظر علم و دانش و تکنو لوژی نبوده و نيستند و نخواهند بود نمیدم ، ………… اما ………. اگه از من بپرسی در اين سرزمينهای کثيف خاورميانه در طول تاريخ چه کسانی هستند که دوست دارم ، ميگم ، اول : زکريا رازی ، دوم: رضا شاه ، سوم: آتا ترک ،چهارم: آرش بيخدا و محمد رضا شاه پهلوی ( چون این دوتا با هم اندازه اون سه تا قبلی ها هستند ) …………..علّت : اين افراد غرب گرا هايی بودند و هستند که سعی در مدرن کردن ملّت گوسفند خاورميانه داشتند و دارند. ………. زنده باد سويس پاينده باد آلمان ، برقرار باد فنلاند ، پيروز باد هلند ، جانم فدای يونان

 9. نقل‌قول: «برای چه نیاز به این بود؟ چون ارتش ایران در آن موقع یک ارتش واقعی و حرفه ای بود، ارتشی بود با آدمهای بسیار آموزش دیده، باکلاس، و میهن پرست! ارتشی که وظیفه خودش رو دفاع از ملت ایران میدانست نه دفاع از حکومت! ارتشی که به شاه پشت کرد، یعنی وقتی مردم را در مقابل حاکمیت دید طرف مردم را گرفت، و اعلام بی طرفی کرد.»
  .
  اتفاقاً، یکی از احمقانه‌ترین کارهای ارتش شاهنشاهی همین بود. تمام فجایع بعدی منشأئش همین حماقت ابلهانه است. متأسفانه، در رژیم گذشته، شاه مانند قلاب یک لوستر بود. وقتی او کم آورد، همه کارایی خود را از دست دادند.
  .
  نقل‌قول: « اینه که شما توی حکومت های انفرادی یک شاه دارید و چند شاهزاده، خوب تکلیف آنها روشن است، آنها دزد هستند، اگر ده درصد تمام ثروت کشور رو هم بالا بکشند، نوش جانشان! حداقل جلوی دزدی بقیه رو میگیرند!»
  .
  برطبق تجربه‌یِ شخصی، این‌طور باور دارم که اکثر کسانی که چنین حرف‌هایی را به این شکل بیان می‌کنند (حالا برخی راجع به حکومت شاه یا برخی راجع به حکومت آمریکا و کانادا و …)، خودشان هستند که آدم‌های دزدصفتی هستند. (با عرض شرمندگی البته!) حالا برخی‌هایشان که عرضه دزدی ندارند، (علاوه بر دزدصفت) عقده‌ای هم می‌شوند. این‌ دسته‌ی آخر همان‌هایی هستند که آن‌ها را در زمان شاه غالباً تحت عنوان ”توده‌ای“ می‌شناختیم. فرزندانشان هم که امروزه هستند (و من آن‌ها را ”نئو-توده‌ای“ می‌نامم)؛ و تحت پوشش فحش دادن به شاه یا آمریکا و دفاع از مصدق و … نمی‌دانم بدگویی از استفن هارپر و … خودشان را خوب نشان می‌دهند.
  .
  من در محیط کار و دانشگاه با این افراد از نزدیک (بدون اینکه نظر خودم را نسبت بهشان فاش کنم) کار کردم و ارتباط داشتم. در غالب موارد همین‌طور دیدمشان … حالا شاید مشکل از خود من باشد — نمی‌دانم.
  .
  در هر حال، هرچه فکر می‌کنم، می‌بینم، این‌که بگوییم «تکلیف شاه روشن بود. او یک دزد بود،» یا برآمده از عقده‌ی توده‌ای‌وار و پر از حسّ حقارت و کنیه است یا برآمده از جهل و فرومایگی. بسیار شرمنده هستم.
  .
  همین ارتش شاهنشاهی –اگر شاه نبود– هنوز یک گهی بود مثل زمان مصدق یا خیلی پیش‌رفت می‌کرد می‌شد یک چیزی یک کم بهتر از سپاه کنونی. در خاورمیانه تنها اسرائیلی‌ها بودند که ارتشی‌هایشان با ارتشی‌های شاه قابل‌قیاس بودند. ما خودمان ارتشی در فامیل زیاد داریم. یک تار موی شاه را به یک گونی انقلابی خمینی-لیس عوض نمی‌کردند و اگر فریب نمی‌خوردند، همه‌ی آن کثافت‌ها را به گلوله می‌بستند. خودشان می‌گویند، اشتباه کردیم و خیانت کردیم به شاه و میهن … این توده‌ای‌ها می‌گویند نه!
  .
  ”شاه راضی، شاه‌قلی ناراضی.“

 10. تمام اينها به ملت كثيف ايران و خاور ميانه وحشي ارتباط داره مردم كثافت خاور ميانه هرگز آدم نميشند ، جمهوري اسلامي بر آمده از بطن فرهنگ كثيف مردم ايران است . زنده باد نروژ ، پاينده باد ايتاليا ، بر قرار باد اروپاي خردمند و مردم شريف يونان زمين

  • انگارخیلی بهت فشار اومده ! حسابی قاط زدی . از من میشنوی هالوپریدول رو ولش کن به دکترت بگو بهت مخلوط ریسپریدون با الانزاپین بده .

   بهرحال جای خوبی اومدی. منم هر وقت قرصامو نمی خورم میام اینجا!!

 11. ویل دورانت در تاریخ تمدن می گه: (نقل به مضمون) انقلاب ها و تغییر حکومتها درکشور های غیر دموکراتیک در اثر افزایش یافتن شدید فاصله طبقات اجتماع پیش می آد و به نوعی امری اجتناب ناپذیره چون این اقلیت دارای اکثر منابع ثروت در نسل اول کاملا تا تقریبا از افراد توانمند و باهوش تشکیل می شن که با موقعیت شناسی و زرنگی این ثروت را بدست آوردند اما در نسل دوم و سوم این منابع به فرزندانشون ارث می رسه که لزوما به توانمندی اجدادشون نیستند و بنابر این برای حفظ ثروت متکی به زور و بی عدالتی می شن و این فشار مضاعف دوباره تعادل جامعه رو بهم می زنه و احساسات عدالت خواهانه و آزادی خواهانه زمینه ساز حرکت انقلابی دیگری می شه.

  این الگو رو می شه بر خیلی از کشور ها از جمله ایران منطبق کرد. مسلما برقراری دموکراسی به نحوی که منابع و قدرت به تساوی و عدالت در اختیار مردم قرار بگیره و با قوانین مناسب پایداریش تضمین بشه و احزاب آزاد، روزنامه و مدیای آزاد، نهاد های مدنی و تشکل های اجتماعی و فرهنگی و صنفی فعال شکل بگیره می تونه ضامن حفظ تعادل جامعه و جلوگیری از ایجاد شکاف طبقاتی مجدد و انقلاب مجدد بشه.

 12. ببین من فکر اصلا نمیکنم سپاه رو بشه با مافیای روسیه مقایسه کرد.
  من شوروی و نازی های آلمان رو آدم های باهوشی میبینم که برای یک ایدئولوژی تخمی دست و پا میزدن.
  وقتی آدم تاریخ رو بی تعصب میخونه میبینه اینا واقعا مخ های زمان خودشون بودن و قدرتشون پشتوانه ی هوشی زیادی داشته. ولی ایدئولوژی بدی داشتند.
  اما من این هوش و ذکاوت رو ابدا درسپاه نمیبینم!
  این ها یک مشت کس مغز مغرور هستند که به واسطه ی پول مفت نفت به قدرت رسیدند و عقل نگه داری و سازماندهی قدرت رو ندارند. وگرنه وضعشون این نبود. به همین دلیل فکر میکنم که بعد از رفتن حکومت راه ما برای تجزیه کردن سپاه و ضعیف کردن آستان قدس و شفاف سازی شرکت نفت خیلی ساده تر از شکوندن شاخ غول مافیای روسیه برای مردم روسیه است!
  فقط نباید فراموش کنیم که این سه تا قدرت باید از بین برن تا بشه کنترلشون کرد! باید به هوش باشیم
  نه اینکه بعد از به فاک رفتن حکومت یکی دیگه از راه برسه و 4تا شعار بده و بره بچسبه به یکی از این منابع و بعد از چند وقت بشه اختاپوس و دوباره روز از نو روزی از نو…
  هیچ دیکتاتور در این دوره زمونه بدون پشت گرمی یک کدوم از این سه تا منبع نمیتونه تو این کشور برای خودش دیکتاتوری راه بندازه.

 13. خجالت نکش… ما هم در فامیل مون از این عن و گوه های سپاهی داریم.

  من هم چند وقت یکبار یک فکرایی راجع به سپاه به ذهنم میزنه که پشتش یک راه حل هایی هم میاد.
  ببین به نظر من بعد از رفتن حکومت اسلامی و ولایت فقیه و اعلام دمدکراسی (هر زمان که اتفاق بیوفته) از اولین کارهایی که باید بشه یکی رسیدگی به اموال و دارایی های سپاه هست یکی آستان قدس یکی هم شرکت نفت.
  این سه تا بزرگترین منابع قدرت در ایران هستند که قدرتمند ترین آدم های تو این مملکت همیشه به پشت گرمی یک کدوم از این منابع زرت و پرت میکنند.
  برای اینکه دموکراسی یایدار بمونه و فقط در حد یک شعار نمونه باید از الان یک فکری به حال این سه تا منبع قدرت کنیم.
  اگر ما این سه تا منبع رو از بین ببریم دیگه خامنه ای تولید نخواهد شد. دیگه احمدی نژادی تولید نخواهد شد. دیگه رفسنجانی نخواهد قدرت گرفت که بعد قدرت رو دودستی بده به خامنه ای که دهن مردومو صاف کنه.
  این منابع قدرت مثل این میمونه که در زمان ناصرالدین شاه هواپیمای عمود پرواز رپتور وجود داشته باشه که هیچوقت سوخت و موشکش تموم نشه.
  حالا هر کس که به هر دلیلی یا با زور یا با شانس سوار این هواپیما بشه به قدرت نامحدودی دست پیدا کرده!!
  مهمترین کاری که اندیشمندان و متفکران کشور ما در داخل و خارج بعد از جستجوی راه برای رسیدن به دموکراسی باید بکنن اینه که بدنبال راهی برای بعد از رفتن حکومت اسلامی برای پایداری دموکراسی باشن و تا وقتی که این سه تا منبع قدرت رو نشه کنترل کرد زور زدن فایده ای نداره و دوباره مثل روسیه قدرت مافیایی میشه.
  این کار در کلیّت با تجزیه ی کامل سپاه و ضعیف کردن شدید آستان قدس از طریق پرداخت مالیات های کلان و بورس کردن کل شبکه های نفتی کشور تامین میشه تا راه برای سوئ استفاده از قدرت این کارتل ها توسط اشخاص بسته بشه.

  وقتی بازار آزاد باشه و قوانین ضد تراست مثل آمریکا وضع بشه و سپاه کامل تجزیه بشه و مالیات های سنگین به آستان قدس تعلق بگیره و نفت کامل شفاف و بورس بشه منبع قدرتی دیگه وجود نداره.
  اونوقت سرمایه های خارجی و علی الخصوص آمریکا با سرمایه گذاری هاشون و بوجود آمدن منابع ثروت و قدرت جدید راه رو برای دموکراسی هموار میکنن.

 14. درست می گی یکی از مشکلات بزرگ ما همین عدم حمایت طبقه بورژوا از انقلاب است خیلی ها کاملا با رژیم مخالفند ولی هیچ کاری نمی کنند چون خوب می دانند اگر رژیم برود نانشان بریده می شود
  ___________________________________
  به نظر شما این مشکل را چگونه میتوان حل کرد؟ آینده شوم کشورمان را، و در ادامه آن خودمان و مردممان را چگونه تغییر دهیم؟
  ___________________________________
  متاسفانه راهش یک انقلاب خشونت آمیز از نوع جمهوری اول فرانسه است!
  ولی چنین انقلابی هزینه های زیادی دارد

 15. چنان با نفرت از اینها حرف زدی که بدلم نشست. من که از کینه ورزی و این حرفها اصلا خوشم نمیاید ولی در مورد اینها حق داری. متاسفانه بقول شما اینان چنان فسادی در جامعه بوجود اوردند که کسی جرات تغییر را ندارد چون تا به حال خیلی ها به کمک اینها از راههای غیرمتعارف پول در اورند و اگر رژیم تغییر کند میترسند نونشان بریده شود من هم بعید میدانم حتی با رفتن اینها تا یکی دو نسل دیگه جامعه سالمی داشته باشیم و از همه بدتر این اسلام است که قدرت تفکر را از مردم گرفته.

هرچه میخواهد دل تنگت (اگر بدرد بخور هست البته) بگو.

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: