خدا زن است

امروز اینجانب داشتم به این فکر میکردم که اسم بچه ام را چه بگذارم؟

بعد به این فکر کردم که چه نامی بهتر از خدا؟ مردم اسم دخترهاشون رو میگذارند فرشته، که نام یک موجود ماوراء طبیعی هست، من هم اسم بچه ام رو میگذارم خدا، که آنهم موجودیست خیالی، ولی خوب قوی ترین موجود خیالی تاریخ بشر هست، زورش از هرکول و رستم بیشتره… از کلئوپاترا هم خوشگل تره.

ولی مشکل اینجاست که جنسیت فرشته مشخصه، فرشته چون چیز خوشگل مشگلی هست، البته نه در اسلام، بلکه در فرهنگ ایرانی و مسیحی، طبیعتاً اسم دخترانه هست، ولی خدا چه؟ اسمی زنانه است یا مردانه؟

اگر قرار باشه مجبور به پاسخ باشم، به نظر اینجانب زنانه است! من رابطه مرموزی بین شخصیت خدایان سامی (الله و یهوه) و شخصیتی که از یک زن متوسط میتوان انتظار داشت میبینم.

من اصولاً وقتی خیلی بچه بودم خدا را زنانه تصور میکردم، همیشه تصور گرافیکی که از خدا توی ذهن من بود یک چیزی توی مایه های ابر بود با صورتی مهربان. شاید به این خاطر باشه که من وقتی بچه بودم تلویزیون یک کارتون نشون میداد که توش ابر ها صبت میکردند، یک ابر بود که دختر بود خیلی مهربون بود، یک ابر سیه هم بود هروقت میومد رعد و برق میشد و کارتون اکشن میشد. ولی حالا صورت زنانه چرا؟ شاید چون وقتی ما بچه هستیم همه میگن خدا خیلی مهربونه! البته من از وقتی رفتم کلاس چهارم و معلممون یک مرد شد، فهمیدم که بابا مردها انگار تازه مهربون تر هستند و رفتارشون ثبات بیشتری داره، چون معلم زنمون یکروز خیلی مهربون بود، یک روز نمیدونم پریود بود با شوهرش دعوا کرده بود چی شده بود میومد مدرسه سر ماها خالی میکرد. من در دوران کودکی خدا رو خیلی دوست داشتم، شاید باور نکنید ولی گلاب به روتون من هروقت میرفتم دست شویی از خدا معذرت خواهی میکردم که در مقابلش دست به اعمال شنیعی میزنم، از خدا میخواستم که جلوی در توالت بمونه و نیاد تو، البته میدونستم که همه جا میتونه بیاد، ولی ازش خواهش میکردم که دم در به اینور تر رو نگاه نکنه تا ما کارمون با دست شوئی به نتیجه برسه، خدا آخه درست نیست شومبول آدم رو ببینه که، زشته! این خرافات ابتکاری شخص بنده در دوران کودکی بود. این هم از خلوص نیت و تقوا و ایمان واقعی ما در دوران کودکی بود، که آن پاکی و الهی بودن در دوران نوجوانی توسط بلوغ و عقلانیت کاملاً نابود شد!

حالا چرا خدا یکجورایی زنانه هست؟

من در زنان میل شدیدی به پرستش میبینم. دخترها و زنها و بخصوص زنها و دخترهای لوس! دوست دارند دوست داشته شوند، مورد توجه قرار بگیرند، موضوع بحث باشند، مطرح باشند، و غیره. همواره به این فکر میکنند که آیا دیگران آنها را دوست دارند یا نه، احساس دیگران در مورد آنها چیست، و همچنین آیا آنها دیگران را دوست دارند یا نه و احساس آنها نسبت به دیگران الان چیست. البته خوب همه زنها یکجور نیستند، گفتیم یک زن متوسط، یا اگر به عواطف فمینیستیمان خیلی فشار بیاید برخی زنان!

الله هم توی همین مایه هاست، دوست داره خایه مال داشته باشه! روزی 17 بار باید بهش زنگ بزنی با زبون خودش باهاش صحبت کنی و دولا راست بشی، همیشه بهش فکر بکنی، هیچوقت کارهایی که دوست نداره رو نکنی، یک سری کارهایی که نمیخواهی بکنی رو «بخاطر خدا»، بکنی، آخرش هم چوب توی کونت میکنه، مثل یک دوست دختر عاطفی و حساس!

الله حسوده، همیشه باید بگی لا اله الا الله، هیچ خدایی جز الله نیست، مثل همون که شما باید دوست دخترت رو قانع کنی که بهترین زن دنیاست و هیچ زن و دوست دختر بهتری در دنیا نیست، اگر شما این رو به یک زن هدیه بدید براتون رسماً میمیره. الله مثل یک دوست دختر از بقیه دوست دخترهای دنیا خوشش نمیاد، دوست داره تنها دوست دختر شما باشه.

الله غر زیاد میزنه، سرتاسر قرآن داره گریه میکنه برای اینکه یک بخشی از مردم در گذشته ای تخیلی دوستش نداشتن، و اونهم لجش گرفته زده مادرشون رو… بله!

الله دوست داره ازش تعریف کنید، هی همیشه باید بگید الله اکبر، یعنی خدا گنده است، ، روزی شونصد باید بگید!، قربون صدقه اش برید! الله به این نیاز داره… برای همین خودش میگه به من لطفاً این رو بگید اگر اینرو بگید من بهتون جایزه میدم!

اگر خدا مرد بود به این پرستش علاقه نداشت، هرچقدر هم خداباوران بیایند و سفسطه کنند و زمین و زمان را به هم ببافند که بگویند علاقه و نیاز نداره و ما بخاطر خودمون این کارها رو میکنیم حرف مفت میزنند، جانم! در اسطوره های دینی که مذهبیون آنها را واقعی میدانند، خدا بشر رو خلق کرده تا شناخته بشه، بشر خلق شده که خدا رو بپرسته!

الله زیاد دارای ثبات روانی و اخلاقی نیست، همان بی ثباتی عاطفی که گفتم در مورد خدا هم صدق میکنه. یهو قاطی میکنه میزنه قوم صالح رو با خاک یکسان میکنه، چون به شتر پیامبرش احترام نگذاشتند، بعد از اون طرف یهو توی بهشت 72 تا حوری ردیف، با سینه های پاملا اندرسون و باسن جنیفر لوپز به مومنین هدیه میده، این نوحه خونها و آخوندهای بیریخت که میبینید همه اینها اون دنیا با آن جوجه های نازنین شام تا بام به عبادت مشغول خواهند بود.  از اون طرف جهنم درست کرده که توش ان و گه داغ میپاشند به سر و صورت غیر مسلمانان و کسانی که خدا رو قبول نداشتند مثل اینجانب.  این حرکت ها یکجورایی زنونست، کارهای مردونه نیست!

خدا اگر یک مرد بود نیاز به پرستیده شدن نداشت، بلکه ترجیح میداد یک پرستنده باشه، مثل ما مردها که زنها رو میپرستیم! یک جوکی بود میگفت مردها دو دسته هستند، یا ز.ذ هستند، یعنی زن ذلیل هستند، یا ز.ز.ذ هسند، یعنی زر میزنند که زن زلیل نیستند. اصولاً پرستش حق طبیعی زنهاست، چه چیزی برای یک مرد زیباتر و قابل ستایش تر است از یک زن؟  چه چیزی در زندگی یک مرد دگرجنسگرا بیشتر اهمیت دارد غیر از یک زن؟ میگن دلیل اینکه خدا اول مرد رو آفریده بعد زن رو آفریده این بوده که هر هنرمندی اول یک ماکت میسازه بعد خود جنس اصلی رو میسازه. مردها هم پرستیدن زنها رو دوست دارند، اگر چیزی در زنان هست، طبیعتاً میلی برای آن در مردها وجود داشته، و برعکس!

اینه که باباجان بیاید زن ها رو بپرستیم، به عبارت دیگر انسانها رو بپرستیم، هم برای خودتون خوبه، هم برای انسان

باور کنید انسان خیلی برتر از خداست، کی گفته در آسمان بودن و زور زیاد داشتن و علم زیاد داشتن، تنها بودن، هم نوع نداشتن، و از همه بدتر تخیلی بودن بهتره؟ فکرش رو بکنید الله نه شومبول داره نه اونیکی رو، رفتارش هم زنونه هست، شما جاتون رو حاضرید با خدا عوض کنید؟ اگر حاضرید لابد ارزش آلات موسیقی خودتون رو نمیفهمید!

Advertisements

23 پاسخ

 1. با سلام نکاتت در مورد دخترهای لوس و زن ها از بعد پرستیده شدن خیلی اوکی بود اما تصورات در مورد خدا طبق گفته ادیان اینطوری هست قطعا چیزی فراتراز اینهاست اگر موجودی فراطبیعی همه مارو تحت نظر داره عقل ومنطق خدای انتقام جو رو نمی پذیره اما آنچه من تجربه کردم عدالتی رو در این دنیا به شکل واقعی احساس نکردم.شما نگاه کن به دنیا اومدن و مرگ انتخاب پدر ومادر و رنگ پوست جنسیت و نژاد امری جبریست وما هیچ دخالتی نداریم.

 2. چه جالب ! من فکر می کردم خدا مرده! آخه به شدت طرفدار حقوق آقایون هست
  عاشق نوشته هاتم ! پیروز و بهروز باشی عزیزم

 3. و به من هم هطلاع بدید
  *و به من هم اطلاع بدید

 4. درود،پوزش که اینجا کامنت نامرتبط با موضوع بحث میگذارم جای دیگه ای برای ارتباط با شما سراغ نداشتم،میتونید بعد از خوندن حذف کنید
  آرش عزیز به گمانم وبلاگتون دچار یه مشکلی شده!تنها پستی رو که من تونستم باز کنم این پست بود!بقیه رو این پیغام رو میده >> پیدا نشد

  پوزش، اما دنبال چیزی هستید که اینجا نیست.
  حتی روی مطالبی که از طریق اشتراک در وب نوشت شما برای من ایمیل میشه هم کلیک میکنم باز هم همین پیغام رو میده!تا زمانی که متوجه بشم که موضوع چیه که در ایمیل من پست جدیدتون با این نام ارسال شده>>
  نظر من در مورد بمب گذاری نروژ
  Arash_Bikhoda | ژوئیه 26, 2011 در 2:09 ق.ظ. | دسته‌ها
  و این نام پست در وبلاگتون به این شکل اومده>>نظر من در مورد فاجعه نروژ
  و هیچ کدام هم در وبلاگتون یافت نمیشه!با اجازتون اشتراکم رو لغو میکنم!
  ولی لطفا مسئله رو پیگیری کنید و به من هم هطلاع بدید چون از مطالب وبلاگتون استفاده میکنم!لطفا صحت این مسئله رو آشکار کنید که جریان چیه و این نوشته ها در ایمیل من از سوی خود شماست!سپاس گذارم

 5. درود بر آرش بی‌خدا. دنبال بخش تماس توی این وبلاگ گشتم چیزی پیدا نکردم. از این بابت عذر می‌خوام که سوالم رو این‌جا مطرح می‌کنم. من یک آتئیست مثبت‌گرا هستم. دنبال این هستم که درباره‌ی فرق ضد خدایی ‌(antitheism) با آتئیسم بدونم و همین‌طور این که آیا آتئیسم مثبت‌گرا همون ضد خداست؟ درباره‌ی شک‌گرایی توی مقاله‌ی بی‌خدایی گام به گام از سایت زندیق چیزهایی خوندم ولی هنوز زیاد درباره‌ی اون نمی‌دونم. احساس می‌کنم شک‌گرایی با بی‌خدایی مثبت‌گرا جور در نمیاد. یه بی‌خدای مثبت گرا درباره‌ی نظرش درمورد خدا اطمینان داره، یعنی نمی‌تونه شک‌گرا باشه؟ من با این که با دید شک باید به عقاید نگاه کرد موافق‌م،‌ ولی از اون طرف هم نمی‌تونم به هیچ چیز اطمینان نداشته باشم! ممنون می‌شم اگه کمکم کنید.

  • در مورد انتی تئیزم

   انتی تئیزم هم ردیف با خداباوری و بیخدایی و ندانمگرایی نیست، یعنی در مورد مسئله وجود خدا نیست، بلکه توصیف یک رفتار است، کسی انتی تئیزم است که با تئیزم مبارزه میکند، ارتباطی با بیخدایی مثبت یا منفی گرا ندارد

   در مورد شک گرایی

   شک گرایی را اگر بخواهیم اطمینان نداشتن به هیچ چیز معرفی کنیم، حق با شما خواهد بود ولی خوب چنین تعریفی درست نیست. شک گرایی یعنی احتمال اشتباه بودن عقایدت را بدهی، هرچقدر هم که به آنها اطمینان داشته باشی بازهم حاضر باشی که شواهد و قرائن مخالف را بررسی کنی و ذهنی باز داشته باشی، این به آن معنی نیست که نمیتوان هیچ چیز را دانست. میتوان گفت عدم وجود خدا قابل اثبات است به همان شکل که میتوان گفت قضیه تالس قابل اثبات است، شک گرایی حالا اینجا یعنی اگر کسی آمد و دلیلی اقامه کرد که قابل اثبات نیست، شما نظرش رو مد نظر قرار بدهی و احتمال اشتباه بودن بدهی! آدم اصولاً نمیتواند به هیچ چیز اطمینان نداشته باشد، شما اطمینان نداری که اگر از یک هواپیما لخت بپری بیرون خواهی مرد؟! اگر بگی نه به نظر میاد زیاد منطقی و واقع بین نیستی.

   • ممنون از پاسخ‌تون. بیخدایی ضعیف و قوی جدای از بی‌خدایی مثبت‌گرا و منفی‌گراست یا به همون معنی‌ه؟ ببخشید که زیاد سوال می‌کنم، تازه یکی رو پیدا کردم ازش بپرسم!

 6. البته اگه قرآن رو مبنا قرار بدیم واسه قصاوت در مورد جنسیت الله خیلی تابلوه که مرده

 7. من بچه که بودم خدا رو عین عکس خمینی روی هزارتومنی می‌دیدم، منتها بزرگ‌تر!

 8. بگید الله اکبر، یعنی خدا گنده است،
  =======================
  الله گنده است؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  چه جالب!!!عزیزان از این به بعد به کوروش کبیر میگیم کوروش گنده است!!!!هه هه هه هه هه
  کورش گنده.
  خوب میشی!! البته امیدوارم!

 9. ضمنا اگه اسم دختر خانمه گلت رو بزاری «مش غلام» از «خدا» بهتره!!!

 10. به نظر من اين جمله ي خدا زن است توهين اشكارا و واضحي به زنان است و اين كه الله را با زنان مقايسه كنيد اصلا جالب و قابل قبول نيست زيرا زنان هيچوقت منتقم و خون ريز نيستند و تا كنون هيچ ملتي را با خاك يكسان نكرده اند. اين صفت بيشتر برازنده اقايان است و در طول تاريخ هم نمونه هاي مثال زدني در اين مورد زياد است در حالي كه با پيشرفت ملت ها و قدرت گرفتن زنان در سياست و فرهنگ تعداد اين جنايات تا حد زيادي كاهش پيدا كرده است كه نقش زنان هم در اين مورد بي تاثير نيست .
  درباره ي اين كه زنان موجوداتي هستند كه دنبال ستايش و توجه اند هم تا حدي اين مساله مربوط به عزت نفس پايين انها در نتيجه ي سال ها تحقير و تمسخرشان است اگرچه ممكن است طبيعت زنان هم در اين مورد بي تاثير نباشد اما دليل موثرتر همان كمبود اعتماد به نفس است
  سالها زنان موجودات بي ارزشي به حساب مي امدند و تنها وسيله اي براي خوشگذراني و بچه دار شدن تلقي مي شدند و نظر اسلام هم همين است.
  از انجا كه بيشتر اوقات نوشته هاي شما را مي خوانم و با لحن عجيبتان هم اشنام با اين حال اين بار واقعا متعجب شدم و برايم دور از انتظار بود.

  • به صورت تخمی با نظر موافقم، حتی اگه زنها رو با حیوانات مقایسه میکردی بهتر بود تا اینکه با خدا قیاسشون کنی، خدا خیلی تخمی تر از این حرفاس

 11. خامنه ای چون خواهر جنده اش ( بدری خامنه ای ) عضو سازمان تروریستی مجاهدین خلق و ساکن پادگان نظامی تروریستی اشرف بوده نمی خواهد این پادگان تروریستی را که در نزدیک مرز ایران قرار دارد و خطر عمده برای امنیت ایران بشمار میرود بسته شود زیرا میترسد رجوی عکس های لختی و سکسی خواهرش را در حال سکس با او را منتشر کند.
  هر کشوری اگر پادگان تروریستی در نزدیک مرزهایش باشد با یک اخطار ده روزه برای تخلیه یا بدون اخطار آن را بمباران میکند.
  چرا ارتش ایران و نیروی هوایی ارتش این پادگان تروریستی را که سابقه حمله به مرزهای ایران وکشتن هزاران سرباز و صدها افسرارتش ایران را دارد را بمباران نمی کنند؟ آیا باز هم منتظر قدرت گرفتن و حمله مجدد آنان به مرزهای ایران و کشتن سربازان و افسران شجاع و مردم ایران هستید؟
  ارتش ایران باید با اخطار و اولتیماتوم ۱۰ روزه این پادگان تروریستی را تعطیل کند و افراد موجود در آنرا تحویل گیرد یا افراد موجود در آن همانطوری که رفته اند به دیگر کشورها فرار کنند٬ و در غیر این صورت این پادگان تروریستی را بمباران نماید.
  هیچ کشوری در جهان وجود یک پادگان تروریستی را در نزدیک مرزهایش را حتی برای یک لحظه تحمل نمیکند مگر اینکه دولت و حاکمان آن کشور با آن تروریستها روابط و منافع مشترک سری داشته باشد.

 12. مي دانيم «خدا وجود ندارد » يك حكم سلبي است. از طرفي هم «خدا وجود دارد » يك گزاره ايجابي است و هردوي اينها نيازمند اقامه استدلال هستند. درحاليكه احكام ايجابي خداباوران بارها رد شده ولي احكام سلبي بيخدايان چندان قوي و محكم نيست، چگونه مي شود از بيخدايي دفاع كرد؟ اثبات عدم وجود خدا درست به سختي اثبات عدم وجود قوري پرنده راسل دشوار و ناشدني به نظر مي رسد.

  • نخست اینکه بیخدایی دو نوع است منفی گرا و مثبت گرا، ضعیف و قوی، یکی وجود خدا را رد میکند دیگری نفی میکند، در بیخدایی منفی گرا لازم نیست بیخدا بر عدم وجود خدا استدلال کند، کافیت دلایل خداباور مثبت گرا را رد کند.

   من بیخدای مثبت گرا هستم، اثبات عدم خدا به اندازه قوری راسل دشوار نیست، برای عدم وجود خدا میتوان از متناقض بودن وجود او با سایر موجودات از جمله شرور، پنهانی الهی و همچنین محال بودن وجود او با توجه به تناقضات داخلی در تعریف او استفاده کرد و دلیل اقامه کرد.

   این نوشتار را نگاه کنید:
   http://zandiq.com/articles/0000000193.shtml

 13. تو پاراگراف آخر نتوستی دیگه نگه داری خودت رو، زدی به قلب شوونیسم و میسوجینیسم. براوو به اینهمه بینش! خوشحالی زن نشدی نه؟

 14. وای برتو
  اخوی این خزئبلات چیست که به ذات حضرت حق نسبت دادی؟ مقاله مصباح را که نوشتی خواب دیدیم زبانت از عجمی به عربی برگشته ، گفتیم از اهل بهشت شده ای.
  وای برتو

 15. انگار موقع نوشتن اين پست حشرت خيلي بالا زده بوده آرش جان :دي.من به شخصه هيچ تمايلي به تعريف و تمجيد زياد يا به قول تو پرستش زن ها ندارم دگرجنس گرا هم هستم پس نگو مردها بگو برخي از مردها اين تمايل احمقانه رو دارن

 16. خدا هم دختریست شاید

  که می ساباند احساسش به آغوشی

  میانِ کشتزاری از گُلِ خشخاش و آویشن

  پُر از مردانگی های مترسک وار

  خدا هم مریمیست شاید، بدون مرد، آبستن

  و انگاری نمایشنامه ای از نو،خدا میسازدم شاید

  به روی صحنه می رقصد، هنوز هم دختری عریان

  میانِ چشمهای هرزه در بادو

  و فریادی که میگوید، خدا هم دختریست افتاده در آغوش یک انسان
  منبع:http://iraniat.blogspot.com

 17. ازنظرعلمی وعقلی هم باید اولین زاینده زن باشد وبروش بکرزائی یا هرروش دیگر بچه دار بشه

هرچه میخواهد دل تنگت (اگر بدرد بخور هست البته) بگو.

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: