مدال افتخار تاریخی برای جمهوری اسلامی

امروز من داشتم وبگردی میکردم، به بعضی از فروشگاه های اینترنتی درون ایران رسیدم.

یک چیز جدیدی دیدم که قبلاً ندیده بودم، تقریباً نصف صفحه اینترنتی تبلیغ از موسسات مختلف برای تحصیل در اسپانیا و مهاجرت به آن بود.

طبیعتاً به نظر میرسد اسپانیا یکم بیخیال مهاجرت شده و داره همون کاری رو میکنه که قبلاً آلمان و انگلیس و سوئد و اینها کردند، هر چند سال یکبار یکجایی در باز میشه هموطنان ما گروه گروه به آن کشور مهاجرت میکنند، چند سال پیش آمار ایرانیهای خارج از کشور پنج میلیون نفر بود، الان نمیدونم چقدره ولی اگر هفت میلیون بشه یعنی میشه ده درصد جمعیت کل کشورمون.

این در تاریخ کشور کهن ما فکر میکنم بی سابقه باشه، توی این چند هزااااااااااااااااااااااار سال، کی پیش اومده بود که مردم ما کشورمون رو بخاطر اینکه اسلام در آنجا ریده، نه بخاطر جنگ نه بخاطر هیچ چیز دیگه با میل خود ترک کنند؟

بین این مهاجرها معمولاً آدمهای تحصیل کرده و توانمند از نظر اقتصادی زیاد هستند، چند سال پیش من در استخدام توی یک جایی توی ایران نقش داشتم، پرسش نامه ای که کاندیدها باید پر میکردند یک سوال داشت، و اون این بود که برنامه دراز مدت شما در پنج سال آینده چیست؟

باور نکردنی بود ولی از هر ده نفر حدوداً هشت نفر به رفتن به خارج اشاره کرده بودند، یعنی اگر تعداد فراری ها از حکومت اسلامی همین نسبت تاریخی ده درصد هست، و بیشتر نیست به این دلیله که درها رو زیاد باز نمیکنند و الا اگر باز کنند کی حاضره بمونه توی اون سگ دونی که خامنه ای و امام زمانش درست کرده؟ مهاجرت هم شاید واژه مناسبی نباشد، شاید بهتر باشد بگوییم ما از کشورمون رانده شدیم.

خود این آدمهایی که از ایران مهاجرت کرده اند، یکم اسپانیایی-ایرانی میشن، بچه هاشون نود درصد اسپانیایی ده درصد ایرانی میشن، نوه هاشونم صد در صد اسپانیایی. همین جوری ما داریم هم میهنانمون رو از دست میدیم، همه اون بچه هایی که باید سرمایه و آینده ایران باشند دارند از بین میروند آنهم از بهترین خانواده ها و نسل ها.

فردای این سرزمین بالاخره چگونه خواهد بود؟ آیا از این بلای عجیب و غریب رها خواهد شد؟

آیا هرگز کاری را که نکرده ایم، برای بدست آوردن چیزی که هرگز نداشته ایم، خواهیم کرد؟ آیا ما هم در مبارزه با اسلام مثل آمریکایی ها یکم پیروز خواهیم بود؟

Advertisements

30 پاسخ

 1. طاغوت ستیز به طور آشکار داره حرف های ضد دینیشو با طعنه می زنه.یه چیز آشکاره چرا نمی فهمید

 2. خطاب به طاقوت ستیز
  زیادی به بی عقلیت نناز برایم جالب خواهد بود آیا آن زمان که خنجر آزادگان گلویت را بنوازد هم همین قدر بی عقل خواهی بود؟ به هرحال بین شما دیواری ازخون وآتش خواهد بود.آنچه باشمشیر بیاید تنها باشمشیر خواهد رفت مبارزه باشما همچون مبارزو بایک گرگ گرسنه تنها یک پیروز دارد.

 3. http://www.oilempire.us/new-map.html
  نظر به مطالب لینک فوق باید بگم
  Ralph Peters و سیاستگذاران و همفکرانش گوه زیادی خوردن نازنین!

  • اولا مودب باشید ثانیا توجه کنید که این نقشه در مجله نظامی آمریکای عزیز منتشر شده و حتی در جنگ 33 روزه اسراییل علیه حزب الله لبنان خانم رایس (وزیر خارجه وقت آمریکای عزیز) به صراحت از جنگ در حال جریان بعنوان دردهای زایمان تولد خاورمیانه جدید صحبت کرد بعبارتی ریشه کنی حزب الله لبنان (به قول مقامات وقت اسراییل ) یک پرده از اجرای همان چیز زیادی بود که آقای رالف پیتر منتشر کردند و البته خوشبختانه شکست خورد ! بسیار خب بفرمایید راه حل عملگرایانه چیست ؟ یادتان باشد که اساس نظری ( آنچه در ظاهر تبلیغ میشود ) نقشه فوق جداسازی قومیتها برای کاهش تنش هست . حالا بفرمایید چه باید کرد ؟ ابتدا خودم شروع میکنم . برای اینکه واقعا و در عمل اثبات شود که رالف پیتر همراه با جورج بوش و سایر مقامات آمریکای عزیز در این باره چیز زیادی خوردند باید در جهت افزایش همبستگی در کشور تلاش کرد و این تلاش باید براساس توجه به فرهنگ -افکار مردم و نیز مسائل اقتصادی صورت گیرد . خب شما و سایر علاقمندان میتوانند ادامه دهند .اینگونه میتوان نشان داد که رالف پیتر چیز زیادی خورده و گرنه با توهین او و روسایش واقعا نقشه خود را عملی خواهند کرد .

 4. اطلاعیه مهم
  بسمه تعالی
  نظر به حوادث اخیر که باعث شده است عوامل استکباری جشن تفرقه در پیش گیرند و تبلیغات سو علیه سربازان اسلام به راه اندازند ، ضروریست که جهت تنویر افکار عمومی اقدام نماییم.

  به علت عشق و علاقه وافر امت همیشه در صحنه به آقا امام زمان (عج)، سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران با استفاده از زبده ترین کارشناسان و متخصصین ظهور امام زمان (عج) تیم تجسس و رصد یوسف زهرا آقا امام زمان (عج) تشکیل داده و این تیم با تشکیل کمیته حقیقت یاب به این نتیجه رسیده است که آقا امام خامنه ای همان سید خراسانی است فلذا اطاعت از او اطاعت از امام زمان و اقتدا به او اقتدا به امام زمان است.

  اما برای جلوگیری از هرگونه انحراف و شبهه و فتنه ضروریست که در مورد شعیب بن صالح مدارک و شواهد به حد کافی جمع آوری شده و نظر به اینکه در روایات به ریش کم پشت شعیب اشاره شده این احتمال وجود دارد که شعیب بن صالح احمدی نژاد نباشد بلکه حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی دارای صلاحیت بیشتر به واسطه ریش کم پشت تر باشد.
  به هر حال در روایات نقل شده است که سید خراسانی است که شعیب صالح را تبرک می بخشد فلذا تا روشن تر شدن قضایا منتظر تحقیقات تیم تجسس و رصد امام زمان سپاه پاسداران و منتظر بیانات و فرمانهای مقام معظم رهبری هستیم تا حمایت ایشان تکلیف شعیب بن صالح واقعی را مشخص نماید. فلذا از امت حزب الله می خواهیم صحنه را ترک نکنند و در انتظار فرمایشات مقام عظمای ولایت حضرت سید خراسانی به تکالیف واجب خود عمل نمایند.
  یا صاحب الزمان عجل علی ظهورک
  نصر من الله و فتح قریب.

  • با این حساب بنده هم رستم هستم.

   ‹خدا› شما رو از ما نگیره، با همین حرفهاتون همیشه زندگی رو به کام ما شیرین میکنید. شما نباشید به چی میشد خندید؟ زندگی بس کسل کننده میشد.

  • من فقط موندم تو مخ تو یکی جای مغز چی ریختن؟!!!!!!!
   اینا رو از کجات در میاری؟

 5. من هم دارم برای رفتن به مهاجرت به اسپانیا برنامه ریزی می کنم. این هم از بدبختی ماست که بهترین سال های عمرمان را باید در خارج از وطن بگذرانیم.

 6. من هنوز اونقدر مطالعه نکردم که بتونم دقیقا بگم چی میخوام و تفکرم چیه.اما یقینا میدونم که یک لاادری هستم
  مطالب پرپیمونی دارید در زندیق.
  امیدوار بودم یک مقدار بی خدای معتدل تری میبودید که بهانه به دست خداپرستان نمیدادید
  یک پیشنهاد,درخواست! مطالب تارنمای زندیق رو در صورت امکان به صورت یک نرم افزار ارائه کنید و با قابلیت به روز رسانی مطالب جدید,حتما اطلاع دارید اکثر جامعه به اینترنت پرسرعت دسترسی ندارد

  • شما اگر بخواهید انفعالی برخورد بکنید یعنی برای بهانه ندادن دست خداباور ها حقایق را نگویید هیچوقت بر باطل پیروز نخواهید شد.

 7. آیا هرگز کاری را که نکرده ایم، برای بدست آوردن چیزی که هرگز نداشته ایم، خواهیم کرد؟ آیا ما هم در مبارزه با اسلام مثل آمریکایی ها یکم پیروز خواهیم بود? اینکه ایرانیان هرگزبااسلام مبارزه نکرده اندواینکه هرگزدرراه آزادی گام برنداشته اند کاملااشتباه است امااینکه آیااکنون درمبارزه ای که ممکن است شروع کنند پیروزمی شوند شرایط کلی جهان به شدت متفأوت ومتضاد باگذشته است وکاملاممکن است پیروزشوندولی اینکه به چه مقداربه نظرمن کاملابستگی به مقدار روشنگری وشجاعت اسلام ستیزان ومیزان عقلانیت وعمق تفکرآنان دارد. من مطمئنم تو خودت هنوز نمیدانی که اهمیت ونقش سایتهای روشنگری چون زندیق چقدر است اسلام گرایان درمقابل مطالب آن نهایتا درمانده خواهند شد پیروزی نزدیک است به شرط آنکه بخوأهیم والبته شرایط اجتماع راعاقلانه بسنجیم.

 8. درهرشرایط اگرمردمی وجودداشته باشند که خودراملتی جداگانه بدانند بهتراست مستقل باشند اصولازندگی درکشورهای کوچکتربه دلایل بسیار بهتراست

 9. آرش جان من خودم تو یکی از بهترین دانشگاهای ایران درس میخوندم و برات جالب باشه فک کنم که بدونی دست کم 80 درصد بچه هایی که از دانشگاه ما فارغ التحصیل میشن مهاجرت میکنن بیشترم به کانادا و آمریکا. اما اینا از خداشونه که ما توی ایران نباشیم. میدونی تا وقتی پول نفت رو دارن ترجیح میدن ما بریم که کسی نباشه سر از کارشون دربیاره

 10. با درود به شما ارش گرامی
  چند ماه پیش از شما تقاضا کردم مطلبی در مورد تجزیه طلبان و تجزیه طلبی و اینکه برخورد ما با این افراد چگونه باید باشد بنویسید.راستش این موضوع خیلی ذهن من رو به خودش مشغول کرده و مایلم نظر شما را در این مورد بدونم.به خصوص که مدتیست پانترکها و پانکردها در فضای مجازی خیلی فعال شدند.ظاهرا دارند پایگاه اجتماعی هم پیدا می کنند.و این موضوع ایراندوستان رو برای آینده کشور نگران میکنه.باز هم از شما تقاضا میکنم مطلبی در این مورد بنویسید یا اگر مایلید مختصرا در جواب همین کامنت نظرتون رو در این مورد بیان کنید.ممنون دوست گرامی

  • اینکه 90 درصد کردها، ترکها و بلوچها میخواهند مستقل باشند شما را نگران کرده؟

   اجدادشون در اونجا بودند، و سرزمین کسی رو اشغال نکردند و حق تصمیم گیری در مورد اون خاک رو خودشون دارند. نگرانی شما از چی میتونه باشه فرشاد جان؟ وقت کم برای چپاول منابع طبیعی در اون مناطق؟ با زور که نمیشه ملت رو زیر سلطه نگه داشت 🙂

   • حرف مفتیه نازنین مالک هر تکه از خاک کشور همه ایرانی ها هستند نه کسانی که چند قرنی اونجا زندگی کرده اند، معنی کشور همینه.

    • مخالفم آرش جان.
     اگر کردها، ترکها، عربها و بلوچها هم مثل آمریکا حق رئیس جمهور/رهبری در ایران را داشتند (البته ترکها استثناء هستند)، اون موفع میشد تعریف «کشور» شما رو قبول کرد.

     مادامی که چنین حقوقی که کاملاٌ ابتدایی هستند از این اقلیتها منع شده، چاره ای جز جدایی، جنگ و کشمکش برای طرفین نیست.

    • این نکته را هم اضافه میکنم:

     که چنین اقلیت هایی «حق» درس خواندن به زبان مادری خود را ندارند. یا حداقل کتاب ادبیاتی ویژه در رابطه با زبان مادری خود را ندارند.

     تمامی این اقدامها بیانگر حقیقتی نگران کننده است.. البته زیاد آیکیو و فسفر سوزاندن نمیخواهد تا متوجه شد پلان ایران (دولت) از این ذغل بازیها چیست.

     کافی است برای مدتی در مناطق اقلیتی زندگی کنید تا عملاً «تبعیض» را مشاهده، احساس و تجربه کنید.

  • برای چی ناراحتی ! آمریکای عزیز خودش طرح تجزیه چند کشور از جمله ایران را کشیده ! مگه هنوز متوجه نشدی که آمریکا سرور دنیاست ! باور نمیکنی ؟! کاری نداره توی گوگل جستجو کن :new middle east map و فقط کمی مطالعه بکن و ببین که چه کسی و چند سال پیش نقشه تجزیه ایران را کشیده . حالا انتظار داری آرش بیخدا در مخالفت با طرح آمریکای عزیز و برای راههای کاهش نگرانی شما مطلب بنویسه !؟ اصلا جهنم ضرر بیا حداقل این لینکها را ببین و نظرات جورج بوش را عشق کن .
   http://en.wikipedia.org/wiki/Greater_Middle_East
   ——————
   http://www.oilempire.us/new-map.html

 11. وقتی خودشون حداقل حقوق رو 300 تومن اعلام میکنن و متوسط حقوق رو 500 هزار تومن و حداقل حقوق برای یک زندگی متوسط رو 1 میلیون اعلام میکنن پس چه دلیلی داره که ملت تو این خراب شده بمونن؟!

  اینجا هیچ راهی برای پیشرفت نیست! وضعیت بازار کار ایران طبق آمارهای جهانی فقط از وضعیت کار کشورهای آفریقای مرکزی بهتره! 3 ساله که رشد اقتصادی 1 درصده و امسال هم طبق گفته های خودشون 1 درصد باقی میمونه در حالی که فقط در صورتی میشه به دهه 90 امیدوار بود که طی این سالها رشد اقتصادی به 8 درصد میرسید!

  ما جدا چی کم داریم برا پیشرفت؟ جمعیتمون که جوونه و چند سال پیش هم درآمدهای نفتیمون سر به فلک گذاشته بود اگه دو زار این ابلها عقل تو کله پوکشون داشتن رشد اقتصادی ایران به 8 درصد که هیچی به 16 درصد (رشد اقتصادی فعلی قطر) هم راه داشت که برسه

 12. اینجا در بلاد کفر یه خانم زرتشتی – هندی دیدم که با دیدن من که ایرانی بودم خیلی ذوق کرد
  گفت اجدادش 1400 سال پیش از ایران فرار کرده اند حالا هم نوبت شما شده .
  بعد از 1400 سال هنوز خودشو ایرانی میدونست دوست داشت به فرزندش زبان پارسی را یاد بدم

 13. بسمه تعالی

  یکی از راههای فتح بلاد کفر مهاجرت امت مسلمان به آنجاست تا با ظهور آقا امام زمان دروازه های شهر را به روی جنود اسلام باز کنند فلذا این جماعت انبوه فارس و عرب و ترک از اسلام فرار نکردند بلکه سربازان اقا امام زمان هستند تا از درون به صورت ستون پنجم بلاد کفر را به بلاد اسلام تبدیل کنند. هم اکنون هزاران مسجد در اروپا و آمریکا ساخته شده و روزی انشا الله به ازای هر نفر یک مسجد و حسینیه در اروپا خواهیم ساخت.
  نصر من الله و فتح قریب

  • «هم اکنون هزاران مسجد در اروپا و آمریکا ساخته شده و روزی انشا الله به ازای هر نفر یک مسجد و حسینیه در اروپا خواهیم ساخت.»

   به ازای هر نفر یک مسجد؟
   شاسگول اینکه دیگه نماز جماعت نمیشه.

  • به جان ستیز تو شوخی میکنی. من میدونم امکان نداره هیچکس انقد دیگه اسکل باشه

 14. حیف که بگیم سگ دونی چون ارزش سگ میلیون ها بار از خامنه ای امثال اون و تمامی مجتهدا بیشتره

 15. در مورد ایتالیا اینجا من زیاد شنیدم . ظاهرا فقط یادگیری زبانش برای دریافت اقامت کافیه. کانادا که ویزای سرمایه گذاریشو 100ملیون کشید روش و برای خیلی ها رفتن به کانادا مشکل شد. مالزی و استرالیا هم زیاد میرن. اروپای غربی هم فعلا بگیر نگیره. ولی بازم هیچ جا آمریکا نمیشه.
  از اینکه تو آمریکا زندگی میکنی به خودت افتخار کن!
  اینجا همه دارن به این در و اون در میزنن تا از این جنگل بکنن برن! واقعیتیه که اینجا چیزی برای موندن وجود نداره!
  البته به نظر من مهاجرت برای مردم بَسته ی ایران جز برای خودشون برای کشور هم محسنات خوبی هم داره. همین که اون ور برن و جامعه و فرهنگ باز اونور آب رو ببینن و دست از این خشکه مذهب بازی و مثل الاغ جفتک انداختن بردارن و به زندگی توی جامعه آزاد عادت کنن و توقعاتشون از زندگی و حکومت بالا بره و فرهنگشون ارتقا پیدا کنه و یاد بگیرن که بجای احساسشون با عقلشون فکر کنن … اینها خودش جهش خیلی بزرگیه در راه پیشرفت کشور.
  مطمئنم همین که ج.ا بره و درهای این مملکت باز بشه و این 10درصد تو این مملکت رفت و آمد داشته باشن خودش باعث ترقی خیلی زیادی تو وضعیت همه جانبه کشور میشه.
  چون تو این 10درصد عقل و تحصیلات و سرمایه پولی خوابیده.
  تازه رفت و آمد توریست ها و سرمایه گذاری خارجی ها و آزادی اینترنت و هدفمند کردن درآمد نفتی و … رو بعد از رفتم ج.ا لاک گرفتم.
  مشکل این مملکت جمهوری اسلامیه و در راس اون ولایت فقیه هست که برای رسیدن به هر پیشرفتی باید از سد این ها بگذریم.
  بحث چی بود از کجا به کجا رسیدیم!!

 16. چند هفته ای هست که کسی حوصله بحث های ضد اسلام را ندارد و این جور لینک ها رای نمیارن با هر کس که می خواهی بحث کنی می گه: قبض گازم اینقدر آمده! شهریه دانشگاهم را ندادم یا نگاه کن همه جا انقلاب کردن ما هنوز موندیم
  یک فضای یاس و ناامیدی همه جا را گرفته داخل این فضا بحث های نقد دین پیش نمی ره مردم می گویند همه چیزمان را گرفتند می خواهی دینمون که تنها چیز خوبی هست که برامون مانده را بگیری؟ به وضوح هرچه فقر بیشتر می شه تعصبات دینی هم بیشتر می شه

هرچه میخواهد دل تنگت (اگر بدرد بخور هست البته) بگو.

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: