بن لادن به چگوارا و محمد بن عبدالله پیوست

چه خبر خوبی بود،

اصلاً قابل پیش بینی نبود،

بیست دقیقه بعد از صحبت های اوباما یکی از دوستان به من زنگ زد و گفت خبر خوبی برات دارم، میتونی حدس بزنی چی شده؟

طبیعتاً من  نتونستم حدس بزنم ولی وقتی شنیدم بن لادن کشته شده، احساس شعف و شادی تمام وجود من را فرا گرفت، پیاده شدن عدالت بسیار زیباست. سرانجام حق به حق دار رسید، و انسانگرایی بر خداسالاری بار دیگر پیروز شد.

اینهم از پرونده آن جانی خوک صفت، که در خانواده ای خوک صفت با پنجاه فرزند در محیط و فرهنگی خوکی پدید آمد و طبیعتاً بهترین نامزد برای افکار کثیف و خوکی و ضد انسانی اسلام بود.

ای کاش امریکا 1400 سال پیش وجود میداشت که بن لادن آن دوران را نیز هم سرنوشت با بن لادن این دوران میکرد.

بن لادن یک چگوارا، یک انترناسیونالیست واقعی و یک محمد بن عبدالله، البته در ابعادی کوچکتر و در تاریخی اشتباه، بود، سنگ دلی و بی رحمی اش همچون محمد بن عبدالله، و انقلابی گری اش همچون چگوارا بود.

گویا لحظات آخر عمر ننگینش را هم مثل حماس و حزب الله پشت سر یک زن پنهان شده بود، به نظر من صدام حسین مرد تر از بن لادن بودند.

این فاجعه بزرگ رو به اسلامگرایان و چپی ها تسلیت میگم، به نظر میاد آمریکا داره کم کم بر اسلامگرایی پیروز میشه، تونی بلر در سخنانش مستقیماً گفت جنگ با اسلامگرایی است! چپی ها اگر چه مستقیماً اشاره به علاقه شان به بن لادن نمیکنند ولی همان دامن زدن به تئوری های توطئه و انداختن تقصیر بر سر امریکا نشان از علاقه مندی نهان آنها به بن لادن و کارهایش داشت، چون بن لادن رو هم مثل خودشون انترناسیونالیست و غرب ستیز میبینند، البته من مستقیماً از چندتا کمونیست هم شنیدم که بن لادن رو دوست داشتند.

باشد که بیش از این رسوا و مغلوب شوید.

Advertisements

23 پاسخ

 1. تو این ذهن من یه سوال خیلی مهم مطرح است که چرا چرا بن لادنو دستگیر نکردند چرا؟بهتر نبود که اونو دستگیر می کردند و تو یه دادگاهی محاکمه می کردند؟همون طور که آمریکایی ها گفتن بن لادن مسلح نبوده پس به چه دلیل باید کشته بشه.آیا زنده موندن او به نفع کاخ سفید نبود؟این ها سوالاتی است که امیدواریم کاخ سفید با انتشار جزئیات بیشتر به این ابهامات پاسخ بده.حتی بی بی سی هم در این مورد حرف هایی زده و یک نکته جالب از این سایت این که میگه یکی از کماندو ها آمریکایی به گفته کاخ سفید همون اول عملیات کشته شده.درحالی که قبلا اوباما یه چیز دیگه ای می گفت.یا می گفتند که بن لادن پشت زنش قائم شده که اونم تکذیب شد.
  آمریکا ما واقعیتو در مورد مرگ بن لادن می خواهیم.

 2. سوسیالیسم یک ایدئولوژی است وطبعا هراشتباهی ازطرف آن به ذهن ایدئولوگ طرفدارانش نسبت داده شده وآنرا بی اعتبار میکند که چنین شده است حال آنکه»تاریخ پراست از حکومتهایی که قدرت انعطاف پذیری وتغییر آمریکا را نادیده گرفته اند» اما باید دانست ارزشهایی که آمریکاخود رامدافع آن میداند (اگر ریاکارانه نباشد)ارزشهایی جهانشمول بوده وبرخلاف سوسیالیسم نیازی به حمایت قدرتی جهانی نداشته وهرگز نخواهندداشت.

 3. درود
  پيش از هر بحثي بايد عرض كنم كه بسيار خوشحالم از مهر و الطاف طبيعت كه چنين دشمنان احمقي به ما سوسياليستها اعطا نموده است.
  نمونه بارزش همين كسخل ارش جان.ما تا وقتي دشمنان گوسفندي مثل تو داشته باشيم ديگر نيازي به دوستان و رفقاي بيشتر نداريم.باور كن!
  واقعأ خاك بر سرت با اين مقايسه احمقانه ات!ديگر ترديدهاي بنده نسبت به بيشعور بودن جنابعالي تبديل به يقين شد ارش جان.البته بابت لحن خود از تو پوزش مي خواهم اما بيش از اين نتوانستم جلوي خشم خود را بابت تهمتها و دروغهايي كه به ناف سوسياليسم ميبندي را بگيرم.
  اخه تو عددي نيستي كه بخواهي چهره ارنستو چهگوارا را خراب كني.از تو گنده تر هم نتوانستند،نمي توانند و نخواهند توانست يك همچين غلطي بكنند.فكر كردي با اين جور تشبيهات و اراجيف بز منشانه،مي تواني يكي از بزرگترين ازاديخواهان قرن بيستم را همرديف متحدين سابق امريكا مثل بن لادن و طالبان قرار دهي؟شرم بر تو باد.دهه هشتاد ميلادي را فراموش كردي ارش جان كه چطور امريكا براي طالبان هورا ميكشيد؟اصلا طالبان و جبهه متحد اسلامي را چه كسي يا كدام كشور بوجود اورد؟
  تو هنوز فرق بين انقلابي بودن و تروريسم را نميداني.مگر امريكاي دلچسبت،بوجود اورنده زشت ترين و پليد ترين ديكتاتوري هاي جنايت كار امثال پينوشه نبود؟مگر اين مزدوران كثيف را غير از انقلاب علاجي ديگر بود؟دلقكاني امثال سازگاراها،نوري زاده ها و افشاري ها كه تا ديروز مقاله ها در باب به پايان رسيدن عصر انقلاب ها،در فلان سايت و بهمان نشريه مي نوشتند،و مدام از اصلاح پذير بودن حكومت جهل و جنون اسلامي سخن ميراندند،امروز با مشاهده امواج سهمگين انقلابها در كشورهاي خاورميانه و شمال افريقا،به يك باره 180 درجه تغييرموضع داده و از ضرورت انقلاب در ايران سخن مي گويند.ننگ بر اينان باد.
  در پايان بايد عرض كنم كه من دست ان سرباز امريكايي را مي بوسم كه به زندگي رذل منشانه يك تروريست مسلمان خاتمه داد و اي كاش من جاي ان شخص بودم و بنده طرفدار پر و پا قرص حمله نظامي ايالات متحده به افغانستان و عراق هستم اما مثل تو بي انصاف و كينه توز نيستم.كار خوب،كار خوب است حتي از جانب امريكا كه البته خود امريكا بوجود اورنده اين حكومتهاي استبدادي بود و ان را هم ميگذارم به حساب اشتباهات دكترين سياست خارجي امريكا در دوران جنگ سرد و نه مداخلات غرض ورزانه امريكا در امور كشورهاي جهان سوم.بدرود.

 4. بی بی سی و بقیه دارن رو مخ مردم کار میکنند که پاکستان هیچ کاره بوده :
  http://www.bbc.co.uk/persian/afghanistan/2011/05/110503_k01_osama_host.shtml

  «عملیات شکار بن‌لادن هم کاملا بدون اطلاعات و مشورت ارتش پاکستان صورت گرفت.

  حتی سازمان غول‌پیکر استخبارات پاکستان – آی.اس.آی – که سیطره آن بر تمام این کشور قابل انکار نیست، در این عملیات شرکت نداشته است.

  بسیاری معتقدند با حمله کوماندوهای آمریکایی، پرده از برنامه حمایت سازمان استخبارات پاکستان از شبه‌نظامیان اسلام‌گرا برافتاد.

  این بدون شک برای پاکستان بدون پیامد نخواهد بود و انتظار می‌رود که سیاستمداران آمریکایی بخواهند در کمک میلیاردها دلاری واشنگتن به اسلام‌آباد تجدید نظر شود.»
  ——————-
  but and there is a big BUT:
  http://www.bbc.co.uk/persian/world/2011/05/110502_live_bin_laden_dead.shtml
  ایکرام سهگال، تحلیلگر امنیتی می گوید»مقامات پاکستانی قطعا از عملیات انجام شده مطلع بودند. این امکان وجود ندارد که رادارهای پاکستانی هلیکوپترهای امریکایی را ردیابی نکرده باشند.» پیشتر یوسف رضا گیلانی نخست وزیر پاکستان گفته بود» از جزئیات عملیات نیروهای امریکایی اطلاعی نداشته است.»

  هیلاری کلینتون وزیر امور خارجه امریکا به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفت» همکاری پاکستان با نیروهای امریکایی منجر به شناسایی مجتمعی شد که اسامه بن لادن در آن کشته شد.»
  ——————-
  نتیجه اخلاقی: سیاست پدر و مادر ندارد

 5. بسمه تعالی.
  اسامه نوکر استکبار جهانی جهت زیر سوال بردن اسلام و خشن نشان دادن اسلام بود و وقتی تاریخ مصرفش تمام شد توسط دوستانش به قتل رسید.

 6. سلام من خیلی دوست دارم ببینم این کماندوها چطوری بن لادنو کشتن.عکسی فیلمی چیزی تو اینترنت نیست ما بفهمیم.

 7. در اینکه بن لادن مرده تردیدی نیست
  یه سناریو هم میتونه اینطوری باشه :
  برادران حرامزاده پاکستانی بن لادنو (مثل ریگی ) به آمریکایها تحویل داده اند حسابی طرفو شکنجه کرده اند تا اطلاعات بدست بیارند.
  در این وضعیت امکان اعلام خبر نبوده چون مجبور به محاکمه بن لادن میشدند که زمان بر بود و امکان داشت کلی آمریکایی به گروگان گرفته شودند از طرفی فاتحه دولت پاکستان هم خونده میشد .
  بخاطر این در سالگرد مرگ هیتلر راحتش کردند و بعد هم یه کمپ بزرگ پیدا کردند که هیلیکوپتر داخلش بتونه بشینه و به مردم پاکستان آسیبی نرسه تا بتونن داستان حمل جنازه بن لادنو توجیه کنن .
  به نظرم تا چند وقت هم به پاکستان فحش و بدوبیراه میگن که احمقها باور کنند پاکستان از قضیه بیخبر بوده .البته برای قابل باور کردن داستانشون الان دارن ادعا میکنن بن لادن ارزش اطلاعاتی نداشته تا زنده نگرفتنش توجیه کنن .

 8. آمریکایی ها بدون اینکه حتی پاکستانی ها بدونن با هلیکوپتر وسط پایتخت پاکستان نیرو پیاده کردن، 40 دقیقه عملیات انجام دادن، تازه جنازه بن لادن رو زدن زیر بغلشون و دوباره با هلی کوپتر برگشتن.
  همراه بن لادن توی اون خونه به اون بزرگی فقط 2 محافظ بوده!!!!
  تنها یک عکس مخدوش که مردی ریشو شبیه بن لادن منشتر شد که گلوله ای به سرش خورده بود.

  • آقای خشایار،
   به دلیل اینکه در سیاست سر و کار ما با واقعیت ها هست و جای تصمیم گیریهای سریع و حساس است، اصولاً توی سیاست باید خیلی عملگرا و پراگماتیک بود، یعنی وقت شک گرایی افراطی و چون و چرا نیست، این برخورد جای خودش رو در حوزه های خودش داره، در پراتیک هم رئیس جمهور آمریکا که یک جورایی رئیس دنیاست و بزرگ ترین شخصیت سیاسی دنیا هست نمیاد پشت تلویزیون رسماً الکی اعلام کنه که ما بن لادن رو کشتیم، متوجه هستید؟

   چون ایشون و هزاران متخصص و دانشمند و متفکر و مدیر و آدمهایی که از بهترین دانشگاه های دنیا فارق التحصیل شده اند، و خود ایشون که فارق التحصیل هاروارد هستند، اونقدر احمق نیستن که برای سرگرمی و شوخی بیان یک حرف مهم اینجوری رو وقتی کس شعر هست بزنند، چون بعدش بن لادن یک پیام دیگه میده و اونها تبلیغ میشوند به دلقک ترین الاغ های تاریخ بشریت، اونها هم احتمالاً دوست ندارند اینجوری بشوند، متوجه هستی برادر یا نه؟

   آمریکا رو یک مشت الاغ نمیگردونند آمریکا رو بچه های دبستانی نمیگردونن، آمریکا رو یک مشت حزب اللهی احمق نمیگردونن، آمریکا رو کمونیست ها نمیگردونن، آمریکا رو غذافی نمیگردونه آمریکا آمریکاست!

   همیشه هم یک مشت الاف و کس مشنگ، تئوریسین های توطئه هستند که به زمین و زمان شک می ورزند، وقتی باهاشون راجع به مسائلی که موشکافی و شک گرایی مهم هست مثل تاریخ و فلسفه و علوم و غیره صحبت میکنی نه چیزی حالیشونه نه حالت شک گرایی به خودشون میگیرن، ولی تا یک خبر مهم متواتر در سطح بین المللی منتشر میشه آقایون کاشف و شکاک و دانشمند میشوند!

   اطلاعاتی اگر هنوز منتشر نشده به دلیل اینه که این اطلاعات ممکنه برای کشف های بعدی بدرد بخوره اطلاعات actionable هست، آمریکا لازم نداره بیاد برای شما کس مشنگ ها عکسی که ارزش اطلاعاتی داره منتشر کنه، وضعیت سیاسی با پاکستان هم الان خیلی پیچیده شده توی حاکمیت پاکستان احتمالاً عناصری بوده اند که با بن لادن همکاری داشتند، به همین دلیل قضیه حساسه و آمریکا داره خیلی سنجیده عمل میکنه.

   • علاف با عینه کس مشنگ! حرف از سواد و دانشگاه و دانش هم میزنه

   • واقعا آدم می مونه چطور می شه این مقدار از حقارت و ذلت تو وجود یه انسان! یه جا جمع بشه؟!؟

 9. منم دوست دارم خبر کشته شدن بن لادن درست باشه اما با این شک و شبهه چه طوری آدم می تونه مطمئن باشه؟

  چند وقت پیش 400 زندانی طالبان به طرز مسخره و خنده داری از زندان فرار کردن.

 10. همچنین احساس خطر اوباما از احتمال نامزدی دانلد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری.
  و دیگر اینکه به زمان خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان نزدیک می شویم.

  باز هم موارد دیگری هست که توی کامنت جا نمیشه.
  اما به هر حال من امیدوارم خبر کشته شدن راست بوده و این نظریات بنده تنها افکاری دایی جانی باشد.

 11. منم دوست دارم خبر کشته شدن بن لادن درست باشه اما با این شک و شبهه چه طوری آدم می تونه مطمئن باشه؟

  چند وقت پیش 400 زندانی طالبان به طرز مسخره و خنده داری از زندان فرار کردن.
  آمریکایی ها بدون اینکه حتی پاکستانی ها بدونن با هلیکوپتر وسط پایتخت پاکستان نیرو پیاده کردن، 40 دقیقه عملیات انجام دادن، تازه جنازه بن لادن رو زدن زیر بغلشون و دوباره با هلی کوپتر برگشتن.
  همراه بن لادن توی اون خونه به اون بزرگی فقط 2 محافظ بوده!!!!
  تنها یک عکس مخدوش که مردی ریشو شبیه بن لادن منشتر شد که گلوله ای به سرش خورده بود.
  جنازه را نشان کسی ندادند و انداختنش توی دریا !!!
  در ضمن این اتفاق همراه شد با آزادی خواهی و دموکراسی طلبی مردم عرب منطقه و کمرنگ شدن نفوذ اسلام گرایان زیادی تندرو مانند القاعده.

  • من از سیاست زیاد سر در نمیارم ولی با دید منطقی وقتی به قضیه نگاه میکنم میبینم در دنیای سیاست وقتی از طرف یک مقام رسمی بلند پایه گفته بشه یک نفر مرده یعنی حتما مرده!
   شاید از دید جیمز باندی وقتی به قضیه نگاه کنی فکر کنی بن لادن الان ریشاشو شیش تیغ کرده تراشیده و در یک جزیره اختصاصی سبز با ساحل آبی کنار ساحل سفید هونولولو با یک لشکر داف داره پیک میره بالا و آفتاب تانک میگیره و صفا میکنه!
   البته این آدم بیلیونر بود و اگر آدم عاقلی بود و القاعده رو عَلَم نمیکرد و کونش نمیخارید و این و اون رو انگولک نمیکرد حتما الان زنده و سلامت بود و داشت با آخرین کیفیت زندگیشو میکرد.
   ولی وقتی رئیس جمهور کشور شماره یک دنیا بگه مرده پس یعنی 100% مرده و همه مطمئنن که مرده چون اگر نمرده باشه سوژه خنده تاریخ میشه! من یادمه همین بحث رو زمان اعدام صدام هم داشتیم که یک عده میگفتن از کجا معلوم که مرده و آدم خودشون بود و این حرفا و از کجا معلوم که الان صدام جراحی پلاستیک نکرده و یک جایی زندگی میکنه و … ولی به نظر من اینا فقط تو فیلم ها امکان پذیره و حتی اگر بر فرض محال کسانی مثل صدام حسین و بن لادن بیگناه هم باشند باز هم محکوم به مرگ هستند و وقتی ادعا بشه که مردن پس یعنی مردن و بزرگترین سیستم های امنیتی دنیا خودشون رو بخاطر وجود یک تروریست روانی سوژه خنده دنیا نمیکنن!

 12. من نمدانستم که اوراکشتند یا خودش مرد؟ در هرحال خبر خوشی برای من بود

 13. آرش بیخدا :
  به نظر میاد آمریکا داره کم کم بر اسلامگرایی پیروز میشه،

  اوباما : (نطق بعد از کشته شدن بن لادن)
  جنگ آمریکا با اسلام و مسلمانان نیست. بن لادن قاتل مسلمان ها بود .

  • اوباما نمیتونه چیزی که من به شما میگم رو بگه که نازنین. بجاش تونی بلر رو بخونید چی گفتم راجع به حرفش، این مسئله پنهانی نیست هم بر اسلامگرایان هم بر غرب واضح است که ایندو باهم نمیتوانند در یک دنیا باشند.

 14. البته پس از مراسم اسلامی در دریا دفن شد ..lol

 15. بسمه تعالی.

  از نظر الله و پیروان الله اصولا سنی ها شایستگی رهبری جنود اسلام را ندارند فلذا اقدامات اسامه از نظر ما حزب اللهی ها محکوم و مرگ او را تبریک می گوییم .

  فقط شیعیان تحت رهبری آقا امام زمان به نیابت سید خراسانی و شعیب بن صالح و سید یمانی شایستگی رهبری جنود اسلام را دارند.

  از همین تریبون اعلام می کنم کلیه بمب هایی که یاران اسامه ترکاندند و کلیه سرهایی که بریدند در راه عمر و عثمان و ابوبکر و سفیانی بوده و ذره ای ثواب نداشته و اکنون آنها می گویند کاش این بمب ها را در راه شیعه ترکانده بودیم کاش این سرها را در راه آقا امام زمان بریده بودیم … کاش امام عصر خویش را شناخته بودیم … کاش از جنود شعیب بن صالح بودیم…کاش مثل سربازان گمنام آقا امام زمان مخالفان فتنه گر سید خراسانی که همانا محاربان الله هستند را به قتل می رساندیم…کاش…

  انشالله به زودی آقا امام زمان ظهور کرده و کل بلاد کفر توسط شعیان آل علی و منتظران یوسف زهرا با خاک یکسان، مردانشان را سربریده و زنانشان را به کنیزی مسلمین می بریم.

  • خدا یه عقلی به تو بده یه پول قلمبه ای هم به ما!

  • عزیزم , بنده هم از همین تریبون به شما اعلام میکنم به یک روانشانس مراجعه کنید تا بلکم با والپرات سدیمی , فلوکستینی , دپاکینی , چیزی این توهم مسخره امام زمان را از ذهن خودتان پاک کنید . بن لادن زاییده همان تفکر امام زمانی شماست که در اهل سنت به وجهی دیگر خود را نشان داده . انسان مجهولی که یک روز در چاه مستراح جمکران پیدایش میشود یک روز سوار تانک چیفتن در فکه و دهلاویه رویت میشود یک روز سوار اسب سفید پدیدار میشود یک توهم مالیخولیایی هست که 1400 ساله خفت امثال شما را گرفته و در جهل مرکبتان فرو برده .
   کاش روزی بیاید که ما از فقر فرهنگی رهایی بایبیم .

  • بابا این داره مسخره میکنه بعد 15 تا کامنت هنوز نفهمیدید؟!!!!

هرچه میخواهد دل تنگت (اگر بدرد بخور هست البته) بگو.

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: