آیا روم فتح خواهد شد؟ اسلام و غرب، اسلام در غرب

به یاد دارم در مدرسه روزی معلم دینی ما میگفت به امید آنروز که بجای مجسمه آزادی در امریکا پرچم الله اکبر برافراشته شود…

مقابله مسیحیان با اسلام، اتحاد آنها و جنگ های صلیبی که جلوی دست تجاوزگر مسلمانان را گرفت، واقعه ای بود که جهان را حقیقتاً از سرنوشت شومی که اسلام بدنبال آن بود و هست نجات داد. کاری که ما ایرانی ها نتوانستیم در مقابل مسلمانان تازی بکنیم را رومیان کردند و خود را از این آلودگی رها ساختند، امپراطوری روم از اسلام مثل امپراطوری ایران شکست نخورد، بلکه آنرا به گوشه ای دور دست و بی آب و علف، به بیابانهای خاور میانه جایی که در آن روییده بود، جایی که متاسفانه نفت پیدا شد پرتاب کرد، اما اسلام این دیو زخمی و شکست خورده ول کن قضیه نیست! اسلام از به لجن کشیدن خاور میانه قانع نشده است و آرزوی فتح روم را هنوز در سر دارد.

تعارفات و خوش بینی های غیر واقعی را که کنار بگذاریم، هم ما هم بنیادگرایان دینی واقفیم بر اینکه بین اسلام، یعنی توحش و غرب یعنی مدنیت سر سازگاری نیست، شاید اکنون یکی در اینجا مستقلاً زیست کند و دیگری در آنجا، اما درگیری میان ایندو اجتناب ناپذیر است. اما پیروز این میدان که خواهد بود؟

در غرب هم حتی عده ای معتقدند اسلام پیروز خواهد بود. استدلال اصلی آنها این است که آزادی و مدنیت هدیه ای است که گرچه با جانفشانیها و تلاش بسیار در باختر پدید آمد، اما برای غربیان امروز، هدیه ای رایگان و موروثی است، که تا وقتی آنرا از دست ندهند قدرش را نخواهند دانست، غربی ها چیز بیشتری برای بدست آوردن ندارند اما مسلمانان دارند. برای همین انگیزه جوانان مسلمان بیشتر از جوانان غربی است. یک مسلمان میتواند برای رسیدن به اهدافش به نیویورک برود و وسط خیابان خودش را و چندین انسان بیگناه دیگر را منفجر کند ولی یک سرباز امریکایی از اینکه به افغانستان برود، به هشت قرن پیش مسافرت کند و با آدمهای غار نشین بجنگد چندان خوشحال نیست! اما روزی خواهد بود.

اما از سوی دیگر غرب با جذابیت های فرهنگی اش در فرهنگهای اسلامی نفوذ شدید کرده است، همان چیزی که آنرا تهاجم فرهنگی میخوانند، و این سلاح غرب بوده است، همینطور مسلمانان هم با مهاجرت به غرب که آنرا میتوان جهاد نرم نامید، در غرب نفوذ کرده اند و اکنون بخشی از غرب هستند، حال آنکه هیچ آدم دیوانه ای از غرب به کشورهای اسلامی مهاجرت نمیکند.

به نظر من اسلام هیچ شانسی برای فتح روم ندارد، و محکوم به فناست. یا اینکه باید آنقدر تغییر کند که دیگر اسلام نماند!

من گاهی فکر میکنم شاید این نفت بود که در صد سال گذشته اسلام را نجات داد و آنرا دوباره سیاسی کرد. شاید نفت بود که مسلمانان را از شترچرانی و برده داری سرانجام به فکر مدیریت و صنعت و کار جدی تر انداخت. بدون نفت، و بدون غربی که نفت را کشف کرد، آنرا استخراج کرد، وسایل نفتی درست کرد و بعد آنرا به بالاترین قیمت از مسلمانها خرید، و بعد محصولات نفتی و نفت خور را به مسلمانها فروخت، اهمیت اسلام در حد اهمیت ادیان قبایل آدمخور آفریقایی و سرخپوستهای آمریکا میبود. بدون نفت چه اهمیتی میداشت که یک مشت دیوانه به آب کوثر و امام زمان و سفر فضایی پیغمبری بد شوم و شرور با خر اعتقاد داشته باشند یا نه؟ شاید بدون نفت میلیونها مسلمان از اسحال، و ویروسهایی که واکسن آنها را غربی ها کشف کردند و مسلمانان با پول نفت آنرا خریدند میمردند. بدون نفت پزشکی در مسلمانها در حد سردی و گرمی و مزاج و چشم زدن و حجامت و این حرفها میماند، مسلمانها چه میدانستند واکسن چیست؟ بهداشت چیست؟ خودمانیم اگر نفت نبود عربستان و امارات و کویت و عراق و ایران چه میکردند؟ آیا مثلاً میشدند کره جنوبی و ژاپن؟ اگر ویروسها آنها را نمیخوردند یقیناً آنها یکدیگر را میخوردند.

عمر نفت اما اگرچه دراز بود ولی روزی بالاخره به پایان خواهد رسید، پارسال دانشمندان توانستند سلولهای جدیدی را که DNA آنها توسط کامپیوتر طراحی شده بود تولید کنند، برای اولین بار پدر یک موجود زنده یک کامپیوتر بود، اسپانسر این تحقیقات شرکت نفتی Exxon Mobil بود، الان همان تیم بر روی طراحی باکتری هایی که از دی اکسید کربن نفت تولید میکنند کار میکند، و انتظار میرود انقلاب صنعتی جدیدی بعد از انقلاب سیلیکونی بوجود بیاورد. اگر روزی معادله اینطور بهم بخورد که مسلمانان مجبور شوند از غرب نفت بخرند بر سر اسلام چه خواهد آمد؟ اگر اسلام دیگر پول نداشته باشد که ملا و آخوند یاوه گو تربیت کند و چراغ مسجد خاموش شود، دیگر چه کسی از چهارده تازی و اعراب تبه کار مقدس و خدای عربیشان یاد خواهد کرد؟

در ایران هم که ما خیلی به سوی پیشرفت هستیم، نیست در زمینه علوم انسانی خیلی پیشرفت کرده بودیم با ترجمه کج و کوله چهارتا کتاب درست حسابی وارداتی از غرب، حالا قرار است آن سرمایه اندک و کوچک را که میتوانست ما را از اسلام نجات بدهد نیز همین روزها از دست بدهیم، آینده کشورهای اسلامی بسیار تاریک است. دل ایرانی های مسلمان که تازه از پیشرفته ترین مسلمانها هستند هم اکنون این شده که شصت سال بعد فرستادن و بازگشتن اولین آدم به فضا یک لاکپشت و موش رو ما با موشکی که از دیکتاتور آدمخور و فرعون کره شمالی خریده ایم به چهل کیلومتر بالاتر از سطح زمین فرستاده ایم که نه برگشتند نه معلوم شد چی شده، و خیلی پیشرفت کرده ایم. داروی ایدز رو هم که هر چند سال یکبار کشف میکنیم. و نیروگاه های اتمی بازهم به کمک غرب (روسیه) درست کرده ایم که آمریکا یا اسرائیل با یک ویروس کامپیوتری توانست آنها  را به کنترل خود در بیاورد و کسی هم نمیداند که آیا هنوز این نیروگاه ها در حال کنترل هستند یا نه! اگر یکبار شده چرا نباید دفعه بعد بازهم بشه؟ اگر روزی لازم شود به ایران حمله اتمی شود، خود این نیروگاه ها کار بمبهای اتمی را خواهند کرد، انگار کشورمان را خودمان مین گذاری اتمی کرده ایم. البته ماهم از نظر انفورماتیکی خیلی پیشرفت کرده ایم، سایتهای سکسی رو هک میکنیم، روی سایت ناسا و VOA هم دو تا عکس آپلود میکنیم! ارتش سایبری داریم! هواپیماهای جدید درست میکنیم در حالی که این کشور بقلی ما ترکیه که اسلامش یکم کمرنگ تر از ماست در تولید هواپیماهای F35 نسل جدید سهم داره! دشمنان ما یعنی اعراب و مسلمانان سنی هم که دارند از دشمن دیگر ما امریکا پیشرفته ترین تجهیزات جدیدی نظامی رو میخرند و اگر پاش بیافته ما رو غورت خواهند داد، چه برسه به امریکا و اسرائیل دشمنان فعلی حکومت ما…

تنها نقطه قوت اسلام اما خشونت آن است، پرسش این است، آیا این خشونت اسلامی در غرب تا همیشه تحمل خواهد شد؟ این خشونت تا کی و تا چه حد کار خواهد کرد؟ آیا مدنیت تسلیم توحش خواهد شد؟ هرگز! مدنیت میتواند برای مدتی لباس توحش به تن کند، اما توحش نمیتواند تغییری کند، محدود و ثابت است!

اگر به وقایع چند دهه گذشته نگاه کنید میبینید که غرب بطور حداقلی از خشونت علیه اسلام استفاده کرد، هر کدام از این خشونت ها هم حالت دفاعی داشت، مثلاً حمله به افغانستان و عراق پس از یازده سپتامبر شکل گرفت و بدون یازده سپتامبر این حملات اتفاق نمی افتاد. چرا اینگونه است به دلیل اینکه استفاده از خشونت علیه اسلام در غرب، در میان توده ها و متفکرین طرفدار زیادی ندارد، اما نباید فکر کرد که وضعیت به همین شکل خواهد ماند. این تنفر و آتش زیر خاکستر روزی صبرش تمام خواهد شد و شعله ور خواهد شد.

این عدم تمایل به خشونت علیه اسلام در غرب تنها ناشی از عدم شناخت نسبت به اسلام است، شناختی که به ضرورت میسر خواهد شد. اسلام هم ناشناخته است چون فعلاً مزاحمت چشمگیری هنوز به اندازه کافی ندارد، و لذا اهمیتی هم ندارد. غربی ها بطور کلی مسلمانها را زیاد نمیشناسند. تا قبل از یازده سپتامبر یک غربی وقتی راجع به خاور میانه فکر میکرد به قالی پرنده و رقص عربی فکر میکرد، اما اکنون وقتی به خاور میانه فکر میکند به کمر بند انفجاری دور یک دیوانه، به یک مشت خل و چل مثل احمدینژاد و قذافی و به پول یامفت نفت که الکی و بدون زحمت و لیاقت به حلق مفت خوران مصرف کننده خاور میانه ریخته میشود فکر میکنند. در ذهن هر غربی این پرسش بزرگ است که مردم خاور میانه چه مرگشان است؟ چرا مثل آدم باهم زندگی نمیکنند؟ او نمیداند که پاسخ اسلام است، اما روزی خواهد دانست. روزی که برای اسلام دیگر دیر خواهد بود. اسلام خود مقدمه این شناخت را بوجود خواهد آورد. روزی خواهد رسید که غرب اسلام را به چشم مسیحیت دیگر نخواهد دید، به یاد خواهد آورد که اسلام جانور دیگریست…

این بد بینی که آنرا اسلام هراسی میخوانند و البته واقع بینی است نه بد بینی، در غرب در حال رشد است، همانطور که تکنولوژی به مسلمانها اجازه میدهد با غرب بیشتر آشنا شوند، همان تکنولوژی دارد به غربی ها هم کم کم نشان میدهد خاور میانه چه دوزخ فراموش شده ای است. مسلمانها هم که خوشبختانه بهتر از دیگران خودشان را نابود میکنند، یکی دو حرکت دیگر مشابه یازده سپتامبر که اتفاق بیافتد این پتانسیل مطئناً عملی خواهد شد، توده های غربی قانع خواهد شد که خشونت علیه اسلام زیاد هم بد نیست. خشونت و بی رحمی و سنگ دلی مختص مسلمانان نیست، غربی ها هم وقتی احساس تهدید کنند و ببینند که این تو بمیری آن تو بمیری نیست و با حقوق بشر و لاس زدن با دیکتاتورهای مسلمان نمیتوان تهدیدات جدی امنیتی را حل کرد، مطمئناً همان کاری را خواهد کرد که اجدادشان کردند، روم را نجات دادند و بیت المقدس را از چنگال مسلمانان متجاوز در آوردند. جوان امریکایی هم مشتاق خواهد بود که به افغانستان برود، بکشد یا کشته شود. همانطور که ژاپن و فرانسه و آلمان رفت چون کار به جایی رسید که باید میرفت. او هم روزی همچون مسلمانان جنگ در خاور میانه را جنگ اسلام و صلیبیون خواهد دید و اسلام برای آنروز  بجز موهومات برنامه ای ندارد، چیزی برای اتکا ندارد مگر کمک های غیبی، کمک هایی که هیچوقت نخواهند آمد. لذا، این خشونت اسلام که تنها نقطه قوتش است نیز در دراز مدت کارا نخواهد بود!

غرب مطئمناً شانس بسیار بیشتری نسبت به اسلام دارد،

غرب آزاد است، متفکر و انتقاد پذیر است، پر تلاش و اخلاقمدار و با تدبیر است، غرب با پول مفت نفت غرب نشد! غرب یک آدم پولداریست که از صفر شروع کرد و با لیاقت غرب شد، اسلام یک گدایی بود که در کاسه گدایی اش نفت ریخته شد. گدایی که برای حفظ پرستیژ دنیا تبعید شده به لجنزار.

اسلام دیوانه است، تنها امیدش و تکیه گاهش به خدایی است که وجود ندارد، خدایی که حماقت، بی اخلاقی، مفت خوری و خشونت کور را تجویز میکند، اگر غرب نبود عربستان و ایران همین امروز سر بحرین و لبنان باهم وارد جنگ میشدند و یکدیگر را نابود میکردند، شاید هم قبلاً اینکار رو کرده بودند…

غرب یا تدریجاً با درگیری های نظامی کوچک و تغییرات فرهنگی و سیاسی اسلام را نابود خواهد کرد یعنی همین برنامه ای که الان پیش رو دارد، یا اگر نشد یقیناً از خواب بیدار خواهد شد و از خشونتی که اسلام میطلبد استفاده خواهد کرد. چیزی که خیلی از مسلمانها درک نمیکنند اینه که غرب هم میتونه رو به خشونت شدید بیاره، قبلاً آورده و اگر لازم بشه بازهم خواهد آورد. غرب مثل یک آدم مودبه که لات و لوتها فکر میکنند بی عرضه است، نمیدانند خوبی او از محترم بودنش است و الا لات شدن خیلی آسونه.

در این میان دل مسلمانها به این خوش است که هر روز از اخبار میشنوند کسی در غرب مسلمان شده. مثلاً ده بیست بار تابحال به من گفته اند انیشتن قبل از مرگ شیعه شده! بد نیست کمی هم در این باب برایتان بگویم! من تابحال ندیده ام یک آدم حسابی بیاد مسلمون بشه، مرحوم مایکل جکسون کودک نواز رو شایعه کرده بودند، که آنهم تکذیب شد، که البته آدم حسابی نبود، کسانی که در غرب مسلمان میشوند معمولاً جزو این دسته ها هستند:

1- کسانی که با مسلمانها ازدواج میکنند، چون مجبورند، خیلی هاشون هم بعداً از اسلام بر میگردند من به یک تحقیق دانشگاهی گوش داده بودم که مسلمانها در امریکا انجام داده بودند الان در دسترسم نیست ولی نتیجه تحقیق این بود که بخش زیادشون بعد از ازدواج از اسلام بر میگردند، برای یک غربی این مسئله اینجوری مطرحه که برای ازدواجش لازمه بیاد یک مشت کس شعر عربی (تشهد) رو تکرار کنه بعد دیگه میتونه با کسی که دوستش داره ازدواج کنه.

2- سیاه پوستها! بعضی از سیاه پوستها در امریکا و در کشورهای غربی دچار یک بحران هویتی شدید هستند، چون اجدادشون بعنوان برده به غرب آورده شده اند و اساساً فرهنگشون فرهنگ آفریقایی بوده که یجورایی در اجتماع حل شده اند و اکنون هم کیش و هم فرهنگ بقیه غربی ها هستند، بخاطر اینکه با مشکلات نژاد پرستی و اینها گاهی روبرو میشوند، به این نتیجه میرسند که باید انقلاب کنند، و چیز دیگری شوند! بعضی از این سیاه پوستها نسبت به امریکا و غرب آنقدر کینه و عقده دارند که وقتی باهاشون صحبت میکنی احساس میکنی داری با یک کمونیست و سوسیالیست چپی صحبت میکنی، چون کلاس کار هم خیلی پایینه و عقلشون به این حرفها نمیرسه بهترین گزینه ضد غربی که پیدا میکنند اسلامه! این قضیه یکجورایی خیلی جوک هست، من یکبار توی یک جمع سیاه پوست بودم، بعد اینها یکی یکی میرفتند پشت میکروفون و بقیه ازشون سوال میکردند. همشون بچه محل و از یکجا بودند، نفر اول رفت و صحبت کرد و معلوم شد که مسیحی هست، یعنی معمولیه! زیاد دچار بحران هویتی نشده، نفر دوم رفت صحبت کرد با بسم الله الرحمن رحیم که تک تک کلماتش رو هم خیلی تخمی تلفظ کرد حرفهاش رو شروع کرد، و من بعداً فهمیدم که خلافکاره عزیزمون! نفر سوم هم رفت صحبت کنه بهش گفت توهم مسلمونی، گفت نه من یک عبرانی اسرائیلی هستم! یک عده از سیاه پوستها یک دین جدید راه انداختند که میگن یهودیهای اصلی سیاه پوست بودند و این یهودیهای سفید و قهوه ای کلاه بردار هستند، موسی خودش سیاه پوست بوده و بسکتبال بازی میکرده، اگر باور نمیکنید برید سایتشون رو ببینید! اصلاً این قضیه خودش یک جوک هست، بعضی از این سیاه پوستها وقتی از خواب پا میشن از خودشون میپرسند من امروز چه دینی باید داشته باشم؟ چه دینی ضد امریکایی تر و پر سر و صدا تر هست؟ طبیعی هست که برای این آدمها اسلام گزینه خیلی جذابیه!

3- زندانی ها که البته تداخل شدیدی با گروه سیاه پوستها داره! وقتی کسی میره زندان اونجا با گنگ ها و فرقه های تبهکاری جدیدی روبرو میشه، یک عده گروه سفید پوستهای نژاد پرست نازی هستند، یک عده سیاه پوستها هستند، یک عده لاتین ها و مکزیکی ها هستند، یک گروه مسیحی های مذهبی هستند که معمولاً شامل کشیش های مسیحی بچه باز میشه که بخاطر دست درازی و تجاوز به پسر بچه ها در مدرسه و کلیسا به زندان انداخته میشوند. هر کسی که وارد زندان میشه باید حتماً به یکی از این گروه ها بپیونده چون این گروه ها از اعضاشون دفاع میکنند و باهم رفاقت میکنند، نمیشه توی زندان مستقل بود و الا رسماً بهت تجاوز میکنند، ولی وقتی ببیند عضو گروه فلان هستی میفهمند که با یکنفر طرف نیستند بلکه با یک گله آدم خلافکار زندانی طرف هستند، مسلمانان عزیز هم در زندان های امریکا گروه های خودشون رو تشکیل داده اند، برای همین بعضیها رو که توی این گروه یا آنگروه راه ندهند  آخرین راهی که باقی میمونه اینه که آن کس شعرهای عربی (بازهم تاکید میکنم تشهد!) رو بگه و به گروه مسلمانها بپیونده. بعد جالبه بدونید مسلمونها دو گروه هستند، یکی مسلمانها یکی دابل مسلمون ها که اون مسلمونهای دوبله کله خر تر هستند و نباید باهاشون کل کل کرد. این زندانی ها هم که از زندان میان بیرون میشوند خلافکار های عادی و میروند دنبال خلاف خودشون…

بقیه رشد اسلام در غرب هم ناشی از زاد و ولد خود مسلمونهاست، برخی از فرهنگهای اسلامی مثل سومالیایی ها غیر از تولید مثل نقش و شغل دیگری در زندگی ندارند، اعراب هم بعضی هاشون تا چهارتا زن و شانزده بچه نداشته باشند راضی نخواهند شد. و الا من شخصاً برام پیش نیومده و باور نمیکنم که یک آدم معمولی بدون داشتن مشکلات بالا بیاد مسلمون بشه! البته خوب هر کسی دلایل شخصی و علت های شخصی خودش رو داره من نمیگم وجود ندارند (عزیزان برای مخالفت و پیدا کردن مثال نقض سریع نروید سراغ گوگل!) ولی چشمگیر نیستند! اکثریت قریب به اتفاقشون همین خل و چلهایی هستند که عرض کردم!

واقعاً هم یکم فکر بکنید به یک آدمی که در کمال آزادی زندگی میکنه بری بگی بیا بشو برده الله! به یک دختر غربی بگی بیا لباس زورو بپوش که مردهای دیگر رو حشری نکنی، آدم سالم که توی اون فضا زندگی کرده باشه به این راحتی ها میاد چنین حماقتی بکنه؟ بعضی از آدمها هم دنبال تنوع و متفاوت بودن از دیگران هستند، یا برای جلب توجه یا ارضای درون خودشون، سه چهار بار هم پیش اومده من با زنهایی برخورد کرده ام که امروز مسلمون هستند فردا رفتن بودیست شدند پس فردا ساینتولوژیست! یا آدمهای ساده ای که گول یک ملایی چیزی رو میخورن، بالاخره وقتی شما تبلیغ یک آشغالی رو بکنید یک عده هم میخرند دیگه، اینجا که من زندگی میکنم شبها وقتی برنامه تلویزیون تموم میشه بعضی از کانالها فقط تبلیغ پخش میکنن، بعضی از این تبلیغها خیلی خنده دار هستند مثلاً یارو بیپدر مادر میلیون دلار خرج میکنه که آب معجزه آمیز بخرید، بعد میگه فلان نفر این آب الهی که از طرف خود مسیح هست رو خرید کلی مشکلات مالی داشت فرداش براش چک اومد صد هزار دلار! خوب اون یارو این پول تبلیغ رو از کجا در میاره؟ حتماً محصولش رو میخرن دیگه! همونطوری که توی ایران کرم کوچک کننده بینی و قرص دراز کننده شومبول و کرم بزرگ کننده سینه خیلی جدی تبلیغ میشه و به فروش میرسه در غرب چند میلیون نفری، چند هزار راس یابو هم هست دیگه! همه غربیها که دانشمند نیستند، طبیعی هست یک عده معدودی هم جذب اسلام شوند…

روم بازهم پیروز خواهد شد!

Advertisements

41 پاسخ

 1. سلام خدمت آرش بیخدا من خیلی علاقه مند به جنگ های صلیبی شدم اگر منبعی برای مطالعه دارید اینجا بگذارید من استفاده کنم.سایت گوگل هم سرچ می کنی شرو ورای مسلمونارو می شنویم.همچنین برام خیلی جالب بود که شما از شکست مسلمونا تو جنگ های صلیبی صحبت کردید.در حالی که همه ما می دونیم این مسلمونا بودن که مسیحیارو یا به قول شما رومی هارو شکست دادن.

 2. آرش جان دستت درد نکنه عالی بود . ادبیاتت هم اصلا مشکل نداره . ما شما و گمنامیان رو خیلی دوست داریم . به این مرتجعین توخالی که هویت انسانی شون رو به داستانی خیالی از خیر و شر بر اساس داستانی از خیالات انسانهای غار نشین ، باختن هم می گم … راه نجاتتون استفاده از عقلتون بر اساس منابع علمی و فکتهای واقعی است .

 3. جناب ماهی گلی
  نتیجه شکوهمند بیداری اسلامی را در ایران عزیز به تماشا نشسته ایم.کشوری که میتوانست بسیار پیشرفته باشد اما امروز به یکی از فلاکت بار ترین کشورهای دنیا تبدیل شده.اگر به فرض توهم بیداری اسلامی شما هم واقعیت داشته باشد دقیقا همین بلا با سی سال تاخیر بر سر اعراب منطقه خواهد آمد.اما این کک کمی ضعیفت تر از آن است که امپراتوری عظیم غرب و دنیای تمدن و تکنولوژِی را بیازارد چه برسد که بخواهد آن را از پا بیاندازد.البته شما منتظر منتقمتان بمانید.حتما میاید

  • اشکان خان
   بنیاد مادیگرایی بر آب که چه عرض کنم بر باد است
   نمی دانم در چه سن و سالی هستید اما اگر عمرتان به سالهای دهه پنجاه قد می داد به احتمال قوی فلاکت را به گونه دیگری معنا می کردید.
   البته می دانم برای اکثر شما حال دادن به غربی جماعت و مورد تعریف و تمجید آنها بودن دارای چنان ارزشی است که حاضرید خفت و خواری ذاتی را تحمل کنید اما آقایان و خانمهای بلوند شما را به ظاهر آدم حساب کنند
   و اگر من و امثال من با هزار زبان به شما بگوییم که اینها همه وجودشان تعفن است و بوی گند می دهند هرگز خود را از تا نخواهید انداخت و منکر می شوید هر چند با تمام وجود به این موضوع ایمان و اعتقاد دارید.

   • ببینید ماهی گلی عزیز

    شما ما رو به این متهم میکنید که بخاطر یک مقدار احساسات (دوست داشته شدن توسط غربی ها)، به ماده گرایی، مکتبی که هزاران سال قبل از بوجود اومدن پیامبر شما، آنهم بطور گسترده و در میان اندیشمندان در همه جای جهان بدون هیچ «دعوت» ای پذیرفته شده بود گرایش پیدا کرده ایم.

    و در مقابل خودتون دارید احساسات شدیدی (وجودشان تعفن است و بوی گند میدهند) از نوع تنفر نسبت به آدمهای «غربی» و «بلوند» دارید.

    یعنی خود معترفید به گناهی که ما را بدان متهم میکنید، و آن پیروی از احساسات، و یا به قول متفکران شما پیروی از نفس میکنیم!

    علاوه بر این شما به دلیل این، از غرب «بلوند» بودن رو در واژگانتون استفاده میکنید، چون در ذهن شما این بلوند بودن دارای احمیت و وجه اختلاف است، در دنیای کوچک مغز شما فرقی میان بلوند بودن و یا نبودن میبینید، دلیلش چیزی نیست جز احساس حقارت کردن، شما از غرب متنفرید چون در مقابل آن خود را حقیر میبینید. در حالی که ماها چنین احساسی به غرب و غربی ها نداریم.

    البته من به شما حق میدهم که احساس حقارت کنید چون منم اگر افکار و شرایط و افعال شما و امثال شما رو داشتم احتمالاً علی رغم اینکه وانمود به برتری میکردم درون خودم احساسی جز حقارت نبود. و الان هم البته ما شما را حقیر میبینیم، و مثل یک پزشک با شما برخورد میکنیم.

    امیدوارم یکبار با یک آدم خوب بلوند غربی روبرو بشی، چون ظاهراً تصور کردی چنین آدمی وجود نداره.

    • شما ما رو به این متهم میکنید که بخاطر یک مقدار احساسات (دوست داشته شدن توسط غربی ها)، به ماده گرایی، مکتبی که هزاران سال قبل از بوجود اومدن پیامبر شما، آنهم بطور گسترده و در میان اندیشمندان در همه جای جهان بدون هیچ “دعوت” ای پذیرفته شده بود گرایش پیدا کرده ایم.
     ——————-
     اینکه انسان انگشت مبارک رو در شیره فرو کنه و حکم به شیرین بودن آن کند که نیاز به زور و دعوت و سوزاندن فسفر و این جور جیزها ندارد
     ماده گرایی!! یعنی همینه که می بینی! دلیلم نمی خواد
     دزد حاضر بز حاضر
     کافیه از مخ تعطیل باشی و همه نگرانیت بابت اسافل اعضا باشه اولین چیزی که دم دستت باشه می چسبی بهش
     یعنی ماده!
     حالا چه از نوع فیزیکی و چه از نوع فزیولوژی!

     و در مقابل خودتون دارید احساسات شدیدی (وجودشان تعفن است و بوی گند میدهند) از نوع تنفر نسبت به آدمهای “غربی” و “بلوند” دارید.
     یعنی خود معترفید به گناهی که ما را بدان متهم میکنید، و آن پیروی از احساسات، و یا به قول متفکران شما پیروی از نفس میکنیم!
     —————-
     تو سیستم فکری من تنفر هیچ معنا و مفهومی ندارد و آن کلماتی رو که نسبت به غربی ها گفتم به معنای تنفر از وجود آنها نیست چرا که آنها هم بندگان خدای من هستند و از این جهت تجلی اسمی از اسمای حسنای الهی
     اگر برائتی هست برائت از عمل آنهاست
     پس احساسی در میان نیست بلکه اعتقادی مبتنی بر مبانی محکم است.

     علاوه بر این شما به دلیل این، از غرب “بلوند” بودن رو در واژگانتون استفاده میکنید، چون در ذهن شما این بلوند بودن دارای احمیت و وجه اختلاف است، در دنیای کوچک مغز شما فرقی میان بلوند بودن و یا نبودن میبینید، دلیلش چیزی نیست جز احساس حقارت کردن، شما از غرب متنفرید چون در مقابل آن خود را حقیر میبینید. در حالی که ماها چنین احساسی به غرب و غربی ها نداریم.
     —————————
     درست بر عکس
     چون می دانم که یکی از دلایل شیفتگی عده ای در برابر غرب رنگ و لعاب فریبنده آنهاست این تعبیر را به کار بردم
     و از طرفی تا انسان به نهایت حقارت نرسد شیفته دیگری نخواهد شد
     حال این حقارت گاهی واقعی است و مثبت مثل احساس کوچکی در برابر بزرگان و اندیشمندان و گاهی ناشی از کوته بینی و نشاختن گوهر وجود خویش یعنی همانی که شما و امثال شما مبتلای به آنید
     ما می دانیم که بزرگی در وجود خود ماست لذا به جای آویزون شدن به دم غربی ها و منتظر فضولات آنها شدن
     نقبی به معدن وجود خویش زده و این بزرگی را از لابلای آوار سنگینی که غربیان بر سر ما خراب کرده اند بیرون خواهیم کشید.

     البته من به شما حق میدهم که احساس حقارت کنید چون منم اگر افکار و شرایط و افعال شما و امثال شما رو داشتم احتمالاً علی رغم اینکه وانمود به برتری میکردم درون خودم احساسی جز حقارت نبود. و الان هم البته ما شما را حقیر میبینیم، و مثل یک پزشک با شما برخورد میکنیم.
     ———————–
     اشتباه می فرمایید اخوی!
     مگر یک مادیگرا دورتر از نوک بینی اش چیز دیگری نیز می تواند ببیند؟؟!؟
     این طبابت شما دقیقا از روی مزاج خویشتن است و از این جهت است که کافر همه را به کیش خود پندارد!

     امیدوارم یکبار با یک آدم خوب بلوند غربی روبرو بشی، چون ظاهراً تصور کردی چنین آدمی وجود نداره.
     ———————–
     ما با فرد غربی مشکلی نداریم حال هر رنگی که می خواهد داشته باشد
     بلکه با خوی تجاوزگرانه او در جنگیم
     آمریکا = انگلیس !
     استرالیا = انگلیس !
     کانادا = انگلیس !
     هند = انگلیس !
     هنگ کنگ = انگلیس !
     آفریقای جنوبی = انگلیس !
     اینجا اونجا همه جا انگلیس !

     امیدوارم بهفمی

     • ماهی‌ تو اگر با خوی تجاوز گری مشکل داشتی اول از همه با اسلام عزیزت که از همون ابتدا با تجاوز رشد کرد و در طول تاریخ شوم خودش از جنوب اروپا گرفته تا شمال آفریقا و خوار میانه تا خاور دور به هر جا که دستش رسید تجاوز کرد نباید کنار میومدی.کلا این دست از تناقضات نشون دهنده دروغ گو بودن شما هست همون طور که آرش واقعا درست میگه کار شما یاوه گویی و دروغ گویی هست

   • اینکه بنیان چه چیزی بر باد یا آب یا بتن است را گذشت زمان مشخص خواهد کرد.البته برای امثال ما تا حد زیادی مشخص شده.
    عمرم به دهه 50 قد نمیدهد.من شرایط امروز و زندگی خودم و اطرافیانم را می بینم و فلاکت را معنا می کنم.
    تعریف و تمجید کردن از جماعت غربی با اسم مستعار و ناشناس در فضای مجازی چه سودی می تواند به حال من داشته باشد؟!ضمنا هیچ خفت و خواری در کار نیست.حقیقت این است که غرب پیشرفته است و ما عقب مانده.بابت گفتن این حرف نه یک ریال پول دریافت خواهم کرد نه جایزه نه ویزا نه هیچ چیز دیگر.برای ساختن آینده باید گذشته و امروزمان را با چشم واقعیت ببینیم نه عینک توهم.مشخصا این به آن معنا نیست که غربی ها انسانهای برتری نسبت به ما باشند.انسانها به لحاظ شان انسانی همه با هم برابرند.
    نکته آخر،با تمام وجود به هیچ چیز اعتقاد ندارم یعنی غیر از شک به همه چیز شک دارم.هزار زبان لازم نیست.با زبان استدلال سخن بگویید

    • با زبان استدلال سخن بگویید
     ——————
     چند روز پیش نقدی در باره شیطان پرستی و فراماسونری دیدم هر چند محتوای اغراق آمیزی داشت اما ارزش یکبار دیدن رو داره و یکسری واقعیت ها رو می شه فهمید
     اگر واقعا قمی هستید سی دی اون رو می تونید از سی دی فروشی های اطراف حرم تهیه کرده و مشاهده کنید تا قدری متوجه حقیقت غرب بشوید.

     • :)))شیطان پرستی و فراماسونری؟! تو تا اینجا کامنت دهنده مورد علاقه منی ماهی. بی صبرانه همه نظراتت رو میخونم و از ته دل میخندم

 4. اسلام با 11 سپتامبر گور خودشو کند. در اروپا که به نظر من هیچ خطری وجود نداره. اسلام همونجا در اسیا انقد میمونه تا بپوسه

 5. این نوشته حاکی از این است که جناب کک وارد پاچه جنابعالی نیز شده است
  با بیداری همه جانبه اسلامی آمریکای عزیزتان چاره ای جز عقب نشینی به درون مرزهای خود ندارد
  کافی است حاکمان دست نشانده غربی سرزمین های اسلامی گورشان را گم کنند تا قابلیت های اسلام حقیقی به فعلیت برسد
  با این نوشته تنها حقارت خود در برابر غرب وحشی که به اقتضای زمان لباس نرم و زیبای انسانیت را به تن کرده٬‌ اثبات کردی!
  تاریخ غرب و اروپا در خون غوطه ور است و به قول استاد ازغدی در چند دهه اخیر تنها مکان ارضاء غریزه خون آشامیشان را به خارج از مرزهای خود منتقل کردند و در سایه آرامشی که برای خود ایجاد کردند به این پیشرفت دست پیدا کردند و آمریکا که از موهبت بیشتر برخوردار بود صاحب قدرت و اقتدار بیشتری شد اما
  تاریخ به ما نشان داده که همیشه در بر روی یک پاشنه نخواهد چرخید

  تلک الایام نداولها بین الناس …..

  • «استاد» ازغدی؟ ارش چه خواننده های عتیقه ای داری!

  • استاد ماهی خالخالی آمریکا اگر بره کنار که مسلمون ها عین حیوان همدیگر رو خشک خشک میکنن؟! یعنی تا همین الان معلوم نیست که تو اسلام هزار فرقه ای هر فرقه ای از مسلمون ها میخواد سر به تن بقیه نباشه؟
   اسلام حقیقی چیه؟ فکر میکنم خود سران جمهوری اسهالی هم میدونن چه رینشی به اسلام و این مملکت کردن که تِز «اسلام حقیقی» رو تو دهن امثال توی بی سواد انداختن. اسلام حقیقی و مجازی نداره!
   اسلام واحده. یعنی بیسوادی و قتل و تجاوز و فقر. تو یک کلمه اسلام یعنی بدبختی!

   • یه مقدار از حرفهای من همون حرفهای جنابعالیه منتهی با ادبیاتی انسانی تر
    از این به بعد سعی کن کمتر تربیت خونوادگیتو اینجا نشون بدی تا آدم رغبت کنه جوابتو بده
    در مورد اسلام یه مقدار نیاز به مطالعه بیشتری در شما مشاهده می شه
    در مورد آمریکا هم کلا هر جه افاضه فرمودین کلا پرت و پلاست
    آمریکا یک کشور خاص با فرهنگ مستقل نیست بلکه آش شله قلمکاری است از همه فرهنگهای گذشته البته با استخونبندی اروپایی و خیلی عوامل مثبت و منفی دست به دست هم داده تا آمریکا آمریکا شده.

    • میتونی جوابمو ندی . برام مهم نیست . جواب تو رو بخاطر رغبت ندادم. اینجا خواننده زیاد داره!
     در باره ی اسلام خیلی زیاد فکر و مطالعه داشتم. خیلی هاش برمیگرده به زمان بچگی شما. جواب سوال رو بده فرافکنی نکن.
     من هم بین آمریکا و روم شباهتی نمیبینم و مثل بقیه معتقدم امریکا کشوری تشکیل شده از ملیت های مختلف با فرهنگ ها و زبان های متفاوت هست که زیر یک پرچم گرد هم اومدن. یکی از پارامترهای موفقیت آمریکا همینه. حالا حالاها نابود شدنی نیست چون کشور به معنای واقعی آزادیست! آمریکا محیط زنده و سیستم دینامیکی داره که برخلاف حکومت های خاورمیانه ای مٌرده و ایستا نیست و دائم خودش رو آپگریت میکنه. از تمام دنیا مغزها رو به سمت خودش میکشونه و بسیار زیاد بودند آدم هایی که در امریکا از هیچ به موفقیت رسیدند. خصوصیت های مثبت این کشور بسیار زیاده و در آخر معتقدم اسلام و جمهوری اسلامی کیرشم نمیتونن بخورن! :0
     .
     .
     آخی گوشات سرخ شد؟

     • فعلا نمی رم تو فاز جواب دادن به بی تربیتی هات؛ هزار بار بزرگتر از تو رو بلایی به سرشون آوردم که که تا عمر دارن جرات نکنن از این راه بخوان خودشون رو به حریف دیکته کنن

      اما در جوابت در باره آمریکا یه جمله می گم امیدوارم بفهمی
      آمریکا با مشخصات فعلی تنها در یک نقطه از کره زمین امکان تحقق داشته که اون هم محقق شده پس زور زیادی نزن که بخوای الگوی آمریکا رو تو کشور خودت پیاده کنی
      حالا می خواد نظامش پویا باشه یا هر چیز دیگه ای و ما ایستا باشیم یا روان یا ….

      پس او چیز آمریکا که حواله جمهوری اسلامی کردین رو از گوشه لپ مبارک بیارید بیرون و بیخودی ساک نزنین که چیزی نصیبتون نمی شه !!!

   • دوستان یواش تر! النگوهای جناب گلی شکست!

 6. arash bikhoda = dirty turk

 7. یک سوال دارم غرب یعنی کجا؟
  در مورد آمریکا حرف هایی که زدی رو قبول دارم.
  ولی در مورد اروپا نه!
  ناجی دنیای امروز بی برو برگرد آمریکاست. نه اروپا!
  اگر آمریکا نبود آلمان و انگلیس و فرانسه و شوروی و ژاپن خوار همو گائیده بودن!
  تاریخ جنگ جهانی رو تلوزیون ووآ(صدای آمریکا) و منوتو2 داره پخش میکنه. حتما خودت هم میدونی آلمان ها و ژاپنی ها و روس ها خیلی وحشی تر بودن از ماها؟
  جنایات این آدم خوارها رو که نشون میده آدم مو به تنش راست میشه که مگه میشه همچین دراکولاهایی هم وجود داشته باشن؟
  وقتی وحشی بازی آلمان ها رو دیدم گفتم آمریکا باید 2تا بمب اتم هم میزد آلمان!
  وقتی حرومزاده بازی ژاپنی ها رو دیدم که چجوری تو چین و فیلیپین و کره به همه تجاوز میکردن و آدم سلاخی میکردن و بچه ی 4ساله رو با ژ3!!!! تیربارون میکردن(میترکوندند!) عین روانی ها با اسیرهای آمریکایی رفتار میکردند و اون همه خسارت رو با نامردی به امریکا وارد کردند و هیچ جوری هم نمیشد متوقفشون کرد با خودم گفتم دمش گرم که آمریکا همش 2تا بمب اتمی زد به ژاپن!
  شاید من بودم 20تا میزدم!!!
  وقتی اون ها رو با خودمون (بعنوان یک ایرانی آتئیست) نه عرب ها .. مقایسه میکنم میگم ما که کاری به کار کسی نداشتیم؟
  آلمان و شوروی و ژاپن رو اگر ولشون میکردی هم خودشون و هم دنیا رو 100درصد نابود میکردند و مطمئنا قبول دارم اگر آمریکا نبود خیلی وقت بود که همه چیز تموم شده بود.
  ولی به اروپا اطمینان ندارم. اروپایی ها خودشون 50ساله از توحش دراومدن و جز فیگور گرفتن و خود خواهی و مادرقحبه بازی کار دیگه ای نکردند.
  الان هم اگر مرزهاشون رو برداشتند و اتحادیه شدند و مثل آدم کار اقتصادی میکنند و کون هم نمیزارند بخاطر اینه که آمریکا آدمشون کرد.
  همین الان کون مردم ایران زیر بار تحریم داره پاره میشه و همه ی دنیا روابط اقتصادیشون رو با جمهوری اسهالی یا قطع یا خیلی محدود کردن تا حکومت رو زیر فشار بگزارند ولی آلمان صادراتش به ایران رو 3برابر کرده!!! یعنی شاشید به تحریم ها!
  به نظر شما اگر اسم این حرکت رو مادر قحبه بازی نگذاریم پس چی بگذاریم؟
  این از آلمان اون از انگلیس اون از روسیه. شاید غیر از کشورهای اسکاندیناوی بشه به بقیه کشورهای اروپایی تندیس مادرقحبه گی داد.

 8. در همین راستا: زنان در برخی نقاط انگلیس، توسط مسلمین وحشی طالبانی که بدنبال اجرای قوانین اسلامی در غرب هستند، تهدید به قتل میشوند مگر اینکه روسری سر بکنند!

  http://www.dailymail.co.uk/news/article-1377780/London-Taliban-targeting-women-gays-bid-impose-sharia-law.html

 9. داشتم فكر مي‌كردم كه به راستي معني واژه‌ي «خدا» چيست كه اين همه دنبال اثبات يا نفي آن هستيم. به راستي چه شباهتي بين مفهوم اللهِ محمد، موجودات فضايي (الوهيم) آقاي رائل (Rael)، ميسترس يك مرد مازوخيست!!!، خلأ جهاني بودائيان (Shunya)، خدايان روم و يونان و مصر (كه داراي صفات مثبت و منفي انساني بوده و ازدواج و زاد و ولد مي‌كنند!)، برهمن هندوان (كه فاقد شخصيت است) و … وجود دارد؟! فكر مي‌كنم بتوان بين همه‌ي موارد فوق مفاهيم «مقدس‌ترين»، «قابل ستايش‌ترين»، «والاترين چيز» (بنابر معيارهاي خود)، «برتر از همه» (لااقل برتر از همه‌ي انسانها) را مشترك يافت. استعمال عباراتي مانند «خدا تومان پول» يا «خداي فلان علم» در زبان عوام گواه اين اين مدعاست.
  با اين تعريف شما نيز يك انسان عميقاً مذهبي و باخدا به حساب مي‌آييد! شما غرب (به رهبري آمريكا) را مظهر همه چيزهاي خوب در عالم (تفکر انتقادي، علم‌گرايي، تكنولوژي، كار و تلاش، اخلاق، سكولاريسم، دموكراسي، حقوق بشر، سرمايه‌داري و در يك كلام مدرنيسم) مي‌دانيد. متن فوق تا حدي شبيه يك نيايش مذهبي است كه به پيشگاه خدايان و قديسين تقديم شده است! خداي خدايان (رب‌الارباب) شما آمريكا است و فرشتگان زير نظر او باقي كشورهاي اروپايي (عضو ناتو) هستند؛ ابليس رجيم هم اسلام ننگين، سخيف، مزخرف، خزعبل و ددمنش است كه توسط انساني ديوانه، زن‌باره، بچه‌باز، حقه‌باز و آدمكش ساخته شده و باقي شياطين هم ساير مذاهب (با احتساب شبه-مذهب‌هايي چون نازيسم و كمونيسم) هستند! (البته جاي سؤال است كه چرا آمريكا همواره حامي رژيم منحوس عربستان سعودي كه نماينده هارترين و ارتجاعي‌ترين ورژن اسلام مي‌باشد، بوده است!)
  «خدایان در طول تاریخ تفاوتهای بسیار کرده اند و کاملتر و پیچیده تر شده اند و یک نگاه مختصر به تاریخ هر ملتی نشان میدهد آن ملت هرچه در دانش و فلسفه بیشتر پیشرفته می‌شدند خدایانشان نیز به همین نسبت پیشرفته تر میشدند» – آرش بيخدا
  به راستي چه خدايي زورمندتر، داناتر و پيشرفته‌تر از آمريكا؟!
  شما حتي جنايات معشوق و معبودتان را نيز توجيه مي‌كنيد: بمباران اتمي ژاپن، جنگ ويتنام، به راه انداختن كودتاهاي نظامي، تجاوز به عراق (كه يك رژيم تقريباً سكولار بر آن حاكم بود)، گوانتانامو و …
  ياد سخن نيچه، فيلسوف آلماني مي‌افتم كه گفته بود: برای اینکه بت پرست نباشی ، کافی نیست که بت ها را شکسته باشی؛ باید خوی بت پرستی را ترک گفته باشی.
  اما ظاهراً متأسفانه پيش‌بيني نيچه در مورد اين خدا هم دارد اتفاق مي‌افتد و ناقوس مرگ امپراطوري آمريكا دارد يواش يواش به صدا در مي‌آيد! بحران اقتصادي، شكست در افغانستان و عراق، برافتادن نقاب سياه اوباما، انقلابهاي عربي در خاورميانه و … طليعه‌هاي چنين تحولي هستند…

 10. به نظر من گر چه همه دینها چون ذیشه در جهل و دروغ دارن بد هستند ولی خطر اسلام ذو می شه با تغییر ماهیت دادن آن از بین بررد و اون روووو تبدیل کرد به یک دین بی خطر. باید یه جوری روحانیت رو تحت تاثیر قرار داد یا واعظین رو کنترل کرد و …

 11. منبر گرمه مام بریم بالا.
  عرض شود به نظرم راه مرحوم فاضلی و مشیری(میتونیم با همه عقایشون موافق نباشیم البته) درخشانترین راه برای مبارزه با اسلامه.یعنی صحبت کردن بر اساس منطق و با رندی.منظور از رندی اینه که هردوی این عزیزان با زیرکی فحش و بدوبیراه هم به اسلام میدن و کاملا هم مودب نیستن و البته نباید هم باشن.البته دکتر انصاری رو هم باید اضافه کرد.این فرم برنامه ها افرادی که کمی هوشیارتر هستن رو سریع بیدار میکنه و افراد متعصب رو هم شل میکنه و کم کم یارو کس-خار تعصب میشه و شاید کلا اسلام رو بذاره کنار.
  یه مانور مفید دیگه هم کار کردن جدی رو مساله بی خدایی هست چون کنسل شدن خدا بلافاصله محمد و این اراذل رو هم کنسل میکنه.
  در خطبه دوم باس اشاره کنم که مسیحیت و سربازان گمنام عیسی هم در آمریکای شمالی-لاتین و جنوبی و در آفریقا و در همین خاک اروپا بسیار جنایتها کردند و هزاران هزار هزار انسان و دانشمند رو به گا دادند و آتش زدند و بربربیت را معنا کردند. پس یکی از اصول تمدن تفکیک همیشگی نهاد دین از سیاست است که مسلمین عقب مانده باید به آن سو سوق داده شوند.
  به عنوان یک عقیده شخصی معتقدم که انگلستان خارجنده بنزین در آتش حماقت مسلمین میریزد تا به سان همیشه ماهی بگیرد.از ایرلند شمالی تا تریاک چین از اعراب خلیج فارس تا بویر از صدور سیاهان افریقا به امریکای شمالی،از این حرامزاده کفتار صفت غافل نباشید که رد جنایتش همه جا واضح است.البته وقتی باسن را عقب دهی کونت میگذارند پس ایران به گارفته اول خودش مقصر است.
  عزیزان شما را به تقوی و عمل صالح سفارش میکنم و برای اینکه لبخنده ای بر لبانتان بروید اشاره میکنم که آخوندی کونی زاده در قم گفته است علی خامنه ای گدا موقع تولد و خروج از رحم یا علی گفته است.کامنتی در پاسخ به این هذیان دیدم که با شما شیر میکنم:

  «این آخوند چنان رید به علی و ولایت که هر کس بعد از شنیدن یا علی به یاد کس ننه سید علی خامنه ای خواهد افتاد.»

 12. «آرش و تمام نژاد پرستها» ؟!
  این چی میگه آرش ؟ :))

 13. نمیدونم چرا به محض خواندن نوشته های آرش واژه Final solution به ذهنم خطور کرد.

  بهرحال پیشاپیش 20 آپریل تولد آدولف هیلتر را به آرش و تمام نژاد پرستهای عزیز تبریک عرض میکنم.

 14. هه هه خیر از جوونیت ببینی مادر! اجرت با آقااااااااا کلی خندیدم هه هه سعی کن تراوشات ذهنتو زود زود برامون رو دایره بریزی هه هه مردم از خنده تو باید دیه بدی!

 15. سلام. من هم معتقدم بهتره نه که آروم تر بلکه تندتر ولی مودبانه تر صحبت کنید. خیلی از این کلمات در شان مسلمونهاست نه ما.

  و اما نکته اصلی اینکه عوامل فوق و خصوصا نرخ زاد و ولد بسیار بالای مسلمونها باعث شده اسلام سریع ترین رشد رو داشته باشه. الان در آلمان و انگلیس همین مشگل وحود داره که به علت رشد کم جمعیت مردم بومی و از طرفی مهاجرت مسلمانها و زاد و ولد بیشترشون کلا بافت جمعیتی کشور ها داره تعییر میکنه و دور نیست که تا مثلا 10-20 سال دیگه نخست وزیر یا رییس جمهور این کشور ها مسلمان باشه، جون اکثریت رای دهنده ها مسلمان خواهند بود.

  • مخالفم. به نظر من نسلی از مسلمانها که در غرب به دنیا میان و در همونجا هم رشد میکنن اگرچه به اسم مسلمان هستن ولی به لحاظ عقیدتی و اندیشه اکثر اونها اصلا مسلمان به حساب نمیان.رشد کردن در فضای غربی به اونها اجازه نمیده مثل مسلمونها فکر و عمل کنن.به نظر من مشگل فقط نسل اول مسلمانهای مهاجر هستن که هم رفاه و آسایش و آزادی غرب رو میخوان و هم تنشون میخواره برای مشکل ایجاد کردن

 16. نوشتار بسیار جذاب و پر محتوایی بود با سپاس از شما
  با افتخار لینک شدید

 17. بسمه تعالی.
  از آنجا که خداوند منان رحمان و رحیم است باید نعمت ولایت شیعه آل علی را به تمام ملل جهان ارزانی دارد فلذا این را بدان که سرانجام پرچم اسلام بر تمام بلاد کفر به اهتزاز در خواهد آمد. هم اکنون چند میلیون نفر از مردم آلمان را مسلمین تشکیل میدهند و وظیفه مسلمین فهیم است که به بلاد کفر مهاجرت کرده و صاحب اولاد شده بر جمعیت مسلمین بلاد کفر بی افزایند و منتظر ظهور آقا امام زمان باشند و آنگاه به سپاه آقا پیوسته کفار را به اسلام دعوت کرده و هر کس نپذیرد سر از تنش جدا سازند.
  شما فکر نکن در بلاد کفر نشستی وبلاگ می نویسی در رصد سربازان گمنام آقا امام زمان نیستی. الان که آقا ظهور نکرده ما دشمنان اسلام را نظیر بختیار و فریدون فرخزاد و فرود فولادوند را در دیار کفر با موفقیت به سزای اعمالشان رساندیم بدان اگر آقا ظهور کنند مسلمین مهاجر چه غوغایی برپا کنند.
  نصر من الله و فتح قریب

  • عزیز من اگر آقا ظهور کنه که ماهم حزب اللهی میشیم مثل شما، اینه که جای نگرانی نیست شما فقط این برنامه هات رو بذار اگر آقا ظهور کرد قبلش سعی کن کار بد بد نکنی.

 18. …برای اولین بار «پدر» یک موجود زنده یک کامپیوتر بود…
  چقدر مردسالار!!!

 19. آرش عزیز! من در غرب زندگی نمی کنم و تا حالا هم توی یک کشور غربی پا نذاشتم اما فکر میکنم غرب بدجوری داره با مسلمانها مدارا میکنه.مثلا همین امروز توی اتوبوس نشسته بودم و رادیو داشت اخبار میگفت.گوینده خبر گفت دولت فرانسه خوندن نماز جماعت در خیابانها رو ممنوع کرده و بعد یه مشت بد و بیراه نثار دولت فرانسه کرد و گفت این کارش خلاف اعلامیه حقوق بشره!!!!من میگم غرب طوری مسلمونها رو پر رو کرده که هر کاری دلشون میخواد توی اونجا میکنن و از فضای آزاد اونجا نهایت سو استفاده (نه استفاده) رو میکنن.بعد با پرروگری طلبکار هم هستن.این رفتار غرب یه روزی به ضرر خودش تموم میشه.البته نه اینکه مسلمونها بتونن اونجا رو فتح کنن.اینکه خیال باطله ولی به هر حال به نظر من غرب از این بابت ضرر میکنه

  • بله حق با شماست، من همانطور که گفتم معتقدم این تحمل ناشی از عدم شناخت نسبت به اسلام است.

   در تئوری من با اینکه یک عده آدم به دلیل باورهای دینی که دارند وسط خیابون کونشون رو به سمت خدا بگیرند مشکلی ندارم و فکر میکنم این حق رو باید داشته باشند، ولی بحث اینجاست که مسلمانها از آزادی در غرب علیه خود غرب استفاده میکنند و این روزی ممکنه حوصله غرب رو سر ببره و این آزادی رو محدود کنند.

 20. همه فرمایشات شما را دربست تائید میکنم

 21. ( کمونیست = مسلمان = تجزیه طلب = تروریست = بیگانه = ضد آزادی و دموکراسی = عامل عقب ماندگی = دشمن ایران و ایرانی )

  گر نیک بنگری همه اینها یک تن هستند.

 22. آرش جان ، لحنتون هر روز تند تر از دیروز میشه ها! فکر نمیکنید این باعث تحریک بیشتر مسلمون ها بشه؟
  البته ، هرچند لحنتون تنده اما حقیقت رو میگید، به همین خاطر ما هم باید همون روش غربی ها رو پیش بگیریم و تا جایی که ممکنه از توهین و خشونت بپرهیزیم ، تا مجبور به اعمال خشونت نشیم ، فکر می کنم بهتره به جای بدی های اسلام یا هر دین دیگه ای ، از خوبی های بیخدایی حرف بزنیم.

  • من فکر نمیکنم لحن وبلاگ من روی رفتار مسلمونهای دنیا تاثیر داشته باشه.

   چیزهایی هست که باید گفت من فعالیت سیاسی نمیکنم که نگران نتیجه حرفهام باشم. واقعیت دنیا خیلی خشن و تلخ هست با این واقعیت بالاخره باید روبرو شد.

هرچه میخواهد دل تنگت (اگر بدرد بخور هست البته) بگو.

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: