همجنسگرایی در نزد اسلامگرایان و در فرهنگ دینی!

من چند وقت پیش در محلی با چند تن از دوستان حزب اللهی صحبت میکردم،

بحث شیرین همجنسگرایی پیش اومد، یک مقدار من راجع به این موضوع صحبت کردم، یکی از عزیزان انقلابی حاضر در صحنه از اینجانب پرسید شما همجنسگرا هستید؟ بنده گفتم نه خیر اینجانب دگر جنس گرا هستم، ایشون گفت چرا خوب؟ شما که فکر میکنی کار درستیه چرا اینکار رو نمیکنی؟

خود طرح این سوال یک واقعیت بامزه رو نشون میده…

دلیل اینکه من همجسگرایی نمیکنم یعنی با بقیه مردها رابطه جنسی برقرار نمیکنم اینه که اصولاً من از دیدن شومبول و ماتحت و پشم و پیله یک نره خر دیگر شبیه به خودم تحریک جنسی نمیشوم، ما آدمهای دگرجنسگرای نر، زنها رو دوست داریم، به عبارت دیگر سینه و آن یکی چند چیز وصل شده به زنها ما رو تحریک جنسی میکنه نه ماتحت یک مرد دیگه!

بخاطر همین وقتی در شرایط آزاد قرار میگیریم که میتونیم هردوتا کار رو بکنیم اون کاری که دوست داریم رو میکنیم، من وقتی میبینیم دو تا مرد  در خیابان خیلی رومانتیک دست هم رو گرفته اند و هم رو میبوسند احساس تهوع شدیدی بهم دست میده… همجنسگرا ها هم با روحیات حساس شبیه به زنانه ای که دارند مثل بسیاری از زنها دنبال توجه دیگران هستند، در اولین برخوردها در دنیای آزاد با چشمان خود از شما میپرسند آیا تو از من خوشت میاد یا نه… خیلی سریع میخواهند کشف کنند شما از همجنسگراها به عنوان یک آدم که از قرن هشتم و از بیابانهای خاور میانه  به غرب مهاجرت کرده خوشت میاد یا نه، بعضی وقتها باید بهشون بگی که بابا نترس من کاریت ندارم! من اونطوری که احمدینژاد هست نیستم!

ولی برای مسلمانان و اسلامگرایان و کلاً آدمهای مذهبی قضیه یک مقدار فرق میکنه!

برای اونها چیزی به نام همجنسگرا وجود نداره، بلکه لواط یک عمل شیرین براشون تعریف شده که خدا خواسته اونکار رو نکنند، مثل شراب و

موسیقی و رقص و ربا (که آدمهای معقول دیندار هم اینها رو زیاد بد نمیبینند)! اینه که در همجنسگرایی لذت فراوان میبینند، اما برای اینکه گناه نکرده باشند، یا اینکه آبرویشان نزد دیگر دین مداران نرود دست به آن کار نمیزنند، یا دستکم در خلوت دست به آن میزنند! مثل این آقای کشیش.

همجنسگرایی و بچه بازی همچنین در این فرهنگ خیلی شبیه به هم است. من یکبار در ایران با یک کارگری که داشت ساختمانمان را نقاشی میکرد صحبت میکردم، برگشت به من گفت من از سکس با زنها زیاد لذت نمیبرم! من بهش گفتم خوب همجنسگرایی؟! گفت یعنی چی؟! گفتم یعنی مرد دوست داری؟ گفت نه من پسر بچه دوست دارم.

اینجانب هم به خوبی یادمه که مسجد محله ما معروف بود به مکان عشق بازی بچه بسیجی ها! بین بسیجی ها هم معمولاً آدمهای اوا خواهر پیدا میشد، کسانی که اگر در باختر زاده میشدند، آنها را همجنسگرا میخواندند…

حتی بین مسیحی ها هم همینطور است. هر چند وقت یکبار در اخبار خبر میرسد که فلان کشیش یا فلان سناتور امریکایی معلوم شده که اهل همجنسگرایی بوده، البته اونها به اینکار نمیگویند همجنسگرایی، بلکه میگویند گناه! طبیعت انسان هم اینطوریه که وقتی چیزی به گناه تبدیل میشه، اون چیز یک مقدار جذاب براش میشه! شاید یک عمر به خودش بگه نکن نکن! ولی بالاخره یکروزی میخواهد ببیند آن کار خوب چی بوده که میگفته اند نکن نکن! داستان آدم و حوا به خوبی این طبیعت انسانی را نشان میدهد.

بعضی ها میگویند حدود ده درصد مردها تمایلات همجنسگرایانه دارند، مرحوم فروید که معتقد بود همه آدمها یک مقدار اینوری و اونوری هستند و دچار نوعی گیجی جنسی هستند. اینه که بین حزب اللهی ها هم این قضیه مطرح هست، برای همینه که آن برادر حزب اللهی که جلوی خودش رو برای همجنسگرایی یا به قول خودش «همجنسبازی» میگیره برایش این پرسش پیش می آید که چرا آرش بیخدا که به این گناهان و امام زمان و خدایان و ارواح و اجنه و فرشتگان باور ندارد با همجنس خود بازی نمیکند!؟

آدم دلش برای آن برادر حزب اللهی میسوزه، که به همجنسگرایی علاقه و تمایل داره یکمی درون دلش، ولی این اسلام دست او را بسته!

در ادبیات سنتی ما هم که نگاه کنید غلام بازی و بچه بازی جایگاه ویژه خودش رو داره، اصولاً چرا در ادبیات ما این گرایش به یک نوع بازی تشبیه شده؟! برای اینکه به صورت گرایش دیده نشده، بلکه بصورت یک بازی، و یک تفریح دیده شده! حتی در رساله آخوندها هم شما میبینید که از «بازی» زیاد صحبت شده، اگر باهم بازی کنند و آب منی خارج شود و این حرفها! با توجه به محدودیت های احمقانه ای که اسلام در مقابل رابطه جنسی میگذارد، و همه چیز را مانند توالت زنانه و مردانه میکند، خیلی طبیعی است که این بازی طرفداران بیشتری هم پیدا بکند! یعنی مردانی که نمیتوانند شهوت خود را با زنان خالی و اشباع کنند به دیگر مردان نیز گرایش جنسی پیدا میکنند!

حتی خود قرآن هم برای خر کردن مسلمانها وقتی از زنان باکره بهشتی صحبت میکنه در کنارش هم میگه غلام هایی هم هستند، که مسلمانان بدونن میتونند آنجا هم بچه بازی کنند، فکر میکنم بسیاری از مسلمانها در بهشت بیشتر بروند سر کار غلامها تا حوری ها!

این کج فهمی و آلودگی هایی که اسلام ننگین به بار می آورد مسئله ایست که علیه همجنسگرایان و به ضرر آنها تمام میشود!

چون برای یک همجنسگرا، همجنسگرایی یک بازی و یک تفریح نیست، بلکه یک گرایش جنسی جدی هست، این رو خیلی ها درک نمیکنند، یک همجنسگرای مرد، زنها رو دوست نداره، وقتی با دخترها صحبت میکنه راجع به آرایش اونها و اینکه چجوری میتونه خوشگل تر بشه صحبت میکنه، مثل ماها به چشم خریدار نگاه نمیکنه جنس رو!

توی ایران چون همجنسگرایی آزاد نیست کسی زیاد همجنسگرا ندیده! حتی خود همجنسگراها هم یجورایی نمیدونن که همجنسگرا هستند! اونها مردها رو دوست دارن، خوب بقیه مسلمانها هم بچه ها رو دوست دارند! به همین دلیل چون اون بچه بازی محکوم میشه توسط اسلام، همجنسگرایی هم محکوم میشه!

اینکه شما همجنسگرایی رو از یک همجنسگرا بگیرید و مجبورش کنید با زنها بخوابه همونقدر وحشتناکه که یک مرد رو مجبور کنید با یک مرد دیگه بخوابه!

اساساً اینکه اسلام این واقعیت رو درک نمیکنه، خودش یک سوتی بزرگ است، اسلام همجنسگرایی رو یک انحراف جنسی میبینه که باید درمان بشه! و چون همجنسگرایی یک انحراف جنسی نیست (و در لیست بیماری های سازمان بهداشت جهانی معتبر ترین مرجع پزشکی دنیا هم نیست) خودش نشون میده که اسلام رو مشتی اعراب نفهم درست کرده اند نه خدایی که بشر رو ساخته!

البته این مشکل فقط به خاور میانه مربوط نمیشه، در غرب هم سالها طول کشید که همجنسگرایان به جامعه سنتی فهماندند که مشروعند! هنوز هم کار البته ادامه داره.

پیش بینی من اینه که اسلام در آینده با همجنسگرایی کنار بیاد همونطور که با لغو برده داری کنار اومد! فکر میکنم پنجاه سال دیگر علمای اسلام بگویند همجنسگرایی اصولاً مشکلی نداره و خود پیامبر هم همجنسگرا بوده!

از همین الان هم این حرکت رو میشه دید

http://www.thejakartapost.com/news/2008/03/27/islam-039recognizes-homosexuality039.html

http://gaymuslims.org

دو سه تا خاطره براتون میگم و این بحث رو تموم میکنم…

یکم اینکه بنده داشتم یکبار روزنامه وال استریت ژورنال رو میخوندم، در پاکستان یک تحقیقی انجام گرفته بود که ببینند چرا جوانها گرایش به اسلامگرایی رادیکال پیدا میکنند. عواملی رو ذکر کرده بود که در مورد بسیجی ها هم صادقه، مثلاً نوشته بود اون جوانان در جامعه هیچ و هیچکاره هستند، ولی در گروه هایی که تشکیل میدهند فرمانده و امیر و سرباز هستند، همونطور که بسیجی ها توی بسیج در یک رده بندی طبقاتی قرار میگیرند ولی در خارج از آن سازمان کسی حاضر نیست آنها را برای حمل پهن هم استخدام کند! اما چیز جالبتری که نوشته بود این بود که روابط عاطفی عمیقی بین آنها و ملایان مساجد برقرار میشه، که حتی به رابطه جنسی هم در بسیاری از موارد میکشه! همینجا سکوت میکنیم!

یکی دیگه اینکه اینجانب یک دوست روس داشتم که باهم رفته بودیم یک کشور مسلمان عربی! این قضیه همزمان با قضایای زندان ابوغریب بود، این دوست اینجانب به من گفت به نظر من کار خوبی کردن! من گفتم چطور؟ گفت چون این عربها اکثراً خودشون کونی هستند، خوششون میاد از این کارها… من خیلی تعجب کردم که این حرف رو زد… تا اینکه یکبار باهم رفته بودیم باشگاه، در باشگاه یک استخر وجود داشت، و باشگاه هم طبیعتاً مردونه بود… ولی رئیس باشگاه اجازه نمیداد کسی بره توی استخر! اینجانب ازش پرسیدم چرا نمیذاری کسی بره توی آب؟ برگشت گفت برای اینکه باهم شوخی میکنن! من گفتم یعنی چی شوخی میکنن؟ گفت ببین مثلاً این رفیقت خیلی سفید مفید هست، این اگر بره توی آب نصف مردها میخوان بکننش!

Advertisements

82 پاسخ

 1. […] همجنسگرایی در نزد اسلامگرایان و در فرهنگ دینی! | وبلاگ &#… […]

 2. […] همجنسگرایی در نزد اسلامگرایان و در فرهنگ دینی! | وبلاگ &#… […]

 3. »من وقتی میبینیم دو تا مرد در خیابان خیلی رومانتیک دست هم رو گرفته اند و هم رو میبوسند احساس تهوع شدیدی بهم دست میده»
  میشه توضیح بدبد چرا اینطوره؟ چرا بوسه بین دو انسان یا دست در دست هم نهادن اونها چنین احساس تهوع شدیدی به شما میده؟
  این کاملا قابل درکه که شما اصولاً از دیدن شومبول و ماتحت و پشم و پیله یک نره خر دیگر شبیه به خودتان (قصد توهین ندارم عین جمله تون رو تکرار کردم) تحریک جنسی نمیشید یا شاید حتی با دیدنشون دچار احساس تهوع شدیدی بشید و حتی قابل درکه که وقتی میبینید دو تا مرد در خیابان خیلی رومانتیک دست هم رو گرفته اند و هم رو میبوسند تحریک جنسی نمیشید… اما برام عجیبه که با دیدن یک حرکت رایج انسانی دچار احساس تهوع شدید میشید!
  چون تمایل نداشتن به چیزی با نفرت از اون چیز متفاوته ، نفرتی که تا حد تهوع شدید پیش میره!

 4. همه اینها چرندیات هست که نوشتید. توجه کنید که اشخاص تابلوی اسلام نیستند. مثلا بن لادن و صدام و عمر و … ربطی به اسلام ندارن. اسلام هدف و اسم و رسم مشخصی داره . کتاب مشخصی داره می تونید به اون مراجعه کنید.
  طبق نظر شما اگر فرضا گراهامبل هم جنس باز بوده پس حتما خطوط تلفن هم هم جنس بازن. در حالی که ماجرای تلفن از یک سری اصول و قواعد الکترونیکی پیروی می کنه و ربطی به گراهام بل نداره.
  بهرحال اینها نتیجه تلاش و کوشش انتلیجنت سرویس انگلیس هست. بازیچه اونها نباشید.

 5. آرش عزیز، تا الان مطالبتون واقعا» کمکم کرده و خیلی ازشون لذت بردم ! موفق باشید و ادامه بدید !

 6. بر طبق فیزیولوژی بدن در علم پزشکی , سلولهای عصبی واژن در زن مرکز حساس و لذت بخشی است اما این سلولها نه در مقعد مرد و نه مقعد زن وجود دارد پس رابطه جنسی در بین انسانها یک رابطه کامل در مدلهای هم جنس گرایانه نیست لذا خلاف طبع است . غدد ترشحی که در اثر لذت جنسی در زن حاصل میشود و باعث لیز شدن مجرای تناسلی زن میگردد در مقعد موجود نیست پس ما نباید در روز روشن سوراخ را اشتباه بگیریم و به جای آن نقطه نورانی بکنیم تو نقطه گهی …

 7. من فکر میکنم همجنسگرایی حتی اگر بیماری نباشد خلاف طبع است . هر خلاف طبعی بیماری نیست . این گرایش نه مطابق عقل که رابطه را برای بقای نوع لحاظ میکند و نه مطابق طبع است .یکی از استدلالهایی به به واسطه آن همجنسگرایی را امری طبیعی لحاظ میکنند استناد به حیوانات است . اما بنده بر این عقیده ام حتی اگر حیوانات هم همجنسگرا باشند , این قضیه نمیتونه ثابت کنه همجنسگرایی خلاف طبع نیست . اگر هم در حیوانات استثنائا» دیده شده که هم جنس گرایی وجود دارد این امر ملاک استدلال نیست و بازگشتش به خطای تطبیق از جانب حیوانات میباشد زیرا این رابطه دون عقله . چنانچه سکس در هم جنس گرایی میان حیوانات هیچ رشد و تنوعی نداشته اما در بین انسانها به دلایل تاریخی اجتماعی و تکنولوژیک این مقوله شعب و فرقه های گوناگون پیدا کرده .

  غیر عقل و جان که در گاو و خر است
  آدمی را عقل و جان دیگر است .

 8. ماهی گلی عزیز
  مشکل اساسی شما دوستان این است که یافته های علمی را تنها در صورتی می پذیرید که با کتاب سنت تان منطبق باشد.اگر یافته نو علمی با گفته ها و فرامین قران و نبی در تضاد یا تناقض بود دیگر طلب علم ولو به سین را جایز نمی دانید.پیش از این تفتیش عقاید می کردید و هیمه آتش به راه می انداختید در این عصر زمان سفسطه می کنید و با گل آلود کردن آب به دنبال گرفتن ماهی هستید.البته من بیش از هر کس دیگری قادر به درک امثال شما دوستان عزیز هستم. چرا که هنوز در میان شما زندگی می کنم و غم شما خفته چند، هنوز خواب در چشم ترم می شکند.اما چشم به آینده ای روشن دارم که در آن در دیار ما خردورزی متاعی گرانبها تر از یاوه بافی و موهوم پرستی باشد

  • فکر کنم اشتباه متوجه شدید
   مشکل اساسی ما این است که اگر خدایی وجود نداشته باشد دیگر اصلا مهم نیست که در دنیا چه اتفاقی می افتد خدا از نظر ما عددی است که پشت صفرها قرار می گیرد و آنها را با ارزش می کند و بدون آن هیچ چیز هیچ معنایی ندارد٬‌خرد گرایی و خرد ورزی٬‌ یاوه بافی و موهوم پرستی حقوق بشر و پیشرفت و پس رفت و …. تنها مفاهیم بی معنایی هستند که ما سر خود را به آن گرم کرده ایم و به قول شما برای پر کردن شکممان ماهی خود را از آن صید می کنیم
   اگر از راه موهوم پرستی خیلی راحت تر می شود به این مقصود رسید چرا زحمت بیشتر را متحمل شویم؟

   • مشکل اساسی شما اینه که مختون خاموشه. منظق رفته گل بچینه.

   • در ضمن خوشحالم که زندگیم به اندازه تو بی معنی و پوچ نیست ماهی جون

   • مشکل شما اینه که معنی واقعی اخلاق و هدف زندگی و غیره رو درست درک نمیکنید، بلکه اینها رو مرتبط با خدا میدونید همونطور که اجداد مسلمان شما هم مثلاً بارون و سیل و زلزله رو به خدا ربط میدادند، برای همین تصور میکنید اگر خدا نباشه این چیزها هم نخواهند بود و بی معنی خواهند بود.

    اگر خدا به زندگی شما معنی میده در واقع زندگی شما بی معنی هست و سعی میکنید این عاری از معنی بودن رو با چپاندن خدا در جای خالی جبران کنید، که البته نمیشه.

    • درست متوجه شدید
     من بارها از بیخدایان پرسیده ام که هدف از زندگی کردن چیست؟
     اما همه آنها عاجز از بیان جواب منطقی و عقلانی بوده اند و به ذکر یکی دو جمله احساسی و رمانتیک بسنده کرده اند که مثلا زندگی زیباست و چه و چه و از همه پوچ تر و بی معناتر این که
     زندگی می کنیم تا زندگی کنیم!!!
     و فکر می کنیم شما هم با اینکه پوچ گرایی یکی از نتایج دم دستی و قطعی خداناباوری است چندان مشکلی نداشته باشید.

     اما مشکل شما این است که انسان و به خصوص نوع غربی آن را بسیار بزرگ و توانا می بینید و به نوعی کبک وار سر زیر برف کرده٬ خود را به تجاهل زده و ادعاهایی چنین و چنان دارید٬‌ غافل از این واقعیت که حتی کهکشان ما در مقابل کل هستی ذره غباری محسوب نمی شود چه برسد به منظومه ما و زمین ما و در نهایت خود ما
     بدون وجود خدا و فرض هدفمند بودن انسان و هستی٬
     ما و آن کرمهای داخل قوطی حلبی ماهیگیر نسبتی مساوی داریم کرمهایی که در هم می لولیم می خوریم و کثافت تولید می کنیم و زاد و ولد می کنیم و طبیعت را به لجن می کشیم و در نهایت می میریم و به عدم ملحق می شویم
     بدون هیچ کرامتی و حقوقی
     بلکه به اقتضای قانون جنگل چون از دیگر موجودات قوی تریم خود را بر آنها تحمیل کرده و برای خود قانون و کرامت و …. تراشیده ایم

     و در میان خود نیز هر که قوی تر بوده قانونی به نفع خود نوشته و حق قوی تر شدن را برای خود محفوظ و از دیگران سلب کرده است همین و دیگر هیچ!!
     اگر جوابی برای حل مشکل من داشته باشید طبیعتا مشکل خود را نیز حل کرده اید.

     • هر ادمی تو زندگیش هزار تا هدف کوچیک و بزرگ داره. عاشق شدن. ازدواج کردن. بچه دار شدن. در تحصیل و کار پیشرفت کردن. دیدن جاهای زیبای دنیا و هزار تا چیز دیگه. جدی کسی تا حالا این رو به شما نگفته بود؟

 9. ماهی گلی عزیز
  متاسفانه جنابعالی بحث را طوری مطرح می کنید و ادامه می دهید که راهی جز واکنش همراه با خشم آرش و دیگران را باقی نمی گذارد.یادم هست چند وقت پیش عزیزی در مطلبی در باب استدلال و منطق مجادله گفته بود «گاهی در مقابل برخی افراد ناخودآگاه منطق را کنار می گذاریم و فریاد می زنیم ؛خوب این واضح است دیگر ابله!!!» البته اصلا قصد توهین به شما را ندارم.اما به عنوان مثال شما مطرح فرمودید که «…قتل و آدمکشی هم همین صفت را دارد و ریشه در طبیعت انسان دارد»! میخواستم بدانم طبق کدام استدلال و آزمایشی به این نتیجه رسیده اید؟قاتل،دزد،متجاوز و… شدن یک انسان محصول زیستن در شرایط خانوادگی، اجتماعی و … آن فرد است.در حالیکه همجنسگرا شدن ریشه در کد ژنتیکی فرد دارد.چنانکه اگر مذهبی یافت شود که مطابق آن انسانهای با چشمان آبی گناهکار شناخته شوند همه (حتی خود شما) به اصول آن مذهب خواهید خندید

  • جناب اشکان
   من چند سالی است که با بیخدایان مشغول بحث و جدل هستم و با شیوه بحث کردن آنها و عکس العمل هایشان کاملا آشنا هستم که متاسفانه جز حرافی و یاوه گویی چیز دیگری در چنته ندارند اهانت و فحاشی اصلی ترین حربه ای است که در بحث ها از آن استفاده می کنند و فکر کنم همین جناب آرش هم دو مقاله در این رابطه که توهین به ادیان نه تنها چیز بدی نیست بلکه بسیار هم خوب است٬ نوشته است
   لذا در مواجهه با کسانی که چنین منطقی دارند متاسفانه من اصلا رعایت حالشان را نمی کنم و در همان قدم اول تیر آخر را می زنم و در مورد آرش می دانم ناراحت که نمی شود هیچ بسیار هم حال می کند و چون می داند که حریف بحث منطقی نمی شود از همان اول با فرا افکنی و بهانه های پوچ از ادامه دادن بحث فرار می کند.

   در مورد ژنتیک و قتل و همجنسگرایی و … اون دو لینکی را که معرفی کردم مطالعه کنید متوجه منظور من خواهید شد.

 10. به نظر من گرایش هایی مثل پارافیلیا یا سرگین دوستی هم باید آزاد باشه. من از همجسنگرایی بدم میاد ولی همیشه هوادار همجنسگرایان بودم. فکر میکنم مساله پرافیلیا هم در آینده به اندازه همین همجنسگرایی عادی و آزاد بشه.

  یک بحثی در دفترچه کردیم در این باره و عده ای اونجا معتقدند که این گرایش مال آدم های عادی نیست و اینها. اینجور حرف ها اصولن حرف کسانیست که دوست دارند خط قرمز برای دیگران بکشند و چیزی رو که نمیپسندند رو حرام عمومی اعلام کنند. من فکر میکنم فرقی بین پارافیلیا یا تمایل افراد به شاشیدن و پی کردن روی هم و سکس دو جنس مخالف یا دو جنس موافق وجود نداره. نظر شما چیه؟

  • به نظر من تنها قانونی که برای رابطه جنسی باید وجود داشته باشه بلوغ و توافق هست قانون حق دخالت بیش از این در روابط جنسی رو نباید داشته باشه.

 11. متاسفانه مطالب نوشته شدت عاری از واقعیت است نمی دونم چرا در مطالبت این احساس میشه که بیش از اندازه با بغض وبی انصافی سخن میرانی وهمچنین نتیجه به دست اومده هم کاملا اشتباه درمیاد.ای کاش آزادفکر کنی تا به جایی برسی.وقبل از اینکه در مورد علم داشته باشی سخن نگی .حرفهای تو بیش از حرفهای ماقبل هجر کهنه تر است.کمی انصاف وکمی مطالعه چیزی را بی ارزش نمیکنه.

 12. تازه کافر عزیز
  بطور کلی دین و باور مساله شخصی هست و لازم نداری بری عقایدت رو همه جا جار بزنی. اما می تونی در مواردی که بحث و موقعیت خاصی پیش می آد و امکان ابراز عقیده پیدا می کنی با شجاعت و بدون ترس نقطه نظرات خودت رو عنوا کنی. من خودم وقتی از اسلام برگشتم تا مدت ها خانوادم خبر نداشتن ولی وقتی با پدرم بعدها بحثی پیش اومد و این موصوع رو مطرح کردم دیدم اون حتی از من هم جلو تر رفته و مثلا من محمد رو یک حکمران و سیاستمدار می دانستم که با پیوند زدن قوانین زمینی به قوانین آسمانی تونست بنیانگزار یک امپراتوری عظیم بشه در حالی که پدرم رسما اون رو یک شیاد و بیمار روانی و … می دونه. اما دلیلی ندیده بیاد گرایشات ضد دینش رو به دیگران عنوان کنه. و این در حالی بود که من و پدرم تا زمانی که در خانه پدری زندگی می کردم با هم نماز می خوتدیم.
  فکر می کنم گسترش شبکه های ارتباط جمعی و رسانه ها در دنیا باعث شده حتی افراد مسن کم کم متوجه حقایق بشن. سایت هایی مثل زندیق و سخنرانی های رضا فاضلی و بهرام مشیری هم تاثیر زیادی داشته و موج بزگی از طرد باور های نادرست در جامعه دیده می شه. البته باید بگم اشاعه خرافات هم در طبقات بسیار پایین رشد چشمگیر تری داشته و جامعه ایران به سمت بی ثباتی و تکثر می ره عده ای به ادیان دیگه تمایل پیدا کردن مخصوصا مسیحیت و بهاییت و عده دیگه ای هم هوادار دین زرتشت و بودیسم شدن. صوفیسم و حتی تمایل به وهابیگری هم رو من زیاد دیدم و این ها همه رو به دلیل پی بردن مردم به واقعیت اسلام می دونم.

  • بعضی از ادیان ممکنه مسئله شخصی باشند ولی اسلام به دلیل سیاسی و قضائی بودنش مسئله شخصی نیست بلکه یک مسئله همگانی هست.

 13. سلام آرش بی خدا می تونی یک مطلب خوب در مورد[ به وجود آمدن ماده از هیچ] به من معرفی کنی؟ حسابی گیج شده ام

 14. سلام امیدوارم که بالاخره مسئولین و روسای مملکتمون به عقل رسیده باشند و دست از بازی کردن با نیروی اتمی‌ کشیده باشند. این ژاپنیها که انقدر وارد بودند بدبخت شدند حالا چه برسد به ما که کارشناسانمون یه سری روسی هستند که مثل چینیها و ژاپنیها به خدا ایمان ندارند حالا چطور میشه دلشون به حال ما بسوزه.این همه نفت داریم این همه سد داریم اما تا مردم را به پودر تبدیل نکنند ول کن نیستند. من فدای ولایت فقیه و رهبرم نه این دولتیها.

 15. » من حوصله سر و کله زدن با شما رو ندارم، بنابر این به شما اعلام میکنم شما هم درست میگی!

  متاسفانه رفتار شما همیشه همینطور بوده و هر موقع بحث یه مقدار جدی می شه جنابعالی به روغن سوزی می افتید و با بهانه های بچه گانه میدون رو خالی می کنید!!!

  • آخه تو یه مقدار عقب مونده هستی! هیچ معلمی حوصله نداره برای یاد دادن معادله ی دو مجهولی به تو، بیاد از اول باهات جدول ضرب کار کنه تازه تو باز جواب بدی نخیر! چار هفتا می شه سی و دو تا و نه بیست و هشتا!!

  • وقت من حدوداً ساعتی 200 دلار ارزش داره ماهی جان، حرفهای شما اگر 50 دلار به بالا برای من بیارزه پاسخ میدهم.

   مسئله شخصی هم نیست من دوست داشتم بیکار بودم میشستم با شما شبانه روز بحث و جدل میکردم…

   • » وقت من حدوداً ساعتی 200 دلار ارزش داره ماهی جان، حرفهای شما اگر 50 دلار به بالا برای من بیارزه پاسخ میدهم.
    ——–
    مشکل اینجاست که این شمایید که قیمت تعیین می کنید و طبیعتا با پیش فرض هایی که تنها برای خودتون ثابت و ارزشمند هستند
    مبارزه با اسلام برای شما هدفی است که در راه رسیدن به اون استفاده از هر وسیله ای توجیه پذیر است
    اگر لازم باشه متاسفانه مسلم ترین مسلمات عقلی و علمی رو انکار می کنید تا ثابت کنید دین بد است و خدا اینگونه است و آنگونه نیست.
    در ضمن شما که این مقدار بازدهی فکریتون بالاست و تو 24 ساعت حدود 5000 دلار می تونید ارزش افزوده ایجاد کنید چرا همین چند وقت پیش برای 600 دلار ناقابل کاسه گدایی دست گرفته بودید تا گفتگو دات کام رو سر پا نگه دارید؟

    • من باید برای وقت خودم ارزش تعیین کنم دیگه، کی باید تعیین کنه؟!

     مبارزه با اسلام هدف بسیار مهمی برای من هست ولی من حاضر نیستم برای اینکار «هر کاری» بکنم… هر کاری که به نظرم اخلاقی و قانونی با نتیجه مطلوب باشه و بتوانم البته میکنم.

     تصمیم گیری من بر این بوده که هزینه سایت رو خواننده های سایت بدهند، و میدهند و داده اند.

 16. ماهی گلی دانشمند برو تو youtube و سرچ کن hemosexual animal تا دلت میخواد بشین هم جنس بازی حیوانات رو ببین این هم فقط یک نمونه که حیوانات نر میکنن همو حسابی (شیر هم توشون هست اتفاقا به یال هاشون دقت کن هر دو نر هستند) http://www.youtube.com/watch?v=IE0e0hCb7ME

  • » ماهی گلی دانشمند برو تو youtube و سرچ کن hemosexual animal تا دلت میخواد بشین هم جنس بازی حیوانات رو ببین

   شما هم برو تو همون صفحه ویکیپدیا رو مطالعه و ببین نوشته که هنوز آنال سکس بین حیوانات مشاهده نشده
   لذا تنها دلیلی که می شه این رفتار حیوانات را همجنسگرایی نامید مقایسه رفتار آنها با انسانه که خب این قیاس از اساس باطله


   • شما این ویدیو رو ببینید خودتون دخول رو مشاهده کنید lol

    • عجب!! :))

    • اینترنت من کم سرعته و نتونستم فیلم رو کامل ببینم
     حالا فرض بگیریم که ادعای شما درسته و دخولی هم صورت گرفته آیا این به این معناست که حیوانات مذکور همجنسگرا (به همون معنایی که در انسانها وجود دارد)‌ هستند و هیچ تمایلی به جنس مخالف ندارند و فصل جفت گیری که می شه از جنس مخالف کناره گیری می کنند؟
     در حقیقت قیاس رفتار ظاهری انسان و حیوان نتیجه می ده که حقیقتا هر دو یکی هستند؟
     اگر جواب بالا مثبت باشه آیا از تشابه رفتاری یک انسان پدوفیل با والدین کودک٬ می شه نتیجه گرفت که تمام والدین بچه باز هستند؟

     امیدوارم این دو تا سوال هر کدوم 25 دلار ارزش داشته باشه!

     • بحث رو عوض نکنید شما گفتید بین حیوانات آنال سکس نمیشه و همجنسگرایی وجود نداره، بله پنگوئنهایی مثلاً هستند که فقط با نرها رابطه جنسی دارند، نمیشه ما هی ادعاهای غلط شما رو رد کنیم و شما بجای اینکه این ادعاها رو پس بگیرید ادعاهای جدید مطرح کنید که… برای همین میگم بحث با شما فایده نداره شما اخلاق علمی ندارید حرُاف و بی مسئولیت هستید.

     • این به این معناست که دهنت رو ببند ماهی و ادم باش. این که یکی مرد دوست داره یکی زن دلیل ادم بودن و نبودن نیست. چرا یه چیزای انقد ساده ای فهمیدنش برای شماها انقد سخته؟

   • هاااا بحث کاملا منطقیه الان. یعنی اصلا تو مغلطه نمیکنی ماهی. چون حیوونا انال سکس نمیکنن (یا میکنن یا هرچی) باید همجنسگراها رو اعدام کنیم. اصلا این جمله انقد منظقیه که من میذارم تو کتاب اسمانیم وقتی پیامبریمو اعلام کردم! حالا من یه سوال فقط، حیوونا پشت اینترنتم نیستنا، میخوای اینم ممنوع اعلام کنیم؟ اسکل!

 17. درود ارش بيخدا.

  من حدود 2 سالي هست كه مطالب زنديق رو دنبال ميكنم.و يكي از منابعي كه سبب دگرگوني افكار من شد و مرا به سمت خردگرايي و روشنگري سوق داد همين نوشته هاي شما بود. واقعا سپاس گزارم.

  با اين تارنگار شما از طريق تارنگار كوردهاي اتئيست اشنا شدم.

  راستي بيشتر مطالب تارنگارم كپي شده از تارنماي زنديق است البته با ذكر منبع.

  خلاصه اين حرفها اينكه. مخلصيم.

  در مورد همجنسگرايي من نيز مانند ديگر مسلمانان تا چندي پيش نگري منفي داشتم ولي اكنون خيلي منطقي با اون برخورد ميكنم.

  اين عملي هست كه انجام ميشه. نبايد با اون مثل يه بيماري رفتار كرد.

  بدرود.

 18. به نظر من آن نوع همجنسگرایی که شما می گید وجود ندارد بلکه بیشتر به شوخی های دستی و بازی کردن و بهم چسبیدن و این جور چیزها باشه و دلیلش هم معلومه محدودیت ارتباط با دخترها و در واقع اسلام با این کارش بعضی هارو مجبورا همجنس گرا کرده که گناهش گردن خودش می افته.این اسلام گراها هم هیچ وقت یاد نگرفتن که تفکر کنند و خودشون تصمیم بگیرند که چه کاری درست است بلکه از بچگی قرآنو زدن تو سرشون گفتن فلان چیزو قرآن بگه درسته به همین خاطر چون احتمالا مثلا قرآن شوخی دستی و با دودول هم بازی کردنو منع نکرده(احتمالا اون موقع عقلش نرسیده که امکان داره چنین اتفاقایی بیفته)اینا که مغزشون به صورت اتوماتیک به گونه ای است که هرچیزی قرآن منع نمی کنه میشه انجام داد شروع به این کارها می کنند.من خیلی افرادو میشناسم به خاطر نبود جنس مخالف مجبور به این کارها میشن که اگه این اسلام ملعون یه حق آزادی برای افراد میداد شاید اون بدبختا بهتر می تونستن زندگی کنن

  • منظورتون از اینکه وجود نداره چیه؟! یعنی ما توی مسلمونها همجنسگرا نداریم؟ توی ایران نداریم؟ توی آخوندها نداریم؟! این حرف غیر علمیه نازنین!

   از هر دو نوعش هست، بیشتر از نوع بازی هست، ولی خوب کسانی که از این بازی ها خوششون میاد هم شاید بایسکشوال باشند…

   • چون شما اشاره ای به همجنس بازی نزد حزب اللهی ها و بسیجی ها کردید و این که اون بدبختا نمی تونن این کارو کنن من اینارو بیشتر از اونکه واقعا به همجنس گرایی گرایش داشته باشن بیشتر به خاطر محدودیت اونا در دسترسی به جنس مخالف نی دونم.در واقع منظور من اون نوع همجنس گرایی است که توسط محدودیت دسترسی به جنس مخالف به وجود میاد(اکتسابی)نه توسط ژنتیک خود فرد.و مال اونایی که اکتسابی است واقعا خیلی احتمالش کمه که بخواد کار به اونجاها برسه مگه اینکه وضع طرف خیلی داغون باشه.
    از نظر من یک جای حرف های شما تناقض کاملا واضح است:
    >آدم دلش برای آن برادر حزب اللهی میسوزه، که به همجنسگرایی علاقه و تمایل داره یکمی درون دلش، ولی این اسلام دست او را بسته!حتی خود قرآن هم برای خر کردن مسلمانها وقتی از زنان باکره بهشتی صحبت میکنه در کنارش هم میگه غلام هایی هم هستند، که مسلمانان بدونن میتونند آنجا هم بچه بازی کنند، فکر میکنم بسیاری از مسلمانها در بهشت بیشتر بروند سر کار غلامها تا حوری ها!<

    جمله اول:اسلام همجنس بازی رو منع کرده
    جمله دوم:اسلام گرایی همجنس بازی را آزاد کرده

 19. اخه اين همجنسبازي هم شد روش ارضاي ميل جنسي!؟اين همه دختر جيگر طلا دور و برشون ريخته،بعد اين كسخلا ميرن دنبال يه گوريل پشمالو!اخه اين چه كاريه!؟خب مثل بچه ادم برين دنبال يك دوست دختر يا يك عزيز روسپي و اونقدر بكنيدش كه جونتون در بياد!اخه اينا نميدونند كه دختر چيه!البته اين در مورد خانوماي عزيز ليزبين هم صدق مي كنه.اگه اين بدبختا مي دونستند كه در لحظه مبارك دخول چه حسي به يك خانم حشري دست ميده،عمرا اگه ميرفتن دنبال سكس با يك زن ديگه.

  • این حرفها شوخیه یا جدی؟

   تمام چیزی که شما باید راجع به گرایشهای جنسی درک کنید اینه که آدمها گرایشات مختلفی دارند، دخترها برای شما سکسی هستند برای یک همجنسگرای مرد واقعاً نیستند، همونطور که پسرها هم برای ما نیستند و برای آنها هستند.

 20. با اين که روند نامسلمان شدن من در درونم حدود سه سالي طول کشيدمن الان سومين روزيه که عملا اسلام را ترک کردم. يعني چهار روز پيش نماز مي خواندم.
  غير از توي کافر که نوشته هات روم تاثير زياد داشت اين ويدئو تير خلاص را به من زد.

  البته من معتقدم مهمتر از اينکه آدم ها چه ديني داشته باشند مهمتر اينکه که آدمهاي بهتري باشند. اگر من ببينم دين بيشتر کسي را در جهت مثبت و خوب بودن حرکت ميده تا بد من ترجيح مي دم دينش را ازش نگيرم
  کاري که البته شما بي رحمانه برعکسش را انجام مي دهي
  البته اومدن به آمريکا هم روم تاثير داشت
  الان مهمترين گيرم اينکه چه جوري اين را با پدر و مادرم در ميون بگذارم که خيلي دوستشون دارم اما مسلمونهاي سفت و سختي هم هستند.

  • تازه کافر گرامی .یک سئوال دارم و آن اینکه چرا میخواهی کافر شدنتان را به پدر و مادرتان بگویید ؟! بعبارتی چه لزومی به اینکار می بینید ؟!
   چون این وبلاگ آرش بیخدا هست بطور طبیعی حق دارد که اجازه گفتگوی ما دونفر را ندهد لذا اگر خواستی آدرس ایمیلم را از آرش بیخدا بگیر . ممنون

  • لازم نیست بی جهت موجب آزار پدر و مادرت شوید. بزار راحت باشن .

  • به شما به جهت رهایی یافتن از دام دین شادباش میگویم دوست گرامی…

   من با این گفته که دین میتواند کسی را آدم بهتری کند به شدت مخالف هستم… اما اینکه شما میگویید بی رحمانه دین را از کسی میگیرم درست نیست من هیچوقت تابحال پیش نیومده بروم بک یک مسلمان بگویم بیا و دینت رو کنار بگذار.

   من علاقه مند با یاد گیری و یاد دادن هستم هر دین داری هم که با من روبرو میشود او به دنبال من آمده نه من به دنبال او.

   در مورد پدر مادرت اگر از من نظر میخواهی من معتقدم که هر آدمی باید برای خودش زندگی کند نه برای دیگران، اگر پدر مادر شما، برای شما این حق رو قائل نیستند که عقاید خودت رو داشته باشی اشکال از آنهاست نه از شما…

  • » من الان سومين روزيه که عملا اسلام را ترک کردم. يعني چهار روز پيش نماز مي خواندم.

   یعنی اینهمه مزخرفات رو تو وبلاگت تو همین سه روز نوشتی یا اینکه تو این سه سال هم بر علیه اسلام مطلب جمع می کردی هم نماز می خوندی !!!

 21. اه حالمو بهم زدی

 22. اما همین خشونت های این چنینی (کشتن کارمندان سازمان ملل به بدترین شکل و کشته و مجروح شدن یک عده مسلمان وحشی بعد از کشیده شدن کاریکاتور محمد در چند سال پیش و ماجرای سلمان رشدی) چهره مخوف اسلام رو بشتر به مردم غرب نشون میده و این خوبه به نظرم

  • انسان یک هدف است وسیله قرار دادن یک انسان برای رسیدن به هدف دیگر غیر اخلاقیست، مگر در شرایط خاص جنگی!
   در ضمن الان در دنیا همه تقریباً میدونن مسلمونها وحشی هستند لازم نیست یک عده سرباز نگونبخت سازمان ملل که رفتن اونجا به افغانها کمک کنند توسط یک مشت کثافت سر بریده بشوند که این خاطره یادآوری شود…

   برخورد با آدمهای وحشی باید با تدبیر و ظرافت انجام بگیره، مثلاً همه میدونن سگ هار خطرناکه لازم نیست شما یک آدم رو بندازید جلوی این سگ هار که اینرو اثبات کنید که…

 23. این جناب همجنس گرایی رو با قتل مقایسه کرده! واقعا مقایسه جالبیه! فقط میتونم بگم متاسفم! زندگی یه جمع کثیری رو اینا تو ایران (و البته خیلی جاهای دیگه دنیا) به گند کشیدن حالام میگن اگه این درسته قتلم باید درست باشه. جالبه که قتل و تجاوز تو ایران ازاده ولی همجنسگرایی نه!

 24. خیلی دوست داشتم نظرتان را در مورد قرآن‌سوزی «تری جونز» بدانم. آیا این عمل از نظر شما اخلاقی هست و به مبارزه با اسلام کمک می‌کند یا خیر؟

  • به نظر من کار تری جونز غلط بود!

   البته من نمیگویم قرآن سوزاندن در هر شرایطی مطلقاً کار بدیه! ولی این آقا میخواست توجه مردم دنیا رو به پدیده شوم اسلام جلب کنه، با قرآن سوزاندن!
   همین که اعلام کرد اینکار رو میخواد بکنه، خود او را به این هدف رساند، و همین که قبلاً اعلام کرد که دیگر اینکار را نخواهد کرد هم تصمیم خوبی بود یعنی بدون اینکه این عمل رو مرتکب بشه به آن هدف رسید! گفتن اینکه قرآن را باید بتوان سوزاند کافی است لازم نیست عملی هم بشود!

   اما اینکه بعد از چند ماه اومد و اینکار رو کرد هیچ سودی براش نداشت، تنها نتیجه اش کشته شدن یک عده آدم بیگناه توسط یک مشت حیوان مسلمان افغان بود، سودی که در اینکار بود از ضرری که در آن بود خیلی کمتر بود لذا کار درستی نبود!

   منتقدین اسلام نباید با مسلمانان در خریت و خشونت مسابقه بدهند چون برنده چنین مسابقه ای قطعاً مسلمانان خواهند بود، ما باید فضایی برای تقابل فکری آزادانه و محترمانه ایجاد کنیم!

   از طرفی خریت چند گاو و گوسفند مسلمان نباید آزادی بیان، این کالای والا! که شامل سوزاندن قرآن هم میشود را در غرب، در دنیای متمدن محدود کند، اینه که من نمیتونم قطعی در این مورد پاسخ بدهم، فقط میتوانم بگویم من قرآن را نخواهم سوزاند! سوزاندن یک کتاب در شان یک انسان فهیم نیست! مرحوم ولتر میفرمایند کسانی که کتابها را میسوزانند روزی انسانها را خواهند سوزاند.

 25. سلام
  صرف طبیعی بودن یک چیز دلیلی بر مجاز بودن آن هم نیست اصولا از دیدگاه یک بیخدا چیزی خارج از طبیعت و قوانین آن وجود ندارد اگر همجنس گرایی به دلیل اینکه طبیعی است پس مجاز است٬‌ قتل و آدمکشی هم همین صفت را دارد و ریشه در طبیعت انسان دارد کما اینکه تمام رذائل اخلاقی مثل حسادت٬‌ خساست٬‌دروغ گویی و … هم نمی توانند از ماورا به درون انسان تزریق شوند و به طور یقین ریشه در طبیعت انسان دارند
  لذا کل افاضات حضرت عالی بر باد هوا تکیه دارند که البته این هم طبیعی است!!!

  نمی دانم چرا نوبت به این کثافت کاری ها که می شود یک بیخدا تمام قامت به دفاع می ایستد اما نوبت به اصل و ریشه خداباوری که می رسد که اتفاقا نویسنده نیز قبول دارد که طبیعی است تمام قامت در مقام مبارزه با آن قیام می کند و بعد از طی سالیان متمادی متوجه نمی شود که اگر خداباوری امری طبیعی است چرا من ساز مخالفت با طبیعت کوک کرده ام و می خواهم ریشه خداباوری را خشک کنم؟!؟

  آری امروزه از نظر علمی ثابت شده که تمام رفتارهای انسان ریشه در طبیعت او دارد (فالهمها فجورها و تقواها یا انا هدیناه السبیل اما شاکرا و اما کفورا)‌ اما صاحبان عقل و خرد این نکته را نیز دریافته اند که صرف طبیعی بودن یک رفتار دلیلی بر مجاز بودن آن نیست و خارج از قواعد دینی که به تفکیک بایدها و نبایدهای طبیعی پرداخته جوامع غیر دینی نیز برای خود باید و نبایدی دارند.

  اما در باره موضوع این نوشته (همجنسگرایی) تذکر این نکته لازم است که آنچه تحت عنوان شهوت و کامجویی در نزد ما انسانها شناخته شده است عنوان مستقلی در طبیعت ندارد و در حقیقت اجبار طبیعت است برای تولید مثل و ادامه نسل‌٬ مطالعه رفتار سایر حیوانها که از موهبتی به نام اختیار محروم هستند کاملا موید این ادعاست که بعد از حمل گرفتن جنس ماده به طور کلی رفتارهای جنسی پایان می پذیرد و کاری عبث و بیهوده می شود و در بعضی از حیوانات که فصل تولید مثل خاصی دارند شما هرگز شاهد رفتار جنسی آنها در فصول دیگر نخواهید بود گربه و گنجشک دو مثال عینی دم دست است که همگان تجربه آن را دارند.
  نتیجه اینکه بند کردن دو جنس نر به یکدیگر هیچ خروجی و نتیجه طبیعی به دنبال ندارد لذا لازم است این گرایش طبیعی (که در اغلب موارد ریشه در تنوع طلبی انسان دارد تا اجبار طبیعی به گرایش به همجنس) جهت دهی شده و آن را در مسیر درست به کار گرفت.
  نتیجه کلی این که هنر یک دینمدار و خداباور مبارزه با همین گرایشات طبیعی و کنترل رفتار بر اساس باید ها نبایدهایی است که شرع بیان کرده و الا اگر قرار بود شرع از چیزی نهی کند که مورد تنفر انسان است که تقوا و پرهیزکاری ارزشی نداشت (در جوانی پاک بودن شیوه پیغمبری است ورنه هر گبری به پیری می شود پرهیزکار) صرف طبیعی بودن یک چیز دلیلی بر مجاز بودن آن هم نیست اصولا از دیدگاه یک بیخدا چیزی خارج از طبیعت و قوانین آن وجود ندارد اگر همجنس گرایی به دلیل اینکه طبیعی است پس مجاز است٬‌ قتل و آدمکشی هم همین صفت را دارد و ریشه در طبیعت انسان دارد کما اینکه تمام رذائل اخلاقی مثل حسادت٬‌ خساست٬‌دروغ گویی و … هم نمی توانند از ماورا به درون انسان تزریق شوند و به طور یقین ریشه در طبیعت انسان دارند
  لذا کل افاضات حضرت عالی بر باد هوا تکیه دارند که البته این هم طبیعی است!!!

  نمی دانم چرا نوبت به این کثافت کاری ها که می شود یک بیخدا تمام قامت به دفاع می ایستد اما نوبت به اصل و ریشه خداباوری که می رسد که اتفاقا نویسنده نیز قبول دارد که طبیعی است تمام قامت در مقام مبارزه با آن قیام می کند و بعد از طی سالیان متمادی متوجه نمی شود که اگر خداباوری امری طبیعی است چرا من ساز مخالفت با طبیعت کوک کرده ام و می خواهم ریشه خداباوری را خشک کنم؟!؟

  آری امروزه از نظر علمی ثابت شده که تمام رفتارهای انسان ریشه در طبیعت او دارد (فالهمها فجورها و تقواها یا انا هدیناه السبیل اما شاکرا و اما کفورا)‌ اما صاحبان عقل و خرد این نکته را نیز دریافته اند که صرف طبیعی بودن یک رفتار دلیلی بر مجاز بودن آن نیست و خارج از قواعد دینی که به تفکیک بایدها و نبایدهای طبیعی پرداخته جوامع غیر دینی نیز برای خود باید و نبایدی دارند.

  اما در باره موضوع این نوشته (همجنسگرایی) تذکر این نکته لازم است که آنچه تحت عنوان شهوت و کامجویی در نزد ما انسانها شناخته شده است عنوان مستقلی در طبیعت ندارد و در حقیقت اجبار طبیعت است برای تولید مثل و ادامه نسل‌٬ مطالعه رفتار سایر حیوانها که از موهبتی به نام اختیار محروم هستند کاملا موید این ادعاست که بعد از حمل گرفتن جنس ماده به طور کلی رفتارهای جنسی پایان می پذیرد و کاری عبث و بیهوده می شود و در بعضی از حیوانات که فصل تولید مثل خاصی دارند شما هرگز شاهد رفتار جنسی آنها در فصول دیگر نخواهید بود گربه و گنجشک دو مثال عینی دم دست است که همگان تجربه آن را دارند.
  نتیجه اینکه بند کردن دو جنس نر به یکدیگر هیچ خروجی و نتیجه طبیعی به دنبال ندارد لذا لازم است این گرایش طبیعی (که در اغلب موارد ریشه در تنوع طلبی انسان دارد تا اجبار طبیعی به گرایش به همجنس) جهت دهی شده و آن را در مسیر درست به کار گرفت.
  نتیجه کلی این که هنر یک دینمدار و خداباور مبارزه با همین گرایشات طبیعی و کنترل رفتار بر اساس باید ها نبایدهایی است که شرع بیان کرده و الا اگر قرار بود شرع از چیزی نهی کند که مورد تنفر انسان است که تقوا و پرهیزکاری ارزشی نداشت (در جوانی پاک بودن شیوه پیغمبری است ورنه هر گبری به پیری می شود پرهیزکار)

  • آخه دین رو چه به انسانگرائی! در آینده ی دنیا دین هیچ جایگاهی نخواهد داست، سعی کنیم به مسائل از دیدگاه علمی نگاه کنیم و بدونیم هیج حسی در درون انسان شایسته سرزنش و خودداری نیست…

  • همه این حرفهایی که نوشته اید مبتنی بر این هستند که من گفته باشم همجنسگرایی چون طبیعی است اخلاقی هم هست، من چنین چیزی نگفته ام بنابر این بقیه حرفها که به دنبال آن آمده اند نیز باطل هستند.

   جدا از این، بدون در نظر گرفتن این اشتباه فاحش مقدماتی باقی حرفها مثل طبیعی بودن قتل و خداباوری هم بسیار مسخره هستند.

   همجنسگرایی در میان حیوانات هم وجود دارد، بطور کلی اینقدر حرفهاتون غلط هست که نمیشه پاسخ داد…

   • برای یک همجنسگرا، همجنسگرایی یک بازی و یک تفریح نیست، بلکه یک گرایش جنسی جدی هست،

    البته در تمام متنی که نوشته اید همین یک جمله جدی وجود دارد و بقیه آن قصه و جفنگ و خاطره و چند کوفت و زهرمار دیگر است
    البته در پاسخ هم روشن نکردید که چرا مجاز بودن یک رفتار دلیل اخلاقی بودن آن نیست؟

    >جدا از این، بدون در نظر گرفتن این اشتباه فاحش مقدماتی باقی حرفها مثل طبیعی بودن قتل و خداباوری هم بسیار مسخره هستند.

    به هیچ وجه مسخره نیست این موضوع امروزه از نظر علمی ثابت است که رفتارهای انسان کاملا متاثر از طبیعت خاص اوست و صرف مسخره خواندن یک موضوع ثابت علمی باعث رد شدن آن نمی شود.

    >همجنسگرایی در میان حیوانات هم وجود دارد، بطور کلی اینقدر حرفهاتون غلط هست که نمیشه پاسخ داد…

    تنها یک نمونه نشان دهید که مثلا دو شیر نر در یک دوره زمانی معنا دار رفتاری شبیه آنچه دو انسان همجنسگرا از خود نشان می دهند٬‌داشته باشند.
    در ضمن ممنون می شم تنها یکی از حرفهای غلط من رو با دلیل علمی غلط بودنش رو نشون بدید.
    البته می دونم که شما در حیطه بیخدایی و ضدیت با دین و خصوصا دین اسلام به مقام پیغمبری رسیدید و حرفهاتون بدون ارائه دلیل هم حجت است و حوصله جر و بحث با کسی رو ندارید!

    • >البته در تمام متنی که نوشته اید همین یک جمله جدی وجود دارد و بقیه آن قصه و جفنگ و خاطره و چند کوفت و زهرمار دیگر است

     من انتظار ندارم یک مسلمان چیز بیشتری از این نوشتار درک کند ولی همین که این جمله رو گرفتید هم جای تعجب و قدر دانی داره. دلیل دیگری که من حرف شما رو مسخره میبینم اینه که حمله به آدم پوشالین میکنید! من کجا نوشتم همجنسگرایی اخلاقیه چون طبیعیه؟!

     >به هیچ وجه مسخره نیست این موضوع امروزه از نظر علمی ثابت است که رفتارهای انسان کاملا متاثر از طبیعت خاص اوست و صرف مسخره خواندن یک موضوع ثابت علمی باعث رد شدن آن نمی شود.

     چیزی به نام طبیعت انسان وجود ندارد، اینکه چه چیز طبیعی است و چه چیز طبیعی نیست هم بحث خیلی پیچیده ای هست، شما که خداباوری رو در طبیعت انسان میبینید حرفتون مسخره است بخاطر اینکه همیشه و همه جا چه بطور انفرادی چه بطور اجتماعی میتوان انسانهایی فاقد این باور خرافی رو یافت کرد، اگر میگفتید خرافات ریشه در طبیعت انسان (و البته حیوانات) دارد، که دارد حرفتون یک مقدار قابل توجه بود ولی این حرف کاملاً مسخره است.

     >تنها یک نمونه نشان دهید که مثلا دو شیر نر در یک دوره زمانی معنا دار رفتاری شبیه آنچه دو انسان همجنسگرا از خود نشان می دهند٬‌داشته باشند.
     شما قبل از اینکه فتوا صادر کنید بین حیوانات رفتار همجنسگرایانه نیست بد نیست یکم جستجو میکردید حداقل توی همین اینترنت!، راجع به این قضیه چندین کتاب وجود داره، وقتی چنین ادعایی واضح البطلانی رو مطرح میکنید انتظار نداشته باشید من جدی بگیرم شما رو! خنده دار اینجاست که حالا از بین همه حیوانات به شیر گیر دادید؟! lol
     شاید در شیر مردانگی بیش از حد میبینید و فکر کردید مثلاً میمونها و زرافه ها بیشتر قیافشون به همجنسگراها میخوره! ولی از آقای شیر با آن ریش و پشم و یال همجنسگرایی بعیده! lool
     http://en.wikipedia.org/wiki/Homosexual_behavior_in_animals#Lions

     خدمت شما!

     > در ضمن ممنون می شم تنها یکی از حرفهای غلط من رو با دلیل علمی غلط بودنش رو نشون بدید.
     نشون دادیم، تشریف بیاورید مغلطه کنید که چرا شیرها همجنسگرا نیستند استفاده ببریم.

     >البته می دونم که شما در حیطه بیخدایی و ضدیت با دین و خصوصا دین اسلام به مقام پیغمبری رسیدید و حرفهاتون بدون ارائه دلیل هم حجت است و حوصله جر و بحث با کسی رو ندارید!

     شما باید توجه کنید مخاطب وبلاگ من بیخدایان هستند نه شما، بخاطر همین سطح فهمی که من بعنوان پیشفرض پذیرفته ام خیلی بیشتر از این حرفهاست که یکی بیاید بگوید در میان حیوانات همجنسگرایی وجود نداره! یا یکی بیاد بگه انیشتن شیعه بوده! و یا محمد انحراف روانی نداشته، برای همینه که من نیازی به توضیح واضحات برای مخاطبین خودم نمیبینم کسی که بیخدا هست این مسائل معمولاً باید براش پیش پا افتاده باشه برای همینه که این سبک حرفها رو من زیاد جدی نمیگیرم…

     • متاسفانه این قسمت از متن من در پست قبلی نیامده است:
      برای یک همجنسگرا، همجنسگرایی یک بازی و یک تفریح نیست، بلکه یک گرایش جنسی جدی هست،

      لذا می بینید که حمله به آدم پوشالینی در میان نیست هر چند که همه وجود یک کافر مشتی پوشال بیش نیست چه برسد به تراوشات فکری او ….

     • متاسفانه این قسمت از متن من در پست قبلی نیامده است:

      همه این حرفهایی که نوشته اید مبتنی بر این هستند که من گفته باشم همجنسگرایی چون طبیعی است اخلاقی هم هست، من چنین چیزی نگفته ام بنابر این بقیه حرفها که به دنبال آن آمده اند نیز باطل هستند.

      در نوشته من که چنین چیزی وجود ندارد شاید به نفع شما بوده که چنین برداشتی از آن داشته باشید
      مدعای شما این است همجنسگرایی طبیعی است پس مجاز است دقت کنید:
      >برای یک همجنسگرا، همجنسگرایی یک بازی و یک تفریح نیست، بلکه یک گرایش جنسی جدی هست،
      لذا می بینید که حمله به آدم پوشالینی در میان نیست هر چند که همه وجود یک کافر مشتی پوشال بیش نیست چه برسد به تراوشات فکری او ….

     • چیزی به نام طبیعت انسان وجود ندارد، اینکه چه چیز طبیعی است و چه چیز طبیعی نیست هم بحث خیلی پیچیده ای هست، شما که خداباوری رو در طبیعت انسان میبینید حرفتون مسخره است بخاطر اینکه همیشه و همه جا چه بطور انفرادی چه بطور اجتماعی میتوان انسانهایی فاقد این باور خرافی رو یافت کرد، اگر میگفتید خرافات ریشه در طبیعت انسان (و البته حیوانات) دارد، که دارد حرفتون یک مقدار قابل توجه بود ولی این حرف کاملاً مسخره است.

      برای اینکه متوجه بشید که چقدر از مرحله پرت هستید و نیازی نباشه که من اینجا توضیح واضحات بدم لطف کنید لینکهای زیر رو مطالعه کنید:
      http://www.pezeshkan.org/?p=20190
      http://tabnak.ir/fa/news/128001

      >شما قبل از اینکه فتوا صادر کنید بین حیوانات رفتار همجنسگرایانه نیست بد نیست یکم جستجو میکردید حداقل توی همین اینترنت!، راجع به این قضیه چندین کتاب وجود داره، وقتی چنین ادعایی واضح البطلانی رو مطرح میکنید انتظار نداشته باشید من جدی بگیرم شما رو! خنده دار اینجاست که حالا از بین همه حیوانات به شیر گیر دادید؟! lol
      شاید در شیر مردانگی بیش از حد میبینید و فکر کردید مثلاً میمونها و زرافه ها بیشتر قیافشون به همجنسگراها میخوره! ولی از آقای شیر با آن ریش و پشم و یال همجنسگرایی بعیده! lool
      http://en.wikipedia.org/wiki/Homosexual_behavior_in_animals#Lions

      خدمت شما!

      اولا که از کی تا حالا ویکیپدیا شده مدرک و مرجع علمی!!!
      ثانیا با توجه به اینکه این بحث رو قبلا با چندتا کافر بسیار تیر تر از شما انجام داده بودم نیازی به مراجعه مجدد نبود
      نهایت چیزی که از این مراجع علمی!‌ ثابت می شه اینه که مثلا دو تا حیوون نر یا ماده به هم که می رسند با مهربونی با هم برخورد می کنند و همو پاره نمی کنند
      خب اگر اینطور باشه وقتی پدر یا مادری فرزندش رو در آغوش می کشه و شروع می کنه بوسیدن و لیسیدن و نوازش کردن باید بگیم این پدر و مادر بچه باز هستند!
      امیدوارم با این مثال دوریالی مبارک افتاده باشه
      جناب بیخدا هر گردویی گرده اما هر گردی گردو نیست فارغ از اینکه قیاس رفتارهای انسانی با حیوانی که هیچ اراده و اختیاری از خود نداره و کاملا تحت حکومت غریزه عمل می کنه قیاسی کاملا مع الفارقه

      >شما باید توجه کنید مخاطب وبلاگ من بیخدایان هستند نه شما، بخاطر همین سطح فهمی که من بعنوان پیشفرض پذیرفته ام خیلی بیشتر از این حرفهاست که یکی بیاید بگوید در میان حیوانات همجنسگرایی وجود نداره! یا یکی بیاد بگه انیشتن شیعه بوده! و یا محمد انحراف روانی نداشته، برای همینه که من نیازی به توضیح واضحات برای مخاطبین خودم نمیبینم کسی که بیخدا هست این مسائل معمولاً باید براش پیش پا افتاده باشه برای همینه که این سبک حرفها رو من زیاد جدی نمیگیرم…

      کاملا درک تون می کنم
      بعد از اینکه اون افتضاح رو تو گفتگو دات کام بالا آوردید و جز فحش و توهین و مسخره کردن چیز دیگه ای برای عرضه کردن نداشتید و مجبور به تخته کردن در اون تالار شدید تا آبروی نداشته تون بیش از این بر باد نره کاملا طبیعیه که کسانی رو مخاطب خودتون قرار بدید که هر و از بر تشخیص نمی دن و فقط بلدند به به و چه چه کنند!

      • من حوصله سر و کله زدن با شما رو ندارم، بنابر این به شما اعلام میکنم شما هم درست میگی!

  • تو مثل این که صورت مسئله رو نفهمیدی! کسی که همجنسگرا است یعنی با این کدهای ژنتیکی به دنیا اومده! همون طور که یکی زن به دنیا اومده یکی گربه یکی دوجنسی یکی شش انگشتی!!! اساسا خیلی از مرحله پرتی
   گربه رو با وضع قوانین نمی تونی مثل اسب مجبور به خوردن یونجه کنی و بگی همینه که هست! پنگوئن رو نمی تونی با وضع قوانین ترابری مجبور به پرواز کنی! پنگوئن از نظر ساختار تماما پرنده است اما ابزارش برای پریدن کارایی نداره!
   امیدوارم که ذهنت برای تحلیل این مثال ها و درک واقعیت خیلی کودن نباشه!
   مقوله های مختلف رو واقعا با هم قاطی کردی!
   در ضمن (گنجشک رو نمی دونم نظر نمی دم) اما چون گربه و سگ نداشتی حرفت 100 درصد مزخرف و اشتباهه! گربه درست مثل آدم در اکثر فصل ها آمادگی جفت گیری رو داره. من یه گربه ی نر ایرانی داشتم که سر سیاه زمستون بالغ شد. یکسال پیش من توی خونه (بدون اینکه اجازه ی بیرون رفتن داشته باشه) زندگی کرد. قرص آنتی سکس بهش می دادم نعره نمی کشید و اشتهاش به غذا باز می شد اما همین که قرصاش تموم می شد دوباره همون آش و همون کاسه! تمام فصول سال تمام فصول سال شب که من می خوابیدم می پرید روی پام، پام رو که روش یه پتوی مخمل بود بجای گربه ی ماده فرض می کرد و هی باهاش خودارضایی می کرد! بدون استثنا و هرشب! فقط زمانی که آنتی سکس می خورد در زمان کوتاه تری ارضا می شد و دست برمی داشت می رفت می خوابید. اون موقع فهمیدم که استمنا خاص انسان و میمون نیست! براش یه گربه ی ماده آوردم، گربه ی ماده هم مثل زن پریود داره (پریود نه به مفهوم خونریزی به مفهوم خواستن شومبول گربه ی نر و آمادگی برای جفت گیری) منتها هر سه یا چار ماه یه بار بدون ارتباط به فصول سال. وقتی گربه ی ماده آماده نبود اجازه ی نزدیک شدن گربه ی نر رو نمی داد و کتکش می زد! اون هم دوباره به پتو و پای من رو می آورد.

 26. من هم چند وقت پيش داشتم با يک دختر حزب اللهي بحث مي کردم بهش گفتم فکر کنم چند وقت ديگه يک سري روشنفکر ديني پيدا بشوند و همجنسگرايي را آزاد کنند

 27. سید علی رو داشته باش چه لبی گرفته از این برادر گوریل. این لبه یا فرنچ کیسه؟
  راستی من هم قبلا چند بار با افغانی ها راجع به این مسئله حرف زدم چون زیاد از این و اون درباره شون شنیدم. ماحصل اینکه افغانی های سنّی بدجوری کون هم میزارن! نوبتی هم میزارن. ولی معمولا تو جمع عملگی از خودشون یک نفر مرد رو بعنوان زن خونه انتخاب میکنن تا کارای خونه رو انجام بده و غذا درست کنه و همه اونو میکنن. این کار رو ثواب هم میدونن!
  اجرشون با آقا…

 28. در مورد سایت اولی : باورم نمی شه! به این زودی؟ این اسلام خیلی زرنگ شده! ما نمی دونستیم!

 29. […] منبع : وبلاگ رسمی آرش بیخدا من چند وقت پیش در محلی با چند تن از دوستان حزب اللهی صحبت میکردم، […]

 30. آرش داستان آخری را خیلی قشنگ تعریف کردی..
  در مورد هم جنس گرایی به نظر من چونکه علم تجربی اون را به عنوان بیماری یا انحراف نمی شناسه (البته تا دهه ۶۰ می شناخت) مشکلی نداره روابط جنسی دیگران به ما هیچ ربطی نداره
  در مورد اسلام: اسلام خیلی چیزها را که اوایل کار به عنوان گناه می شناخت به تدریج رها کرد به قول دورانت ادیان خودشون را با جامعه تغییر می دهند اما با تنبلی
  در مورد بچه بازها : من نمونش را زیاد دیدم! انگار داره عادی میشه
  در مورد زندیق: کامل ترش کنی بهتره

 31. بسیار عالی

 32. البته بهتر بود با این جور آدم ها بحث نمی کردی، ولی خودت هم زیاد توضیح خوبی بهشون ندادی! مثلاً برو به این سایت، ببین هست مرد یا پسری که به این ها حس نداشته باشه!
  http://www.homoemo.com
  :-p

  • آره، من!
   اگه شما داری خوب همجنسگرایی نازنین! اگر هم زن دوستاری هم اینهارو خوب دوجنسگرایی!

   اصولاً همونطور که من دگرجنسگرا برایم دشوار است که احساس جنسی شما رو نسبت به غلمان درک کنم، شما هم طبیعتاً نمیتونی عدم تمایل جنسی من رو به اینها درک کنی lol

 33. farmayeshat kheyly jaleb bood
  fekr meekonam yek nokteh bayad ezafeh shavadva in ast keeslam be har tareeghy ke tavaneste ravabeteh zan va mard ra control konad va dar bareh an nazar bedahad, va ghavaneen brayeh an dorost konad.
  va ta anjayee ke tavanesteh anra kontrol konad.shoma in ra dar mazahebeh deegar nemeebeenid,
  vali in mahdoodeeyat beyne ravabete beyne mozakarha vojood nadarad,
  dar nateejeh in baes shodeh ke javaneh mosalman
  be khatereh tars az bargharary rabeteh jensy ba dokhtarva masaleh bakeregy dar dokhtaran
  ba pesarha rabeteh doosty va bad ham shookhy va belakhareh rabeteh jensy bargharar meekonand

 34. خب تو هم ازش میپرسیدی که اگه هم جنس گرایی حلال بود حاضر بود بره با یک مرد دیگه…البته شاید هم حاضر بود یا به قول شما ته دلش خوشش میومده!

 35. خوب برای من فرقی نداره، هر کی دم دست باشه می خوابم باهاش مذکر یا مونث 🙂
  چی می گن به ما آقای آرش؟ 🙂

هرچه میخواهد دل تنگت (اگر بدرد بخور هست البته) بگو.

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: