معمر قذافی و محمد رسول الله

یکی از عجایب روزگار معمر قذافی است،

شما اگر به بقیه دیکتاتور های منطقه و تاریخ نگاه کنید، خواهید دید که دستکم میتوانستند صحبت کنند! میتوانستند مردم را تهییج کنند، یک کاریزما و ابهتی برای خودشون داشتند آدمهای سر سختی بودند، اما شما وقتی به قذافی و حرفهاش نگاه میکنید به غیر از یک دیوانه چیزی نمیبینید.

به این تصویر نگاه کنید، قیافه شبیه نمکی ها میمونه، البته نمکی هایی که شبها شیشه هم میکشه، و چند روزه که نخوابیده…

بی دلیل نیست شاه همون موقع گفته بود این بابا دیوانه است، بعد کارهاش رو هم که نگاه میکنید یک دیوونه در آن میبینید،

یکبار رفته بود ایتالیا تمام سوپر مدلهای ایتالیایی رو دعوت کرده بود هتل، بعد این دخترهای جگرطلا رفته بودند جلوی هتل صف کشیده بودند، وقتی رفتند تو به همشون یک قرآن هدیه داد! توی ماجراهای ویکی لیکز هم از خانوم بازی هاش مطالب جالبی اومده بود.

گارد خصوصیش رو چند ده دختر باکره! تشکیل میدن، من نمیدونم واقعاً این الاغ چی میخواسته بگه با این کارش…

یک کتاب نوشته به نام کتاب سبز، شاید به تقلید از کتاب قرمز مائو، توصیه میکنم این کتاب فکاهی رو بخونید.

سخنرانی هاش که شاهکار هستن، هربار این صحبت میکنه من منتظرم یک حرف مضحک جدیدی بزنه، احمدینژاد رو در شر و ور گویی توی جیبش میذاره…

ولی شباهت محمد رسول الله با این در اینه که محمد هم یک جورایی دیوونه بود، یا دستکم بقیه بهش میگفتن دیونه ای!

من توی این نوشته این موضوع رو تشریح کردم:

http://zandiq.com/articles/0000000028.shtml

اگر میخواهید یک مقدار بهتر درک کنید که یک دیوانه چجوری میتونه اینقدر دوام بیاره و پیشرفت کنه به این دو تا آدم نگاه کنید، اگر زمان محمد هم سازمان ملل و ناتویی وجود داشته شاید بعد یا قبل از بنی قریظه محمد رو میفرستادند پیش الله اش…

نمیدونم شباهت ها واقعاً زیاد هستند یا نه، ولی من وقتی قذافی رو میبینم احساس میکنم خیلی شبیه هستند… شما چی فکر میکنید؟

Advertisements

56 پاسخ

 1. سلام. ارش
  من که نمیدونم چطور تو سایت زندیق ثبت نام کنم اصلا میشه ثبت نام کرد

 2. http://www.eurekalert.org/pub_releases/2008-04/m-udi041408.php
  یه نگاه به لینک بالا بندازید . ظاهرا free will انسان تنها یه توهمه. در واقع آزمایشگر از حداقل 6 ثانیه قبل از اینکه فرد مورد آزمایش تصمیم بگیرید از تصمیم آینده فرد مورد آزمایش مطلع میشود .
  در واقع واکنشهای شیمایی مغز تصمیم گیرنده واقعی هستند و بعد از 6 ثانیه ما از تصمیم آنها مطلع میشویم و محکوم به اجرا هستیم
  ولی تصور میکنیم خودمان تصمیم گرفتیم .

  این مقاله Nature Neuroscience است و کشکی هم نیست

 3. از همین تریبون اعلام می کنم که دوره بی خدایی سر آمده و به زودی با ظهور منجی عالم بشریت حضرت یوسف زهرا آقا امام زمان (عج) کفار یا سر از تنشان جدا شده یا دعوت حق را پذیرفته و به دین اسلام شیعه آل علی سر تعظیم فرو خواهند آورد.

  شما با مطالعه کتب و علوم مدرن که همگی قوانین علمی پوشالی هستند که صهیونیسته ها و فراماسونرها آن ها را وضع کرده اند کافر شده اید ولی امروز دیگر دانشگاه ها باید حقیقتا اسلامی شود.

  در قدم اول در علوم انسانی از تعلیمات کفار براعت جسته خواهد شد سپس علوم پایه و مهندسی را از تعالیم ضد انسانی صهیونیت ها پاکسازی خواهیم کرد.
  لازم به ذکر است طبق رصد متخصصین اندشمند و فرهیخته اطلاع واصل شده است نظریه تکامل که در دروس علوم طبیعی آموزش داده میشود و نظریه آنتروپی یا بی نظمی منشا صهیونیستی و فراماسونری دارد و با حذف این نظریات و افزودن نظریه برهان نظم الهی به علوم پایه و مهندسی و وضع قوانین و فرمول های جدید علمی نام مسلمین را در عرصه علم جاودانه خواهد کرد.

  نصرمن الله وفتح قريب

  • قدم اول رو خودت بردار طاغوت جان، این اینترنت که نتیجه علوم کثیف صهیونیستی و غربی و مهندسی هست رو بذار کنار… بجای اینکه بیای وقتت رو اینجا باطل کنی برو چهار رکعت نماز بخون اجر اخرویت بیشتر بشه اون دنیا دوتا Double D و غلمان سفید مفید، بیشتر بهت برسه… انشاء الله خداوند خودش شخصاً شما رو در ردیف سربازان آن حضرت قرار بده. شهدای بزرگ هیچکدام اهل چت و وبلاگ و فیس بوک و کامنتینگ و این سوسول بازی ها نبوده اند عزیز، بجای این کارها شمشیرت رو بشین خونه تیز کن! جوی جیتسو و کیک بوکسینگ فول کنتاکت یاد بگیر که به درد حضرت بخوری! حضرت شما رو بفرسته خط مقدم کفار رو ناک اوت کنی. برو به معبد شائولین در چین، حضرت گفت علم در چین باشد شما باید بروید بیاورید به بلاد اسلامی.

   از من که اندازه دو سه تا آخوند راجع به دین علم دارم به شما نصیحت، وقتی آقا ظهور کنه یاران خودش رو از بین کسانی که بیشتر تزکیه نفس کرده اند و مخلص تر هستند انتخاب میکنه نه از کسانی که میروند در وبلاگهای کفار حربی کامنت میدهند! اونهم توی پستی که راجع به بحث شیرین لواط و لواط کاری سنتی اسلامی جریان داره… شما که روح پاکی داری با وبگردی خودت رو به گناه نیانداز، نازنین! این دو روز دنیا رو به بینهایت آخرت و آب کوثر و شراب و شکولات بهشتی نفروش!

   برای شما در جبهه جنگ علیه علم و کفر صمیمانه آرزوی شهادت از نوع گمنامی میکنم. خداوند شما را با سایر شهدا و ائمه محشور و همبستر بفرماید، انشاء الله.

   دفتر آرش البیخدا
   لوس آنجلس المکرمه

  • طاغوت ستیز،
   خوب ما رو سر کار گذاشته ایی!! رفتی تو پوست بچه مذهبی های حکومتی چکار ؟

 4. بر عکس چهره و کارای احمقانش بنظر خیلی زرنگه

 5. نازنین، معلوم شد چیزی از اسلام و تاریخ نمی دانی. همین قدر که انیشتن نظریه خود را لابه لای تعالیم قرآنی جستجو کرده و نظریه اتساع زمان را با بهره گیری از رموز قرآن ارائه داده و سرانجام به تشیع گرویده است ثابت می کند اسلام در نزد صاحبان خرد بسیار خریدار دارد و برعکس این حقوق بشر و لیبرالیسم است که نزد سفها خریدار دارد.

  • اصلا انشتین یهودی نبود که؟ شیعه 14 امامی بود(ببین چقدر حالیش بوده اون موقع خمینی و خامنه ای رو هم حساب کرده بود) تازه میخواست احمدی نژاد هم حساب کنه!
   ماشین حسابش جا نداشت پٌر شده بود…
   وصیت کرده بود کربلا خاکش کنن صدام نزاشته بود!…!
   پنج شنبه ها زیارت عاشوراش فراموش نمیشد!
   تمام علمش هم از تو کتاب وصایای امام خمینی چاپ دانشگاه آزاد یاد گرفته بود…

  • طاغوت ستیز عزیز بیخیال انشتین

   وازکتومی تنها ۱۰ دقیقه زمان می برد و هیچ نیازی به تیغ جراحی و سوزن برای انجام آن نیست.

 6. تو نابکار دین ستیز و خدا ستیز نمیدانی که انیشتن کاشف اتم التزام به شیعه داشته و در مکاتباتش با علامه طباطبائی به حقانیت قرآن اعتراف کرده و فرمول اتساع زمان را از روز پنجاه هزار سال قرآن بدست آورده؟ یعنی می خواهی بگویی از انیشتن هم باهوش تری؟ اگر هوش دانشمندان جهان را جمع بزنی به یک دهم هوش حضرت مقام معظم رهبری نیست چه رسد به هوش رسول الله.
  اللهم صلي على محمد وآل محمد.
  دست خدا برسر ماست سید علی رهبر ماست.

  • واقعاً به شما باید یک جایزه بدهند در استعدادی که در چپاندن چندین کس شعر در یک پاراگراف کوتاه داری.

  • من فکر میکردم آمدهایی مثل شما بیشتر در مساجد راه دارند تا در اینترنت و اینها.

  • طاغوت ستیز عزیز به جمع ما خوش آمدی ! شاید تعجب کنید که شما و همسر یا همشیره گرامی بسیار مورد توجه ما بوده ایید:

   من معتقد بودم که بعلت هوش پایین شما تولید مثل شما و همسر گرامی باید محدود شود ولی آرش مخالف است و این کارو غیر انسانی میدونه .میخواهد با کار فرهنگی شما را آدم کنه

   بر عکس ریس جمهور و حضرت مقام معظم …. معتقتند وجود افرادی مثل شما برای بقایشان ضروری است و خواسته اند که تا میتوانید به تولید مثل مشغول باشید

   خودت چی فکر میکنی ؟ فکر میکنی با کار فرهنگی آدم بشی ؟ یا شنبولتو ببریم ؟

  • اینها همین جانورانی هستند که دانش روز و کشفیات دانشمندان رو به تازینامه پیوند می زنند 🙂

 7. آرش به نظر تو وجود زندان گوانتانامو یا زندان های مخفی سیا برای مبارزه با تروریسم اسلامی لازمه ؟ و وجودشون درسته از نظر اخلاقی ؟

  • بله، بله.

   • پس نگو كه مدافع خردگرايي و حقوق بشر هستي!
    در ضمن تندروي در مسائل ديني عين بي خردي و مثبت بودن نظر شما با وجود زندان هاي بي عدالت عين نقض حقوق بشر!
    ولي اميدوارم واقعا بي خدا باشي!
    چون همون محمد (ص) فرموده كه : الملك يبقي مع الكفر ولا يبقي مع الظلم
    در ضمن حسين (ع) هم فرموده كه : اگر دين نداريد آزاده باشيد.

    • من طرفدار حقوق بشر هستم شما حقوق بشر رو درک نمیکنید، حقوق بشر حقوقی هستند که شهروندان علیه دولتمردان خودشون دارند، به شرایط جنگی ربطی نداره برای همین اگر در جنگ جنایتی بشه موضوع «جنایات جنگی» مطرح میشوند نه نقض حقوق بشر، در جنگ قوانین دیگری برقرار هستند، مثل کنوانسیون ژنو.

     وجود چنین زندانهایی در جنگ با اسلامگرایی رادیکال ضروری هست اگر چنین زندانهایی وجود نداشته باشه اسلامگرایان به راحتی دست به جنایاتشون خواهند زد.

    • روح سبز عزیز استاد ارجمند ماکیاولی فرموده اند:

     هیچ کس ضعفا را دوست ندارد و حاضر نیست برروی اشخاص ضعیف سرمایه گذاری کند.
     بازی قدرت نیاز به صبر و حوصله فراوان دارد و تنها کسانی می توانند پیروز از میدان خارج شوند که از هر اسلحه ای درست و به موقع استفاده کنند.

     ———–
     حقوق بشر هم فقط یه اسلحه و ابزار است اینقدر خام نباش

     • زیاد این راکی رو جدی نگیر فامیلیش رو ببین گذاشته الاغ… خودشم میدونه جریان چیه…

 8. حديث مشهور «هند بن ابي‌هاله» در توصيف صفات ظاهري و اخلاقي محمد، پيامبر اسلام:
  پيامبر خدا كه درود بر او باد، بزرگوار و در ديده‌ها بزرگ بود. چهره‌اش درخششي همچون درخشش ماه تمام داشت. قامتش از معمول كمي بلندتر و از كساني كه بلندقامت‌اند، كوتاه‌تر بود. موهايش نسبتاً صاف بود و به طور معمول آنرا جمع مي‌فرمود و اگر آويخته رها مي‌كرد، از لاله گوشش فروتر نبود. رنگ چهره‌اش گلگون و پيشانيش گشاده و فراخ بود. ابروانش كماني و كشيده و پرپشت بود، بدون آنكه به يكديگر پيوسته باشد. ميان دو ابرويش رگي بود كه به هنگام خشم برجسته مي‌شد. بيني او كشيده و قلمي بود. بر فراز آن پرتوي ديده مي‌شد كه آن كس كه دقت نمي‌كرد، مي‌پنداشت صاف و بدون برآمدگي است. ريش آن حضرت انبوه و گونه‌هايش نرم و بدون برجستگي بود. دهانش به نسبت بزرگ، دندانهايش زيبا و درخشان بود و در يك سطح قرار داشت و رشته مويي ظريف از بيخ گلو تا زير ناف او رسته بود. گردنش چنان سپيد بود كه گويي از عاج يا سيم خام است. با آنكه پيكرش ورزيده بود، همه اندامهايش معتدل و شكم و سينه‌اش هموار و در يك سطح بود. سينه‌اش پهن، شانه‌هايش فراخ و مفاصل و استخوان‌بندي او درشت بود. بخشهايي از بدنش كه از زير لباس بيرون بود سپيد درخشان بود. رشته مويي باريك همچون خطي ظريف، از گلوگاه تا ناف او رسته بود. هر دو پستان و شكمش خالي از مو بود، در حالي كه بالاي سينه و بر دوش‌ها و بازوانش موي نرم رسته بود. دستهايش از آرنج تا مچ بلند و كشيده و كف دستهايش فراخ و گوشت‌آلود و كف پاهايش درشت و ضخيم بود. انگشتان او كشيده و ظريف مي‌نمود و كف پاهايش گُود بود. پشت پاهايش نرم و شيب‌دار به سوي جلو بود، آنچنان كه آب از آن به تندي فرو مي‌ريخت، گام برداشتن او در حالي كه همراه با فروتني بود، تند انجام مي‌گرفت و به هنگام راه رفتنش اندكي به جلو خم مي‌شد، گويي در نشيب حركت مي‌كند. چون به سويي برمي‌گشت، با تمام بدن برمي‌گشت، نگاهش متواضعانه بود و بر زمين بيشتر مي‌نگريست تا بر آسمان. بيشترين نگاه او با گوشه چشم بود. ياران خويش را به هنگام حركت مقدم مي‌داشت، با فروتني خود از پي آنان حركت مي‌فرمود و هركس را مي‌ديد تقدم در سلام داشت.
  – كتاب «شمائل النبي»، تأليف ابوعيسي محمد بن عيسي ترمذي (متوفي 279 هجري قمري)، فصل اول، حديث 7

 9. براء بن عازب مي‌گويد: پيامبر داراي موهاي نسبتاً صاف بود كه اندكي چين و شكن داشت. ميانه‌بالا و چهارشانه و ستبرسينه بود. زلفهايش انبوه و پرپشت بود كه تا لاله‌هاي گوشهايش مي‌رسيد. حُله‌اي سرخ بر تن داشت و هرگز هيچ آفريده‌اي را زيباتر از او نديده‌ام.
  علي بن ابي‌طالب مي‌گويد: پيامبر نه بلندبالا و نه كوته‌قامت بود. كف دستها و پاهاي آن حضرت ستبر و ضخيم و كشيده بود. سرش بزرگ و استخوان‌بندي او درشت بود؛ رشته‌مويي بلند ميان سينه و نافش رسته بود. چون راه مي‌رفت اندكي به جلو خم مي‌شد، گويي در سراشيب حركت مي‌فرمود. در زيبايي هيچكس را چون او نديده‌ام، نه پيش از آن حضرت و نه پس از او.
  – كتاب «شمائل النبي»، تأليف محمد بن عيسي ترمذي، فصل اول، حديث 3 و 5

 10. قبل از گشت و گذاغر نوروز امسال من فکر می کردم که من عاقلم و احمدی نژاد احمق که این حرفههای مزخرف را (حال واقعی یا بر حسب ظاهر)می زند اما بعد از دیدن وضعیت مردم دانستم که من احمق بودم چرا که احمدی نزادی در میان مردمی زندگی میکند که هرکدام خود احمدی نزادی به توان 3 هستند باور ندارید اندکی با آنها بنشینید و اردتهای مذهبی یشان را گوش کنید.
  .

 11. «و اشدو علىالكافرين»
  ولله اگر به هر يك از شما كافران رزل دسترسى داشتم در جا حكم خدا را اجرا ميكردم و شما را گردن ميزدم و آن روز انتقام الله جبار نزديك است و راهى براى بازگشت شما ملحدان باقى نمانده بهتر است هرچه زود تر زندگى ننگينتان را به پايان برسانيد و به درك واصل شويد «انشاءالله»

 12. سلام آرش زندیق را یکم کامل تر نمی کنی؟ مسلمانان زیادی منتظرند تا کافر شوند!
  الآن روی خیلی از لینک ها که کلیک می کنی اصلا وجود ندارند اگر تناقضات قرآن را هم برگردانی خیلی خوب می شه

 13. سلام
  لینک rssسایت زندیق کار نمیکنه
  میشه چک کنید ممنون میشم

 14. این دیگه چه جور مقایسه ای است.یکی 1400 سال قبل زندگی می کرده یکی زمان حال.محمد اگه دیوانه بوده دینش امروزه اینقدر طرفدار پیدا نمی کرد و محکوم به نابودی بود و فقط در زمان خودش می تونست دوام بیاره.ولی معمر قذافی تو همین زمان حالم واقعا اونقدر مسخره و مضحک به نظر می رسه که بعد چند سال حتی کسی بهش فکر هم نکنه.

  • هندوئیسم و آلت پرستی و گاو پرستی هم 900 میلیون نفر پیرو دارد. پس چون پیرو زیاد دارد حتما راست هم میگوید؟
   تازه این دین بیشتر از 3000 سال قدمت داره که از اسلام شما با 1400 سال سن هم خیلی سن و قدمت و دوامش بیشتره!

 15. I LOVE YOU ARASH BIKHODA

 16. چی میشه که همچین مجنون هایی روی کار میان؟ آیا بجز انقلاب، در هیچ منجلاب دیگری چنین میوه هایی وحشی رویش میکنند؟

 17. محمد (ص) آخرین پیام آور از جانب خدای یگانه است. کتاب قرآن که بزرگترین معجزه اوست بیان می کند که بعد از او پیام آوری از جانب خداوند نخواهد آمد.کتاب قرآن بر خلاف سایر کتاب ها با گذشت 1400 سال بدون تغییر و بدون دخل و تصرفی محفوظ مانده و این نیز از نشانه های اعجاز آن است.
  سربازان امام زمان(عج) همیشه حافظ و نگهبان دین حق هستند.
  مراقب خود باشید. عزیزان دل انگیز

  • سراغ هر دینداری که بری همین ادعا هارو درباره ی دینش میشنوی. ادعا هم کنتور نداره. هیچ ماست بندی نمیگه ماست من تورشه!

  • 1) به نظر من محمد برترین و آخرین پیامبران نیست و وحی هم با او پایان نپذیرفته است.
   2) به نظر من نه فقط قرآن تحریف نشده بلکه دیگر کتب مقدسه (تورات، انجیل، گاتها، وداها، گیتا و …) هم تحریف نشده‌اند.
   3) سربازان امام زمان همیشه دین حق را به گند کشیده‌اند!

 18. به نظر من تنها راه سرنگونی رژیمهای سوریه و ایران مبارزه مسلحانه انقلابی از نوع لیبی است. تمام کشورهای به پا خاسته عربی (به جز لیبی و سوریه) از ایران آزادتر بوده و هستند. (به سایت خانه آزادی http://www.freedomhouse.org مراجعه کنید) اینجا جنگ مردم با یک رژیم با پلیس و حداکثر ارتشش نیست. جنگ مردم سکولار با مردم تئوکرات (بسیجیان) است! جنگی است با اسارت 1400 ساله! نبردی است که باید طومار آخوندها با کلیه نیروهای نظامی، انتظامی، اطلاعاتی و امنیتیشان را درهم بپیچد. این رهایی از دل تظاهرات‌های سبز مسالمت‌آمیز به کف نمی‌آید.
  خیزد ز هر کرانه
  این بانگ جاودانه
  تنها ره رهائی
  جنگ مسلحانه!

 19. 1) پیامبر اسلام بسیار زیبارو بوده است در حالی که قذافی زشت‌تر از خودش، خودش است! (لطفاً به کتاب «شمائل النبی» محمّد بن عیسی تِرمِذی مراجعه کنید)
  2) سخنان پیامبر اسلام (قرآن) زیباست (در ظاهر) در حالی که قذافی بسیار زشت سخن می‌گوید.
  3) محمد انسان خوش‌اخلاق و خوش‌برخوردی بود و همین امر مردم را به سمت او جذب کرد …

  • همه اینها اشتباه است، محمد شبیه «دیوانه» ها بوده برای همین بهش میگفتن دیوانه ای، به نوشتاری که دادم و اسناد آن مراجعه کنید.

   • lol, Moron! It was nice trolling and fucking with you anyway.

    خودش توی لینک ارجاعی نوشته:

    «لازم به توضیح است که من معتقد نیستم محمد بطور کلی دیوانه بوده است، رفتار محمد نشان میدهد که فردی باهوش بوده است و خوب میدانسته است چگونه به اهداف پلید خود برسد»

    اگر معتقد نیستی دیوانه نبوده پس ببند چون منم دارم همینو میگم :دی

    قذافی کلا شوته بابا جان. نمیدونم چجور کودتا کرده تو بیست و پنج سالگی. چه قحط الرجالی بوده تو لیبی خدا میدونه

    • شما که به قول خودت ترول هستی من زیاد وقت سر و کله زدن با اوباش اینترنتی رو ندارم هرچی تو میگی…

     توی همون نوشتار کاملاً توضیح داده شده که دیوانه یعنی چی و در گذشته به کی میگفتن دیوانه…

     • جوابت به شدت بوی کم آوردن میده. ترول کردن با ترول بودن فرق داره، هرچند با توجه به تسلط نه چندان بالای شما به انگلیسی، این عدم درک قابل گذشت هست.

      در ضمن شخصیت من هرچه باشه مطالبی که به انگلیسی نوشتم با برچسب اوباش زدن به من قابل تخطئه نیست. ادعای نداشتن زمان هم از روی ضعفت هست.

      مقاله ای که گذاشتی برای ادعای بزرگی مثل دیوانه بودن محمد کافی نیست. ادله و شواهد قابل استنادی ارائه نکرده. اساسا حرف من از اول این بود که مقایسه محمد و قذافی اشتباهه چون قدرت و دوراندیشی محمد بسیار بیشتر از مجنونی مثل قذافی است. با توجه به اینکه خودت هم به طور ضمنی این حرف رو تایید میکنی، بحثی باقی نیست. حالا هم برو دنبال گردوبازیت که وقت تنگه!

    • «اساسا حرف من از اول این بود که مقایسه محمد و قذافی اشتباهه چون قدرت و دوراندیشی محمد بسیار بیشتر از مجنونی مثل قذافی است»

     اساسا حرف شما درست نیست. چون آدمیزاد برای اینکه بفهمه قدرت و دوراندیشی محمد بیشتر از قذافی هست یا نیست، باید این دو رو با هم مقایسه کنه.

     مثل چپی های مسلمان حرف میزنید. در دنیای امروز عدم مقایسه و خط قرمز و برچسب های اینچنین معنی نداره.

 20. مجبور شدم دوباره کامنت بگذارم
  مقالاتت رو باید دوباره چک کنی و اگر مثل این :
  http://www.zandiq.com/articles/0000000105.shtml

  کلمات به هم چسبیده اند ،باید ویرایشش کنی

  آدم نمی فهمه چی نوشتی

 21. فکر میکنید علت اینکه در نشست سران عرب در سال 2005 وسط اون همه عرب، خودش رو رهبر رهبران عرب معرفی کرد، چی بود؟ 🙂

  • آفرین، سه چهارتا مورد اینجوری ازش دیدم منم

   خودش رو «شاه آفریقا» معرفی میکنه، یکی دو بار هم رفته بود سازمان ملل همه منتظر بودن ببینن چی میخواد بگه، برگشت گفت ما میخواهیم قاتل کندی معلوم بشه!

 22. از لحاظ قیافه که شبیه ان منتهی محمد یه خورده سیاه تر بود.
  از لحاظ اخلاق که این درمقابل محمد فرشته اس.
  از لحاظ ناقص بودن عقل فکر میکنم در یک کلاس قرار میگیرند.

  • خشونت و خونخواریش هم خیلی به محمد شبیه هست، البته خوب محمد سلاح های قذافی رو نداشت ولی از طرف دیگر دنیا هم او رو مثل امروز محکوم نمیکرد، اصلاً کسی نمیفهمید چه اتفاقاتی داره می افته… به همین دلیل دستش برای جنایت بازتر بود.

 23. دوست من؛بی انصافی هم حدی داره این مجنونک ناخن کوچک ان دیوانه تمام تاریخ هم نمیشه

 24. I genuinely think you are a moron. There is more similarity between you and Qaddafi than between any other two random people.

  get your head out of your ass and note that Prophet Muhammad’s words were poetic and literary and thus affecting millions of people throughout the history.

  Put your hatred of Islam aside for a couple minutes and contemplate on the 30th part (Joz) of the Qoran. The verses are smooth, minimal, poetic, deep and touching.

  Can’t you really see that?

  • I don’t think poetry helped Mo much, it was the sword that helped him a lot.

   I do not disagree with parts of Quran being poetic and deep though, when you wanna brain wash people you need to be like that a bit too.

   • Ok, I agree to disagree. But you degenerated the Prophet of Islam to this clueless pathetic moron, that’s unfair and downright nonsense.

    If you agree with parts of Qoran being poetic and deep, then you are clearly refuting your previous claim that he was talentless with no charisma to penetrate into hearts of people.

    Back to Qaddafi:

    He did a coup and took control of Libya at the age of 25. Even if he is a moron, he is a tough one

   • Ok, I agree to disagree. But you degenerated the Prophet of Islam to this clueless pathetic moron, that’s unfair and downright nonsense.

    If you agree with parts of Qoran being poetic and deep, then you are clearly refuting your previous claim that he was talentless with no charisma to penetrate into hearts of people.

    Back to Qaddafi:

    He did a coup and took control of Libya at the age of 25. Even if he is a moron, he is a tough one

    • I didn’t intend to say Mohamet was not charismatic, I see more commonalities in their ruthlessness, overall craziness, and being womanizers, and megalomaniacishness

     • Thanks for further clarification.

      You mentioned a few common characteristics, so let’s get into the details; I think there’s good food for thought there:

      1- Ruthlessness

      Compassion is not a word Qaddafi and the likes are familiar with, but mind you, I don’t agree with equating Qaddafi and Muhammad in this feature. Simply because Qaddafi initially opened fire to the unarmed dissidents but most of Muhammad’s campaigns were against other armed malicious non- believers. He at least observed a few principles before entering war with people. Missionaries were sent to negotiate with the heads of tribes and if things went nasty, then the two parties prepared for war. It wasn’t flat-out killing of civilians. Indeed, a lot of the wars were defensive. But Qaddafi is a coward. I don’t want to dwell on this more since I know you may want to throw the Hadiths card and the atrocities of Muhammad mentioned there. That talk could go on and on with no fruitful result as Hadiths are not necessarily authoritative.

      2- Overall Craziness

      It doesn’t take much effort to realize that this man, Qaddafi, is nuts, what is he smoking anyway? But what makes you believe that Prophet Muhammad was crazy? In a sense yes, what he did (Forcing them to denounce former gods and uniting bunches of ignorant and savage camel jokys who buried their girls alive and creating a spirit that rocked the world for ever – not necessarily in good ways – , all coming from an orphaned uneducated Arab ) seems unlikely and I sometimes ponder on it: “Jeez! That’s crazy, how could he do that?!” but the exact word is not craziness IMHO, he was smart. You may say he wasn’t, but at least you too will probably agree with the in-the-land-of-goats-the-goatfucker-rules-way smart! That’s it. He had a plan, good strategy and insistence and no wonder he got it. Be it desirable or not, he was clever, not crazy at all. Several years of silent preaching, marrying the rich Khadija, absorbing loyal and quick-witted fanboys who became prominent advocates later, successful leadership in crusades, etc. These are signs of brightness not mental deficiency, retardedness or overall craziness.

      3- Womanizing

      Qaddafi has a fetish for the virgins (maybe he is bad in bed, dunno) but I don’t really know if he is genuinely a womanizer. The poor girls are bodyguards not fuck buddies but anyway. Back to the prophet. I am an ethnic Arab. If you travel to an Arab state you may still come across Harems and stuff. This is something the Sheikhs do anyway. But in the time of Muhammad, a lot of the women he took as wives were widows who would otherwise have no financial support and might had gone for prostitution or died of hunger. He as the elder of the whole clan had the responsibility to take care of them and the surest way was to marry them so that they could benefit from the privileges of being the prophet’s wife (not necessarily hot sex in bed included, I seriously doubt that he slept with all those women. Sounds unlikely to me. But again the right to practice polygamy was not restricted to the prophet. That was/is part of the culture and not frowned upon in the context)

      4- megalomaniacishness (my goodness that’s not
      even a word, you mean megalomania, right?)

      Qaddafi is a bigmouth with no real power, he shoots his mouth off about putting the West down (who is armed to the teeth and has practically crippled Qaddafi’s Air Force) but Muhammad had actual power and the history is a good witness. He genuinely had power among his followers, didn’t he? His words were taken as gospel, so it wouldn’t be too delusional to take himself seriously. Qaddafi on the other hand is a mere Don Quixote.

 25. فکر نمی کنم این ۲ تا کاملا دیونه باشند به هر حال حکومت تشکیل دادند که کار هر کسی نیست محمد هم مهارت عجیبی در مورد استفاده از نام الله داشته این کار نیازمند هوش و اعتماد به نفس است

هرچه میخواهد دل تنگت (اگر بدرد بخور هست البته) بگو.

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: