دستاوردهای سفر احمدینژاد

این آخرین سفر احمدینژاد خیلی سفر خوبی بود و دست آوردهای زیادی داشت از جمله

1- این دفعه توی مصاحبه هاش احمدینژاد رسماً رید

دفعات قبل خبرنگارها فکر میکردند احمدینژاد بالاخره رئیس جمهور یک کشور هست و مثل آدم مصاحبه میکنه، ولی خوب یکی دو بار تجربه مصاحبه های مزخرفی که باهاش کرده بودند باعث شد متوجه بشوند که با یک آدم سفسطه گر حرَاف یاوه گوی دروغگو و پر رو و بی شرم طرف هستند، برای همین کاملاً روشن بود که با همین ذهنیت رفتند به مصاحبه و از احمدینژاد خیلی آماده  تر بودند، وقتی احمدینژاد فرافکنی میکرد و مغلطه «خودت هم همینطور» رو مرتکب میشد خیلی جالب میزدن توی خالش، هر آدم عاقل و بالغی که احمدینژاد رو نمیشناخت بعد از دیدن این مصاحبه ها به این نتیجه میرسید که «بابا این بدبخت کس خله ها!»

2- حرفهای احمدینژاد توی سازمان ملل واقعا حال به هم زن بود

مردک دیوانه رفته برای سیاست مدارهای دنیا کلاس اصول افکار اسلامی گذاشته و راجع به محمد و عیسی و موسی و امام زمان و این حرفها صحبت میکنه، این شخص سازمان ملل رو با توالت مسجد اشتباه گرفته، این حرفها هم باعث شد به سیاست مدارهای دنیا دوباره یاد آوری بشه که احمدینژاد خیلی مذهبی و از مغز تهی هست.

3- همین که انجیل رو بالا گرفت و قرآن رو و گفت ما به این دو احترام میگذاریم به معنی این بود که به بقیه احترام نمیگذاره خوب اینجا هم رید به هندو ها  و بهائیها و بودایی ها و آدمهای سکولار دنیا، که خوب این ریدن بصورت متقابل انجام خواهد شد

4- یک اشتباه تاریخی بزرگی که احمدینژاد کرد تکرار کس شعرهای خل و چلهای دنیا، یعنی انکار حملات یازده سپتامبر بود، من واقعاً خوشحال شدم که اومد گفت دولت امریکا توی اینکار نقش داشته، چون خودش رو از حد یک سیاست مدار به حد چیپ ترین و کس مشنگ ترین چپهای دنیا تقلیل داد، حرفهای روزنامه نگاری زرد و تئوری های توطئه زیر دیپلمی که زد واقعاً دیگه براش هیچ احترامی باقی نگذاشت.

5- هیچ آدم مهمی با احمدینژاد دیدار نکرد، هرکی هم دیدار کرد مثل بان کیمون برگشت رید به احمدینژاد و گفت شما باید حقوق بشر رو رعایت کنید.

6- احمدینژاد به امت حزب الله هم رید، خایه اینرو که بگه ما از سنگسار دفاع میکنیم هم نداشت مردک حقیر! فاتحه سنگسار این مجازات الهی اسلامی تقریباً دیگه برای همیشه توی ایران خوانده شده، من این جنایت بزرگ علیه الله رو به امام زمان و 13 تازی منحوس دیگر صمیمانه تسلیت میگم.

7- دروغهای شاخداری که در مورد سکینه خانوم گفت دیگه آخرش بود، یعنی رسماً رید! حتی روزنامه رسالت هم اینرو فهمید، با این دروغی که گفت اعتبار خودش رو خیلی کم کرد.

8- احمدینژاد ایندفعه غیر از کس شعرهای قبلی که تلاوت میکرد حرف جدیدی بازهم نداشت، فقط اومد گفت اسرائیل خوار مادر فلسطین رو گاییده و امام زمان قراره بیاد و همه چیز میزون میشه و کاپیتالیسم شکست خورده و از این کس شعرها.

در کل سفر خیلی خوبی بود، من از این سفر خیلی خوشحالم

این احمدینژاد هرچی بیشتر حرف بزنه و ابعاد شخصیتی خودش رو روشن تر کنه بهتره!

با اون مردک مشایی هم قاطی کرده اون دیوونه هم میخواهد فاطمه زهرا رو صیغه کوروش بزرگ کنه، واقعاً نشانه های جان کندن جمهوری اسلامی و ایدئولوژی کثیف اسلامگرایی به طور روشن و با کیفیت اچ دی دیده میشه نازنین!

ایام به کام

Advertisements

25 پاسخ

 1. هر چند ارزش جون ما به اندازه ارزش خاروندن کون جنابعالی نمیرسه ولی ایندفعه رو بیخیال تمیز کردن خونه و بعد از اون خاروندن کون بشید و به اولویت سوّم که جان ما می باشد بپردازید، آن هم برای تنوّع.

 2. حالا پاک می کنی یا بیام پاکش کنم؟
  بابا نوکرتم پاک کن من شب ها همش کابوس می بینما!
  با یه یوزر خیلی تابلو اومدم نظر گذاشتم.

  • آقای عزیز، گفتم لینک بدید پاک میکنم، چی رو باید پاک کنم، لینکش رو بدید!

 3. یعنی این همه فک زدم هیچ کدوم نرسید بت، بلوک کردی دیگه؟

 4. ~x(

 5. الو… کسی خونه نیست

 6. آرش خوان ناسلامتی یه نفر تو نظرات یه درخواست ناقابل کرده ها. کامنتشو گفته پاک کنی. دو تا کامنت.
  اون یه نفرم خودمم!
  اگه دیده باشی هو عمل نکرده باشی واقعا شاهکاری

  • عزیز من، من امروز دارم به این فکر میکنم که یه پولی بدیم یکی بیاد خونمون رو هر هفته تمیز کنه، من وقت ندارم کونم رو بخارونم، شما انتظار داری بیام کامنت ها رو یکی یکی بخونم به دستوراتشون عمل کنم و حتی کامنتهای تکراری رو پاک کنم؟

 7. آیتالله خمینی در وصیتنامۀ سیاسی-الهی
  میفرمایند

  وصیت اكید من به قوای مسلح پاسدار و بسیج، در هیچ حزب و گروهی وارد نشده و خود را از بازیهای سیاسی دور نگه دارند. در این صورت میتوانند قدرت نظامی خود را حفظ و از اختلافات درون گروهی مصون باشند. . وظیفه شرعی و میهنی آنان است كه اگر قوای مسلح ، برخلاف مصالح اسلام و كشور بخواهند عملی انجام دهند یا در احزاب وارد شوند كه – بیاشكال به تباهی كشیده میشوند – و یا در بازیهای سیاسی وارد شوند، از قدم اول با آن مخالفت كنند. و بر رهبر و شورای رهبری است كه با قاطعیت از این امر جلوگیری نماید تا كشور از آسیب در امان باشد
  «دو وظیفۀ اصلی سپاه پاسداران، محافظت از اصل حکومت به وسیلۀ ولی فقیه و اصل جهاد است. . . بنابراین سپاه پاسداران را نباید از بُعدهای سیاسی یا باورهای ایدئولوژیکی محروم کرد.
  بدون فداکاریهای ما بسیجیها آقای احمدینژاد وجود خارجی نخواهند داشت.

 8. در ادامه این گوساله (احمدی نژاد ) بهتر است حرف نزند و با سخن شما مبنی بر بردن ابرو موافقم

 9. اسلام دین من نیست بلکه فرهنگ من است
  من مسلمانی آتئیست هستم .
  به حقیقت خدایی وجود ندارد . اما وجود دارد .

 10. انسان ها سه دسته اند .
  یا گوساله اند (دین دارن واقعی)
  یا خر(بی خدایان راستگو)که هزاران سال است فریاد بی خدایی می زنند
  و یا روباه ( دین داران بی خدا) دروغ پردازان حرفه ای
  ومن ترجیج می دهم روباه باشم . به این دلیل که اکثر هم لا یعقلون
  ……………………………….

 11. از اینکه احمدی نژاد این همه ریده و تا مدتها خوراک برای جنابآلی فراهم کرده بسی و بلکه بیش از بسی خوشحالم !!!
  لطف کرده بشین با خیال راحت شروع کن به گه خوردن چون خیلی زیاده و حالا حالاها هم تموم بشو نیست.

  کامنت منم فحش خواهر مادر نداره لطف کن هر وقت از گه خوردن فارغ شدی تاییدش کن.

 12. مشکل ما با اون 90 % مزدور نیست . اونا تو موقع حساس مقاومت نمیکنند .
  اون 10 % الاغ اگر آدم بشن برای حکومت خیلی خطرناکه. چه بسا پاچه خودشونو گاز بگیرن.

 13. به نظرم خیلی از ساندیس خور های مشکل بی اطلاعی ندارند چیزی که نیست شرف و وجدان هست،از نظر من نود درصد این افراد خودشون میدونند جریان از چه قراره ولی به خاطر منافعشون دم نمیزنند

 14. من فکر نمیکنم هیچ آدمی که به اندازه گربه شعور داشته باشه بیاد کامنت طرفداری از احمدی نزاد بزاره . (اونم تو همچین سایتی )اینا که اینجور کامنت ها میزارند یه مشت بچه مزلف هستند که برای این کار حقوق میگیرند.

  ولی این خوبه ! رزیم با درست کردن مثلا این ارتش سایبری عملا نیروهاشو مشغول هیچ وپوچ کرده و ثانیا کم کم همین گوساله ها هم کم کم چشم و گوششون باز میشه . میفهمند پشت دنیای کوچکشون یه دنیای بزرگتری هست . بخاطر این گوسفندای ساندیس خوری که میان اینجا خیلی اذیتشون نکنید که رم نکنند. هر گوسفند ساندیس خور بلاخره یه خوار مادری داره شاید هم صاحب جفت و توله باشه اگه یکشون از مرحله گوسفندی در بیاد کلی مفیده

 15. درود آرش عزیز.
  خوشحالم که برگشتی 🙂

 16. اي بابا آرش من كه پير شدم
  دوستم ديروز ميگفت احمدي نژاد ريد به اوباما !!!!
  اما انگار دوستم ريد به من !

 17. گفتیم یه چیزکی نوشته باشیم تا اونائی که گه گاه اینجا سر میزنن یه کم به عقلشون شک کنن…

  اگه ریده تو چرا اینقدر سوختی جیگر ( معلومه به کی ریده ! )
  مث همیشه میخوای عین این عقده ایا مخالف جریان واقعی آب حرکت کنی تا تو چشم باشی،
  ( باز همه یه چیزیو تایید کردن تو تکذیب !!! )

  ضمنا بزرگترین ادیان اسلام و مسیحیت است و
  بقیه خورده حساب میشن.
  ( البته این دلیل خوبی برای زیر سوال بردن دینای دیگه نیست )

  احمق جان کتاب (دروغ-امریکا) که نظریه احمدی نژاد درمورد 11سپتامبر رو تایید کرده بود، پرفروشترین کتاب سیاسی
  سال امریکا شد بعد تو میای میگی :
  « من واقعاً خوشحال شدم که اومد گفت دولت امریکا توی اینکار نقش داشته، چون خودش رو از حد یک سیاست مدار به حد چیپ ترین و کس مشنگ ترین چپهای دنیا تقلیل داد »

  آرش جان همه دارن چرت میگن و تو فقط فهمیدی چی شده جیـــــگر؟!

  نوشتی :
  « هیچ آدم مهمی با احمدینژاد دیدار نکرد، هرکی هم دیدار کرد مثل بان کیمون برگشت رید به احمدینژاد و گفت شما باید حقوق بشر رو رعایت کنید. »
  میشه فقط اسم اون شبکه از 18 مصاحبه رو برای اونائی که اینو میخونن بنویسی ؟ ( اسم مصاحبه کننده ها، پیش کش ! )

  گلابی جان تو که اینهمه ادعات میشه میدونستی کلمه
  ( رجم ) تو قرآن نیومده ؟

  چرا درست نمیتونی بنویسی چرا فقط فحش نشخوار میکنی جیگر من !!! 🙂

  فحش خواهر مادر که نداشت ؟ _ تاییدش کن دموکرات :))

  • اولاً که اینجانب اصلاً نسوختم نازنین همونطور که میبینید اظهار شادی هم کردم این سفر احمدینژاد خیلی عالی بود. کلاً احمدینژاد الان هرچی بیشتر صحبت کنه و مصاحبه کنه بهتره…
   آدم مهم منظور آدم هم سطح از نظر مقامی هست، با هیچ آدم مهمی دیدار نداشت به عبارت دیگه هیچ آدم مهمی باهاش دیدار نداشت.
   اینکه مسیحیت و اسلام بزرگترین هستند البته خوب به این معنی نیست که باقی ادیان وجود ندارند متوجه هستید که؟

   رجم در قرآن نیامده، پاسخ در اینجا:
   http://www.zandiq.com/articles/0000000071.shtml

  • شما مثل اینکه ساندیست تموم شده اومدی نت.

  • برادر n57
   بس کنید مغلطه این تو قرآن نیومده اون تو قرآن نیومده رو.
   تو که اسلام رو بیشتر از خمینی و کلینی و علامه حلی و شیخ صدوق و …. اینها نمی فهمی که.میفهمی؟همه اینها تاییدش کردن و الان هم اینهمه آدم کله گنده دینی داریم اما هیچکدومشون حتی در رد سنگسار یک کلمه هم حرف نزده اند.شما یک روحانی بزرگ رو نام ببر که بیاد این حکم رو زیر سوال ببره و بگه این غلطه.خداییش اگه اینکارو بکنه نمی کشنش که.می کشنش؟ پس تویی که حتی یه بار هم کتاب آسمانی و دستورات دینی تو از رو نخوندی و حتی نمیدونی محمد در چندسالگی به پیامبری رسیده،نیا و در مورد مسائل کلان اسلامی نظر نده جیگر.درضمن اگه یه کمی شعور اسلامی داشته باشی باید بدونی اسلام فقط قرآن نیست.بلکه ترکیبی از قرآن،سنت،اجماع،عقل(شیعه)،قیاس(اهل سنت)،شریعتهای گذشته هستش.پس لطفن زر زیادی نزن.ابتدا کمی مطالعه کن.چون اگه یه روزی تو ایران آزاد سر و کارت با آدمای مطلعی چون هومرآبراهامیان و آرش بیخدا و بقیه بزرگان بیخدایی بیفته گوز پیچ میشی از همه الان خودتو آماده کن عزیز.

  • این درسته که مدافعان ا.ن و آشغالی به نام جمهوری اسلامی معنای شرف و آبرو و حیا رو به گند کشیدند و خودشونو پشت دین مداری و خداباوری قایم می کنند….ولی….الحق مشکل فهم هم دارند!!!
   این موجود هنوز فکر میکنه دوره آخوندیسم و آخوند مسلکی هست با اینوجود میاد تو نت! نمیدونه که نوشتن وبلاگی …نوشتن هست…نویسنده و مخاطب! متد نوشتن به نویسنده مربوطه و قرار نیست ارشادیان مجوز بدند!
   بعلاوه وقتی از آشغالی چون ا.ن حرف زده میشه…اونهم با اون ادبیات لاتی فحش آلود او- که مثلا رئیس جمهور دزد رای مردم هست- زبانی جز فحش مناسب نیست! حتی باید گوزید!
   ساندیس خور بالذات – نه لزوما از نوع آبکی- که از نوع نوشتنش معلومه منصب و مدرکی داره و تا بن استخوان به رانت خواری عادت داره…نفهمیده که…مقام رئیس جمهور بالاتر ازینهاست که وارد شایعاتی بشه که الحق چیپ هست و زیادی خواننده چیپ بودن اونو نمیپوشونه! بویژه اینکه ذره ای از آزادی و احترام به مردم تو کشور این مردک ا.ن درمقابل آنچه در آمریکا معمول و مرسوم هست…وجود نداره!
   العاقلو یکفیه بالاشاره……الاحمقو لایکفیه حتی بالاماله!

 18. بسیار عالی :d

 19. بسی عشق و حال کردیم و آبمان آمد!

هرچه میخواهد دل تنگت (اگر بدرد بخور هست البته) بگو.

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: