وقتی بمبها روی سرزمین زیبایمان میریزند

شاید زیاد دور نباشیم از زمانی که آسمان زیبای شهرهایمان پر خواهد شد از هواپیماهای آخرین مدل و صفر کیلومتر آمریکایی که ازشون چیزهای قلمبه سیاه خواهند ریخت، این چیزهای سیاه، از توی آسمان توسط ماهواره هدایت خواهند شد، اما وقتی به مراکز تجمع توله سگهای حزب اللهی برخورد میکنند دیگه نمیفهمند که کی رو بکشند، کی رو نکشند، توله سگهای حزب اللهی رو تکه تکه و پودر خواهند کرد، ولی کنار اونها هرچند بطور حداقلی ولی مطمئناً تعداد زیادی آدم بیگناه رو هم در یک لحظه نیست خواهند کرد.

توله سگهای حزب اللهی این آشغالهای تاریخ، این مگسهایی که در تاریخ اهمیتی هم ندارند و نامی ازشون باقی نمیمونه ولی هرجا انی مثل خامنه ای و حکومت گه اسلامیش شکل میگیره دورش ویز ویز میکنن در مقابل قدرتمند ترین اسپری حشره کش جهان، امریکا قرار خواهند گرفت و خواهند فهمید که فاطمه زهرا و امام زمان در مقابل امریکا هیچ گهی نمیتونن براشون بخورن.

شاید اون لحظات به این نتیجه برسند که کاش دور این ان جمع نمیشدند، کاش شرافتمندانه زندگی میکردند، کاش درسشون رو درست میخوندن و مثل بقیه آدمهای شریف، صبح از خونه بیرون میرفتند، میرفتن سر کار، شب بر میگشتن به آغوش همسرشون، و از کنار بچه هاشون بودن لذت میبردن و شب قرمه سبزی میخوردن و حاج خانوم رو یک دست زمین میزدند و میخوابیدن و تموم میشد میرفت و روزی نو روزی از نو، ولی بجاش توی زندگیشون تصمیمات غلطی گرفتن، بخاطر اینکه شاید خانوادشون یک مشت آدمهای احمق مذهبی بودن حالا مثل مگس دور ان باهاشون برخورد میشه و همون کسانی که چون اسلحه و کارت بسیج داشتن فکر میکردن خدایان زمینی هستن، به سرعت میفهمند که آیندشون بسیار تلخه.

مرگ اون مگسها و انها فکر نمیکنم زیاد ماها رو ناراحت کنه، ولی شما آدمهای شریف وقتی از خواب بلند شوید و همون مسیری که هر روز طی میکردید تا به مدرسه و دانشگاه و سر کارتون برسید و برای پیشرفت خودتون جون بکنید، طی کنید و ببینید که ساختمونهای شهرتون با خاک یکسان شده اند و بوی کباب آدمیزاد میاد و اینور اونور دست و پا افتاده و تر و خشک دارن باهم سوخته میشوند، چیز هایی رو شاهد خواهید بود که هرگز از حافظه شما پاک نخواهند شد، خاطراتی خواهید داشت که نوه هاتون برای نتیجه هاتون تعریف خواهند کرد، این شرایط شما رو تغییر خواهد داد، چیزهایی که قبلاً براتون مهم بودن دیگه براتون مهم نخواهند بود، مثلاً فکر نمیکنم دیگه هر روز برید باشگاه، یا برید بدوید، شاید بجاش ترجیح بدید بمونید خونه و کارتونهای کنسرو های تن ماهی که به قیمت وحشتناک و به تعداد زیاد قبل از جنگ خریدید، ولی بازم کم میارید بار همین روزی یدونه میخورید رو کوفت کنید (راستی فکر اینرو کردید که برای آینده وحشتانکی که در انتظارتون هست چه غلطی خواهید کرد؟ دلار و طلا و نفت و غذا و اینجور چیزها دارید به اندازه کافی؟ چون ممکنه یک مدت کوتاهی مجبور بشید در عصر حجر زندگی کنید)، و به خودتون لعنت بفرستید که چرا اینهمه کشور توی دنیا هست شما باید توی این سرزمین زیبا ولی با رژیمی کیری بدنیا می اومدید، چرا نشد مثلاً سی سال دیرتر بدنیا بیاید که همه چیز میزون شده باشه، چرا اون بابای شما وقتی داشت شما رو ایجاد میکرد آب رو نپاشید جای دیگه، چرا و چرا و هزاران چرای دیگه.

اگر اجداد ما الان زنده بودن به ما میگفتن شماها یک مشت بچه سوسول کونی مونی هستید، چون یادتون نره به ما ایرانی های سیه مو و سیه چشم و سبزه پوست هزار و صد بار تاحالا حمله شده، تقصیر کی بوده؟ تقصیر خودمون بوده، خودمون ریدیم، خودمون به خودمون ریدیم. وقتی که داشتیم دیکتاتور جدیدی درست میکردیم، شاه جدیدی رو به قدرت میرسوندیم، همون موقع خوشی ها باید به فکر این میبودیم که این دیکتاتوری سر انجام نداره، تنها آزادی و دموکراسی هست که میتونه ما رو نسبتاً گارانتی کنه، اونهم نسبتاً نه قطعاً.

اونموقع یادتون بیاد که اون خلبان بدبخت هم یک آدم مثل شماست، لزوماً آدم بدی نیست، ممکنه قیافه اش مثل شما نباشه و مثلاً چشمهای آبی و موهای بلند داشته باشه ولی اون بدبخت هم خانواده داره، اون بدبخت هم کار داره و از اینکه این بمبها رو میریزه روی شهر زیبای شما، لزوماً خوشحال نیست، دلیل اینکه این بمبها ریخته میشه اینه که شما ریدید! شما حکومتی رو روی کار آوردید که توی دنیا شاخ شد و میخواست به هر سوراخی توی دنیا تجاوز کنه، اون بدبخت بلوند نمیتوه این ریسک رو بکنه که حکومت کس خل شما که فکر میکنه نماینده امام زمان هست دکمه قرمز رنگ «حمله اتمی» زیر دست خامنه قرار بده. چون اونوقت حکومت شما خواهر دنیا رو سرویس میکرد.

تقصیر شما بطور انفرادی هم نبوده، شما بطور جمعی ریدید، ولی خوب منصف باشیم، ما هم بطور انفرادی مقصر هستیم و مسئول. ما به اندازه کافی سواد نداشتیم، به اندازه کافی شجاعت نداشتیم، به اندازه کافی غیرت نداشتیم، به اندازه کافی شرف نداشتیم، شعور نداشتیم، برای همین کشورمون الان بجای اینکه اسمش «ایران» باشه، یک پسوند منحوس «جمهوری اسلامی» هم داره، این فقط تقصیر ماهاست.

اما توی اون شرایط چیزی که ماها نیاز داریم بیش از غذا و آب و هر چیز دیگه، امید خواهد بود. امید به آینده ای بهتر. نه امید به اینکه آینده بهتر خواهد بود، بلکه امید به اینکه آینده دست ماست و ما میتونیم و باید آینده رو بهتر کنیم، اشتباهات گذشته رو تکرار نکنیم، توی اون شرایط بدترین چیز برای ما افکار منفیه، و خوب البته میدونید که خیلیها دوست دارن منفی فکر کنن، ولی یادتون نره تا وقتی مثبت فکر نکنید اتفاق خوبی نخواهد افتاد، در بدترین شرایط باید مثبت فکر کنید و امیدتون رو از دست ندید، یادتون نره که شرایط میتونست خیلی بدتر باشه، و اما یک مسئله مهمتر!

شماها کسانی که توی ایران هستید خیلی خوشبختید که در سال 2010 دارید زندگی میکنید و زمان حمله آمریکا! نه زمان حمله اعراب، ترکها، مغولها و روسیه و حتی حمله عراق! چون اگر مثلاً زمان حمله اعراب مسلمان زندگی میکردید، توله سگهای تازی رو میدید که میومدن خشتک مردها رو پایین میکشیدن، بعد اگر پشم میدیدن طرف رو میکشتن، اگر نمیدیدن طرف رو برده میکردن، از بین برده ها که بچه سال هم بودن هم یک سری رو اخته میکردن که بعنوان خواجه ازشون توی حرمسراهاشون استفاده کنن، خلاصه اگر مردید یا کشته میشدید یا برده میشدید، بعد زنها و دخترهای اطرافتون رو هم جلوی خودتون از هر سوراخ میکردن و آبشون رو هم چون پیامبر گهشون گفته بود میپاشیدن تو! بعد بچه هاشون هم البته خوب یکی در میون سید میشدن و مثلاً میشدن سید حسین موسوی که این سند تجاوز به مادرش رو همراه با اسمش هم داره و به ما ایرانیهایی که اعراب دستشون به مادرهای ما نرسید امروز افتخار میکنه که ننش رو اعراب بگا دادن، و ما باید زیر خایه ایشون باشیم چون پدران ما مواظب مادرهامون بودن. یا حتی اگر هم نتیجه تجاوز نباشه اجدادش حداقل یکی از همون توله سگهای تازی بودن که بیابونهای کیری عربستان اومدن در سرزمین زیبای ما زندگی کردن، یا به عبارت دیگه از همون دزدان عربستان بودن که در ایران حاکم شدن و به خاک و ناموس و شرافت ما تجاوز کردن.

حداقل وقتی امریکایی ها به ایران حمله میکنن ترکها و مغولها و عربها نیستن که سرگرمیشون آدمخوری و سر بریدن باشه، چه خاطراتی از حمله این اقوام در تاریخ ما نهفته هست و چه خوبه که اکثر ما اینها رو نمیدونیم! و الا با این خاطرات تلخ چطوری میخواستیم زندگی کنیم؟ من وقتی برای اولین بار فهمیدم پیروز همدانی قبل از اینکه با شمشیرش عمر، این خلیفه مادر قحبه، این مسلمان زشت رو و خبیث، این یار باوفای پیامبر دزد اسلام، رو پاره و پوره بکنه، دست بر سر دختر بچه های زیبای ایرانی که از ایران برای اعراب شکم گنده و سیاه سوخته کیری عربستان ردیف میشدند تا اون آشغالها این دخترها که با دختر بچه های امروزی فرقی ندارن (بالاخره بچه، بچه هست چه امروز باشه چه هزار سال پیش) رو بخرند و ببرند خونه کنار سه چهار تا زن دیگه بیاندازند و بکنن، کشیده و گریسته و بعد اون جانشین برحق محمد رو جر داده، تنها یک جمله توی ذهنم بود، و اونهم این بود که حالا خوب شد ما شیعه شدیم. حداقل یک سری قهرمانهایی مثل پیروز داشیم که حق ملت ما رو از اون خلیفه جاکش بگیرن، و این لبخند تلخی رو بر لب من میاره.

اینه که حداقل به این میتونید وقتی بمبها میریزن توی سرتون دلخوش باشید، اون موقع ها وقتی دشمن به ما حمله میکرد این دشمن وحشی بود و ما نسبتاً متمدن، ولی ایندفعه ما نسبتاً وحشی هستیم و دشمنمون (اگر بشه اسمش رو دشمن گذاشت) متمدن! ایندفعه وقتی دشمن به ما حمله میکنه مثل اون توله سگهای تازی ماهارو برده نمیکنه و به زنانمون از کون تجاوز نمیکنه، بلکه اون توله سگهای حزب اللهی که همین کار رو میکنند رو میکشه، به این نیروهای مخلص کمک میکنه شربت شهادت رو کوفت کنند، شهادت خوبی رو برای همتون آرزو میکنم آشغالها، امیدوارم با خود فاطمه زهرا در اون دنیا محشور و همبستر شوید.

دشمن ما ایندفعه حتی انگلیس هم نیست که با مستعمره کردن و دزدی پولدار و قوی شده باشه، آزادترین کشور دنیاست، کشوری که مردم شایسته ای داره ، مردمی که با کار کردن و زحمت کشیدن قوی شدن نه با مفت خوری، تنها کشوری که در تاریخ برای آزادی بوجود آمد، کشوری که به هرجا حمله کرد اونجا شرایطش بهتر شد، کشوری که ژاپن رو آدم کرد، کشوری که آلمان و فرانسه رو آزاد کرد، کشوری که شوروی آشغال کمونیست رو بدون جنگ به زانو در آورد، کشوری که به شما موبایل و آیفون و اینترنت و آیپاد و تلویزیون اچ دی و هزار و صد چیز دیگه فروخت، کشوری که بیشترین اختراعات و اکتشافات پزشکی دنیا رو داره، بیش از هر کشوری به دنیا خدمت کرد، کشوری که جاش در تاریخ خالی بود، کشوری که اگر دو هزار سال پیش بوجود میومد شاید همونطور که جلوی هیتلر و ژاپن و صدام و استالین و موسیلینی رو گرفت میتونست جلوی اسکندر و محمد و ایدئولوژی ضد بشرش رو هم بگیره، بهترین کشور دنیا، آمریکای عزیز.

از من به شما نصیحت، حتی اگر الکی هم شده مثبت فکر کنید چون بد بلایی ممکنه سرتون بیاد اگر منفی فکر کنید. جنگ همه چیز رو عوض خواهد کرد، بهترین دوستتون وقتی امنیتشون به خطر بیوفته دیگه میشن دشمن شما، دشمن شما هم که امریکا باشه میشه بهترین دوستتون، تمام کشورهایی که آمریکا بهشون حمله کرده بعدها شده اند از دوستان نزدیک امریکا، مثل ژاپن و ویتنام، البته هیچ تضمینی برای تکرار تاریخ وجود نداره، ولی بیایید آینده ای روشن رو برای کشورمون و مردممون تصور کنیم، آینده ای بعد از خامنه ای و خمینی و مصباح یزدی، آینده ای بعد از کمونیسم، بعد از تجزیه طلبی، بعد از پادشاهی، آینده ای که میتونه لیبرال باشه، آینده ای مبتنی بر آزادی، حقوق، کرامت انسانی و بازهم آزادی.

Advertisements

33 پاسخ

 1. این نوشتار بنظرم عالی بود..گرچه مشخصه اونوقتها اعصابت خیلی خورد بوده استاد. ولی من لذت بردم و منم الان اعصابم خورده !

 2. این ویدئو رر در یوتیوب ببینید جالبه 4تا از بانک های کله گنده امریکایی در ایران شعبه زدند خیلی بعید به نظر میرسه حمله کنند و بیشتر به نظر میرسه جنگ جهانی سوم به پایان رسیده

 3. با درود
  وبگاه بسیار زیبایی دارید.ما شما را در وبلاگ خود لینک کرده ایم.لطفا شما هم ما را در وبلاگ خود لینک کنید.

 4. حال میکنم از این ادبیات رک و پوست کنده خودت و خواننده هات! از خنده اشکم در اومد.
  واژه های کوچه بازاری و فحش در اکثر جاها بد است ولی نمیدانم چرا در کنار آخوند و ملا و بسیجی و…ناگهان به اوج هماهنگی و توازن میرسه؟انگاری برای هم خلق! شدند. عین نان سنگک و پنیر تبریزی و گردو که FIT هم هستند!
  با این جمله ات خیلی موافقم:
  «اما توی اون شرایط چیزی که ماها نیاز داریم بیش از غذا و آب و هر چیز دیگه، امید خواهد بود. امید به آینده ای بهتر.»
  اما کمی در مورد امریکا دوستی که خودمم به آن گرفتارم افراط کردهای.اما ایرادی ندارد.بقول میرزا:
  «طبق فرموده ی آرش ما ریدیم بد جور هم ریدیم و قادر به جمع کردن گند خودمون نیستیم حالا که یکی پیدا شده که گند ما رو پاک کنه چه اشکالی داره؟ بذار این کار رو بکنه و سهمشو برداره باشد که عبرت بگیریم و دیگه از این گه ها نخوریم»
  راستی تو همان آرش بیخدای سایت مرحوم افشائ سابق هستی؟

 5. نه بابا به این حت های بدون سرنشین که گیرش اومده اشاره میکنه 😀
  یه اسباب بازی گیر آورده دیگه فکر کرده همه چی تمومه…
  تازه اوباما به ناسا گفته یه سیاره دیگه پیدا کنن, این مموتی جدیه میخواد کره زمین رو از نقشه جهان حذف کنه… بهتره بشر رو از این کره منتقل کنن ببرن یه سیاره دور از دسترس این آخوندا! lol…

 6. احمدی‌نژاد: در صورت حمله، پاسخ تهران «کره زمین را شامل می‌شود»

  این مردک مزخرف زیاد میگه . اما این یکی رو راست میگه .
  اشاره او به سلاح میکروبیه .

 7. آخه مردكه كس خل(آقاي غيرتي) آمريكا حمله كنه با پياده نظام كه حمله نميكنه كه ايران بشه مثل عراق و افغانستان ! فقط تاسيسات نظامي و هسته اي و مراكز توليد سگ توله هايي مثل تورو ميزنه بعدشم الان عراق و افغانستان از قبل از حمله آمريكا خيلي بهتره. نكنه حكومت طالبان و صدام بهتر بودن؟!
  سوما اگر الانم كمي نا امني وجود داره تو اون كشورا از صدقه سر تروريستاي بي شرفي مثل تو هست

 8. به نظر من هم جنگ میشه منتها نه فعلا با امریکا! یه جنگ داخلی بزرگ در راهه. بعد از اینکه بنزین شد لیتری 1000 تومن و یارانه ی آب و برق گاز و تلفن حذف شد و قیمت ها سرسام آور رفت بالا خودتون میبینید. به نظرم این نقشه ی حساب شده ی امریکاست. الان شما دنبال یک قطعه ی یدکی یک ماشین خارجی که برید میبینید که تو بازار نیست و وقتی بپرسید چرا؟ میگن چون تحریمیم. امریکا میخواد با این کارش کاری کنه که باد مردم و جنبش نخوابه و مردم رو عصبانی تر از قبل کنه تا بالاخره آسیب پذیرترین قشر از مردم دیگه چیزی برای از دست دادن نداشته باشه و جدا بشه و جلوی حکومت وایسه. تا این اتفاق نیوفته فکر نمیکنم امریکا حمله کنه. به نظرم این تیر اخر قبل از حمله س . ولی اگر شرایطی پیش بیاد که حمله کنه فکر نمیکنم جنگ اصلی بیشتر از یک هفته طول بکشه. اگر سربازی رفته باشید حتما دیدید که نظامی های ایران چقدر بی نظم و بی برنامه و احمق و اسکل و بی خایه هستند. مخصوصا نیروانتظامی و سپاه. مطمئن باشید حکومت با این نیروها یک روز هم نمیتونه جلوی امریکا بایسته. میمونه مردم که آیا جلوی کشور مهاجم در بیان یا نه؟ با دیدی که من از مردم دارم کسی حاضر به جنگ رفتن و به خطر انداختن جونش نیست مخصوصا اگر اون جنگ با امریکای عزیز باشه. اکثر مردم ما بصورت دیفالت امریکا رو کشوری دوست میدونن که هر جا که پا گذاشته آباد شده. سیاست امریکا آزادی واقتصاد و بازار باز و آزاد هست با روابط گسترده ی بین المللی با همه ی کشورهای دیگه. درست مثل خصلت های اخلاقی خود امریکائیها. برای همین هم هر جایی که میره فرهنگشو تزریق میکنه. در هر صورت چه جنگ داخلی بشه و رژیم برگرده و چه امریکا وارد عمل بشه و اینارو تو گور کنه ملت ما باید به هوش باشه و از این موقعیت تاریخیش مثل ژاپن و کره جنوبی و آلمان و … نهایت استفاده رو بکنه

 9. جنگ اینبار برای ملت ایران نعمت است نه برای آخوندهای آشغال. گمان می کنم جمهروی اسلامی به تصور جنگ 8 ساله که اون رو سرپا نگه داشت از این جنگ هم حمایت بکنه. البته سنجش افکار و پایش افکار رو اینها حتمن انجام میدند یعنی اگه ندند خیلی بی شعور و عقب مونده هستند. و اگه انجام هم میدند فهمیدن که مردم دیگه علاقه ای به جنگ کردن ندارند و در واقع رهبری خمینی و کاریزماش وجود نداره که با یک نعره زدن، یک گله آدم بریزند تو جبهه ها. و اصولن اینکه جنگ بعدی کلاسیک نخواهد بود.

  من شخصن بسیار علاقمند به جنگ هستم. بارها شده در مترو و تاکسی هم از بقیه نظرشون رو جویا شدم. شاید 70- 80 درصد مردم معتقدند وضع از این بدتر نمیشه. چند سال پیش در جایی خوندم که مردم ایران امریکا دوست ترین مردم منطقه هستند. یعنی همه ما یه پا ممل امریکایی هستیم.

  فقط امیدوارم این جنگ کار آخوندها رو هر چه سریعتر تموم کنه و از درون هم رهبری ها و مراکز قدرت مردمی شروع به فعالیت کنند و ما هم در این راه ریش و پشم چهار تا بسیجی و آخوند در حال فرار رو کز بدیم. انشاء الاسپاجتی

 10. آمریکا به فکر منافع خودشم هست و مثل فرشته نجات ما نیست.
  اگه قرار باشه حمله کنه, باید ازش استفاده ابزاری کنیم تا دیکتاتور های ما رو از میان بردارن و بعد تموم سعی خودمون رو بکنیم تا کنترل کشور رو بدست بیاریم و از از هم پاشیدگی میهنمون جلوگیری کنیم. نه اینکه آمریکا رو بپرستیم و هرچی گفت بگیم چشم.

 11. دارم از حماقت اونائی که دران از امریکا تعریف میکنن و آزادی رو کنار امریکا میذارن، شاخ در میارم!
  انسانهای کودن ( بعضیاتون ) دنیا به زورگوئی امریکا معترفه .
  چرا چشتونو به روی واقعیات به این واضحی میبندین ؟
  دوست دارید امریکا بیاد تو ایران، مث افغانستان و عراق،
  سرتون بشاشه ؟

  تف به غیرتتون.

  من لجنزارای کشورمو هر چقدم مشکل داشته باشه به 100 تا دولتمرد امریکائی نمیدم…

  • اگه امثال تو نبودند نیازی به حضور آمریکا نبود . برو ساندیس تو بخور .

  • ای شاشیدم به اون غیرتت که دهن همه رو سرویس کرده،بده امریکا حمله کنه تو هم میتونی بری شهید بشی بری بهشت؟تازه ما هم از دستت راحت میشیم،بعد تو ایران رو با عراق و افغانستان مقایسه میکنی؟بهتره بری همون ساندیستو بخوری

  • نتیجه حمله آمریکا به عراق و افغانستان به نظر من خیلی اتفاقاً خوب بوده اگر همون توی ایران بشه هم من یکی راضیم، ولی چیزی که شما بهتره درک کنید اینه که این نوشته در دفاع از حمله آمریکا نوشته نشده، از نظر من و خیلی های دیگه این اتفاق قراره بیافته حالا بحث سر اینه که اگر افتاد چی میشه و چیکار باید بکنیم، و الا امریکا موقع حمله کردن به ایران نمیاد از من و شما نظر بپرسه بعد به حرف ما گوش کنه که. البته اگر از من بپرسه که من میگم خیلی دیر هست سال 2001 باید حمله میکردند به ایران.

  • یادم رفت بگم، ساندیس خوار

 12. تازگیا معلوم شده این آخوندها خیلی بیش از اونچه که فکر میکردیم تو اون کودتا نقش داشتن.

 13. جناب آرش در مورد کودتای 28 مرداد و نقش امریکا در این ماجرا که باعث شد تا مردمی ترین دولت تاریخ ایران سقوط کند مطلبی بنویسید.

 14. هیچ کس جواب این سوال رو به درستی اینجا نداد،جنگ خوب یا بد به کنار،کی گفته میخاد جنگ بشه؟یه کم دلایلتون رو ذکر کنید ما هم یه کم روشن شیم

  • عزیز برادر نخست اینکه مهم تر اینه که ما باید برای همه شرایط برنامه داشته باشیم و آماده «شدن» جنگ باشیم
   ولی از اون به بعد اینکه ایران جنگ قراره بشه یک موضع گیری سیاسی هست، من که معتقدم جنگ به احتمال خیلی بالا میشه، ولی خوب توضیح این خیلی مفصله من حوصله ندارم توضیح بدم اینه که شما به همون مسئله بالایی توجه بیشتر کنید بهتره.

 15. سلام آرش جان.
  يه سوال ميخوام بپرسم ازت.اين قوم صايبين كه توي قرآن هم اومده اسمشون چرا در رديف ادياني قرار گرفته كه رستگار ميشن پيروانش.مگه اينا ستاره پرست نبودن؟ محمد چه سروسري داشته با اينها احيانا؟

  • تا اونجا که من میدونم معلوم نیست دقیقاً اینها کی بودن یک عده میگن شاخه ای از مسیحیت بودن و هنوز هم وجود دارند یک عده میگن نه ستاره پرست بودن.

 16. روز قدس از یادها رفته!!!

 17. تلخ ولی واقعی :
  فرض کنیم در شبی که قرار بود بوجود بیایم . بابامون چشمش به یک خبر 3 خطی روزنامه افتاده فقط 3 ثانیه دیرتر میره تو تخت .در این 3 ثانیه اسپرمی که ما رو قرار بود خلق کنه جاشو میده به یکی دیگه میان میلیونها اسپرم دیگه . دیگه ما بوجود نمییام . وقتی مردم دنیا خبر حمله هیتلرو به لهستان شنیدند 99 درصد مردم دنیا اندکی مکث کردند . همون لحظه کل بچه هایی که اونشب و شبهای دیگه تشکیل شدند تغیر کردند.
  . کافی از مردی در خیابان ساعتو بپرسی که کل بچه های آینده این مردو میلیونها نفر دیگر تغییر کنند . این آدم با سوال ما ممکنه 3 ثانیه دیرتر به مترو برسه به نفر جلویی تنه بزنه .اسپرم دیگری هم تغیر کنه . آدم جدید هم خودش منشا تغیر بقیه بشه. و…..
  بودن ما معلول تریلیون ها تریلیون حادثه تخمی است
  اینا را نوشتم که اینقدر به گذشته گیر ندید . اگر حمله اعراب و مغول و … نبود من و تو نبودیم

 18. من یه نکته رو در جواب جناب مازیار بگم:
  در نظر اول که به این مسائل نگاه کنیم این جور به نظر میاد که جنگ یه بهانه بوده و کل ارتش آمریکا مثل سپاه اسلام به خاطر قتل و چپاول به عراق حمله کرد ولی در واقع این طور نیست ببینید هیچ کس خلی نمیاد کلی تانک و هواپیما و نیروی انسانی و مهمات رو یه نیم کره حرکت بده بیاره یه ناکجا آبادی مثل عراق که مثلا بنزین گرون بفروشه به ملت. آمریکا تمام این هزینه ها رو به خاطر ایجاد امنیت واسه خودش متحمل میشه این هدف اصلی جنگ هست شما لایحه ی بودجه ی آمریکا رو در همین امسال نگاه کنید, بودجه ای که آمریکا واسه جنگ اختصاص داده 8 برابر کل بودجه ی سالانه ی ایرانه پس این کاملا حق آمریکاست که به قول جناب هادی به فکر جبران این هزینه ها باشه حالا درسته همچین مسائلی هم وجود داره اما…
  این وسط مردم عراق هم کم چیزی به دست نیاوردن, اونها از دست صدام خلاص شدن چیزی که اگه خودشون میخواستن به دست بیارن نصف جمعیتشون کشته میشد خوب حالا به نظر شما این حق آمریکا نیست که به خاطر این کاری که واسه عراقی ها کرد کمی سهم داشته باشه؟ تازه اون سهم سود که نیست مایه کاریه همه ش در واقع آمریکا یه نوع شر خر برای مردم عراق شد صدام رو کشید پایین و پولشو گرفت
  حالا شرایط ما هم شبیه ملت عراقه طبق فرموده ی آرش ما ریدیم بد جور هم ریدیم و قادر به جمع کردن گند خودمون نیستیم حالا که یکی پیدا شده که گند ما رو پاک کنه چه اشکالی داره؟ بذار این کار رو بکنه و سهمشو برداره باشد که عبرت بگیریم و دیگه از این گه ها نخوریم
  تازه این وسط فرصتی پیش میاد که بتونیم اموال دزد های خودمون رو مصادره کنیم همین خامنه ای طبق آخرین بررسی ها بیش از 32 میلیارد دلار ثروتش تخمین زده شده
  اگه دروغ میگم بگید دروغ گفتی!

 19. در اینکه آمریکا عزیز است و مهد دموکراسی است و کشوری است با نمونه بارز آزادی بیان هیچ شکی نیست.حتی من وقتی اخباری شبیه آنچه جناب مازیار فرمودند نظرم در مورد آمریکا عوض نمی شود چون این موارد چیزی نیست جز اثبات وجود آزادی بیان در آمریکا که اطلاعاتش را از مردمش مخفی نمیکنه چون برای مردمش ارزش قایله و دانستن رو حق اونا میدونه.اما در مورد حمله آمریکا فکر می کنم آمریکا بیش از آنکه بخواهد نیاز مردم ما را تامین کند درصدد ایجاد حکومتی برای رفع نیازهای خود و متحدانش باشد.من فکر می کنم در داخل کشور افراد زیادی طرفدار انقلاب هستند یا حداقل هنوز هم اسلام را قبول دارند (مثلا می گویند مشکل از حکومته اسلام مشکلی نداره)به همین دلیل عوام که تعداد زیادی از آنها را پدر و پدربزرگ های ما تشکیل میدهند به هیچ عنوان نمی توانند آماده یک حکومت سکولار باشند به همین خاطر آمریکا بعد از حمله یک رژیمی ایجاد می کند در جهت منافع خود چون بیشتر به فکر مشکلات جهانی است تا مشکلات مردم ما و این رژیم می تواند دموکرات نباشد ولی لزوما درجهت منافع آمریکاست و آمریکا به این فکر خواهد کرد که چطوری هزینه هایی متحمل شده در جنگ رو جبران کنه حال به هر طریقی.پس لزومی ندارد که ما آمریکا را فرشته نجات قلمداد کنیم که مثل سوپرمن میاد مشکلات مارو حل کنه.ولی این میشه یه فرصت که ما بیایم عقایدمونو ترویج بدیم آگاهی عمومیو بیشتر کنیم و کشورمونو به مسیری ببریم که شایسته همه ما باشد.

 20. به نظر من هیچ جنگ تمام عیاری بین ایران و آمریکا (با هدف سرنگونی رژیم) در حتی ۵۰ سال آینده در نخواهد گرفت. مردم مخالف حکومت هم توان عوض کردن رژیم را نخواهند داشت. اوضاع ایران هم کمابیش مانند ۳۲ سال گذشته خواهد بود برای رژیم با پستی و بلندی‌های مقطعی اما نه فروپاشی.

 21. آرش جان نوشته ی خوبی بود اما میخوام بگم اونجای که گفتی از کشته شدن افراد بی گناه ناراحتی, من فکر نمیکنم که خیلی هم بی گناه باشن درسته که اکثر شهروندان ایرانی مثل خامنه ای و تمساح یزدی و بسیجی های کیر خور به ما آسیب نمیزنن اما همین افراد هنوز بعد از گذشت این همه سال نمیدونن دارن از کجا میخورن و هنوز وفادار به محمد و قرآن هستن و ماه رمضان روزه میگیرن اینها کسانی هستن که بعد از جنگ دنبال یه خمینی و خامنه ای دیگه میگردن که بیفتن دنبالش و فتوا هاشو گوش کنن اینها نمیذارن که بعد از گاییده شدن خامنه ای ما به یه حکومت سکولار واقعی برسیم اینها بعد از جنگ دوباره آخوند ها رو زنده میکنن متاسفانه قابل تعمیر هم نیستن یعنی هیچوقت نمیتونی به همشون ثابت کنی که محمد بن عبدالله چه مادر جنده ای بوده و اسلام واسه چی اختراع شده تازه اگه هم بتونی خودشون رو به خواب میزنن

  شهر زیبایی هم به اون صورت وجود نداره خیابون ها و اتوبانهای ما پر از عکس و اسم اسلامیست های خار کسده هست همون بهتر که ویران بشن و خودمون شهر های جدید بسازیم

  همون طور که گفتی امید ما باید به اتفاقاتی باشه که بعد از جنگ میفته به بچه هایی که در یک حکومت سکولار به مدرسه میرن و به جای داستان آدم و حوا داروین رو قبول دارن و تاریخ واقعی ایران رو میخونن نه تاریخ ایران پس از اسلام

  در مورد کسانی هم که میگن بابا جنگ کجا بوده سی ساله این حرف ها هست و …
  درسته خیلی وقته حرف جنگ هست اما تو این مدت یه مادر کسو کون نشسته ی نئاندرتال مثل احمدی نژاد توی ایران وجود نداشت که دنبال بمب اتم بگرده اینو بدونید که دنیا به هیچ قیمتی حاضر به قبول اسلام اتمی نمیشه, به هیچ قیمتی, حتی به قیمت خاکپور کردن کل ایران

 22. نگو پسر نگووووووووووووووووووو
  کم بدبختی و فکرو خیال داریم شما هم هی بیشتر برین توش. اه

 23. درود بر آرش عزیز.
  نمیدونم این عشق شما به آمریکا از کجا میاد؟ شما عاشق کشور آمریکا هستید یا قوانین و شیوه رهبری و حکومت اون؟
  آرش جان از نظر من نوشته ات ارزش معنایی چندانی نداره و حتی شاعر ها هم اینجوری مهمل سخن نمیگن. فقط از روی احساس حرف زدی و احساسی که نفرت توش بوضوح دیده میشه. این روش شما رو من قبول ندارم.
  اون لیبارل و سوسیالیسمی که شما و ما دنبالشیم و اون حکومت دموکراسی که همه ما میخوایمش با نفرت بوجود نمیاد عزیز برادر.
  حتماً این جمله رو که از یه فیلسوف بزرگ هست شنیدی:
  «یه زندگی خوب زندگی هست که از عشق سرچشمه گرفته باشه و با دانش رهبری بشه.»
  تو جامعه ای که بشر با این روش زندگی کنه آرزوهای بیشتری برآورده میشه تا جامعه ای که عشق کمتر و دانش کمتر ( مثل جامعه ما) وجود داشته باشه.
  شما باید سعی کنی عقاید مردم کشورت رو از نفرت به عشق تغییر بدی نه اینکه تنفر و با توسل به احساساتشون به اونا نزریق کنی. خودتم خوب میدونی تنفر چیز خوبی نیست و آگاهانه یا ناآگاهانه داری این کارو انجام میدی و موجب کینه جوئی میشی. افکار شما از آزادی گرفته میشه و در عمل سراسر با خشونت و نفرت همراهه.
  شما نباید با اون پاسدار و بسیجی و آخوند و… کاری داشته باشید. اونا آدم بودن مثل من و شما, شما هم اگه تو اون شرایط زندگی به دنیا می اومدی مثل همونا میشدی, اگه از اینا نفرت داشته باشی (بهت برنخوره) خیلی سطح فکرت پایینه. آخه وقتی ماشینت خراب میشه با مشت میکوبی تو فرمونش و بهش نفرت میورزی؟ طرف حساب شما نباید آدم های باشن که اون عقاید رو دارن, بلکه اون عقایدی باید باشن که سرچشمه بدی هست. ما با جام مشکل نداریم, مشکل اصلی اون سمه که موجب بدبختی ما میشه.
  آرش نازنین خودتم خیلی خوب میدونی که برای اون زندگی خوب که دنبالشی هرگز راه کوتاه وجود نداره. مشکل ما نه با جنگ حل میشه نه با نفرت. به نظر من برای چیزی که دنبالشیم باید به صورت کاملاً تدریجی روی تربیت افراد کار کنیم. باید استعداد و هوش اشخاص رو پرورش بدیم, باید همدردی و خودنگهداری رو در اونها تقویت کنیم, که البته شما در مورد اول سهم بسزایی در جامعه امروز ما داشتین, اما درمورد دوم زیاد اینطور فکر نمیکنم.
  چیزی که مضره فقط جهل انسان نیست, آروزهای بد هم به همون اندازه مضرند.که شما هم آروزی بد کم نداری. آرزوی بد یعنی آرزوهایی که آرزوهای دیگران رو ازبین میبرند, بعضی از افکار شما به جای همگامی و همفکری موجب تخریب میشن که به نظر من برای برطرف کردن این بدخواهی های ناشی از اون باید یه فکری بکنید.
  من مبارزه شما با موهوم پرستی رو تحسین میکنم, اما به نظر من نفرت شما به این عقاید بیش از حده و ممکنه باعث بشه اون خوشبختی که دنبالشیم رو هیچوقت بدست نیاریم.
  بدرود.

 24. مردم داخل باس بدونن که اگه خار این رژیم رو نگان اوضاع در آینده تخمی میشه و عن و گه قاطی.ببینید یه زمونی مردم آلمان واس هیتلر یا مردم ژاپون واس ژنرالای تندرو دست زدن.عاقبت این دست زدن رو چند سال بعد دیدن.اونجا که بمب و گلوله حواله شون شد و اونجا که از زور گرسنگی همدیگه رو خوردن.درسته که ملت ریختن بیرون سر جنبش سبز ولی باس تا گاییدن رژیم خونبها پرداخت کرد.
  رفقا!دنیای متمدن از ما قبول نمیکنه که بیایم بگیم کاری از ما بر نمیاد.اینو به حساب بی عرضگی ما میذارن.اون کونده تخم خوک خواننده افتخاری گه سگ که احمدی نژادو بغل میکنه روزی که میکروفنو کردن تو کونش و از تخم دارش زدن چی داره بگه.باس حداقل خطو از خط این بچه کونیای بسیجی و سپاهی و خارکسده های اطلاعاتی و آخوند و حراستی جدا کرد.تا جای ممکن باس به این قحبه ها پشت کرد.وگرنه به جایی میرسه که کون ملت پاره میشه.یعنی تحریم و جیره بندی و جنگ.
  ببینید یا امروز با حکومت بجنگید یا فردا میفرستنتون با آمریکا و اسراییل و انگلیس و اینا بجنگین.یعنی حکومت به زور میفرسته شما رو.جوونارو جمع میکنه میفرسته جنگ.حالا بگید گاییدن آخوند و بسیجی و ناجایی راحت تره یا جنگیدن با
  کلاشینکف در برابر ناو هواپیمابر؟

  اما مطلب مهم بعدی اینکه نه آمریکا عزیزه نه اسراییل نه هیچ جای دیگه ای.هیچ کشوری هم دلش به حال ما نسوخته.
  آمریکا انتهای دنیاست.مدرن ترین کشور جهانه.ماهام خدا را قبول نداریم و میگیم وقتی مردیم مردیم.پس طبیعیه که هدف و عشقمون اینه که این زندگی هفتاد هشتاد ساله رو تو آمریکا انجام بدیم.بی تعارف.از این نظر بله آمریکا عزیزه.منتها من تعجب میکنم از اینکه این مطلب قاطی میشه با سیاست خارجی آمریکا و تاریخ هم مسخ میشه و آمریکا یک فرشته نجات نشون داده میشه.قطعا بعضی جاها اینطور بوده ولی سیاست خارجی این کشور خیلی جاها سیاهترین صفحات تاریخ رو هم نوشته.اصلا درست نیست اینا رو بکنیم زیر فرش و هی عزیز عزیز به ناف آمریکا ببندیم.پرزیدنت آیزنهاور در اواخر دوران ریاست جمهوریش در مورد یه مطلبی هشدار داد به اسم مجتمع صنعتی-نظامی.

  البته این هشدار در سال 1961 داده شده که خیلی دیر بود چون آمریکا تو جنگ اول هم دخالت کرد پس این موضوع سالها قدمت داشت.آیزنهاور ملت رو به هوشمندی و نسپردن اختیار کشور به دست صنایع نظامی دعوت میکنه و پتانسیل خطر رو گوشزد میکنه.حالا چند مطلب تاریخی:
  1-بانکداران نیویورکی و برخی خانواده های سرشناس و ثروتمند سیاسی آمریکا مثل خانواده بوش در فاینانس کردن
  رژیم نازی دخالت داشتند.نازیها یک کشور به گا رفته رو تحویل گرفتن و در کمتر از شش سال هزاران تانک و هواپیما و میلیونها سلاح ساختن.برخی سیاستهای اقتصادی هیتلر تمجید شده هستن ولی رژیم نازی از خارج هم فاینانس شد.من سند منگوله دار ندارم ولی از سایت گاردین لینک میذارم.سایتی که معتبره و طرفدار تیوری توطیه هم نیست:
  http://www.guardian.co.uk/world/2004/sep/25/usa.secondworldwar

  و یک لینک دیگه:
  http://www.rense.com/general40/bushfamilyfundedhitler.htm

  هیتلر کتاب نبرد من رو سالها پیش انشا کرده بود و طرز فکرش روشن بود.پس فاینانس کردن رژیمش زمینه سازی جنایت و جنگه.من وارد شبهات غافلگیرانه بودن پرل هاربر و همینطور استفاده غیر ضروری از بمب اتمی نمیشم.

  2-مطلب بعدی جنگ ویتنامه.از جنگ کره بگذریم.کندی مخالف جنگ بود اما کشته شد و رییس جمهور بعدی یعنی جانسون دستور ورود آمریکا به جنگ رو صادر کرد.قتل کندی همیشه تیره موند و چند نفر سریالی همدیگه رو کشتن تا قصیه روشن نشه.
  جنایتهای سربازان آمریکای عزیز در این جنگ و سود عظیم کارخانه های اسلحه سازی به قول عربا اظهر من الشمسه.

  http://www.nytimes.com/books/00/12/31/reviews/001231.31isaacst.html
  صرفنظر از بهانه های واهی شروع این جنگ بازم اونچه اینجا دیده میشه راه انداختن یه جنگ طولانی و بزرگه که هزاران آمریکایی رو به کشتن داد اما برخی صنایع عظیم آمریکایی رو به ثروتهای عظیم رسوند.( الي ليلي-مونسانتو-دوپونت-…)

  3-کودتای آمریکا در سال 1953 و سرنگونی مصدق که مادلین آلبرایت از بابتش عذرخواهی هم کرد.البته نقش آمریکا پررنگ تر از واقعیت نشون داده شده و مصدق از مقطعی به بعد سیاستهای غلطی داشت اما این کودتا شاه دیکتاتور رو دوباره روی کار آورد.

  4-کودتای سپتامبر 1973 در شیلی و سرنگونی آلنده و به قدرت رسیدن پینوشه.این کودتا توسط آمریکا و سیا و در راستای منافع شرکت عظیم آمریکایی ITT انجام شد.

  http://www.bbc.co.uk/dna/h2g2/A716591

  http://www.foreignaffairs.com/articles/59382/kenneth-maxwell/the-other-9-11-the-united-states-and-chile-1973

  5-کودتای آمریکا در سال 1954 در گواتمالا و سرنگونی جاکوبو آربنز و روی کار آوردن کاستیلو آرماس.راستی آمریکا تو گواتمالا!!چه غلطی میکرد؟بهانه مبارزه با کمونیسم اما حقیقت منافع مالی شرکت میوه یونایتد فروت و سایر انحصارات بود.
  http://www.globalexchange.org/countries/americas/guatemala/history.html

  6-در جنگ اول خلیج فارس میشد خار صدام رو گایید.تکلیفش همونجا مشخص بود که چه حیوانیه.اما خب آمریکای عزیز فقط میخواست کویت عزیز رو آزاد کنه.مگه آمریکاییها فضول بودن برن صدامو ساقط کنن؟آمریکای عزیز میخواست صدام بمونه و خار مردمش رو بگاد.همونطور که حلبچه رو قبلا گاییده بود.اما با اینکه حلبچه رو گاییده بود سلاح کشتار جمعی نداشت!!!خب آمریکای عزیز باس صبر میکرد تا کمپانیهای آمریکایی سلاحهای جدیدتر بسازن اونوقت دوباره بره عراق صدامو ساقط کنه.حالا خوب شد صدام هم مثل بن لادن گم نشد.
  میدونستید فقط تو دولت امام زمان و احمدی نژاد نیست که پول گم میشه.تو عراق هم گم میشه.

  7-در مورد شرکت Bechtel وابسته به حزب جمهوری خواه و شاهکارهاش تو عراق مطالعه کنید بد نیست.فقط شش ماه بعد از حمله سال 2003 آمریکا میزان قراردادهای این شرکت در عراق از مرز یک میلیارد دلار گذشت و رقبای بکتل هم اجازه شرکت در مناقصه هارو نداشتن.
  http://www.corpwatch.org/article.php?id=6532

  http://www.hangoverguide.com/factbook/profitwar.html

  در مورد شرکت آمریکایی هالیبرتون و دیک چنی و دار و دسته اش هم مطالب خواندنی و تاسف بار زیاد هست.تک و توک هم دزدیهاشون لو میره:
  در دسامبر سال 2003 در تنیجه حسابرسی در وزارت دفاع آمریکا مشخص شد که شرکت وابسته به هالیبرتون از بابت بنزینی که در عراق در اختیار نیروهای آمریکایی قرار میداده ارتش آمریکا را نیز به میزان 61 میلیون دلار بیش از مبلغ واقعی
  شارژ کرده است.به این میگن شاه دزد.دولت بوش اونچه میتونست انجام داد تا مطمین شه هالیبرتون میتونه با آزادی و بی هراس عراق رو چپاول کنه.
  http://archive.newsmax.com/archives/articles/2001/6/24/80648.shtml

  …..
  پس عزیزی در کار نیست.هر از گاهی جنگ یه نیازه.یه روز بهانه هیتلره یه روز کمونیسته یه روز تروریسته.کل دعوا سر لحاف ملاست .اونور بازار هم لنین پایه گذار شوروی هرگز ادعای آزادی و عزیزی نکرد تا نیازی باشه کارنامه رژیم کثافت و کفتار صفت شوروی بررسی شه.ما باید بدونیم که کس نخارد پشت من جز ناخن سرانگشت من.اگر هم ندونستیم حداقل چیزی که باس منتظرش بود بمبه.

 25. حالا همه ی این حرفها به کنار،از کجا انقدر با اطمینان تمام از جنگ صحبت میکنید؟یعنی از کجا مطمئنید جنگ میشه،من که الان شیش ساله دارم میشنوم که امریکا ناوهاشو فلان کرده،اسرائیل میخاد حمله کنه،امریکا میخاد فلان کنه،ولی هیچی نمیشه،خسته شدیم بابا،منم دلم میخاد با جنگ غیر جنگ هر طوری شده یه تغییر اتفاق بیوفته،هرچی میخاد باشه،حاظرم نون خشک بخورم از گشنگی چشمام در بیاد ولی خار مادر این بسیجی و سپاهی ها و آدمهای گوسفندی که کفر آدم رو در میارن گاییده بشه،ولی کو؟به نظر من تا جنگ فاصله ی خیلی خیلی زیادی هست،و احتمال اتفاق نیوفتادنش هم زیاده،احتمال سر کشیدن جام زهر و به گوه خوری افتادن اینها هم زیاده،من که کاملا از همه چیز ناامید شدم،مسیری هم که خودمو توش انداختم تموم کردن درس و مهاجرت هست تمام،آخه پدر یکی مثل من چی فکر کرده که منو تو یه مملکت تخمی مثل این درست کرده؟

 26. جنگ . من عاشق جنگم

هرچه میخواهد دل تنگت (اگر بدرد بخور هست البته) بگو.

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: