فیلم سکسی زیاد دیدن چه ضرری داره؟

سکس از موضوعات خیلی مهم زندگی بشر هست و آموزش در مورد سکس هم خیلی اهمیت داره، توی اکثر کشورهای غربی به بچه ها آموزشهای جنسی میدن و این هم باعث کم شدن خیلی از مشکلات میشه و از اون مهمتر از نظر من باعث بهتر شدن روابط جنسی آدمها و زندگی بهتر میشه!

توی کشور ما چنین مسئله ای وجود نداره، بلکه یک سری چیزهای غلط رو میان به دلایل دینی به بچه ها یاد میدن، بچه ها هم یک عمر با استرس و بدبختی زندگی خودشون رو نابود میکنن، همینطور یک سری چیزهای بد هم وجود داره که دین هم اونها رو بد میدونه اما چون دلایل دینی برای مردم جا افتاده و این دلایل خوب خودمونیم کس شعر هستند مردم درک نمیکنن که اون چیزها چقدر میتونن بد باشن.

مثلاً همین قضیه فیلمهای سکسی که با جلق زدن هم همراه هست

من یادمه معلم دوره دبیرستان ما میگفت اسپرم مرد توی یک بشکه هست که در سکس طبیعی با همسرش شیر این بشکه از پایین باز میشه و اسپرم بطور طبیعی خارج میشه، ولی وقتی جلق میزنید اسپرم از بالای بشکه میریزه که این خوب نیست (این نکته رو من اضافه کنم که اسپرم وقتی از بالای بشکه میریزه میپاشه به کلیه و روده و معده و اینها و باعث میشه که این اعضا آبکیری بشوند و خوب کار نکنند! 🙂 ). یا معلم علوم ما میگفت هیچوقت بخاطر یک لحظه لذت (منظورش سکس بود) خودتون رو نابود نکنید، مثلاً داشت راجع به بدی های ایدز میگفت، بعد گفت کسانی که ایدز میگیرن خواهر برادراشون هم کشته میشن!

خوب از اون طرف یک سری واقعیت ها هست که انکارشون خیلی احمقانه هست، همه آدمها بدون استثنا جلق میزنن چه مرد چه زن مگر اونهایی که مشکل با دستگاه تناسلیشون دارن. یعنی حضرت محمد جلقی بود، حضرت عیسی جلقی بود، حضرت آدم جلقی بود، زرتشت جلق میزد، فردوسی جلق میزد، انیشتن جلق میزد، مولوی جلق میزد، حتی این آقای خامنه ای هم از بیت ایشون من شنیده ام که اگرچه یک دستش کار نمیکنه با اونیکی جلق میزنه ولی برای اینکه گناه حساب نشه هر جلق بر ثانیه ای که میزنه یک «ربنا العفو العفو» میگه.

اینه که نمیشه یک نفر جلق نزنه! یعنی نشدنی که نیست ولی مثلاً 90% آدمها ماهی یکی دو بار جلق میزنن! مگر اینکه اهل دل نباشن! حتی کسانی که ازدواج کرده اند هم هر چند وقت یکبار برای تنوع که شده یک دست جلق پنهانی میزنند! جلق کاملاً طبیعی هست و بدن بهش عادت کرده چون بدن رو خدا نیافریده بدن تکامل یافته و چون اجداد ما هم جلق میزدند بدن بهش عادت که کرده هیچ، حتی لازم هم هست برای همین شما رو بدنتون در اصل مجبور میکنه که جلق بزنید!

جلق رو عزیزان با چی میزنند؟ قدیمها که تکنولوژی ضعیف بود مثلاً یک بار پر و پاچه یکی رو دیده بودند بعد به اون فکر میکردند و جلق میزدند، یا اونهایی هم که ازدواج کرده بودند دیگه نیازی به این تفکرات نداشتن! کلاً برای مردها جلق زدن نیاز به فکر و اینها هم نداره یکی دو تا توسری که به حاج آقا بخوره بلند میشه در هر شرایطی و هر جایی! و برای همینه که ما جنس برتریم جانم!

ولی با پیشرفت تکنولوژی و وارد شدن تکنولوژی به ایران، شک نکنید که بیشترین استفاده رو ملت ما از فیلمهای سکسی و پورنو بردن. من توی ایران یک مدتی توی یک شرکت کامپیوتری کار میکردم، کامپیوتر مشتری ها که میومد محال بود توش فیلم سوپر نباشه. یا توی هیستری براوزرشون آدرس سایتهای سکسی نباشه. اینها که هیچی بعضی وقتها تازه میفهمیدی حاج آقا از برادران اهل همجنسگرایی هم هست و فیلم سوپر همجنسگرایی نگاه میکنه!

برای همین این فرصت برای نسل جوان بدبخت پیش اومد که تا میتونه فیلم سوپر دانلود کنه! چپ و راست! دوستان ایرانی این جانب در واحد ترابایت با یکدیگر فیلم سوپر رد و بدل میکنن! خوب حالا این فیلم سوپر خوبه یا بده؟!

توجه داشته باشید که این فیلم سوپر چیز جدیدیه و بدن شما هنوز براش تکامل پیدا نکرده! کلاً توی دو سه قرن اخیر بشر پیشرفتهای تکنولوژیکی کرده که نتایج منفیش گاهی بعدها معلوم میشه! مثلاً اوایل که پلاستیک ساخته میشد نمیدونستند میتونه سرطان زا باشه! یا سیگار رو خیلی شل گرفته بودند الان توی غرب به شدت با سیگار مبارزه میشه.

فیلم سوپر چی میتونه به شما آسیب بزنه؟ بله!

ولی این آسیب روانی هست، کسانی که جلقیست تشریف دارند آخرین باری که دست یک زن بهشون خورده، دست مادرشون بوده که توی حموم در دوران طفولیت میشستشون! تازه شومبول رو هم باید خودشون احتمالاً میشستن مامان به شومبول دست نمیزده! شایدم میزده ما که یادمون نیست، از مادرها باید پرسید.

یعنی یک گوشه گیری رو براشون بوجود میاره، این یکی از ضررهاش هست، ضرر دیگش این است که یک تصور غلطی نسبت به سکس پیدا میکنن!

دفعه بعد که فیلم سوپر نگاه کردید به چند نکته توجه کنید

1- این کسانی که توی این فیلم هستند خیلی وقتها وسط فیلم قطع میکنند و گریه میکنند و بعضیهاشون رو هم میفرستند بیمارستان، اینها آدمهای خوشحالی نیستند و از این سکس اونقدرها که شما فکر میکنید لذت نمیبرن!

2- خیلی از جاهای فیلم رو بعداً ادیت میکنند و با تکنیکهای سینمایی بصورت دلخواه در میاورن، یعنی خیلی از چیزهایی که میبینید اساساً اتفاق نیافتاده کارهای گرافیکی کامپیوتری هست، مثلاً آبکیر یارو رو بیشتر میکنن، یا صحنه رو آهسته میکنن!

3- این کسانی که توی فیلم سوپر هستند از داروهای عجیب غریبی استفاده میکنن، همیشه در حالت عادی سکسشون اینجوری نیست! بعضی ها شون ویاگرا رو با سرنگ به حاج آقاشون تزریق میکنن! زنها داروهای مرفینی قوی مصرف میکنن که دردشون نیاد!

4- این آدمها که توی فیلم سوپر هستند از بهترین زنها و مردها برای سکس انتخاب شده اند یعنی مثلاً 5% مردها اصولا از نظر بدنی چنین توانایی هایی دارند!

5- توی این فیلمها هنرپیشگی وجود داره یعنی طرف در حالت عادی اونجوری سکس نداره!

تمام این موارد و عوامل دیگر باید شما رو به این نتیجه برسونه که فیلم سوپر یک سکس واقعی رو به شما نشون نمیده، یک تیکه پراپاگندا هست که یک کسانی ساخته اند برای پول در آوردن! ولی خیلی ها به این نتیجه نمیرسن! برای همین نسبت به خودشون نا امید میشن چون تصور اون سکس ایده آل رو توی ذهنشون دارند!

سکس با زنهایی که توی فیلم میبینن، اون زنها در طبیعت وجود ندارند، اون زنها کلی دارو و عمل جراحی و تمرین و اینها روشون شده، بعد این انتظارات که میره بالا دخترها هم میخوان کم نیارن خودشون رو نابود میکنن! هر روز یک قر و فر جدیدی به خودشون اضافه میکنند و تبدیل میشوند به موجوداتی که هدفشون از زندگی کسب توجه هست!

آخرش هم نمیتونن برسن به اون چیزی که میخوان! مثلاً مگر چند بار یک دختر بدبخت میتونه موقع سکس حرکات ورزشی انجام بده یا آنال سکس داشته باشه یا اجازه بده شما روی سورتش اسپرم بپاشید و از این جور کارها؟ اینها کارهای طبیعی نیستند اینها کارهایی هستند که چند سال یکبار وقتی شما یک ماشینی چیزی برای حاج خانوم میخری ایشون اجازه میده که شما چنین غلطهایی بکنی! برای همین چون اون تصور وجود داره رابطه ها خراب میشه! این اتفاق ها البته هم برای دخترها میافته هم برای پسرها! دخترها هم به این نتیجه دارن میرسن اخیراً که کیر باید خیلی بزرگ باشه که خوب باشه! در حالی که اون کیرهایی که در فیلم سوپرها میبینید اصولاً حملشون خیلی سخته و برای یک اسب مناسبتر هست تا یک انسان! بعد از اون طرف پسرها هم راه افتاده اند دنبال قرصهایی که حاج آقا رو بزرگ میکنه که چنین قرصهایی هم وجود ندارند و همشون تقلبی هستند خلاصه این فیلم سوپر بلایایی سر بعضی ها آورده که نگو و نپرس!

اینه که کسانی که زیاد فیلم سوپر میبینن، و به این قضایا فکر نمیکنن، شاید هرگز نتوانند لذتی رو از سکس ببرند که هفت جدشان در یک چادر از سکس با یک زن پشمالوی سیبیلو و چاق بی ریخت در سکس میبرد! اینه که آقاجان بدترین ضرر فیلم سوپر همینه که تصور غلطی از سکس در ذهن شما ایجاد میکنه و شما چون به اون نمیرسی خودت بگا میری، پیام من به جوانان جلقیست اینه که سعی کنید بیشتر سکس داشته باشید تا اینکه فیلم سوپر ببینید! و همینطور راجع به صنعت پورن و شیوه ساختن فیلمهای پورنو و پشت صحنه هاشون کند و کاو کنید!

والسلام علیکم و رحمت الآرش و برکاته

Advertisements

139 پاسخ

 1. ارش خان همه جلقی نیستن
  عزیزم قضیه ی خودت رو به همه تعمیم نده……
  کافرهمه را به کیش خود داند

 2. از نگاه شما کشتار و شکنجه حیوانات و استفاده از انان در ازمایشگاه های علمی اشکال داره یا نه ؟ شاید بگید چون ازمایش ها مفیدند اشکالی نداره اما خب ازمایش روی انسانها و قربانی کردن انسان در ازمایشگاهها هم مفیده ، شما که نگرش داروینی پذیرفتی و به روح و خدا اعتقادی نداری و انسان دقیقا یک حیوان میدانی وقتی چنین بلایی سر حیوانات میاری قطعا همون بلا رو سر انسانها هم میاری !
  اگر شما در قدرت باشی با منی که شیشه ازمایشگاه ها و کشتارگاه ها … رو میشکنم چه برخوردی میکنی ؟
  مگر اینکه مانند من گیاهخوار و عضو (ELF) باشید !
  ضمنا وقتی ظرفیت حرف منطقی ندارید دم از خردگرایی نزنید ، کامنت قبلی با نام و ایمیل varna مال من بود ؟ چرا عمومی نشد ؟
  جز اینکه حرف راست گفتم ؟

  • از نظریه داروین هیچ نتیجه اخلاقی نمیشه گرفت،‌ تکامل یک نظریه علمیه و اخلاق یک شاخه از فلسفه.

   >از نگاه شما کشتار و شکنجه حیوانات و استفاده از انان در ازمایشگاه های علمی اشکال داره یا نه ؟
   کشتار و شکنجه بله اشکال داره، شما اگر یک مقدار حیوان رو برای تفریح کشتار و شکنجه کنی از نظر من باید بیافتی گوشه زندان چون آدم خطرناکی هستی. آزمایش علمی روی حیوانات آزمایشگاهی جایی که بتونه جان انسانها رو حفظ کنه،‌ بعد از هزار و یک پرسش و چون و چرای دیگر میتونه برای من اخلاقی باشه.

   در طول تاریخ آدمهایی پستی مثل نازیها و کمونیستها در جاهایی سعی کردند سیاستهای غیر انسانیشون رو با اراجیفی که یک جورایی به تکامل ربط میدادن توجیح میکردند.

   مشکل شما اینه که اخلاق رو نمیفهمی و فکر میکنی آدم رو نباید در آزمایشگاه کشت به دلیل اینکه خدایی وجود داره و آدم روح داره. اخلاق به این دلایل کودکانه بوجود نیومده و با از بین رفتن اونها اخلاق از بین نمیره.

 3. جالب بود اما 1 سوال این ک محمد هر گوهی خواسته خورده چ ربطی ب خدا داره ؟ مکتب بی خداییتون دلیلش چیه؟

  • بله ربطی نداره این از یک نظر درسته، یک پرسش خدای جنابعالی چلاق هستند اجازه میدهند اینجوری از اسمشون سوء استفاده بشه؟

 4. تو از کجا میدونی زرتشت و مولوی و فردوسی جلق میزدن ؟ ندونسته چرا یک عمل حداقل ظاهرا زشت به یک انسان نسبت میدی و موجب تخریب شخصیتش میشی ؟
  چرا یکبار نگفتی من جلق میزنم یا پدرم جلق میزنه ؟ چون میدونستی موجب تخریب شخصیتت میشه اما نسبت به دیگران چنین احساسی نداری حداقل از فردوسی و مولوی خجالت میکشیدی ؟

 5. «آرش بي‌خدا» كيست؟ + عكس

  باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: آرش هنرور شجاعي که در بين هم کيشان و فعالان فضاي مجازي با نام مستعار»آرش بي‌خدا» شناخته مي‌شود، نزديک به دو سال پيش بود که به جرم فعاليت و نشر مطالب ضد ديني و ضد شيعي در سطح فضاي مجازي دستگير ودر زمستان سال 1389 به جرايم خود اعتراف کرد.

 6. خیلی بی شرفی….

 7. یک سوال ازاستاد کارشناس مسائل جنسی آرش لایعقل وآیت لادین ومذهب دارم خواهش می کنم جواب بده :اگر زن وشوهری بعداز20یا30 سال ازس….باهمدیگر سیر شوند وهرکدام با موردعلاقه ی خود عمل ….انجام دهند ازنظرشما خوب است یا بد؟دیگر اینکه باتوجه به عقاید شما اگرهرکدام بابچه هایی که دارند یعنی زن با پسرخود ومرد با دخترش انجام دهد درمکتب بی خدایی چه اشکالی دارد؟

  • به نظر من تماس جنسی یک آدم با بچه هاش کار خوبی نیست همانطور که مثلاً این امام شماره 11 شما رفت و یک برده خرید و بعد با او جفت گیری کرد و امام زمان شما بوجود اومد کار خوبی نبود 🙂

   یا همانطور که پیامبرتون با عروس خودش (زینب) ازدواج کرد و فرزند خوانده اش زید رو مجبور کرد که زنش رو طلاق بده تا با محمد ازدواج کنه، یا مثل بچه بازی های پیامبرتون یا امامان کنیز باز و صیغه بازتون 🙂

   البته این دیدگاه به مکتب بیخدایی زیاد ربطی نداره به شعور و انسانیت ربط داره که شما و پیامبرتون ندارید 🙂

   امیدوارم این پاسخ زیبا مورد توجهت قرار گرفته باشه موسی جان باز هم پرسشی اگر داشتی حتماً بپرس.

  • ای ول خوشم اومد خوب گفتی سوزوندیش جوابی نداره داره هزیون میگه بدبخت تو بلدی الش رو بگیری پس دریغ نکن و از اعتقاداتمون حمایت کن

 8. داکتر صاحب آیا در کدام آيه یی ثبوت شده که حضرت محمد(ص)جلقی بودند؟؟؟

 9. آره راست میگی…من زیاد نمیبینم ولی همون چن باری که دیدم با خودم گفتم که اینا یکم تخیلی میزنه :))) البته یه چیزاییشو میشه موقع سکس پیاده کرد ولی خیلیاشم در حد فانتزیه

 10. به امید روزی که به تفکرات همدیگه ارزش قایل بشیم واین اسلام رو یاهرتفکردیگری امثال این تفکر رو به دیگری قالب نکنیم هرکی به هرمذهبی اعتقاد داره وبرای خودش بزرگنمایی کرده نظرشخصی خودشه قرار نیست به همه تحمیل بشه اما تبادل نظر خوبه.یاشاسین آذربایجان

  • زیاد امیدوار به این که اسلام روزی به اینجا برسه نباشید نازنین، چون اسلام را بر دیگران فرو کردن (امر به معروف و نهی از منکر و جهاد با کفر و شرک و سایر مزخرفات) از آموزه های ذاتی اسلام هستند اگر قرار باشه اسلام تا این حد شعور داشته باشه که دیگه اسلام نمیشه نازنین 🙂 میشه مثل یهودیت نازنین و حتی مسیحیت و بهائیت و بقیه دینهای غیر نظامی و غیر تروریستی.

   مگر اینکه امثال اینجانب اینقدر فشار بیاورند بر ماتحت اسلام که عزیزان مجبور بشوند کم کم شبیه بقیه انسانهای شریف روی کره زمین یعنی کفار بشوند. که البته دارن میشن.

 11. خودارضایی (استمناء – استشهاء) خوب است یا بد؟

  آقای دکتر ع. ح. سردار من جوانی 23 ساله هستم و از سن 12 سالگی کار خودارضایی انجام میدهم تا به حال و در طول اين مدت شايد در ماه 10 بار را ميتوان تخمين زد…ايا ترسى براى اينده و ترس ازعدم توانايى نزديكى با همسردراينده و عدم بچه دار نشدن و … وجود دارد واقعا از راهنماییتون ممنون میشم و در ضمن من خیلی میترسم و خیلی هم گیج شدم و با خوندن مطالب جورواجور كاملا ترسيدم … توروخدا كمكم كنيد.

  جواب : سئوالهای مشابه زیادی چنان این سئوال مطرح میشود . وقتی جوانها روی این موضوع بر اینترنت فارسی کلیک کنند ، آنها طوماری از بیماریهای مرتبط با خودارضایی را مشاهده مینمایند . بعضی از مولفان این پدیده را بدتر از سرطان جلوه داده اند ! از سویی وقتی روی اینترنت انگلیسی پزشکی کلیک شود ، این موضوع بیشتر به شکل یک حالت طبیعی شرح داده شده است . گاهی ایرادها از خود ارضایی چنان زیاد است که مرا یاد مجرمی میاندازد که وقتی اعتراف میکند ، پلیسها جنایات کشف نشده دیگران را نیز به گردن او میاندازند !

  * سه سایت به جنبه مثبت این موضوع بیشتر بها داده اند . من این موضوع را به نظرخواهی عمومی میگذارم . اول به قسمتهایی از یک مطلب در این ارتباط را که از سایت پزشکی انگلیسی Web Md ترجمه کرده ام در اختیارتان میگذارم :

  خود ارضایی شامل تحریک اندام تناسلی برای رسیدن به برانگیختگی و لذت جنسی تا نیل به حالت انزال است . معمولا این عمل با لمس یا ماساژ آلت تناسلی مرد یا کلیتور خانومها صورت میگیرد . برخی زنان ممکن است با تحریک مهبل (واژن) دست به خود ارضایی بزنند و یا اسباب های جنسی مانند مرتعش کننده را بکار برند .

  چه کسی خودارضایی میکند ؟
  تقریبا همه .
  خود ارضایی رفتار بسیار مرسوم است ، حتی در میان افرادی که روابط مقاربتی مشترک دارند نیز صورت میگیرد . در یک مطالعه ملی گزارش شده که 95 درصد از مردان و 89 درصد زنان خود ارضایی میکنند . خود ارضایی اولین تجربه جنسی توسط اکثریت زنان و مردان است . در نورسته ها ، خود ارضایی بخشی عادی از اکتشاف بدنی کودک در حال رشد است . اغلب مردم در بزرگسالی نیز خود ارضایی میکنند و بسیاری ازمردم در سراسر زندگی خود دست به این عمل میزنند .

  چرا مردم خود ارضایی میکنند ؟
  علاوه بر احساس خوشی که حاصل میشود ، خود ارضایی راه خوبی برای کاهش تنش های جنسی در دوران زندگی است ، به خصوص برای افرادی که شریک مقاربتی ندارند و یا شریک آنها مایل نیست و یا در دسترس نمیباشد . استمناء جایگزین جنسی بی خطر برای جلوگیری از حاملگی و خطرات ناشی از بیماری های مقاربتی است . همچنین خود ارضایی برای نمونه برداری از مایع منی جهت آزمایش ناباروری یا اهدای اسپرم لازم است . هنگامی که اختلال عملکرد جنسی در افراد بالغ وجود داشته باشد ، استمناء ممکن است توسط درمانگر جنسی تجویز شود تا اجازه دهد یک فرد ارگاسم را تجربه کند (اغلب در زنان) و یا انزال را به تاخیر اندازد (اغلب در مردان).

  آیا خود ارضایی عملی عادی است ؟
  زمانی این عمل به عنوان یک انحراف جنسی یا اخلاقی و نشانه هایی از یک مشکل روانی در نظر گرفته میشد ، استمناء در حال حاضر به عنوان عملی طبیعی ، فعالیت سالم جنسی خوشایند ، مناسب و بی خطر محسوب می شود . این عمل راه خوبی برای تجربه لذت جنسی است و می تواند در طول زندگی صورت گیرد . خود ارضایی تنها زمانی که مانع فعالیت جنسی با شریک زندگی گردد یا در ملاء عام انجام گیرد و یا یا باعث ناراحتی قابل توجهی به شخص شود به عنوان مشکل در نظر گرفته میشود .در صورتی که این عمل به شکل اجباری باشد و یا با فعالیت روزمره تداخل کند ممکن است موجب ایجاد اضطراب گردد .

  آیا خود ارضایی مضر است ؟
  به طور کلی ، جامعه پزشکی خود ارضایی را به عنوان رفتار جنسی طبیعی و بی ضرر برای هر دو گروه مردان و زنان فرض میکند . این کار هیچ صدمه جسمی و یا آسیب به بدن ایجاد نمی کند ، و با اعتدال می تواند در سرتاسر طول عمر شخص به عنوان بخشی از رفتار طبیعی جنسی باشد . برخی از فرهنگ ها و ادیان با استمناء مخالفند و آنرا به عنوان گناه میشناسند . بعضی از کارشناسان پیشنهاد می کنند که خود ارضایی می تواند سلامت جنسی و قرابت را بهبود دهد .

  * همکار گرامی دکتر شیرمحمدی به پرسش پاسخهایی در این ارتباط پرداخته اند که قسمتهایی از آنرا درج میکنم :

  آيا خود ارضايي از نظر علمي براي انسان عارضه يا خطري ندارد؟
  … وجود فشار فرهنگی – مذهبی ریشه داری باعث شده است تا در میان مردم شایعات فراوانی در مورد عوارض ناشی از خودارضایی شكل بگيرد. شایعاتی مانند احتمال کاهش بینایی و کوری- ضعف عمومی قوای جمسانی- غش و دیوانگی- و موارد بسیاری مانند آن. تقريباً اغلب افرادي كه بطور مرتب خودارضايي ميكنند، سعي ميكنند در اولين برخورد با علائم يك اختلال، آن را به موضوع خودارضايي خود نسبت دهند. ظاهراً هنوز دلايل علمي قاطعي به نفع اين شايعات يافت نشده است و از آن طرف مزایای بسیاری چون امکان تقویت تخیلات و توانایی و اعتماد به نفس جنسی و همینطور کاهش تنشهای روحی و جنسی افراد، براي آن برشمرده شده است. شاید متعجب بشوید از اینکه بدانید یکی از روش های موفق درمان زودارضایی مردان نوعي خودارضایی هدايت شده است (البته با روش و جزئیات خاص خود). يكي از دوستان سوال ميكرد آيا نبود دليل علمي دال بر عارضه دار بودن خودارضايي دليل بر بي خطر بودن آن است؟ پاسخ اين است كه با توجه به اصل برائت در زندگي روزمره وقتي دليلي بر خودداري از انجام كاري وجود ندارد واقعاً اجازه داريم كه آن را انجام دهيم …

  آيا خودارضايي يك فعاليت جنسي طبيعي است؟
  …. اگر طبيعي را به معناي سالم بگيريم پاسخ مثبت است. از نظر من خودارضايي دركل يك فعاليت جنسي سالم است. اما كامل نيست ناقص است، چون بدون حضور فيزيكي جفت (= پارتنر) صورت ميگيرد و مانند آن هم ارضاء كننده نيست چون حواس پنجگانه كارايي واقعي لازم در افزايش تحريكات حسي را ندارند. فقط تجسم و تصور است كه وارد ميدان ميشود. براي توضيح بيشتر بايد دقت كرد كه خودارضايي هم مانند بقيه فعاليت هاي جنسي اگر در شرايط نامناسبي انجام شود يك فعاليت جنسي ناسالم است كه با عوارض بعدي همراه خواهد بود (مثلاً در شرايط ترس و اضطراب و عجله و هيجان شديد و احساس گناه) و اين مسائلي است كه خيلي ها نميتوانند از هم جدا كنند و خيلي سوال ميشود. در مورد تعداد و مدت خودارضايي نميتوان هيچ چهار چوب مشخصي بعنوان محدوده نرمال تعيين كرد. تعيين اينكه چه موقع ميتوان با قاطعيت اظهار نظر كرد كه فرد بصورت افراطي معتاد به خودارضايي شده و بايد به فكر چاره بود هميشه هم آسان نيست. يك معيار خوب اين است كه اگر خودارضايي به قدري افزايش يابد كه زندگي روزمره فرد را مختل كند بايد براي تعديل آن چاره انديشيد …

  * در ویکیپدیا هم مطالبی در این ارتباط نشر یافته که توجه شما را به آن جلب میکنم :

  دلایل خودارضایی
  علاوه بر احساس لذت جنسی، خودارضایی برای رهایی از تنش‌های جنسی به‌خصوص در زمانی که شریک جنسی در دسترس نیست انجام می‌شود. خودارضایی گاهی به منظور رفع اضطراب و رسیدن به آرامش صورت می‌گیرد. در نوجوانان گاهی خودارضایی با هدف کنجکاوی در خصوص دستگاه‌های تناسلی اجرا می‌شود. خودارضایی همچنین گاهی با هدف پیشگیری از انتقال بیماری‌های مقاربتی و همچنین پیشگیری از بارداری صورت می‌گیرد. گاهی در برخی نارسایی‌های جنسی توسط پزشک نیز استمناء تجویز می‌شود.

  عوارض خودارضایی
  در گذشته خودارضایی گونه‌ای از انحراف جنسی و ذهنی تلقی می‌شد. حتی هنوز علی‌رغم این که بسیاری از پزشکان بارها بر بی‌ضرری خودارضایی تأکید داشته‌اند٬ این باور ریشه‌دار که خودارضایی باعث عوارضی همچون سیاهی افتادن دور چشمها٬ قوس کمر٬ کوری٬ سکتهٔ قلبی٬ مشکلات جنسی٬ یا لرزش دست می‌شود در میان بسیاری از عوام، خصوصاً پیروان سرسخت مذاهب، شایع است. امروزه متخصصان، خودارضایی را گونه‌ای از فعالیت جنسی می‌دانند که طبیعی، سالم، مطلوب و امن است. تنها هنگامی خودارضایی می‌تواند مشکل‌ساز شود که فرد را از برقراری رابطهٔ با شریک جنسی‌اش باز دارد یا این عمل باعث اختلالات رفتاری در شخص گردد. بنا بر نظر اکثریت پزشکان و بر خلاف باور عموم، از لحاظ پزشکی خودارضایی چه در مردان چه در زنان، در صورت میانه‌روی هیچ عارضهٔ خاصی در بدن ایجاد نمی‌کند و می‌تواند نوعی از رفتار جنسی فرد محسوب شود و به حفظ سلامت جنسی انسان کمک کند. خودارضایی در ریزش مو، به وجود آمدن آکنه و ضعف منی و نطفه شخص بی‌تاثیر است. همچنین استمناء در ظاهر فرد تاثیرگذار نیست. خودارضایی همچنین به خودی خود هیچ مشکل روانی و ذهنی ایجاد نمی‌کند. خودارضایی در ضعف بینایی و بطور کلی تحلیل قوای جسمانی هیچ نقشی ندارد.
  خودارضایی در اکثر زنان باعث کاهش فشارهای عصبی قبل از قاعدگی می‌شود. علاوه بر آن خودارضایی در زنان می‌تواند در اینکه چطور به ارگاسم برسند کمک کند. در مردان این عمل با افزایش زمان انزال و کنترل بیشتر آن، در رابطهٔ جنسی مفید خواهد بود. البته زیاده‌روی بیش از حد در استمناء (بیشتر از ۲۰ بار در ماه) می‌تواند در مردان از عوامل سرطان پروستات در آینده محسوب شود. اما از طرفی استمناء مرتب خصوصاً در سنین بالای ۵۰ سال بخاطر دفع عوامل بیماری‌زا از داخل پروستات از بروز این بیماری پیشگیری می‌کند. استمنا یک یا دو بار در هفته همچنین می‌تواند باعث افزایش تولید گلبول‌های سفید خون در مردان شود و از این طریق سیستم ایمنی بدن را بهبود بخشد.

  منبع :
  http://yyyw.wordpress.com/2010/01/09/%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%B6%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%A1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B4%D9%87%D8%A7%D8%A1-%D8%AE%D9%88%D8%A8-%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%DB%8C%D8%A7/

  • عالی بود این مطلب، واقعاً احساس کردم خودم نوشتم، اونهم سر وقت و از روی شوق و ذوق 🙂

   نکنه این نویسنده نازنین خود اینجانب باشم؟ 🙂

  • در تایید کامل این مطلب یک فیلم مستند کوتاه تقدیم میگردد:

   در ژاپن موسسه ای به نام «دست سفید»، هست که برای عقب مانده های ذهنی خانوم دکتر میفرستد که برایشان جلق بزند و عزیزان حالشو ببرند.
   واقعاً اینکار یک کار خیر نیست؟ عزیزان ما در موسسه بهزیستی و کمیته امداد امام هم باید اینکار را بکنند برای آن بخش جامعه… اسمش رو هم بگذارید دست خدا، یدالله، یا دست رهبر، یا دست امام، یا دست ابومسلمی چیزی هر چی حالا… عزیزان آخوند شما هم که متخصص هستید یک تفسیری چیزی ازش دست و پا کنید ردیف شه… انشاء الله.

   عزیزان پزشک هم یاد بگیرید بیشتر حرفهای دشمن شاد کن بزنید، انشاء الله با قلم ما و آمپول شما مسائل را حل کنیم. و فرهنگ جامعه را از آموزه های مربوط با حوزه علم اما غیر علمی را تصحیح کنیم.

  • سلام. واقعا درسته. میتونین به وبلاگ زیر مراجعه کنین. ضرر نمیکنین. دکتر متخصص جواب میده.
   http://www.eswl.com

 12. جالب بود، سپاس

  به نظر من جلق زدن رو مقدس نشون دادی آرش جان
  جلق زدن یک امر خطرناک و تندرویی هست. اگه کنترل نشه و افراط بشه که دستگاه جنسی و اعصاب خیلی آسیب میرسونه، این فیلمای پورنو هم به افراطی شدن این امر کمک میکنن. احساس کردم در جایگاه رفاه جنسی نشستی و مارو از اون بالا داری می بینی و پوزخند می زنی! احساسه دیگه نمیشه کاریش کرد

  یه کم هم اغراق کردی، اغلب مذهبی ها ریاضت می کشن و جلق نمی زنن. این واقعیت داره هرچند نخوایم باور کنیم. باور چیز بسیار قدرتمندی هست که حتی غرایز رو سرکوب می کنه

  • هدف من این نبود اگر دقت کرده باشید من در پایان دارم جماع واقعی رو توصیه میکنم.

 13. سلام
  بنظرمن با هر کسی نمیشه سکس داشت حتی اگه بهت فشار بیاد و بخوای نیاز جنسیتو برطرف کنی
  من با اینکه دوست پسر دارم ولی چون علاقه ی شدیدی بهش ندارمو شخص مورد علاقمو پیدا نکردم سکسی هم نداشتم متاسفانه. چون سکس بدون محبت لذتی برام نداره.
  نمیدونم مردا هم اینجوری هستن ؟ یا فقط تمایل دارن سکس داشته باشن؟؟
  ممنون از پاسختون

  • مردها و زنها همشون شبیه هم نیستن نازنین مگه همه زنها عین هم هستن؟ بعضی از زنها با این حرفی که شما میزنید یعنی «بنظرمن با هر کسی نمیشه سکس داشت» ممکنه موافق نباشن امیال جنسی آدمها بسیار متنوع هست.

   مردها هم به همین منوال برخی میتوانند و میخواهند، برخی میتوانند و نمیخواهند، برخی نمیتوانند و میخواهند، برخی نمیتوانند و نمیخواهند.

   ولی بطور متوسط اگر بخواهیم صحبت کنیم به نظر میرسه که مردها راحت تر با این قضیه کنار میان یعنی وارد یک رابطه جنسی شدن با شخصی که نسبت به او احساس علاقه ای وجود ندارد برای مردها احتمالاً اندکی بطور متوسط آسانتر است.

 14. مطلب خیلی خوبی بود.ممنون

 15. این به درد همین موضوع میخوره ! که بازیگران فیلم های پورن آدم های خوشحالی نیستند !

 16. در همین راستا دیدن این ویدیو هم خالی از لطف نیست :

  ———–

  یه چیز جالب اینکه ، یه انجمن اینترنتی به نام زیر زمین هست که یه عده آدم زیر دیپلم و بالای دیپلم میان اونجا در مورد نوشته های شما تحیلی میکنند ، نوشته های قبلیشونم که دیدم در مورد کاربران انجمن مرحوم شده گفتگو هم کلی صحبت و تحلیل کرده بودند ! مثلا اینجا در مورد همین موضعی که مطرح کردی نظر دادن :

  http://uzirzamin.pro/viewtopic.php?f=49&t=1932&start=15

 17. درود..آرش جان اگه ممکنه کمی در مورد میل به غسل کردن تازه آزادشدههایی مثل من بگو. من اصلا کاریم که نکنم احساس می کنم هی باید غسل کنم و تنهاااااااااا چیزیه که از وقتی بیخدا شدم آزارم میده. میدونم منطقی نیست ولی واقعا دنبال یه راه حل واسه این معضلم که چه جوری بدون غسل احساس تمیزی کنم.
  سپاسگذارم

  • نازنین من تاحالا نشنیدم کسی این مشکل رو داشته باشه 🙂
   غسل یعنی چی اصلاً؟! یعنی میری طرف چپ رو یکبار میشوری طرف راست رو یکبار؟ یا میپری توی آب؟ یا روزی چند بار اینکار رو میکنی؟ من متوجه نشدم درست حسابی ولی حتماً میدونید یک بیماری با نام OCD یا همون وسواس وجود داره برای آدمایی که زیادی نگران تمیزی هستند و بیش از حد خودشون رو میشورن…

   • بله منظورم به همون روش اسلامیه و جالب اینجاست که نه به اسلام و نه خدا هیچ اعتقادی ندارم ولی درگیرم دیگه. دقیقا من سالها بیماری وسواس داشتم و الان هم کمی دارم البته مسببش هم اسلام لعنتی بوده.یه صداهایی تو سرم میگفتن که الان فلان آدم فوت شده بهت تجاوز کرد یا چون به محمد فحش دادی پس کثیف شدی و بعد احساس کثیفی و احساس نیاز به غسلی که از بچگی تو مخمون کردن.من سالهاست تحت درمانم. ولی با توجه به دانش شما به اسلام با خودم گفتم شاید مطلبی هم مثل حجاب در تاریخ اسلام باشه که مثل سایر مطالب فوق العاده زیبا و محکمتون مبدا و دلیل شروع این رسم در اسلام رو فاش کنه و من بالاخره از این بدبختی نجات پیدا کنم.
    سپاسگذارم

    • نازنین این به اسلام ربط زیادی پیدا نمیکنه، منم روانپزشک و روانکاور نیستم که بتونم به شما در این مورد کمک کنم بهتون توصیه میکنم مشاوره برید…

     • سپاسگذارم و عذر میخوام که خیلی این بحثو ادامه دادم و وقتتونو گرفتم. حق با شماست. ولی شاید بهتر بود من سوالم رو به شکل بهتری مطرح میکردم. مثلا می پرسیدم فسلفه غسل در اسلام چیه و از کجا اومده؟خیلی جستجو کردم ولی چیزی پیدا نکردم. آیا از رسوم اعراب بوده و بعد محمد ادامش داده یا بازم یه چیزی شده و آیه آورده و یا کلا چیز دیگه ای شده؟

 18. تعداد کامنت ها خیلی زیاده؛ اعتراف میکنم که همه ش رو نخوندم و ممکن انتقادم تکراری باشه. با کلیت نوشته موافقم؛ اینکه فیلم پورنو میتونه آسیب بزنه ولی فکر می کنم دلایلی که آوری و ربط دادن این موضوع به تکامل با مقداری سهل انگاری همراه است. ما خیلی کارها می کنیم که براشون واقعن تکامل پیدا نکردیم؛ ولی چیزهای خوبی هستند و اتفاقن به سود ما بودند. مثل خواندن؛ نوشتن؛ رانندگی کردن و … من شخصن به روانشناسی تکاملی علاقه مند هستم؛ ولی به کار بردن اصول این روش در جزئیات واقعن خطرناکه. فیلم سکسی بده؛ چون تحقیقات متداول روانشناسی نشون داده که باعث ناهنجاری٬ سورفتار جنسی و اعتیاد به سکس و … میشه. همین! …جلوتر رفتن و صرفن فکر کردن برای یافتن دلایل عمیق تر خیلی روش علمی نیست.

  • اگر به متن دقت کنید من ننوشتم که بده به این دلیل که بدن براش تکامل پیدا نکرده بلکه به این نکته اشاره کرده ام که عواقب نگاه کردن فیلم سوپر چندان هنوز مشخص نیست چون چیز جدیدیه… لذا من انتقاد شما رو اگر چه نکته خوبی هست نمیپذیرم.

 19. سايت «ديلی بيست» در گزارشی توجه به عمليات گروهی از نيروهای اعزامی بريتانيا در افغانستان پرداخته که تحت برنامه ای موسوم به «پروژه مُلا» تلاش کردند حمايت وُعاظ و امامان مساجد را جلب کنند.

  مدتی که گذشت روحانيان افغان آنقدر به اعضای تيم اعتماد کردند که مسائل و مشکلات شخصيشان را نيز با آنها در ميان می گذاشتند، که البته مسایل جنسی را نيز شامل می شد. دوای درد اين جماعت هم در يک کلمه خلاصه می شد: «وياگرا؛» – داروی معروف و پُرطرفدار اختلال های جنسی مردان.

  مشاور بريتانيايی توضيح می دهد که اول کار «با بی ميلی قُرص های وياگرا را در اختيار چند تن از امامان جماعت قرار داديم.» اما آنطور که او می گويد «چيزی نگذشت که همه آنها اين دارو را می خواستند، بنابراين ما مقادير زيادی از اين قرص را سفارش داديم و آن را [بين مُلاها] پخش کرديم.»

  منبع : http://www.radiofarda.com/content/f3_viagrastan_uk_project_to_win_hearts_afghanistan/24905181.html

  یعنی این مسلمون ها هر جا یکم خودمونی میشن ، سریع شلوار رو میکشن پایین به غرعان!!

  • ویاگرا برای این ها بزرگترین خدمت غرب به بشریت هست نازنین، اینها توی احادیثشون از اون اول توی کف این بودن که چی سکس رو بهتر میکنه، مارمولک میخوردند، فلان دعا رو میخوندن… امامان تئوری های مختلفی دارند در این زمینه، اینه که این مشکل براشون الان حل شده خیلی جذابیت داره، یک ویاگرای توپ اگر به جنتی بدن دیگه وقت نمیکنه بیاد نماز جمعه چرت و پرت بگه

   پوشیدن نعلین زرد رنگ چشم را جلا میدهد و ذکر ( آلت مردانه ) را سخت میکند و غم را بر طرف می کند .
   حلیه المتقین فصل یازدهم

 20. درود آرش جان وقتي از همه اين آدمهاي دور و برم خسته ميشم و حسابي اعصابم به هم ميريزه ميام اينجا و مقاله هاتو ميخونم وقتي به اين آخوندهاي عوضي و سردمداران عرب فحش ميدي و بد وبيراه مينويسي آخ كه جيگرم حال مياد دمت گرم قلمت روان و عمرت دراز
  به اميد آزادي

 21. بی شرف بی دین عوضی.ای کاش میگفتی کجایی تا خودم میومدم و همونجا سنگبارونت میکردم. توله سگ

 22. درود
  اگر سایت یا مطلب خوبی برای تحقیق در مورد چگونگی ساخت فیلمهای پورنو میشناسید لطفا معرفی کنید
  با سپاس

 23. آرش بی خدا ، با درود
  اولین باری است که برایت نظری می نویسم ، اگر چه بیش از ۶-۷ سالی است که مطالبت را می خوانم ، و شاید بیش از ۹۰ در صد موافق باشم ، اما در مورد فیلم سکسی و ضرر های آن ، مخالفم .
  متاهل هستم ، بچه دارم ، (مرد هستم )، و از نوجوانی فیلم سکسی نگاه می کردم و خود ارضایی .
  هنوز هم این کار را میکنم و زندگی جنسی متعادلی را دارم .

  شاید استثنا باشم اما تصور نمیکنم تاثیر بد اینگونه فیلم ها به این بدی باشد ، اگر چه ، راجع به هنر پیشه این فیلم ها درست گفته ای . اما این فیلم ها میتوانند مانند یک داروی تحریک عمل کنند .

  امیدوارم خوب و سلامت باشی و روزی بتوانی با آزادی با نام و تصویر خودت از ایران آزاد با مردم سخن بگویی ، گر چه به گمانم محال است .

  از دور دست تو را به گرمی می فشارم.
  بدرود

  • من البته معتقد نیستم فیلم سوپر دیدن بطور مطلق چیز بدی هست نازنین، ولی خوب ضررهایی میتونه داشته باشه که تلاش کردم مهمترینهاشون رو نشون بدم که اگر کسی هم اینکار رو میکنه حداقل آگاهانه بکنه تا اون ضررها به حداقل برسه.

 24. ایا وقتش نرسیده که به خودت بیای؟

 25. آرش جان سلام امیدوارم خوب باشی
  امین هستم 21 ساله از اصفهان ..نمیدونی چقدر توی نت دنبالت میگردم …حتی تصمیم دارم به محضه خارج شدن از ایران و گذاشتنه این مردمه احمق به حال ه خودشون حسابی بگردم دنبالت تا پیدات کنم…..واقعا زندگی به عنوان یه atheist که من باشم و یه اسلام ستیزه واقعی که هستم توی ایران …..خودت میدونی دیگه …..خیلی حرف دارم خیلی ….کاش بشه بهت ایمیل بدم …ولی آدرسه میلت رو ندارم و گفتگو.کام هم انگار خرابه!!!!!
  تو اون کسی هستی که من باید هر روز باهاش بحث کنم و ازش یاد بگیرم ….. و البته نه یادگیریه منفعل !!!!
  و اطمینان داشته باش من یه روز میبینمت و باهم یه قهوه میخوریم….
  و در پایان باید بگم این نوشتت حرف نداره!!!!و ازت گلایه دارم!!!! که چرا به کسی که میاد برات کس شعر مینویسه جواب میدی؟ اون نه با جوابه تو عوض میشه نه هیچی؟ پس اگه دوست داشته باشی بگب خوشحال میشم دلیله منطقیت رو بدونم !!!!

  • درود نازنین، من یافت مینوشوم بیخودی دلت رو خوش نکن 🙂

   در مورد پرسش پایانی، یکم اینکه این پاسخها میتونه برای بقیه مفید باشه، دوم اینکه من قرار باشه فقط به حرفهای حساب جواب بدم تعداد پاسخ هام خیلی کم میشه، سوم اینکه سر و کله زدن با ملت هم از تفریحات ناسالم من هست.

  • بد بخت ارش یه بیمار روانی

 26. روز خودش امثال شما به دست ما سراز تنتان جدامیشه

  آن موقع که داری مثل سگ البته بلانسبت سگ . جان میدهید آنموقع خدا را انکارکنید

  • اینقدر وحشی نباش بالام جان، آدم باش سال 2012 هست کم کم تازه داره میشه 2013، تو هنوز دور و بر سال 700 زندگی میکنی تا سال دو هزار و چند میخواهی آدم نباشی؟

   بیا بریم یه باری چیزی باهم یک آبجو بخوریم، البته من آبجو میخورم تو آب پرتغال بخور یک گفتگوی سالمی باهم داشته باشیم یک مقدار آدم باشی دنبال سر بریدن و اینها نباشی. از این کامپیوتری که جلوت هست خجالت بکش نازنین دور و برت رو نگاه کن دیگه شتر و شمشیر و اینها نمیبینی که آخه مثل حرضت رسولولا فکر میکنی، چیزهای الکترونیکی میبینی عصر سر بریدن دیگه نیست که عصر گفتگو و علم و اینجور چیزهاست…

   سعی کن یک دوست دختر پیدا کنی آدمت میکنه.

 27. در مورد خدا که البته کاملا در اشتباهی این بماند. اما اشتباهی که یاد نمیگیری درستشو اینه که تو برای کسانی این حرفها رو میزنی که خود دنبال پرستش شکوه شاهانه هستن اگر هم شاه نبود علی شاه مردان است چون بین خودشون قبول کردن و انقدر گفتن که باور دارن. پرستش و احترام و اطاعت به شاهی انسان صفت در خون مردمان ایران و عراق و کره و چین و چند کشور دیگه هست اصولا خیلی ها دوست دارن برده باشن من خود انسانهایی را دیدم که پیشنهاد میدن برای برده شدن انهم در این عصر

  • در مورد خدا خودت کاملاً در اشتباهی نازنین بقیه حرفها هم ابلهانه است این موضوع ربطی به پادشاهی نداره تازه من هم طرفدار پادشاهی نبوده و نیستم، عینکت رو اگر بزنی میبینی بالای سایت من نوشته من طرفدار جمهوریت هستم…

 28. علی رغم تصورم مطالب شما بیشتر از اون چیزی که فکرشو می کردم مایه شادی و نشاط خنده ما شده.اگه قول بدی از این مطالب بنویسی بقیه رفقام رو هم میارم تا بخونن و شاد بشن.
  یه چیز دیگه هم هست که اگه جواب بدین ممنون می شم:
  «این نکته رو من اضافه کنم که اسپرم وقتی از بالای بشکه میریزه میپاشه به کلیه و روده و معده و اینها و باعث میشه که این اعضا آبکیری بشوند و خوب کار نکنند»
  همه ی رفقای بی خدا این جور سبک نوشتاری رو برای پست هاشون انتخاب می کنن یا فقط شما این جور لحن ادبی رو متناسب با شخصیتتون انتخاب می کنین؟

  • >علی رغم تصورم مطالب شما بیشتر از اون چیزی که فکرشو می کردم مایه شادی و نشاط خنده ما شده.اگه قول بدی از این مطالب بنویسی بقیه رفقام رو هم میارم تا بخونن و شاد بشن.

   خوشحالم از اینکه وبلاگ من باعث خنده حضرت عالی شده، دوستانتون رو هم بیارید نازنین، منتها نیان اینجا جورابهاشون رو در بیارن وضو بگیرن وقتی میان اینجا بگید با کت شلوار و کراوات بیان نازنین.

   >یه چیز دیگه هم هست که اگه جواب بدین ممنون می شم:
   همه ی رفقای بی خدا این جور سبک نوشتاری رو برای پست هاشون انتخاب می کنن یا فقط شما این جور لحن ادبی رو متناسب با شخصیتتون انتخاب می کنین؟

   من توی وبلاگم به زبان عامیانه مینویسم به زبانی که با دوستانم صحبت میکنم، ولی خوب توی نوشتارهای جدی که دارم از ادبیات جدی تر و رسمی تری استفاده کردم نازنین.

   http:/www.zandiq.com

 29. راستی ما از کجا بفهمیم یه آدم بی سواد تر متن یه آدم با سوادتر رو حذف کرده (توی ویکی)وقتی شما دونستن درباره شخص خودتون رو فضولی میدونید ؟؟؟؟
  شاید دارید ادعای الکی میکنید !!!
  البته این نظر جاش اینجا نیست ولی جای خودش امکان نظر دادن نبود اینجا دادم

 30. امروز یه 206 دیدم که خودش خود به خود به وجود اومده بود!!!…خالق نداشت…تازه اولشم پیکان بوده بعد تکامل پیدا کرده شده 206…برو بخرش که قراره زانتیا بشه….نظم دنیا را ببین ..یکمم فکر کن…یعد نظرتو بگو ..

  • نظرم اینه که شما بیا برو به خودت یک لطفی بکن برو سر کلاس زیست شناسی بشین یک مقدار با فرگشت آشنا بشو این اباطیل از ذهنت پاک بشه و این توهمی که داری فکر میکنی با این اراجیف تئوری تکامل رو که تئوری حاکم بر تمام دوایر آکادمیک دنیا هست رو رد کنی یک مقدار تعدیل بشه 🙂

   در مورد نظم:
   http://www.zandiq.com/articles/0000000150.shtml

 31. آرش جان فقط در پاسخ به سوالات مخاطبانت کمی تندی.این برخورد ممکنه باعث رنجش و جبهه گرفتن مخاطب بشه.
  نقدی دوستانه بود.پاسخ نمی خوام روش فکر کن..

  • برخوردهای تند اینجانب خودشون کلی طرفدار دارن نازنین، ضمن اینکه برخورد من متناسب با مخاطب هست من اینجا مهد کودک راه نیانداخته ام و اینترنت هم شبیه جنگل هست بعضی وقتها باید این پتک خردگرایی که دارم رو استفاده کنم.

 32. به نظر من ادم قبل از شروع به جلق زدن باید به خدا توکل کنه و بعد از اتمام هم باید خدا را شکربکند .

  • بله شاید اونجوری خدا هم قبول کنه، قبلش باید نیت کنه، یک رکعت جلق در راه خدا…

 33. آرش جان من توي اون يكي مطلبت يه كامنت گذاشتم …

  ولي در مورد اين مطلبت يه چيزي توي نوشته هات بود كه نظرم رو جلب كرد …

  عمده ترين مشكلي كه در مورد روابط جنسي و در مورد حقوق زنان وجود داره نگاه مردها به سكس و جنس زنه …

  اكثر مردها سكس رو به معني ترور شخصيتي طرف مقابل برداشت مي كنن !

  براي همين وقتي از كسي بدشون مياد ميگن فلانم توي بهمانت يا بهمان ننت !

  به نظرم اگر توي اين متنت از ادبيات سالم تري استفاده مي كردي بهتر بود …

  من مشكلي با ادبيات شديد الحن ندارم … ولي با ادبيات مخرب مخالفم

  مثلاً خودم در خطالب به افرادي مثل خميني ، خامنه اي ، احمدي نژاد و … مخصوصاً مواقعي كه كفري ميشم از الفاظ آشغال ، بي شرف ، كثافت و حيوون استفاده مي كنم ! … ولي اينا فحش نيستن ! … بازگوي حقيقتن !

  البته اين ايراد توي سايت افشا خيلي بيشتر به چشم ميخورد …

  به نظرم شماها به عنوان خرگردا و سمبل بي خدايي بايد ادبيات سازنده اي داشته باشيد ( مخصوصاً توي مسائل جنسي )

  • مرسی نازنین از درس ادب، اینجانب چون توی خیابون بزرگ شدم کسی نبود این چیزها رو به من یاد بده…

 34. راستش ندونستم کجا اینو بپرسم. اینجا یه کم بشتر شبیه توصیه کردن و اینها هست.
  آرش جان به عنوان کسی که نظرش برام مهمه و از اونجایی که میدونم اهل ورزش و اینها هستی؛ خواستم بدونم به نظر تو خواب مفید چند ساعت باید باشه؟! یه جا میگه 6 ساعت، یکی میگه 8! خلاصه نمیدونم. بیشتر شبها که فرداش جایی نمیرم تا نزدیکای سحر بیدارم. یجورایی سحرخواب هستم تا سحر خیز!

  • روایت داریم متوسطش رو بگیرید بهتره، 6 تا 8 میشه 7 ساعت یکم اینور اونور حالا مشکلی پیش نمیاد ولی توی این بازه باشه.

 35. …………………………………………………………………………………………………یک چیز را نام ببرید که خود بخود بوجود آمده و کسی یا چیزی در بوجود آمدن آن هیچ تاثیری نداشته است. چه دلیلی دارید که کسی آن را درست نکرده است یا در ایجاد آن دخالتی نداشته است؟ ………………………………………………………………………………………………… یک چیز را نام ببرید که خودبخود بوجود نیامده است و مطمئنید که کسی یا چیزی آن را در بوجود آورده است یا در درست کردن آن نقش داشته است. چه دلیلی دارید که کسی یا چیزی آن را درست کرده است یا در بوجود آوردن آن سهمی داشته است؟ ………………………………………………………………………………………………… از هر کدام 5 مثال بزنید ……. زیاد فکر نکنید ممکنه پروفسور بشید …..

  • >یک چیز را نام ببرید که خود بخود بوجود آمده و کسی یا چیزی در بوجود آمدن آن هیچ تاثیری نداشته است. چه دلیلی دارید که کسی آن را درست نکرده است یا در ایجاد آن دخالتی نداشته است؟

   خدا!

   • این جواب عالی بود

    • نمیدونم نازنین شما چی برداشت کردی 🙂 ولی این واقعاً حکیمانه بود،

     منظورم این بود که اون چیزی که توی این سوال واقعاً جوابش هست «خدا» هست، ولی خوب اون چیز وجود نداره، بنابر این، این سوال کس و شعر هست، یک مشت اشعار قرون وسطایی ساخته و پرداخته ملایانی که با فلسفه یونان باستان آشنا بودن هست 🙂 حالا این که چرا کس و شعر هست خوب بحث بسیار مفصلی هست و بحثی است متافیزیکی و ابطال وقت. بنابر این، شاعر برای اینکه وقت نداره همه این چیزها رو توضیح بده با یک واژه پاسخ داده، «خدا».

     من خیلی دوست دارم واقعاً یک روزی اینقدر بیکار بشم بشینم راجع به متافیزیک و علیت و قطعیت و این پرسشها کلی بنویسم، ولی خوب زندگی اینجانب اولویت بندی داره نازنین.

 36. سلام و احترامات به تمامی اعضای این وبسایت !
  میخواستم به تمام دوستان عزیزم بگم که ما تنها راهی که برای نجات از جلق زدن و ترک کردن اون داریم اینه که به خدا توکل کنیم و در وقتی که شیطان شما رو وسوسه میکنه توبه کنید و اسم خدا رو بیاورید و البته هیچ وقت نباید جایی باشید که انجام این عمل زشت برای شما فراهم باشد!
  با احترام Tawakkoli1178@yahoo.com

  • نازنین این روش کار نمیکنه به نظر اینجانب بیایید در قرن 21 ام زندگی کنید و شیطان و این مزخرفات رو فراموش کنید با واقعیت ها روبرو بشوید.

 37. بار کامنت نوشتم و فرستادم ولی تو سایت نشون نمیدی چرا؟خاک تو سرت.تو هم که سانسوری از اب در اومدی…اونوقت از اسلام ایراد میگیری…

  • حرفهات حرفهای زشت و رکیکی بودند میتونی بری توی وبلاگ خودت بزنی، این یعنی دموکراسی نه اینکه بیای سطل آشغالت رو توی وبلاگ من خالی کنی. سعی کن معنی دموکراسی رو بفهمی دموکراسی یک شیوه حکومت هست، چیزیست که بین ملت و حاکمیت میتونه برقرار بشه نه یک شخص و صاحب یک نهاد غیر حکومتی. من اگر فردا روزنامه ای باز کنم راجع به مسائل سیاسی و شما عکس پورنو برای من بفرستی بگی منتشرش کن من حق دارم اینکار رو نکم. ولی شما هم حق داری بری برای خودت مجله پورنو باز کنی. متوجهی؟

   شما جنبه خوندن یک مطلب جدی راجع به مسائل جنسی رو نداری مثل یک بچه میخوای از فرصت استفاده کنی و تمایلات جنسی رو بریزی بیرون، کلاس داشته باش.

 38. montazere ejazeye shoma boodim ta alan 😛 hala joda az shookhi be nazaram javoonaye irani yek darsade ziadishoon rabete daran alan,la aghal dorobariyaye mano doostam ke intorian

 39. عادی شدن سکس و داشتن یک رابطه خوب باعث شادی و داشتن زندگی بهتره! جوونای ایرانی در حسرت سکس موندن چیزی که مثل خوردن و خوابیدن کاملا ضروریه!از سکس بت ساختن!یک چیز وحشتناک که اگه بکنی مجرمی!بهترین راه داشتن رابطه جنسی خوبه چون نمیشه صورت مساله رو پاک کرد.پس برید و حال کنید…

  • معلومه خبر نداری .

   • یک چیز رو فراموش نکنید و اونهم تنوع جمعیتی کشور ماست، توی ایران انواع و اقسام فرهنگ ها وجود دارند، منظورم فقط قومیت ها نیست بلکه طبقات اجتماعی هم هست، هر کدوم از این طبقه ها فرهنگهای خودشون رو دارن، حرف این دوستمون در مورد برخی ممکنه صدق بکنه اقشار کم در آمد سنتی تر فکر میکنن، شهرهای دور افتاده نیز همچنین.

 40. فیلم‌های سکسی یک نقطه مثبتشان این است که انسان‌ها را از تجاوز دور نگاه میدارد، کمی‌ میل جنسی‌ را تعدیل هم میدهد. البته مثل هر نوع تحریک کنند شیمیای دیگر میتواند اعتیاد آور باشد.

 41. خیلی باحال بود
  خدا حفظت کنه

 42. این کس شعرا چیه نوشتی ! تو دیوانه روانی واسه خودت سایت راه انداختی فکر کردی روانشناسی !!!

 43. در متن گفته شد پیامبر اسلام جقی بود و این توهینی است بس بزرگ. ایشون هر وقت دلش سکس میخواست یکی از زنای دم دئستشو میکرد، چه 6ساله چه 60 ساله

  • اگرم کسی گیرش نمیومد میرفت زن اینو اونو میکرد 🙂
   نمونش زن پسرخونده بدبختش

 44. واقعاً خوب بود. تبريك

 45. مقاله آرش بیخدا حرف خاصی نداشت اصولا بسیاری از مردم دست و پا شکسته این با موضوعات آشنایند . اما نوع گویشش شیرین بود .. اینو همه میدونن که یک پورنو استار فقط فیلم بازی میکنه و نصف این عر و عور کردن ها و مثل گاو صدای بوقه دادن ها , الکی هست . و با سکس عادی من و شمادر تخالف است .

  رابطه پرونو و جلق هم یه رابطه دو سویه است که از هر سوی آن خود شما هستید و در نهایت فاعل و مفعول هم خودتان میگردید . فشاری که در نتیجه این رفتار به نرونهای مغزی وارد میشود پدر صاحب بچه را در میاورد .

 46. به معنای واقعی کلمه لذت بردم از متنت..دمت گرم ،پایدار باشی
  تازه پیدات کردم به این سادگی ها ولت نمی کنم!!

 47. عزیز من بحث تحلیلی کردم همراه با آمار اگر شما میخواید جوابی بدید جوابی روشن بدید که مثل پست من تحلیلی باشه با استناد به آمار
  اینکه شما بگید توی ایران آمار یلخیه مشکل رو حل نمیکنه چون حتی اگه آمار ایران غلط باشه آمار بقیه کشورها رو میخواید چیکار کنید؟ اونها هم غلطه؟ توی لیست های مرتبط با اشکال مختلف جرم و جنایت اینطور که مشخصه کشورهای اروپایی و آمریکا و کانادا وضعیت چندان مطلوبی ندارند
  یا مثلا در مورد جرمی مثل تجاوز در اروپا و آمریکا و کانادا هم طبق آمارهای منتشره اکثرا کسی به پلیس شکایت نمیکنه

  در هر صورت اگر میخواید جوابی بدید کلی گویی نکنید

  • آمارهای ارایه شده ی اخیر کاملا در تناقض با صحبتهای شماست. فراموش نکنید که حقوق زنان به شکل امروزیش در امریکا و اروپا هم سابقه زیادی نداره البته. در ضمن اروپا رو با آمریکا مقایسه نکنید امارها در این کشورها یک دنیا با هم متفاوته. امریکا یک کشور بسیار مذهبیه متاسفانه با 80 درصد مسیحی!در ایران هم هیچ مرجع رسمی اعداد و ارقامی در این زمینه ارایه نکرده. هیچ قانونی هم زنی که بهش تجاوز جنسی شده مقصر نمیشناسه به جز قانون ایران. امارهاتون رو لطفا اول چک کنین بعد اعلام کنین

 48. البته اینایی که طبق نوشته هنرپیشه های فیلم سوپر هستند اگه سکس ایرانی ها رو ببینن حتما غلاف میکنن.
  بدون مرفین و ویاگرا و . . . به حول قوه الهی از همه شون سر هستیم.
  ایرانی ها قبل و بعد از سکس هم جلق میزنن. با دیدن سگ و گربه هم جلق میزنند. کلا جلق از نون شب واجبتره

 49. آرش جان من چند وقتی هست که مسئله ای به ذهنم خطور کرده و اون مسئله برام یک جورایی لاینحله! (البته این مسئله به این پست شما ارتباطی نداره)

  من وقتی به آمارهای انتشار یافته در مورد تجاوز در اروپا و مخصوصا آمریکا نگاه میندازم شاهد این هستم که کشورهای غربی از این نظر در دنیا بالاترین آمارها رو به خودشون اختصاص دادن اما از طرف دیگر وقتی به آمارهای منتشر شده از تجاوز در ایران نگاه میندازم شاهد یک جور تناقض هستم.

  تناقضی که من شاهدش هستم اینجاست که مثلا در مورد آمریکا میگن که 30 درصد زنان در معرض خشونت خانگی قرار دارند یا مثلا در بریتانیا به گفته عفو بین الملل 30 درصد مردم خود زنها را هم در موارد مربوط به تجاوز مقصر میدانند و از فرهنگ شماتت زن انتقاد کرده یا در فرانسه روزنامه لوموند میگه که تنها 5 درصد قربانیان تجاوز بصورت رسمی شکایت میکنند و فرانسه را کشوری ضد زن نامبرده!

  اما در مورد ایران حدود 90 درصد از زنان در معرض خشونت خانگی قرار دارند و اگر در مورد بریتانیا 30 درصد مردم زنها را در مورد تجاوز مقصر میدانند در ایران این میزان حداقل 50 درصد بیشتر است و پایین بودن میزان شکایت رسمی در مورد تجاوز هم در اینجا صدق میکند.

  من وقتی به جایگاهی که زنان در کشورهای غربی از نظر حقوقی دارند نگاه میندازم شاهد این هستم که شاید این قوانین ناقص باشند ولی در حقیقت در مقایسه با قوانین کشورهای اسلامی مثل همین ایران این قوانین بسیار پیشرفته تر هستند. از نظر اجتماعی هم حتی ارزشی هایی که به اروپا رفته اند این نکته را ذکر میکنند که در آنجا مثل ایران مزاحمت های خیابانی وجود ندارد که مثلا در روز 1 تا 20 بار برای زنان مشکل ساز شود!

  در واقع تناقضی که من با آن روبرو هستم همینجاست که چطور میشود که از نظر آمار میزان تجاوز در اروپا و آمریکا بیشتر از کشوری مثل ایران باشد؟! البته این مسئله فقط شامل این مطلب نیست بلکه به صورت کلی از نظر میزان جرم و جنایت آمارها برای اروپا و آمریکا چندان جالب نیست! و همه اینها در حالی مطرح هست که نه تنها کسانی که از ایران به کشورهای غربی سفر کرده اند وضعیت زندگی را در آنجا بهتر از ایران میدانند بلکه این مسئله در مورد حدود 50 کشور اسلامی دیگر و حتی خیلی دیگه از کشورهای غیر اسلامی نیز صدق میکند و آنها زندگی در کشورهای غربی را بهتر میدانند که البته از این نظر هم آمارها کاملا گویاست و از نظر سطح رفاه و امید به زندگی این کشورها در سطحی بالا قرار میگیرند در حالی که مثلا ایران رتبه 202 را از نظر شاد بودن مردم در دنیا را داراست! یا پایتخت ایران (تهران) جزو بدترین شهرهای دنیا برای زندگیست!

  • آیا در ایران آماری وجود داره؟ لطفا منبعشو معرفی کنید.
   من خودم پزشک هستم و میبینم در مواردی که حتی نیاز به ثبت آمار هست چه آماری درج میشه.
   مثلا یکی هروئین تزریق میکنه میمیره و در آمار علت مرگشو سکته قلبی می نویسند.
   حالا شما انتظار دارید آمارهای تجاوز و . . . را منتشر کنند؟
   اصلا چند درصد افراد مورد تجاوز در ایران ممکنه به جایی مراجعه کنند؟
   یادمه زمان دانشجویی یه پسری رو آورده بودن که دوستاش دست به یکی کرده بودن و ریخته بودن سرش و . . . با پارگی مقعد و شوک روانی آوردنش. کلی خندیدیم اما علت پارگی مقعد هم چیزی تو پرونده پزشکی درج نشد.
   گاها آماری هم میگن که معلوم نیست منبعش کجاست.
   دیروز تلوزیون تماشا میکردم با رقم دقیقی میگفت امسال نوروز چند میلیون نفر در ایران مسافرت رفتن.
   من خودم که مسافرت رفتم یادم نیست به کسی آمار داده باشم. اگر هم آمارشون از روی کارت سوختها بوده باید بگم بنزین رو آزاد زدم. ضمنا همه با ماشین شخصی که مسافرت نرفتن و بعضی خانواده ها هم مشترک رفتن و . . . نمی دونم این آمار از کجا گرفته میشه . . .

 50. سلام
  از اينکه با نوشته ات مرا روشن کردی ممنونم. داشتم به اين سايتهای مزخرف عادت می کردم اما از چند وقت پيش که اين مطلبت را اتفاقی ديدم و خواندم ، بکلی ذهنيتم عوض شد. هرچند فکر می کنم نوشته هايت برايم تازگی نداشت اما شايد چون قبلا از سايتهای مذهبی شنيده بودم ، فکر می کردم که از روی تعصب می گويند و مقاومت می کردم. اما اکنون به واقعيت پی برده ام. در هرحال ممنونم.
  البته جوانهای ايرانی تقصيری ندارند بيچاره ها (از جمله خودم!) اگر يک آدم تشنه را در بيابان رها کنی جز سراب چيزی نمی بيند و همه فکر و ذهنش آب می شود. لطفا در مورد اينکه چرا اسلام سايه سنگينش را بر روابط جنسی انداخته مقاله بنويس.
  در ضمن فکر می کنم که بکاربردن لحن تمسخر آميز در مورد اسلام ، با عث می شود که تاثيرگذاری متن ها و استلالهايت کم شود. بهتر است که قضاوت را به مخاطب واگذار کنی و اگر اعتقاد داری که منتقدی (حتی در نوشته های خودمانیت) ، اسلام را تمسخر نکنی ( نظر من است!)
  در هر حال غرض بنده تنها تشکر بابت اين مطلبت بود که از هزار ساعت اراجيف ملايان برايم بهتر بود.
  موفق باشی

 51. راز زدایی از سکس و جواد شدنش بدترین اثر این فیلمهاست. متاسفانه آدم حسابی تو این کار نداریم! اقلا پلی بوی ببینید!
  به هر حال دوستتون دارم ولی ای کاش اسمتون بجای بی خدا ناخدا بود! شاعرانه تره!

 52. ببخشید شما در کجا زندگی میکنی که این دو رو لازم همدیگه نمی دونی؟(البته اگه منظورتون سکس با روسپی نیست )
  حالا خوبه خودت میگی اینا حقایق جامعه است…
  من یه سوال دارم چطور میشه با فردی سکس داشت ولی کاری به جیبت نداشته باشه یعنی اون بیس اشناییتون کاملا معلوم شده باشه
  ببین دوست من شما افکار دختران امروزی رو خوب میشناسی حالا فردی پیدا میشه که این افکارو تحمل میکنه به اون چه که میخواد میرسه ولی یکی مثل من یا دوستمون»معظم ال له و په» نمیتونن بخاطر سکس تن به پذیرفتن این افکار بدن…حالا ارش بگه ما چیکار کنیم؟

 53. قرص VigRX رو 3 هفته مصرف كن حاج آقات از كير اسب هم بزرگ‌تر ميشه
  اين قرص 100% گياهي هستش
  علم و دانش ببين به كجاها رسيده

  • این قرصها همگی تقلبی هست هیچ داروی تایید شده ای برای افزایش سایز آلت تناسلی وجود نداره.

 54. «کلاً برای مردها جلق زدن نیاز به فکر و اینها هم نداره یکی دو تا توسری که به حاج آقا بخوره بلند میشه در هر شرایطی و هر جایی! و برای همینه که ما جنس برتریم جانم!»
  lol
  ترکیدم از خنده

 55. آرش جان با اجازه چند نکته رو راجع به اثرات پیشرفت تکنولوژی توی ایران میگم:
  این فیلم های سوپری که میگی باعث به و جود آمدن یه خصوصیت تو ایران شدن که من هرچی فکر میکنم میبینم تا چند سال پیش این خصوصیات وجود نداشتن
  مثلا باعث حشری شدن جامعه ی جوان شدن, الان یه جورایی بین دخترهای جوان سر سکس چشم و هم چشمی وجود داره! مثلا اگه یه دختری 20 سالش باشه و با پسری سکس نداشته باشه دوستاش مسخره اش میکنن من چون زیاد با انواع دختر ها پریدم این رو میگم در صورتی که تا چند سال پیش دختر ها توی رابطه های دوستی بیشتر تو کف عشق و عاشقی بودن تا سکس
  من یه بار سر یه جلسه ی آزمون نقش «مراقب» رو داشتم ملت میومدن سر جلسه و من هم موبایل هاشون رو تا پایان جلسه میگرفتم که بعد تحویلشون بدم, خلاصه از روی فضولی شروع کردم به کس چرخ زدن توی گوشی های دخترا تقریبا 90% شون پر از انواع فیلم های سکسی بود
  نظر من اینه که این فیلم ها کلا افکار سکسی ملت رو تغییر دادن مثلا دختر ها خیلی راحت به آنال سکس تن میدن من افرادی رو میشناسم که یکی دو سال هست که با دوست دخترشون آنال سکس دارن (همون طور که میدونی سکس از راه واژن برای دختر و پسر قبل از ازدواج با خود کشی فرقی نداره!)
  اینو واسه این قسمت نوشتت گفتم:
  >مثلاً مگر چند بار یک دختر بدبخت میتونه موقع سکس حرکات ورزشی انجام بده یا آنال سکس داشته باشه
  اینجوریاست…

 56. آرش جان اینو تقدیم میکنم به شما!

 57. من موندم این مسائل جنسی رو از اسلام بگیرن این آخوندا چه حرفی برای گفتن خواهند داشت؟!

 58. این فلسفه حجاب در اسلام از کجا آغاز شد؟
  اصلاً جریان این حجاب چی بود؟

 59. 1-خیلیها با فیلم سوپر اصطلاحا نیمه حال میکنن.یعنی سه کاف و پستون رو رسما نشون نمیده.در نتیجه بیننده جای اونارو با تصوراتش پر میکنه و کار اسیدی تر هم میشه.

  2-هرکی زیاد پای سوپر بشینه وقتی خانم جلوش لخت شه کیرش میخوابه چون مانکنای فیلم سوپر تو مخش نهادینه!!!!!! شدن.
  3-بهترین کار اینه که آدم مهارتای مخ زنیش رو تقویت کنه.هم روابط اجتماعیش خوب میشه هم به جای مجاز به اصل میرسه.
  من توصیه میکنم دیدن ویدیوهای آموزشی استاد عزیزم Erik von Markovik رو و همچنین کارای استاد David Deangelo رو!!!

  4-والا ما چشممون تو اینترنت خورد به یه مطلبی که کیرمون کلا از یاد رفت.رفقا ! بخونین این مطلبو اگه دلشو دارین.ما میگفتیم خمینی و خامنه ای پیش محمد تازی و علی فرشته ان ولی گویا سخت در اشتباه بودیم :
  http://www.angelfire.com/folk/shemshad/torture.pdf

 60. یادمه ما که قبلاً مسلمون بودیم, در دوران نوجوانی و اوایل جوانی وقتی یه فیلم سوپر میدیدم( که کم هم نمیدیم هفته 3 یا 4 بار رو شاخش بود) و جلق میزدیم, بعد از جلق احساس گناه شدیدی بهمون دست میداد و هی تو دلمون توبه میکردیم 🙂 … به نظرم برای یه مسلمون که فیلم سوپر نگاه میکنه, این اثر روانی مخرب یعنی گناه هم به اون اثرات روانی دیگه که آرش بهشون اشاره کرد اضافه میکنه. و نتیجه گیری آخر اینکه دین نقش اساسی در بگا دادن روان انسان ایفا میکنه.

  • من خودم از ضربه خورده های این تفکرات هستم.یادمه تا سه ساله پیش که با آدمهایی مثل آرش بیخدا و کتابهای بیخدایی و ضددینی و مقاله های اینجوری آشنا نشده بودم یه دفترچه اعمال داشتم و کارای خوب و بدمو مینوشتم و شبا توبه کردم و از گناهام پشیمون میشدم.هم میخواستم از زندگی لذت ببرم و هم خیلی لذت ها حرام بود و …

 61. میبینم که رو نظرا تاییدیه گذاشتی شیطون

 62. راستش سکس برای من به شخصه دیگه اصلا چیز مهمی نیست،به طور مثال هم سن و سال های خودمو میبینم شبانه روز وقت خودشونو میذارن که یه دختر تور کنند و باهاش دوست بشند و… تا بلکه بتونند یه کارهایی هم بکنند،ولی برای من «سکس»ارزش این همه وقت گذاشتن رو نداره،اینه که سکس یه طورایی برای من چیپ شده،ترجیح میدم هفته ای یک بار فیلم سوپر ببینم و جلق بزنم تا اسپرم شب هنگام تو شورتم خالی نشه تا اینکه بخام کلی از وقت مفیدمو که میتونم کارهای دیگه ای باهاش بکنم برای سکس بذارم،خیلی وقت ها فکر میکنم چرا ما از دست کشیدن به دیوار مثل سکس لذت نمیبریم؟چون سکس چیزی بوده که باعث بقای نسل ما میشده باعث شده انقدر لذت بخش باشه و این لذتم جدا از مسائل مذهبی برای من یه لذت بی ارزش و پوچ تبدیل شده،تاکید میکنم نه این که اگر سکس محدودیتی نداشت و توی ایران دردسر نداشت دنبال نمیرفتم نه،بلکه با این شرایط ایران اصلا اصراری بهش نیست،و اگر تو عمرم با چهل تا دختر نخوابیدم احساس نمیکنم چیزی رو از دست دادم یا کاری با زندگیم نکردم،توی ایران هم افکار دختراها واقعا منو نابود میکنه،طوری که اصلا اعصاب سر و کله زدن باهاشون رو ندارم،سکس هم انقدر محرک قوی نیست که باعث بشه مزخرفاتشون رو برای رسیدن به سکس تحمل کنم،خلاصه ایتس کامپلکیتد

  • مگه رفاقت و سکس لازم و ملزوم یکدیگر هستند؟!
   تفکرات غلطی که شما ازش اسم بردی به کنار از اینکه حقایق جامعه هستن بجای فرهنگ اسمش ضد فرهنگه چون:

   1-تقریبا تمام زنانی که رابطه جنسی داشتن رابطشون براساس رفاقت نبوده.
   2-تعدادی از آنها که کم هم نیستن زیر 18 سال هستن.
   3-به دلیل تفکرات غلط و نبود آموزشهای درست و عدم تفکیک حوزه ها از یکدیگر شما نمیتونید تصویر شفافی از طرف مقابلتون داشته باشید.

   حالا این وسط مسئولین جمهوری اسلامی میگن غرب مسائل مربوط به روابط جنسی رو حل نکرده بلکه این مسائل براشون عادی شده ولی ما حل کردیم!

   • خوب مشکل منم همینه،سکس انقدر برام مم نیست که بخام سراغ هوکر ها برم،منم نگفتم لازم و ملزوم هم هستند،من بیشتر تاکیدم روی این بود که سکس متونه برای بعضی ادمها اصلا چیز مهمی نباشه،که البته مزیتی هم نسبت به بقیه نیست ولی مسئله سر اینه خیلی از پسرهای ایرانی حشر انقدر خفشون میکنه که سکس به مهمترین چالش زندگیشون بدل میشه

    • معظم عزيز،
     اينهم خودش يکي از مشکلات فيلم سوپر هست

     شما ميگيد براتون سکس مهم نيست، ولي اشتباه ميکنيد شما سکس داريد ولي با خودتون، سکستون تبديل شده به جلق با فيلم سوپر.

     شما ميگيد سکس با يک دختر زياد اهميت نداره، البته من با اينکه با چهل تا دختر سکس داشتن چيز خوبي نيست شخصاً به شدت موافقم، ولي واقعيت اينه که شما يک نياز جنسي داريد، و براي ارضاي اين نياز جنسي راه جديدي ياد گرفته ايد که اجداد شما نداشته اند، پديده ايست جديد که هنوز معلوم نيست واقعاً چه تاثيرات دراز مدتي ميتونه توي زندگي آدمها بگذاره.

     مثلاً ببينيد شما وقتي بجاي سکس با يک دختر خود ارضايي ميکنيد و اين براتون کافي هم هست، يکي از نخستين ضررهايي که به خودتون داريد ميزنيد دوري از جنس زن هست، و در نتيجه دوري از زنانگي است، زنانگي بخشي از زندگي هست شما وقتي خودتون رو از زن محروم ميکنيد چيزي از زندگي طبيعيتون داريد کم ميکنيد.

     و اين براتون ضرر داره، چون زنانگي شما را از مردانگي بيش از حد حفظ ميکنه، ابعاد جديدي از زندگي رو به شما نشون ميده و کلاً زندگي شما را با معني تر ميکنه. فقط هم زنانگي نيست، بلکه عشق نيز مطرح هست.

     اينه که شايد بهتر بود که فيلم سوپر نبود، ما هم نميتوانستيم اينقدر راحت ميل جنسيمون رو خالي ميکرديم، ميرفتيم به پاچه خواري بانوان محترم مثل قديم…

     اینه که من توصیه میکنم عزیزان فیلم سوپر رو جایگزین زن نکنید، و البته برعکس برای بانوان.

  • و ایضن ..

  • دمت گرم من کاملا با نظرت موافقم به نظر من اکثر پسرهای ایرانی، پیشرفت خودشون رو فدای نیاز هاشون میکنن

 63. سلام آرش جان،خوبی؟یه سوال تخصصی و خصوصی دارم.تو هم جق میزنی؟!منظورم اینه که جزو اون ده درصدی که نمیزنند یا جزو 90درصدی هستی که میزنند؟میتونی خصوصی به ایمیلم جواب رو بفرستی.دلیل اینکه چرا میپرسم اینه که تو حجتی بر ما در روی زمین جانم!

  • اگر من حجت هستم به شما دستور میدم چیزهایی که جنبه خوندنش رو نداری و هنوز بالغ نشدی که این مسائل جدی رو با تجاوز به حوزه شخصی کسی قاطی نکنی، به هیچ عنوان نخون! صبر کن بزرگ بشی بعد بخون.

  • راست راستی همه حرفها شما دوست خوبم درست است و من این نوشته های شما را قبول دارم وهر کس که میگوید این حرفها چیست بایستی گفت که عزیز جان به این صفحه سایت نگاه نکن جانم… زنده باشی همیشه آقا آرش گل…

هرچه میخواهد دل تنگت (اگر بدرد بخور هست البته) بگو.

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: